• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Bery, držím moc palce!!!

Rozi se neozvala...

Věrko, s tou zeleninou už fakt neporadím....

Delf, tak je začato, teď už se to rozjede a za chvíli jsi těhulka :wink:
20. dub 2010 v 19:30  • Odpověz
bery taky moc držím pěstičky at to vyjde,jo jo rychnov už se to rozjelo páni ani tomu nemohu uvěřit příště se h zeptám na tu neschopenku tak uvidím co odpoví
20. dub 2010 v 19:40  • Odpověz
Delf, já se toho na jednu stranu bojím, ale na druhou starnu už chci, aby se to rozjelo, pže to čekání je na prd..kor, dkyž vím, co bude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. dub 2010 v 19:52  • Odpověz
Ahoj mám dotaz šla jsem ven s manžou a s pejskem a hrozně mě začalo bolet na pravé straně bederní páteř, ale úplně strašně. A teď pobolívá i podbřišek. A nohy mám jak z ocele. je to normální?
20. dub 2010 ve 20:11  • Odpověz
jé dablikokoli to nevím teda to je divné
20. dub 2010 ve 20:21  • Odpověz
Ahojky,tak delf už začala :wink: Já mám problémy brát si antiko pravidelně,nějako zapomínám,vždycka je to tak čtvrthoďka a dnes hodina :angry: se musím polepšit.Taky si vždycky vzpomenu na Míšu,že jich má o sedm míň :wink: Míšo,ty už jedeš ve čtvrtek na kontrolu?A děkuji ti za osvětu blastocyst,přeci jenom už máš zkušenosti.
Musím se přiznat,že jsem ráda,že jsme nezahájili dlouhý protokol už teď v dubnu,protože ta alergie mě totálně schvácí a co do sebe nacpu léků a prd platný.Doufám,že do tří týdnů budu v pohodě a nebudu se jim tam dusit.
Tak dáme rekapitulaci za Sanusku néé ať se máte na co těšit-Beryk,Rozi,Delf,Míša,já a kdo se přidá,Andi jak ty?Agi až v červnu,Luc na podzim a holčiny,která z vás dá druhé kolo? :slight_smile:
20. dub 2010 ve 20:35  • Odpověz
autor
ahoj kočky :slight_smile: :slight_smile:
luuci- jéééééééééé Mallorca to je super :dizzy_face: :dizzy_face: .Já bych chtěla do Dominikánský republiky někdy k podzimu ,ale uvidíme co bude do tý doby. Čtu, že se chystáš na IVF tak budem moc držet palečky a podávej nám info.Když to šlo s Anetkou rychle ,tak to půjde i s jejím bráškou :dizzy_face: :dizzy_face:

very- jukla jsem ti do alba na Mišánka a je nádhernej a Valentýnka taky.

vm- fotky jsou super, moc vám to sluší a koukám, že už máš doma pěkně velkou slečnu. :slight_smile:
20. dub 2010 ve 20:54  • Odpověz
autor
Bery- myslím na tebe holka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .

Jestli jsem na někoho zapomněla tak promiňte , nejsem moc v obraze.
20. dub 2010 ve 20:57  • Odpověz
Dani prosím tě jak to je s naušničkama? 19.4. to bylo měsíc co jí je píchali a už mám doma koupený "normální" naušničky, tak myslíš, že bych jí je mohla dát? Mám je namočit do lihu (na jak dlouho?) pak vyměnit a pak pro sichr čistit lihem a mazat framikoinem nebo to nechat??????????????

Dabli těžko říct, radši se šetři a jen pro sichr skoč k dr a pak vylejzej na procházky na zahruadu. Nebo si sebou nos tu židličku jak maj rybáři :wink:

Bery tak supr!!!!!

Luc kliiiiiiiiiiiiiid vše bude ok a jak jsem psala, při "nejhorším" budou dvojčátka, nic horšího tě nepotká :wink:
20. dub 2010 ve 21:01  • Odpověz
agi, no uvidíme..ještě je to daleko :slight_smile: a jak vy??

Jen musím teda smeknout před všema prvosnažilkama, jak to skvěle zvládaly, zvládají,... pže já doma jednoho prcka mám a stejně jsem z toho hotovec :pensive:

sanu, do lihu minimálně na 24 hodin, klidně i dýl :wink: a pak promázávat a protáčet s Framykoinem :wink: kde jsi sehnala normální náušničky na konec??

Jo a nestraš s dvojčatama...jsem v obraze, jaký to je u Evíka :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
20. dub 2010 ve 21:03  • Odpověz
Hele Luc já co vidím holky co maj dvojky, tak jsou o hodně víc v klidu než my co máme jedno. My chodíme a houráme a ony seděj u stolu, dvojčátka v klidu v kočíku nebo vajíčkách a mamky se můžou lidově řečeno šťourat v nose :grinning:
No jen asi holky Majerovic jsou lehce aktivnější noo :sweat_smile:

Koupila jsem klasické naušničky z bíléhoo zlata, jak jsem sem jednou vkládala, kytička s bílýma kamínkama a prostředek místo kamínku je bílé zlato. Vypadaj roztomile. Sehnala jsem v Afi, jinak to je katastrofa, většinou mi nabízeli naušničky co dávaly mamky nám.................. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kroužky jí koupím až bude starší.
20. dub 2010 ve 21:11  • Odpověz
sanu, my máme takový pidi kroužečky s kamínkama...ty dáme asi až půjde do školky, ted mi přišly ještě mohutný..ale to už bue velká slečna :slight_smile:
20. dub 2010 ve 21:15  • Odpověz
Takové jen místo kamínku uprostřed je to bílé zlato. Ale v reálu jsou ještě hezčí.

http://www.hodinky-klenoty.cz/zbozi/sperky/bile-zlato/detske-nausnice-17236
20. dub 2010 ve 21:21  • Odpověz
Sanu, já jsem naušničky nijak netočila ani nemazala, nechala jsem to tak. A máčela jsem je předtím v lihu asi den.

