• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
od zítřka cca za 14 dní už by měla na 99% začít stimulace, tzn. takové to denní píchání injekcí do břicha :wink:
19. dub 2010 ve 20:24  • Odpověz
Ahoj... nestíhačka, jak je venku hezky... tak co doma :sweat_smile: ?

Woblu... chlapi, zase nezklamali :fearful: ...

Věru... aspoň, že tak :confused: ...

Bery... kéž by :wink: . A jsi tam sama nebo s manžou? Já bych se sama bála :astonished: ...

Verys... zase pochůzky po městě, zase nákupní, že :sweat_smile: !!! Míry supr a teda ten tvůj manža byl ale kousek :astonished: :grinning: :sunglasses: ...
19. dub 2010 ve 20:29  • Odpověz
A ještě Rozi se nenahlásila :confused: ...
19. dub 2010 ve 20:30  • Odpověz
uf já se lekla,že by to bylo až za další měsíc stimulka teda to byla rána neslyšela jsi jí?to byl ten kámen co spadl ze srdce :grinning:
19. dub 2010 ve 20:31  • Odpověz
Woblu, ty máš příspěvky, jeden lepší jak druhý :grinning: , manžu neplaš, ale vytočení chápu :wink:

Delf, jasný, taky jsem pro neschopenku, ať to máš pěkně v pohodlí domova :wink:

Dani, ty jsi akčňák, se tak nehoň....ale chápu, že nový byteček si žádá úklid :wink:

Věrko, nu co :unamused: , nějak mě to nenadchlo, ale ani to není tak nejhorší, spíše tipuji, že se pan manžel odvolá a oni mu to pak vyšvihnou možná ještě výš, jak jsem ti říkala :pensive: , aspoň, že má doplatit tu výbavičku, to je dobré + :wink:

Ahojko, manža nestíhá, protože dělá blbinky, dívejte se ženy jak jsem dnes při koupeli dopadla :

http://www.modrykonik.cz/fotoblog/verysek1/album/mazlik-nas-michalek/5161409/
19. dub 2010 ve 20:37  • Odpověz
jdu večeřet

Šári, náhodou dneska jen parádní úlovek, hezký svetřík pro Mišulku v sekáči za 30Kč, a to jsem málem ten samej koupila na MMB za 180kč + poštu :wink:
19. dub 2010 ve 20:38  • Odpověz
no páni to je teda úlovek very to ti povím to jsi pěkně ušetřila,díky holky za radu ohledně s neschopenkou uvidím co na to řekne.
19. dub 2010 ve 20:48  • Odpověz
tak holky já mizím do sprchy a spinkat.zítra poreferuji co se událo u šilhana dobrou a ještě moc děkuji za rady :slight_smile:
19. dub 2010 ve 21:00  • Odpověz
Delf, tak to na práci kašli a řekni si o neschopenku! Ať si to tam "vylížou sami" tu dřinu... a ani to nemusíš svádět na chemii, myslím, že bude stačit pravda....

Woblud, si mě pobavila, opět... já vím, kdybys měla jet rodit, tak to stojí za prd, ale on dorazí (snad sřízlivý) :grinning: :grinning:

Věrko, aspoň tak...

Kdo se to ptal, jakou "mimo realitu" plánuju? Ále, jsem pozvaná na golfovou akademii, tak se moc těším :dizzy_face:
19. dub 2010 ve 21:07  • Odpověz
Věru no fotky naprosto úchvatný!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A 2 mě tam naprosto úplně strašně moc zaujaly, no prostě nádhera! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. dub 2010 ve 21:17  • Odpověz
Jé,tak to děkuju za pochvalu. :dizzy_face: Jo,jsou fakticky nádherný - šikovný pan fotograf s paní fotografkou :wink: :slight_smile: A na to jak Klauduš odmítala spolupracovat až s podivem. :grinning: Je to jen výběr,jsou přenádherný všechny,ale to sem nemůžu všechno nacpat. :grinning:
19. dub 2010 ve 21:28  • Odpověz
Tak na chemikálie bych měla upozornit já doktora,stejně se musím optat jak s kortikoidy atd.
Verýsku,já myslela,že to jsou Míši hračky???Jestli vy si je nekupujete pro sebe.
No jo,jakpak Rozi dnes na punkci?
Woblu,ty máš teda hlášky...
Dnes se loučím,ráno zase robota.Dobrou a ať dětičky nezlobí.
19. dub 2010 ve 21:30  • Odpověz
Very... barevná koupel :astonished: :grinning: :sunglasses: , jen by mě zajímalo, jak ty balónky budete sušit :grinning: ...
19. dub 2010 ve 21:40  • Odpověz
zítra mám na 10 nehty, takže nebudu
psala jsem dnes naší mamce sms, že vyhrála poukaz na strávení 2,5 hodin na zítra s vnukem, že bude v půl 10 doručen :grinning: :wink:

holky, nojo, taťka je naházel do koše na prádlo a vysypal do vany a prý ať je nechám ve vaně okopat, tomu moc nedávám, ale jak pan Ing. pravil, tak udělám.... :sweat_smile: :grinning: :sweat_smile: :sunglasses: to není pravda,máma kecá
19. dub 2010 ve 21:47  • Odpověz
teď tu proběhla bitka....domácí násílí !!!!!!!!!!!!!!!!, to za těma smajlama psal manžel, takže to neplatííííí

všem dobrou noc, asi budu až zítra odpoledne
19. dub 2010 ve 21:48  • Odpověz
Tý jo,u Verýska se laškuje !!! :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
19. dub 2010 ve 21:57  • Odpověz
Holky, brou a klidnou... zítra pracuju, ale po o se ozvu :wink:
19. dub 2010 ve 23:48  • Odpověz
Dobrééééé ráno, vstávat a cvičit :slight_smile:

Přeju hezký den, my jsme od 6 vzhůru, spát už nepůjdem, aby se unavila a usnula v obýv pokoji, ať může ostříhat drápky na rukách........... :wink:
20. dub 2010 v 06:53  • Odpověz
Taky přejeme bré ráno!
Klaudi vstávala v 6.30.Noc na dnešek proběhla celkem v pohodě.Po té kaši se přestala budit na to druhé večerní jídlo kolem 22-23h a budí se pravidelně mezi 1 - 2h.To dostává čajík a pak kojíme mezi 5 - 6,tak to docela jde.Jsou noci,kdy se vzbudí ještě mezi tím,ale fakt se lepší a hned ťukám,abych nezakřikla.
Venku to nevypadá nic moc,tak uvidíme.Dopoledne ale nikam nepůjdeme,tak budu něco šuchrat a nakukovat. :wink:
20. dub 2010 v 08:20  • Odpověz
Jo,ale jinak teda bojujeme se zeleninou.Tu vůůůůbec,ale vůůůůbec nechce :sweat_smile: :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Včera jsme potkaly ve městě Nelču,tak nám doporučila od Hami první mrkvičku,tak jsme koupily a dneska zkusíme.No,ale velké iluze si nedělám... :sweat_smile:
20. dub 2010 v 08:49  • Odpověz
Ahoooj.
Přidávám se k ranním ptáčatům. Nedobrovolným :angry: ... Od půl sedmé už bylo v postýlce naspěch, muselo se povídat, šplhat po šprusličkách a pod... A ještě teď jsem polomrtvá...

Věru... pak podej hláško, jak to šlo na odbyt :wink:... A ještě mi řekni, jak ty ovocné přesnídávky... ještě je futr Klaudi pije :confused: ?
20. dub 2010 v 10:46  • Odpověz
Nazdárek,

Beryk tfuj tfuj tfuj :wink: :wink: at to dopadne

Ahojko nejvíc je expandovaná čili hatchující blastocysta, je tam největší pravděpodobnost uspěchu, morula je těsně před blastocystou, pokud by byly ještě nějaké nejasnosti, tak se ptej, jsem téměř hotový doktor co se týče tohoto :grinning: :grinning: :grinning:
20. dub 2010 v 11:05  • Odpověz
Tak milej manžílek byl celou dobu u sousedů a jelikož stáčeli víno, tak dorazil pěkně zkoštovanej :sweat_smile: :grinning: Ale držkovou nedostal, vzorně se styděl :grinning: a navíc byl tak miloučce připitej, že to ani nešlo se na něj zlobit :sweat_smile:

Verčo :grinning: taky se doma nenudíte :grinning:

Věrko, ségry mladej to docela pěkně dlabe, začali mrkvičkou+brambora+květák - nejdřív to moc nechtěl, ale když dala hodně mrkve, tak mu to jelo, ono je to po ní sladké a děcka to radši (i mně to chutnalo :sunglasses: )... a taky kuřecí vývar+brokolice+brambor... dělá domácí a v Tescu se prý dají koupit takový pidi plastový uzavíratelný kelímky, jsou na to ideální...

kdepak máme snažilky s pravidelným hlášením...

jo a vlastně moje hlášení: KO i monitor ok, hrdlo krátké, ale zavřené, děloha naprosto klidná - takže dítku se na svět už zase nechce, si vymejšlí pacholek... a kultivace negativní, tak to je asi jen nějaká moje haluz :sunglasses:
20. dub 2010 ve 13:02  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

Woblud, gratuluju k výsledku kontroly :wink: ... tak že bych měla pravdu, že budeš přenášet?? :grinning: :grinning: tedy pardon za ten smích :confused: No a manžílek, inu, víno se odpouští, ne?

