• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
a tak v jednu chvilku mě to přepadne že i dvojčátka aspon by jsme byli velká rodiny barák na to máme klidně na 6 dětí,ale to nechci teda :angry: akorát kdo by pořizoval autobus na to kdybychom někam chtěli jet :grinning:
21. dub 2010 v 09:28  • Odpověz
Luc čavec, no jo ještě 13 kousků :sweat_smile: :confused:
Já bych to udělala jak píšeš druhou variantu, já nesnáším čekání....... takže bych nafasovala a začala bodat po dovče, ale toť jen můj názor :wink:

Delf no jasan, chápu :grinning:
Delf by jste jezdili "karosáckým" busem:grinning:
no to jo a vlek za tím busem na věci vid :grinning: :grinning:
21. dub 2010 v 09:29  • Odpověz
to jo běž to podepsat aspon by jsi věděla jaký protokol by jsi měla a pak hned jak příjez z dovči začít bylo by to určo lepší
21. dub 2010 v 09:30  • Odpověz
Holky a jak dlouho se teda asi stimuluje než se jde na OPU???

sanu, dík za názor..taky se k němu ted víc přikláním...já mluvila jen s Provazníkem..ještě se asi objednám na pokec se Šári :confused:

Manža se mě ptal, co se pak dělá se zmrzlíkama, když se to povede hned, tak jsem říkala, že se bud spláchnou do záchoda nebo se darují..tak mi řekl, jestli by jsme si nemohli nechat všechny...jsem mu řekla, že jich může být klidně 10-20 :sweat_smile: tak se malinko zalekl :grinning: :grinning: :grinning:

sanu, to máte slušnou zásobu sourozenců :grinning: :dizzy_face:
21. dub 2010 v 09:31  • Odpověz
Tak to ještě večer proberu s manžou a zítra tam asi zavolám na pokec :slight_smile:
21. dub 2010 v 09:33  • Odpověz
mě se holky dnes nechce do práce :frowning2: mají rozjet zas pokovovačku a jestli se půjdu zaučovat jako že jo tak zešílím,já jim stále říkm ,at mě tam nedávají,ale oni to nepochopí :grinning: a ještě holky si dělali srandu,že když někoho zaučovali,tak za chvilku odešel protože byl těhotnej,tak seem se tak usmála a myslela,si své,když to je tam tak děsný furt jedeš naplno ani pomalu na záchod neemáš čas jí a jíst u toho???!ani náhodou to se nedá a když máme přestávku jen o půl dvanácté do dvanácti tak asi chcípnu hlady
21. dub 2010 v 09:33  • Odpověz
Luc no já si myslím, že u mě to bylo tak 9 dní, já jsem na to moc reagovala...............

No Luc zásoba to je, ale na rozdíl od vás si je všechny nechat nechcem, to ti teda nezávidím :grinning: ALe co s nima pak někdy..................................... :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:

Zatím se loučím

Luc přežij to u zápisu, mysly třeba na to, jak dělala pejska ve městě a třeba se ty pocity nějak vyrovnaj... :grinning:
21. dub 2010 v 09:34  • Odpověz
Týýjo, sanu ted čučím, že máš šmiklou ofču :astonished: sluší ti to :wink:
21. dub 2010 v 09:35  • Odpověz
pa pá sanu
21. dub 2010 v 09:35  • Odpověz
Ahoj...

Tady se včera ukázaly bledé tváře :sunglasses: ... Myslím Luuc a Žofku. Přijďte častějc :wink: .

Luuc... do září je ještě času a možností... A dovču závidím, tak ráda bych k moři... ale nějak si to s Mar ještě nedokážu představit a když už bych na to kejvla, tak jsem zjistila, že nemám nový pas :unamused: . Takže to pro sichr, dneska zařídím. Taky se musím zeptat, jak je to s dětmi, netuším :confused: .

Agi... dominikána :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:...

Dani... dneska, až se vrátíš "zpátky do reality", tak se nahlaš :wink:.

