• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
jsem pako :confused: :confused: :confused: sorry, ona je to Valentýnka a ne Valérie... no jsem tele, omlouvám se, Gábi, omlouvám :pensive: :pensive: :confused:
18. dub 2010 ve 20:43  • Odpověz
hoj vespolek,

Kuňka padla foukal vítr a přijela mamka se známou se podívat na Mišáka, takže pak jsme dali jen Afi :wink:

Ahojko, na alergii beru zyrtek, musím protože to je jediný co mi doporučila laktační poradkyně, jinak dříve xyzal :wink:

Sanu, fotečka taky prťácká, mi v tom holky děláte zmatky, tolik změny najednou, jsem taky chtěla, tuhle jsem o tom přemýšlela, že bude mít Míša 3 měsíce, takže by to chtělo změnu, ale počkám na foto od foťáka, takže to bude za dlouho :grinning:
jinak náš Míša se taky bavil zpěvem na vítání, to ho bavilo nejvíc, chtěl zpívat s nima :grinning:

Dančo, to je dobrý gol, jen jestli to někdo špatně nenaťukal do PC, jako tu cenu :sweat_smile: , ale pokud ne, super nákup :wink:
18. dub 2010 ve 20:47  • Odpověz
Dančo, no nebyla si jediná kdo ji tu psal Valinka a já jsem se divila, protože jsem si s manžou říkali, že kdyby to byla holka tak by to byla Valerie a teď, když jste tu o Valentýnce psaly Valinka, tak jsem doma trochu netušila :sweat_smile: :grinning:
18. dub 2010 ve 20:49  • Odpověz
jo, ale tím nemyslím, že jsi pako :zipper_mouth: , to bych si nedovolila :pensive: , ono to tak vyznělo
18. dub 2010 ve 20:56  • Odpověz
Dani... to byl dobrý myšlenkový seriál :grinning: ... Vymakaný ne, ale co vypěstujeme, to uskladníme nebo zamrazíme. Je to vlastně bio... takže i proto vlastní výroba :wink: .
18. dub 2010 ve 20:56  • Odpověz
Holčičky, přeju dobrou noc, jdu ráno na tu punkci, tak aťse řádně vyspím.
Beryku-zak už jenom noc a máš je tam. Jsem na tebe zvědavá ,kolik si jich tam dáš šoupnout.
Já se modlim za jedno moje vajíčíčíčko :sweat_smile:
A jaru 3x nazdar!!!
Sanu-nová fotečka hmmmm...... :sunglasses:
18. dub 2010 ve 21:12  • Odpověz
ahojík Sanusky, chci popřát novému Sanusátku Valentýnce a Gaban vše nej...
:dizzy_face:
Žofík a Vašík
18. dub 2010 ve 21:19  • Odpověz
autor
ahoj- Sanu dost dobré foto!!!!!!! :slight_smile: :slight_smile:
18. dub 2010 ve 21:46  • Odpověz
Rozi, moc držím palce!!!

Dobrou :slight_smile:
18. dub 2010 ve 21:54  • Odpověz
Holky díkes, stejně tam je prd vidět :wink: Jste si ani nevšimly, že mám ustřiženou ofinu :grinning:

Zofka zdarec jak je???

Pro dnešek se loučím, jdu do hajan.

Pa zítra

Rozi 3x tfuj (jako pro štěstí :grinning: )
18. dub 2010 ve 22:01  • Odpověz
Sanu, ale všimly, jsem chtěla napsat, že na nás kouká úplně jiná paní :wink: :slight_smile:

Rozinko, na zítra držíme pěsti, kolik pěstí tolik štěstí !!!!! :wink:

dobrou
18. dub 2010 ve 22:29  • Odpověz
Ahojda holky, dnes bylo zas kouzelně :sunglasses: ,byla jsem v jednom kole ,nestíhám a to je dobře aspon mi to uteklo a zítra hurá do Brna............

Rozi tak zítra hodně štěstí,at to klapne :wink: :wink: :wink:

Danča uďála změnu , krásná fotečka holky moc vám to sluší :sunglasses:

Ahojky at jsi co nejdříve fit :slight_smile:

Gab Valentýnky je krásná :slight_smile: , závidím

Very díky za infošku a fotečku :slight_smile:

Sanu já jsem určo pro slavení, změna fotečky nádherná,sekne vám to :sunglasses:
18. dub 2010 ve 23:37  • Odpověz
... jsem to naše mimi přechválila. Noční nošení 2 a čtvrt hodiny :unamused: Zas asi ty zuby, nebo nevím... anebo nuda... televize ji moooc zajímala...

