• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
v HK se Evíku nebojej ani koncem pánevním rodit..prostě mazec...já jak ležela po porodu n asále, tak jsem to tam probírala s PA, taková milá holčinka 26 let, ta co mi skočila na břich, byla fakt suprovní....teda hlavně jsme se jí ptala na ty dvojčátka, jsem totiž na vás tak myslela :sweat_smile:
8. čer 2009 v 09:47  • Odpověz
Dani já bych teďka do epidurálu už šla, hlavnš když je 4 kg a císař na přání se nedělá.....
8. čer 2009 v 09:48  • Odpověz
Dani- ty že bys měla problémy s fantazií :confused: ...a odkdy prosímtě..Ještě lovím v paměti to tvé zaklínadlo :grinning: :grinning:

Jééé, Žofi- to je od tebe hezké, žes na nás dokázala myslet i v takovéhle chvíli... :dizzy_face: :slight_smile:
8. čer 2009 v 09:49  • Odpověz
Evi, týjo nožka je teda pěkně oteklá :astonished:

6ofi, to je hezký, že manža takhle pomáhal :dizzy_face:
8. čer 2009 v 09:50  • Odpověz
holky jdu s Maxíkem a pak letím na pedikúru, pro oběd a na zkoušku svat.šatů s kámoškou tak budu až odpoledne :wink:
8. čer 2009 v 09:52  • Odpověz
jo jo Evíku, když už nebyly kontrakce, no problem..

loučím se...Vašík se ozývá a špulí u toho pusinku, tak ho jdeme nasytit..zatím pa
8. čer 2009 v 09:53  • Odpověz
Ohledně porodu KP... holčina tak rodila a good, taky se to dá :wink: ... ale hlavní slovo je na Dr...

Evi... už věřím, přetejká :cry: Jo... za mě byly v porodce dvoje dvojky a každý mimi mělo svůj pelech :wink: ... mamky pak jezdily jak vlak s vagónky :grinning: A monitor dechu jsme v porodce taky měly... Mám ho i doma, jednu podložku v koši a druhou v postýlce... fakt čupr věc, jak píše Žofi... nemusíš šťouchat a v noci se klidněji spí. Jen ještě nemám vžitý vypínat ho, když Mari beru, tak dost často alarmujem :dizzy_face:
8. čer 2009 v 09:53  • Odpověz
Ahoj jdu dočíst
8. čer 2009 v 09:59  • Odpověz
Jo, jo, monitor dechu taky už máme koupený, se dvěma podložkama. V porodce ho taky mají. Fakt si to všechny mamky chválí. A s tím, že člověk si musí zvyknout to vypínat, když bere dítě, to říkají taky všechny mamky (a taťkové) :wink:

S tím KP ještě uvidím. Blízká kámoška to taky zdvládla, dnes je to týden, ale měla 2. dítě a rodila v Ústí, kde je s tím rozhodně větší zkušenost než v RK. No, nechám to na Anežce a na doktorovi :slight_smile:
8. čer 2009 v 10:16  • Odpověz
Hoj hoj, jste se teda rozkecaly ... člověk si chvíle lehne a vy takhle drbete.
Žofi už jsem chválila na IVFkách, jak jste s Vášou šikovní :wink: hlavně že už se vyspíš, viď??
Evi ty otoky ti nezávidím, já od nich mám zatím pokoj, nevím jestli je to tou cukrovkářskou dietou, ale zatím ani ťuk, tak držím palec, ať to už nezlobí nebo alespoň nenatýká víc. :slight_smile:
Dabli ty se taky nezastavíš, viď??
Dani mně taky říkali v HK, že jediná možnost CŘ je, pokud bude jedno mimi v příčce, jinak se bude rodit přirozeně. Mám z toho lufta, ale Áčko je hlavinkou dolů a naléhá a Béčko se vrtí, naposledy bylo KP. Takže mi řekli, že pokud takhle zůstanou, tak se bude rodit přirozeně. Že prý až odrodím to 1. hlavičkou, tak to druhé, ikdyž bude KP, tak prý ani nebudu vědět, že jsem ho porodila. A manžovic sestřenka rodila obě děti KP a prý v pohodě. Jak píšeš, taky to nechám na doktorech, nebudu se tam s nikým dohadovat, teda Evču chápu, po zkušenostech z 1. porodu bych postupovala stejně :wink:
Woblu gratulka k výsledkům :wink:
Sari a jak Marinka?? Papá papá?? Nezlobí??
Sanu zdravím :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. čer 2009 v 10:25  • Odpověz
Jejda zapomněla jsem na Luciáše ... ahojdaaaaaaaaaa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. čer 2009 v 10:26  • Odpověz
Takžeee

