• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Zdravím Sanusky :slight_smile: ,

právě jsem se dočetla, že Gabča už mám holčičku na světě :sweat_smile: . Takže trošku opožděně přeju všechno nejlepší, hlavně zdravíčko oběma :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Je hezoučká, ani tak malinká mi nepřijde :dizzy_face:

Beryku to by bylo aby se jim u tebe nelíbilo, když jsou to takový šikulové :wink:
19. dub 2010 ve 14:39  • Odpověz
Zdravím,z práce doma :grinning:
Beryk,tak teď už je to na nich jak se jim bude u tebe líbit.Určitě joooooo :wink: Sim tě co to je za názvy expandovaná blastocysta a ta morula,která z nich je víc,já podchytila nejvíc zatim jen osmibuněčný :grinning:
Delf,zdravím a zítra přeju hodně štěstí,jsem zvědavá jak to bude tedy probíhat :slight_smile:
Sanu,nové foto,hezké...a jak ten svátek,bude se zítra slavit?
Jusi,tak ještě woblu a pak ty,to nám to utíká :slight_smile:
Woblu,přemýšlela o životě mezi fuskama :grinning: :grinning: :grinning: a cos vymyslela?????
19. dub 2010 v 15:40  • Odpověz
beryku jen přemlovej a ať tě už konečně poslechnou. Držím pěstičky

Delf Ivf je náročný, ale aspoň se něco děje. Uvidíš za chvilku budeš taky ležet s embrouškama

Jaji mě na nevolnosti taky nic moc nezabíralo. Teď pomůže studená cola
19. dub 2010 v 16:01  • Odpověz
Čauky

Bery jakou blastocystu a jakou morulu ( bo co to byl ten druhý název? ) až takhle do podrobna teda infošky v Sanusu nepodávali (mě), ale tak neva, hlavně že to k něčemu bylo :wink: A tobě přeju moc moc moc, aby se zakousli bobíšci dva... :sunglasses:

Dani no to budou zuby copak jiného je to třeba protivná neustávající bolest, která se holt dá televizej zakamuflovat :wink: Hlavně že něco zabralo :grinning: Už aby je měla venku všechny a byl klid....

Delf tak jako zbytek tady, na IVF držíme pěst!!!!!

Dabli musíš pomalu holka už nejsi v předešlém ale jiném stavu.... :wink:

Woblu to mě pobavilo, jak tam ležíš mezi fuseklema a přemejšlíš o světě :grinning: :grinning:

Já byla dneska shánět v pcích naušničky pro Sel a nic se mi nelíbilo. Teda ty kytičky v jednom zlatnictví maj, ale moje první volba jsou kroužky, ale nemaj takové jaké já chci. Tak musím dál pátrat.

Gab, to bude už jen lepší a lepší :wink:

A já utíkám žehlit overálky, máme vééééélkou spotřebu teď....
19. dub 2010 v 16:23  • Odpověz
jsme doma :slight_smile:

kontrola proběhla v pořádku, prý nás je kus na kojený miminko, ale když slyšely milé ženy kolik vážil tatínek, tak konstatovaly, že to je náš Míša břídil :grinning: , vážíme 6910 g a délka 63 cm :sweat_smile: :slight_smile:

Beryku, tak jen hlaď bříško a dneska je krásný den, takže 3 tfuj,tfuj,tfuj ať jsou to ti pravý bojovníci :dizzy_face:

Jusi ahojky :slight_smile: , 27tt, krásné to číslo :wink:

Sanu, žehlení mi ani nemluv, mám tam koš a dneska vypraných 5 praček :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. dub 2010 v 16:38  • Odpověz
no páni verysku to je skvělé,že doktorka pochválila,že roste a přibír pěkně,na to že kojíš je to supr :dizzy_face: jé sanu vy už budete dávat naušničky?Děkuji holky za podporu,jste hodné snad se o zvládne,no až začnu hysterčit,tak doufám,že tu budete aby jste mi poradili,nebo přijedu osobně za vámi a uvidíte čoro moro :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no zítra se vše dozvím jdu navštívit šilhana,holky chtěla bych jsem se zeptat Vás myslíte,že bych mohla dostat neschopenku od stimulace?já že se bojím toho jak bych to praktikovala v práci právě nevíte?má to cenu se ho zeptat?neukáže si na čelo,že jsem prdlá? :confounded: :frowning2:
19. dub 2010 v 17:05  • Odpověz
Jó to se tak občas přihodí :grinning: mě ty fusky provázej životem, tuhle jsem je takhle házela do pračky, přišel ten pán, co s ním bydlím, opel se o futra, zírá na mě a pak pronese něco v tom smyslu, že už jsem stará fuchtle a měl by si mě vzít :sweat_smile: :grinning: tak byla svatba :dizzy_face:

Kuk ke mně do alba - morula je stadium, kdy už není možné rozlišit jednotlivé buňky, u blastocysty se dá myslím už poznat, co bude placenta a co vlastní plod. Expandující blastocysta je mám dojem poslední stadium, které je schopné existovat v laboratorních podmínkách - už se prostě potřebuje zavrtat do sliznice :slight_smile: takže beryku držím moc palce, vypadá to nadějně :dizzy_face: ten třetí vydržel - máte jednoho mrazáčka?

Delf, nebuď z ivf smutná - ber to jako začátek něčeho nového :slight_smile: neschopenku určitě dostaneš, když si řekneš, já ji taky měla od stimulace :slight_smile: a z ní rovnou mateřskou :dizzy_face:

Jusi, jak se cítíš? A co Danča, už je po teplotě?
Sanu, Celinka už náušničky má, ne, teď bude mít ,,dospěláčtější"?
Very, chlapa musí být kus, žádná třasotinka :dizzy_face:
19. dub 2010 v 17:56  • Odpověz
děkuji za odpověd woblud tak teda nebudu za blbce když se ho na to zeptám?nebude na mě koukat jak na lazara který chce být doma?jé kéž bych to měla jako ty hned od stimulky na mateřskou
19. dub 2010 v 18:07  • Odpověz
woblud a ty jsi chodila do HK?
19. dub 2010 v 18:10  • Odpověz
jj, taky k Šilhanovi, teda na ivf jsem tak nějak přirozeně přešla k primářovi Štěpánovi (Šilhán měl nějak dovču, tak nás vzal primář a pak už mě objednávali k němu, ale i během stimulace mi některé UTZ dělal Šilhan) rozhodně nebudeš, je dost možné, že Ti to i nabídnou :wink: já jsem ráda, že jsem si ji vzala, měla jsem vajíček hodně a ke konci jsem se sotva hnula :sweat_smile: a já pracovala ve státní správě, kde jsem se stejně dloubala v nose, tak to bylo každýmu fuk :wink:
19. dub 2010 v 18:21  • Odpověz
kéž by jsi měla pravdu a jak ty jak se cítíš?už to máš za pár vid? :wink:
19. dub 2010 v 18:22  • Odpověz
ničeho se neboj, já měla pěkný bobky, poprvé v životě narkózu apod., ale oproti těhotenství je to procházka růžovým sadem :grinning:
Cítím se strašně, ale nějak si v tom devátým měsíci začínám konečně zvykat :sweat_smile: a hlavně netuším, jak zvládnu porodit dítě, když slízt z postele je u mě groteska :stuck_out_tongue_closed_eyes: na miminko se těším, bude co zkoumat a objevovat, ale ze všeho nejvíc se těším, až budu zase NORMÁLNÍ. Už si ani nepamatuju, jaký to je :stuck_out_tongue_closed_eyes: mamka včera prohlásila, že si vůbec nedovede představit, že bych už neměla být její kulička :sweat_smile:
19. dub 2010 v 18:49  • Odpověz
Woblu nee, Selinka má naušničky nastřelené, tak až jí je budu moct vyndat, tak abych jí hned dala nějaké co dostane od babi. :wink:

Delf jasan že si o to řekni!!!! Každej nemá práci, že by si tam mohl v přesnej čas bodnotu :wink: Mě ji Šári nabízela hned na zač stimulace................ :wink:

Very no paráda, jak někdo psal, chlap musí bejt chlap :wink:
19. dub 2010 v 18:57  • Odpověz
jo jo sanu já právě myslela,že je ještě nemá,tak to potom jo :wink: no právě já hlavně kvůli práci,kdybych neměla tak debilní práci tak bych to neřešila ale takhle právě.a nerada bych aby se na mě koukal jak na blbce co si to dovoluji vůbec říct ale ted když vím,že jste jí dostali už od stimulace tak se ho zeptám,přinejhorším si zaklepe na čelo,že jsem prdlá,že?! :grinning: no já když jsem byla v devátém už jsem jí chtěla vyklopit z břicha byl to děs spát sem nemola ic,připadala jsem si jak slon :sunglasses:
19. dub 2010 v 19:03  • Odpověz
Woblu,tak jsem nastudovala blastocysty z albíčka :grinning: :grinning: :grinning:
Holky,měla tu některá z vás tu zastavovačku co se píchá v menších dávkách denně nebo každá tu jednorázovou?Ty co se píchaj denně se myslím doplácí 1000 kč a ta jednorázovka je prý zdarma.
Delf,já jsem zvědavá jak budu stimulkou proklouzávat,v práci se to na nás hrne ze všech stran a na květen je hlášená nezvladatelná várka plavek na potisk,tak musím vydržet co nejdýl,ale každý je nahraditelný,tak si z toho hlavu nedělám,kecám,bohužel dělám. :angry:
Verýsku,krásné to míry :slight_smile: Copak taťka nestíhá žehlit :grinning: :grinning: :grinning:
19. dub 2010 v 19:20  • Odpověz
Jsem se nezastavila... trochu jsem uklízela v novém bytě a zítra odevzdávám nějakou práci, tak nestihám... a ve středu chci zas na chvíli vypadnout mimo realitu, takže teď musím doma sekat latinu :grinning: :grinning:

Dočetla jsem:
Woblud, přeju, ať je to OK, ať to není zánět. A ta story se zádama - nezávidím, ale popsané je to jako groteska...
Žofi, rána do květáku :grinning: :grinning:

Verčo, KO u pedouše mě pobavila taky :wink: A míry jsou krásný!

Bery, to už sakra musí vyjít!! A je fajn, že ses ozvala.

Delf, to Tobě jsem psala do IP, ať řekneš, že děláš s chemikáliema, a oni Ti tu neschopenku při stimulce rádi dají...

Gab, bude dobře, uvidíš!
19. dub 2010 v 19:32  • Odpověz
ahojkyholky jakou zastavovačku myslíš?
19. dub 2010 v 19:33  • Odpověz
jo jo rychnov no abych ti pravdu řekla,tak ted mě zaučují právě na pokovačce a tam není lehké odejít na blbej záchod nemáš šanci,takže musíš málo pít,nejlépe vůbec aby jsi nepotřebovala na wc,a ani jídlo tam nesmíš mít protože tam musí být úplná čistota a já která musí jíst skoro každé dvě hodiny nevím asi mám rychlé spalování,tak to je děs tam vydržet naštěstí jsme měli noční tak se to tak nedodržuje,ale při ranní :zipper_mouth:
19. dub 2010 v 19:37  • Odpověz
copak máš v plánu rychnov,že chceš vypadnout :wink:
19. dub 2010 v 19:38  • Odpověz
Ahoj holky!
Moc vás zdravím a přiznávám se,že jsem nedočítala.Nebyla jsem celý víkend a je toho poměrně dost... :confused: :slight_smile:

Něco nového???

Jen v rychlosti jsem nakoukla co Gabča a viděla Valentýnku.Je to drobeček malinkatej,roztomiloučkej. :dizzy_face:

Já jsem si dneska byla u soudu pro rozsudek ohledně výživného na Klaudinku.Tak pan soudce určil bývalému 1 800Kč.(Bere cca 15 tisíc,já jsem chtěla 2 500 a on navrhoval 1 500).No,ale jsem celkem spokojená.Já vím,není to rozhodně tolik,kolik jsem chtěla,ale bylo mi stejně jasný,že 2 500 mi na takhle malý dítě nepřiklepnou.Takže jsem tak nějak očekávala 2 000.Je to teda o 200 míň,ale zase ty dvě stovky mi nestojí za to,abych se nějak odvolávala a soudila se znovu.Je to fakt už úmorný.
Bývalý si ale nechal 15ti denní lhůtu na příp.odvolání,tak jsem zvědavá,jestli do toho fakt půjde,nebo ne.Já doufám,že ne :angry:
Mimo to mu ještě soudce uložil zaplatit mi polovinu na výbavičku,což dělá 7 000 a doplatit od jejího narození to co mi na výživném dluží.Ze začátku totiž posílal jen 1 200 a poslední dva měsíce 1 500.Takže celkově u něho mám cca 12 000.Co mu dovolil je,že mi to může splácet,což znamená,že bude posílat 1 800 výživné + 700 Kč navíc dokud dluh nezaplatí.
Uf! Tak ještě příští týden ve středu nějak skoulet to snížení na Terinku.A jenom doufám,že z 3 800 na jeho navrhovaných 2 500 nepůjdem :confused:
19. dub 2010 v 19:44  • Odpověz
Já měla jednorázově Decapeptyl... delf, v druhé fázi cyklu se u připravují folikuly, které dozrají v cyklu příštím, touhle injekcí/injekcema - nebo existuje i nosní sprej - se to zastaví (proto zastavovačka), aby si vaječníky odpočinuly a byly pořádně připravené na hormonální bombu, kterou dostanou při vlastní stimulaci (tak se odlišuje dlouhý protokol od krátkého)