Holčiny, užijte si den!! :slight_smile:
19. dub 2010 v 09:37  • Odpověz
ahoj kočky, musím se stavovat častěji----
19. dub 2010 v 10:11  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Na Gabču moc myslím, s pocitama ať se netrápí - ségra rodila normálně a říkala, že celou dobu v porodnici ji byl malej úplně ukradenej... a jak si od ní vzal poprvé mlíčko, tak už by ho nedala za nic na světě :slight_smile:
Dneska jsem zjistila, že se známým před pár dny narodilo sanusátko (z 2.IVF) ve 28tt... tak držím palce...
U nás o víkendu chaloupka - já se teda jen vyhřívala na sluníčku a manžel makal ja šroub :slight_smile: ale bylo to žůůůžo :dizzy_face:
Jinak mám asi náběh na nějakej zánět :angry: minule mi dr. dělal kultivaci, tak zítra uvidíme, co tam bude, a to beru preventivně Fermalac a normálně na záněty vůbec netrpím :angry:
19. dub 2010 v 10:27  • Odpověz
Ahoj holky tak ráno jsem se probudila a rychle si sedla a hrozně to zabolelo. Pak to bolelo jako na MS a teď nic. Jen si tam prcek dělá asi místo.
19. dub 2010 v 10:49  • Odpověz
Ahoj v pondělí :slight_smile:
pracujícím klidný týden a ať jim to utíká

snažilkám vstupem do nového týdne jen samé pozitivní zprávy a popř i testy :wink: :slight_smile:

maminkám hodné děti, aby nemusely nosit celou noc :sweat_smile: :wink:

Dančo, když to bude asi těma zoubkama, jinak je Anežka zlaté dítko, i na srazíku totální pohodářka, si tam v klidu hrála a ani by o ni člověk nevěděl :wink: :slight_smile:

Woblu, tak ty už seš se svým týdnem vysmatá, tak ať to známejm dobře dopadne a miminko je v pořádku :pensive: :slight_smile: a na zítra jen dobré výsledky z ultivace

Dabli, tak tak dělá si prcek místo, to víš 15tt, to už bude habán, si vzpomínám na ty svoje milimetry jak to pěkně rostlo :wink:

Žofíku, no mohla by ses zastavit častěji a říct nám co Vašík a jak se taky máte :slight_smile: , vždyť jsme tu s váma tzv. "vyrostli" (jakos těma našema drobečkama)
19. dub 2010 v 10:57  • Odpověz
jo jo Very, je to čert pěknej...člověk musí hlídat jak vzteklej.....přes den prakticky nespí...leze a rabuje a já za ním...pak sebou vždy někde řízne, rána do květáku, nebo si přiskřípně ručičky do dveří....prostě máme veselo....
19. dub 2010 v 11:01  • Odpověz
Ahojky holky.tak jsem vás přišla zas navštívit já na vás neprdím,ale když jsem něco apsala nebo tak jtak žádná reakce atd,tak jsem myslela že se mnou asi nechcete mluvit :wink: :frowning2:
19. dub 2010 v 11:12  • Odpověz
Žofi, rána do květáku :grinning: , ale chápu, no jo, už to taky není žádný miminečko, ale raubíř, aspoň víš, že ho máš, teď už bude hezky tak člověk bude moci s nima ven, to bude zase paráda :wink:
a co jinak chystáte na léto, nějakou dovču? Lucku už tu někdo vyzpovídal, já letos chtěla na otočku do Chorvatska, ale manža nechce, že je Mišule ještě malej, tak až prý za rok, včera večer nám naplánoval výlet po ČR :wink: :grinning: , jsem se bavila :slight_smile:

Delf, to tak neber.....musíš se víc prosadit, někdy je toho na reagování moc :sweat_smile: :pensive: a tak zkoušíte dál IUI, nebo přemýšlíte o IVF?

já mám dneska velké prádlo a ve 2 KO u pedouše 3 měsíčky :dizzy_face: , tak jsem zvědavá na váhu a míru :confused:
19. dub 2010 v 11:22  • Odpověz
zdravím všechny při pondělku :slight_smile:

víkend u nás dobrý, Verunka je už úplně zdravá, tak mám radost, včera běhala venku,ale to její stekání je někdy nad moje síly :frowning2:
oslavila jsem narozky, s manžou byla romantika, byl to super víkend
ségra si mimi na 100% nechá, akorát jí je dost po ráno špatně, koupila si ty lízátka a nepomáhají ji, nemáte někdo nějaký tip jak to na nevolnosti? Já jsem měla těhu bez problému, tak nevím co jí poradit, za případné příspěvky díky