Dabli, to bude dobré.

Holčiny, přeju krásnou dobrou, zítra odpol. se ozvu :wink:
20. dub 2010 ve 21:23  • Odpověz
jéé, ty jsou roztomilý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: přesně takový jsem měla jako malá..jen modrý :grinning: :dizzy_face: Cel měla píchaný nebo nastřelený náušničky?
20. dub 2010 ve 21:24  • Odpověz
Danu a máte taky nastřelené že jo a vyndala jsi po měsíci....
20. dub 2010 ve 21:27  • Odpověz
Luc tak to jsi měla těžkou modernu, počkej ti ukážu co mi nabízeli jo..... Sel má nastřelený světle modrý pecičky ( no co jiného že :grinning:)

Danu aha už mizí, tak pa
20. dub 2010 ve 21:28  • Odpověz
Já jdu též..jsem tady byla dneska nějak dlouho :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

tak pa zas někdy
20. dub 2010 ve 21:30  • Odpověz
No tak většinou mi nabízeli tento styl (doufám, že se někoho nedotknu), ale prostě tohle moje parketa není...........samo proti gustu žádnej dišputát...............
http://www.hodinky-klenoty.cz/zbozi/sperky/zlato/detske-nausnice-26963
20. dub 2010 ve 21:33  • Odpověz
A šici mizej, tak já taky.

Mlha přede mnou, mlha za mnou.

A pa.
20. dub 2010 ve 21:38  • Odpověz
zdravím...

Sanu ty ses ptala na druhý u mě viď?? jestli jsem to dobře pochopila....tak já teda néé....Vašík mi úplně stačí....
20. dub 2010 ve 21:38  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile: Užijte si sluníčka! Přihlásím se odpol :wink:
21. dub 2010 v 08:26  • Odpověz
Ahojky holky teda sanu ty naušničky jsou moc pěkné něco podobného má kája,ale má červené kamíky,jinak dnes jela školka na plavání,tak jsem vyprovodila káju k autobusu a mávala jí jako bych jí neměla vidět 14 dní :grinning:
21. dub 2010 v 08:57  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

Zofi tak zatím .................. tak třeba za rok dva?

Danu větroplach :grinning: Ty si taky užij den, ale u nás sluníčko nif mof :frowning2:

Delf děkuju no je to to jediné co na trhu kloudně existuje................. :angry: :wink:
21. dub 2010 v 09:14  • Odpověz
sanu a kdy plánuješ ty druhé?
21. dub 2010 v 09:16  • Odpověz
Delf :grinning: :grinning: :grinning: No to fakt netzuším, názory se různí dle horší či lepší noci a dne............... :grinning:
21. dub 2010 v 09:19  • Odpověz
no tak jako u nás v jednu chvíli říkám,že echci,když zlobí a když je hodná tak zas jo,že bych klidně brala i dvojčátka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. dub 2010 v 09:22  • Odpověz
Brý den :slight_smile:

delf, vidíš, ty jsi vyprovázela Káju na výlet a my jdeme dneska k zápisu..jsem z toho už asi týden na měkko :pensive: moje malé miminko půjde už do školky :astonished: :astonished: :astonished:

Holky, mám dotaz ohledně IVF...chtěla sjem to udělat tak, že se po dovče stavíme podepsat žáds na pojištovnu..to prý trvá asi 14 dní než se to schválí a pak maj v Sanusu dovolenou, takže by stimulka připadala v úvahu koncem srpvna, začátkem září podle MS :wink: ale nevím, ejstl ito není zbytečná ztárta času..že bych se stavila podepsat žádost už před dovčou a až se vrátíme, tak ybch mohla stimulovat a stihlo by se to ještě před sanusáckou dovčou...ale jestli by to zas nebylo všechno na honem :confused: Co si o tom myslíte?
21. dub 2010 v 09:23  • Odpověz
sanu, vy máte nějaký zmrzlíky schovaný??

delf, ty seš teda odvaha...dvojčata :astonished: :astonished: :astonished: ale co by se dalo dělat, že :sweat_smile:
21. dub 2010 v 09:25  • Odpověz
ahojky luuci,tak držím pěstičky na zápis do školky no nevím co budeme dělat až půjdou na zápis do školy to budu asi řvát :frowning2: klidně tu žádost můžeš podepsat už před dovolenou to nevadí a bude to pak rychlejší,hele já jí podepsala 9.4. a včera ta injekce do zadnice která mě teda bolí ještě ted :wink: a už jsem začala dlouhý protokol a za 14 snad bude už stimulka
21. dub 2010 v 09:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.