Dani, já to beru jako grotesku, jinak bych se už dávno zbláznila :wink:

Až se mi dostane pod ruku manžel, tak asi dojde k mordu :angry: :angry: :angry: už dvě hodiny je někde v pr. a zaboha se mu nemůžu dovolat :angry: měl tu návštěvu a ta se hrozně divila, jak je možný, že mi nebere telefon, co bych dělala, kdybych rodila :confounded: Já prostě potřebuju mít 100% důvěru, že až si škytnu prdnu prasknu, tak ho seženu :angry:
19. dub 2010 v 19:46  • Odpověz
o páni vm tak aspon,že to dopadlo takhle teda,hlavně aby platil teda
19. dub 2010 v 19:48  • Odpověz
teda woblud ted jsem mimo teda vůbec al vůbec nechápu :sweat_smile: teda až ho uvidíš dej mu hned ránu ve dveřích :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. dub 2010 v 19:50  • Odpověz
takže já jsem zítra 22dc teda a to mám přijít myslím,že říkal,že dostanu injekci,teda snad jsem mu rozuměla dobře a pak?na papíře je napsané další návštěva za 11-17dní utz a pak?mezi tím by měla přijít menstruace teda
19. dub 2010 v 19:52  • Odpověz
Hele Woblu tak se nerozčiluj, bo pojedeš fatk......!!! :angry: :grinning:

Věru no nevím, stejně ti mohli přiklepnout víc, aby jste si taky v poho mohly dovolit taky bez extra přemejšlení něco víc nebo jiného (bo jak to napsat....) Ale tak dobrý za každou kačku....chjo.
Teď ještě tu Teri, budem držet pěst dál.....................

Zofi a co druhé????? :sunglasses:
19. dub 2010 v 19:53  • Odpověz
Woblu ..........fakt ne fatk
19. dub 2010 v 19:54  • Odpověz
Já vím,Sanu,ale ono se to fakt bere asi hlavně podle těch přijmů.Takže co tak vykouzlit z 15 000,když ještě platí na Terku a na mě 2 000.(Ty ale jen na domluvu,takže očekávám,že mi je taky skrouhne :sweat_smile: ). A je to taky o věku dítka a to je opravdu ještě hoooodně maličké.A taky můžu každého půl roku žádat o zvýšení,takže s tím se taky počítalo.Jen je blbý,že tam budu pořád lítat... :unamused:
19. dub 2010 ve 20:07  • Odpověz
než ten bídák dorazí, tak vychladnu... a to mám zrovna takovou chuť se pohádat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Věrko, já myslím, že to dopadlo docela slušně... čas ukáže, lepší mít 1800,- na účtu než 2500,- jen na papíře :wink: hlavně aby to fungovalo a peníze Ti pravidelně chodily, to je k nezaplacení...

Delf, hledám nějaký článek, kde by to bylo hezky vysvětlené, ale na nic moc jsem nenarazila... je víc druhů stimulačních protokolů. Ty budeš mít evidentně tzv. dlouhý protokol z luteální fáze (ten jsem měla taky :wink: ). Zítra dostaneš jednorázově injekci (tzv. zastavovačku), pravděpodobně Decapeptyl, po něm Ti vůbec nic nebude, neměla bys cítit žádnou změnu - a normálně v termínu, jak jsi zvyklá, dostaneš menstruaci. Rovnou si Tě objednají na cca za 14 dní a pak se domluvíte na dalším postupu, pravděpodobně začnete se stimulací (ono bude záležet na UTZ a dalších věcech, mně se třeba stalo, že MS vůbec nedorazila a pak jsme museli trochu improvizovat, ale tím Ti nechci motat hlavu :wink: )
19. dub 2010 ve 20:15  • Odpověz
taže zítra dostanu teda tu injekci a za 14 dní si mě pozve na utz teda a pak hned stimulka injekci?nebo zas čekání?
19. dub 2010 ve 20:22  • Odpověz
no tak už vidím jak já jí taky nedostau :grinning: zákon schválnosti
19. dub 2010 ve 20:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.