Epidurál proč ne, kámoška mi říkala, že by to bez něj nedala i když byla původně rozhodnutá rodit bez něj (Sari to byla ta jak byla v porodce zároveň s tebou :slight_smile: )

Dabli je to fakt možný, že ti to leží někde v zadu v hlavě a aniž by sis to uvědomovala tak jsi z toho trochu nervní plus k tomu ještě ten hormonální blázinec.......
Jo a prosím tě kdy má ten kámoš svatbu?????????????????? Taky vymejšlíme zátah a nějak nás nic nenapadá, jako aby byl jinej než všeechny co se dělaj klasicky......

Zofi ty jsi mohla během porodu pít???????????????????????????????? A oni tě nenechali chodit????????????????

Začínám trochu chytat nerva....... :sweat_smile: :sweat_smile:

Já budu dělat včera nestihnuté jahodové knedíky, aspoň zabiju čas....

Very jsem na tebe zvvědavááá a Roozi to samé :slight_smile:

SRAZ PARDUBICE: Vyhovovalo by vámm to toho 22.6. zase třeba na 12 hodinu?????????????????????????????
8. čer 2009 v 10:27  • Odpověz
Ahoj holky všechny zdaravím a jdu Vás dočíst :wink:
8. čer 2009 v 10:27  • Odpověz
Čau Artíku, chválím, že nelítáš po výletech a ležíš :wink: Máš tipovačku co to bude????????????????

Já tipuju páreček. Nebo už se tipovalo??? :grinning:
8. čer 2009 v 10:29  • Odpověz
Sanu čus bus .... :slight_smile:
Tipovačku mám rodinných příslušníků, tady na MK ne, ale můžu zavést :wink:
Něco spachtím a hodím do albíčka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Gabi ahojda :wink:
8. čer 2009 v 10:33  • Odpověz
Evi to jsem teda koukala ta tvoje ta je teda parádně nateklá..
A ty porody to Vám teda povím někdy je to hrůza, že bych se až bála, nejhorší jsou ty boleti já je teda měla 1h, ale pamatuju si je moc dobře, mít je tak dlouho jako žofik to bych asi vypustila duši :sweat_smile:

Very držím pěstia užij si první pohled na mímo a ber foto ať ho můžem okouknout :wink:
rozi tobě tak moc moc stětíčka na krev ať máš hcg co nejlepší :wink:
sanu tak ať ty knedle zmákněš :wink: já se v tom tak nerada matlám a trvá to :sweat_smile: ale pak jsou výborný :wink:
woblud tak gratulka k výsledkům a co pak??Teď jestli dopadne iui???kdy testíš???
artep 33tt taky se ti to do porodu krátí co,no mě by to taky šrotovalo jak se dvě děti dostanou ven..
8. čer 2009 v 10:36  • Odpověz
vzhledem k tomu, že má artep doma holčičku tak by teď mohla mít dva chlapečky a přeci taky holky od evíka potřebujou ženichy :wink:
8. čer 2009 v 10:39  • Odpověz
Arti- otoky nesouvisí s cukrovkou..pokud jsou jen na nohách, je to většinou tíhou bříška, jak tlačí na velké cévy v tříslech..Ta se pak špatně vrací a z toho jsou ty ototky...-plus působení hormonů samozřejmě..No, ale pokud se stěhují i do horní části těla plus k tomu bílkovina v moči a vys. TK- tak už je zaděláno na nepříjemnost v podobě preeklampsie..- to se mě doufám netýká- ale sleduju to už kvůli tomu...
Jinak- ještě k tomu císaři- když mě Hodík vyšetřoval a holky byly jedna hlavičkou a druhá koncem pánevním- řekl mi právě- že je na na CŘ, byť on sám preferuje přirozený porod..Myslím si, že v tom ale hraje roli také ten můj čípek, který je po konizaci a histologie byla opravdu kritická- a tak si z toho vyvozuju, že by se to zkrátka nemělo "dráždit" přirozeným porodem..No a úplně poslední věc je ten můj rozestup břišáků- ta jitrnice už se mi táhne od žeber až do podbřišku- takže svaly mám někde bokem a neumím si představit, jak bych s touhle "parádou" tlačila, kdž mám problém se jen vzpřímit, když lezu z vany...
No, nechám to koňovi- resp. dokymu- ale nenechám se slepě vtlačit do něčeho bez probrání všech pro a proti..- nakonec mi jde hlavně o kočuldy- aby se mnou ten porod v pořádku zvládly... :dizzy_face:
8. čer 2009 v 10:42  • Odpověz
Já tipuju Artíkovi- dva zbojníky.. :wink:
8. čer 2009 v 10:45  • Odpověz
..sem to napsala- jak tatar- krev v těch cévách se pak špatně vrací... :pensive: :sweat_smile:
8. čer 2009 v 10:46  • Odpověz
zdravím všechny..