Věrko, já jsem samotnou jednodruhovou zeleninu malé nikdy nedávala. Začínala jsem mrkev-brambor, uvařit, namixovat, k tomu (ne místo toho) další zeleninu. Nevím, co je sladší, zda brambory nebo mrkev, ale jedla to. Naopak "první lžičku" samotnou, ať už květák, brokolici, mrkev, nikdy nechtěla, musel tam být domácí základ - mrkev-brambor.

Užijte si odpolko, jdem ven :slight_smile:
20. dub 2010 ve 13:53  • Odpověz
ahojky,

woblu, snažilka s pravidelným hlášením se hlásí :grinning: :grinning: :grinning: u nás se bude pokračovat až po dovče...srpen, září a to IVF :pensive: :pensive: :pensive: Tak na mě prosím myslete :dizzy_face:
20. dub 2010 ve 14:52  • Odpověz
ahojda holky,
hl ásím se opět z Brna.Dnes jsem se dozvěděla,že třetí embrouš ,se může dát zamrazit,tak máme sněhuláčka(včera mi řekli,že je opožděný,že do mrazáku to nemá cenu a zavíst mi ho nechtěli,prý tři embrya nezáváděj,tak jsme mu dali šanci ještě jeden den kultivace a on to borec dohnal).:sunglasses:
Delf jak si dopadla,dostala jsi injekci? U mě se rozhodli pro sprej a já od 22 dne stříkala nosní sprej.

Sari jsem tady s chlapem,musim ho pochválit,páč mě teda pěkně rozmazluje

Sanu tady po transféru mi dali zprávu o oplodnění,o kultivaci a stavu embroušů a jak dopadlo spermio.To jsem v sanusu neznala.

Woblu super,že kontrola dopadla OK

Luci kam pak máte naplánovanou dovču? Třeba se zadaří tam a IVF nebude potřeba.:wink:
20. dub 2010 v 16:24  • Odpověz
Ahoj!
Tak nakonec jsme zcela neplánovaně odfrčely na návštěvu k babičce-tchýňce.Takže na zeleninu nedošlo,neb jsem ji já hlava děravá zapomněla sebou vzít.Takže experiment bude zítra. :wink:
Dani,já jsem taky doma nejdřív vařila mrkev+brambor,ale poněkolikráte mi na to naprosto odmítala otevřít papulku.A když jsem jí to tam narvala s mírným násilím,měla úplněj hysterickej záchvat.Nelča mi poradila tu první mrkvičku,tak to chci zkusit a uvidíme.
Šári-dneska jsem přesnídávkovaly ovocnou s piškoty a ta je poněkud hustší,než klasická přesnídávka.Takže lžičkou a asi 5 :sweat_smile: No,ale snad se nám to rozjede.No a zkusily jsme i Sunar (Bebu též odmítala pozřít) a tam to vypadá velice nadějně - napoprvé 60tku. :slight_smile: Ještě sice kojím a (hlavně v noci) chci pokračovat,ale taky se nám blíží soutěže v Chomutově a České Lípě a tam bych ráda s Terkou,tudíž Klaudi bude muset i se Sunarem k babičce na celý den. :slight_smile:
20. dub 2010 v 18:02  • Odpověz
Ahojky holky tak hlásím,já dostala injekci teda a za 14 dní utz+krev prý mám přijít na lačno,kdyby tam náhodou byla cysta aby jí odstranili,pod narkozou no docela mě to vystrašilo teda to vám povím no snad nebude žádná cysta.akorát já kravka jsem se neobjednala hned tam tak musím zítra zavolat jsem trubka a objednat se.no hrůza
20. dub 2010 v 18:03  • Odpověz
Bery...jedeme na Mallorcu..jestli teda zmizí ten mrak a budou lítat letadla :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: zázrakům moc nevěřím, ymslím, že jsme si štěstí už vybrali :wink: Moc ti držím pěsti a věřím, že se embrouškům u tebe zalíbí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Delf, na tebe jsem moc zvědavá :wink: neboj cysta nebude :wink:
20. dub 2010 v 18:32  • Odpověz
ahojky luuci,no snad né já je kdysi měla teda,ale vždy po krámech teda praskla a odešla tak budu doufat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. dub 2010 v 18:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.