vypadá to dnes na hezký den, tak si ho všichni užijte zatím páááááááááááááááá
jdu něco podělat, dokud rarach spinká :grinning:
19. dub 2010 v 11:31  • Odpověz
Hele Dabli, mně vždycky dr. říká, že když mě někde něco bolí apod., tak si mám na chvíli v klidu lehnout nebo sednout, ono se tam mrně porovná a za chvíli to bude dobrý :wink: já mám třeba teď skříplý záda někde v kříži, jak spím jen v jedný poloze (v ostatních se mi chce zvracet nebo mě pálí žáha tak, že to ani 3 pastilky Rennie nezachrání), takže se šourám jak důchodce, že i náš chromej pes se za mnou na procházce otáčí, kdeže jako jsem... a včera jsem dávala prádlo do pračky, ohnout se je dřina, tak jsem si k tomu sedla na podlahu no a už nevstala... tak jsem si tam prostě lehla mezi špinavý fusekle, přemýšlela o životě a za chvíli se vyšplhala po nábytku, protože na těch svejch oteklejch nožkách se zaboha nevzepřu :sweat_smile:

Žofi, to jsou příjemný starosti :dizzy_face:

Delf, to se nedá reagovat na všechno :slight_smile: každopádně jsi pod dohledem :slight_smile: jak jste na tom?

Very :grinning: 2 KO u pedouše 3 měsíčky :grinning: jsem se ve svým vymatlaným stavu musela hluboce zamyslet, než jsem si to přeložila :grinning: jak vás znám, tak budete určitě za hvězdy :dizzy_face:

Jaji, mně nepomáhalo prostě nic, takže jsem mizerný rádce, ale doporučovali mi studené nápoje - hlavně kolu nebo na co budu mít chuť, zmrzlinku, že se prej nedá ledová vyzvracet (blbost :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ), někdo ujíždí na jablíčku, piškotech, banánech... říká se, že člověk nemá mít prázdný žaludek, takže po malých dávkách furt něco futrovat... to je pravda pravdoucí, ale u mě to zabíralo až tak od 20tt :pensive: :sweat_smile:
19. dub 2010 ve 12:05  • Odpověz
Jáji, no jo všechno nejlepší dodatečně k narozkám a super, že jste si to s manžou užili, to tak má být :wink: :grinning:

Woblu, no jo- to víš, plné ruce práce, musím co nejvíce zkracovat :grinning: , jen doufám, že tatínka nedoženeme tentokrát, protože ten měl 7800g :sweat_smile: :confused: ve 3 měsících já tipuju u mladýho něco kolem 7kg, ale i tak taky takový drobek :sweat_smile:
19. dub 2010 ve 12:11  • Odpověz
Vzkaz od Gabči:
Tak Valentynka uz je bez sondicky, papá sama ze stříkačky, kapačku má pořád, je hodná a spinká. Mě pořád bolí břicho jako psa.Sotva lezu a jizva strašná.G
19. dub 2010 ve 12:13  • Odpověz
já vím holky ale mrzí mě to jsem řada,když si mohu popovídat.no teď už jdeme do ivf bohužel iui nám nevyšlo,zítra mám schůzku s doktorem a začínáme,podle papírá co mám tak asi budu mít dlouhý protokol.držím pesticky na třiměsícní kontrolu. :sweat_smile:
19. dub 2010 ve 12:23  • Odpověz
verýsku díky moc :slight_smile:
19. dub 2010 ve 12:52  • Odpověz
Jáji, aby z toho nebylo druhé mimi :sweat_smile: :slight_smile: , z toho užívání :grinning:

Delf, je tu spousta holek co jim vyšlo 1IVF, koukni na Gabču, ta už má Valentýnku, tak se nic neboj :wink:

my se jdeme chystat k Dr. a pak útokem vezmu město
19. dub 2010 ve 13:02  • Odpověz
tak hlavně at ten útok není moc drsný :grinning: a držím pěstičky very at na prohlídce je vše jak má být
19. dub 2010 ve 13:10  • Odpověz
to jo very,ale mám z toho strach taky.ale pvně doufám,že to snad už vyjde
19. dub 2010 ve 13:13  • Odpověz
Ahojda holky, :sunglasses:

posílám pozdrav z penzionu Slunce z Brna. Transfér mám za sebou,zavedeny 2 embroušci,stadium zavedených embroušků 1x expandovaná blastocysta,1x kavitující morula.Dávám si voraz, válím se,hladím bříško a ukecávám je ,at se hezky zavrtají a vydrží 9měsíců :wink:
19. dub 2010 ve 14:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.