lucíku a ti jsi Anetku kojila ne?
žofíku Vašík je krásný chlap, užívej si s ním každého dne, ta naše princenzna už je veliká a je s ní sranda už to není miminko co jsme si přivezli z porodnice..
dvojnásobné maminky držte se už to máte za pár..
všem snažilkám přeju hodně štěstíka a brzičko mimíska v bříšku hlavně agince .-)
ted jsme se najedli a budeme doma odpolko jdu s akamarádkou kočíkovat tak se těším, alespon pokecáme, tak zatím páčko a zase na vás juknu..
8. čer 2009 v 10:50  • Odpověz
Tipovačka :slight_smile:
Sanuska HOLKA, KLUK
Gaban KLUK, KLUK
Majerovi KLUK, KLUK

Takže s ničím se mi pachtit nechtělo, tak jsem to jen tak napsala a mám to uložené,nové tipy vítám :slight_smile:

Evi já u Hodíka nebyla, vyšetřovali mě samí mladí doktroří, kteří preferují přirozený porod, ráda bych slyšela názor "opravdového doktora se zkušenostma". Třeba Šilhan mi taky pořád říká, že budu rodit CŘ, ale v nemocnici mi říkali opak. Tak nevím, nechám si poradit, hlavně abychom to všichni ve zdraví přežili a nebyly zbytečné komplikace.
Ty otoky mi tedy asi zmizely, protože už tolik necajdám a ležím, včera mě na oplátku začalo pěkně bolet v kříži a od rána mě bolí na pravé straně na vnitřní straně stehna, jakoby vedle Sanusky :grinning: :grinning: :grinning: tak snad to přejde, záda manža pravidelně masíruje, tak se budu modlit aby to zase povolilo :wink:
8. čer 2009 v 10:52  • Odpověz
s tím monitem dechu jsem taky spokojená je fakt fajn...
8. čer 2009 v 10:53  • Odpověz
artep já tipuju to samé jako sanuska :fearful:))))
8. čer 2009 v 10:54  • Odpověz
Jdu si něco ukořistit do žaludku, páč máme hladíka :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. čer 2009 v 10:54  • Odpověz
Tak já tipuju artepce taky páreček :wink:

Jaji, kojila jsem jí 3 měsíce :wink:
8. čer 2009 v 10:55  • Odpověz
Sanuska HOLKA, KLUK
Gaban KLUK, KLUK
Majerovi KLUK, KLUK
Jajicek HOLKA, KLUK
8. čer 2009 v 10:56  • Odpověz
Sanuska HOLKA, KLUK
Gaban KLUK, KLUK
Majerovi KLUK, KLUK
Jajicek HOLKA, KLUK
Luucia HOLKA, KLUK
8. čer 2009 v 10:57  • Odpověz
Ahojky, tak se po náročném víkendu zase ozývám, měla jsem tu rodinnou úklidovou četu a gruntovali jsme:slight_smile:Manžel do toho montoval šatní skříně a za celý den stihl jen jedno křídlo ze šesti :grinning: Byl z toho chudák špatnej a vyrábět si věstavěnou skříň sám prý není žádná sranda..kor s kombinaci se sklem..
Tady se dnes očekávájí velké kotroly,tak všem držím palečky ať to dopadne dobře. Dani, to je poprvé co slyším,že by jsi měla nějaké trable, že by se ti blížil už porod?!?
Sanu, V cross prý strašně vrže,ale asi prevence v podobně mazání by měla stačit...
Evik s Artepkou už vypadaly,že budou dávno rodit a stále se drží po kupě,tak snad již jsou mimísci dostatečně vyzrálý....
Přeji Vám všem pěkný den a zas někdy nakouknu...jo a sraz je O.K:slight_smile:Pa
8. čer 2009 v 11:02  • Odpověz
Holčinky a tipy mi házejte do IP, moc tu nejsem tak abych vás hezky všechny zahrnula do tipovačky, dííííííííííky :dizzy_face:
8. čer 2009 v 11:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.