Beryk si užívá, to je dobře... a do kdy budete vegetovat v Brně :confused: ?

Woblu... ko překvapivě na 1!!! Paráda :wink:...
21. dub 2010 v 09:36  • Odpověz
sanu, to jo..pejsem byl dobrej :grinning:

Ahaaa, 9 dní..to by se fakt ještě stihlo před jejich dovčou :confused: no tak já si tam asi zítra zavolám a objednám se :dizzy_face:

delf, s prací se ti nedivím..já mám ted 14 dní volno a vyloženě si to užívám :dizzy_face: to pak bude zas rána, jít do práce :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No nic, jdem se chystat do města :slight_smile: zatím pa
21. dub 2010 v 09:37  • Odpověz
Ahojky,
včera jsem zůstala do večera u našich :wink:

asi nezvládnu na všechno reagovat, ale pokusím se:

Delf, co se týče té cysty, já ji měla 3 měsíce a když jsem měla jít na odsátí, tak se mrcha zalekla a zmizela :wink: , neboj nic, dobře to dopadne :slight_smile:

Sanu, naušničkou jsou moc hezkýýý, líbí se mi ta jednoduchost a hodí se ke všemu :wink: :dizzy_face:

Danča má dnes tu golfovou akademii či co, tak ať si to hezky užije :slight_smile:

Beryku, to je moc dobře že se manža stará a ještě gratulka i k mrazáčkovi :dizzy_face:

Sanu, teda vy budete početná rodina :grinning: :grinning: :grinning:

Luci, taky bych se zbytečně nezdržovala, nafasováno mít můžeš :wink: a odpočinutá po dovče, plná elánu hned začít a né ještě čekat na schvalování a zase se tak trochu začít nervnit, jinak jsem ráda, že se vracíte kočky :wink:

Žofi :grinning: :slight_smile: :grinning:

Agi, děkujeme za pochvalu a Dom. republiku schvaluji, ségra už několik let nejezdí nikam jinam, jsou tam 2 ročně :wink: , zkusili i Kubu, ale ta je nenadchla, takže se Agisku připrav na luxusní dovču :dizzy_face:
21. dub 2010 v 09:38  • Odpověz
Wobludko, tobě obrovská gratulace k super výsledkům na KO, jak psala Danča ty snad budeš ještě přenášet :sweat_smile: :wink: :slight_smile:

jinak já jdu žehlit,odpolko mě čeká nákup s mamkou :wink:
21. dub 2010 v 09:40  • Odpověz
sarii, Mari je ještě malinká..to si taky moc moře nedovedu představit :wink: my byli vlastně až loni a to bylo Anetce rok a třičtvrtě :wink: my jí máme oba zapsanou v pase :wink: to je rychlovka :wink:

Tak a jdu..pá
21. dub 2010 v 09:40  • Odpověz
Šári, já chtěla letos taky k moři a manža řekl, že je Míša malej a že nepojedeme, vzal mapu a plánoval dovču po ČR :pensive: , ale ten pas bych taky měla dát do pořádku, mám ho ještě na staré příjmení :sweat_smile:

Delf, hele to je superrr s tím zaučováním, takže to těhotenství jenom jistí, tak se pěkně zaučuj a s láskou a pak jim zamáváš neschopenkou a pak i těhu průkajdou :dizzy_face:
21. dub 2010 v 09:42  • Odpověz
ahojky very.no já jí kdysi taky mívala,ale po krámech mi teda vždy zmizela,tak se budu modlit abych dostala krámi a cysta tam nebyla,ale jak na potvoru se určo zdrží.a proč se musí ta cysta odsát?ta vadí?jé a jak bylo u rodičů dobrý?
21. dub 2010 v 09:43  • Odpověz
o bylo by to fajn,když bych jim zamávala neschopenkou a pak hned těhu průkazkou :grinning:
21. dub 2010 v 09:45  • Odpověz
Delf, žádný stresy dopředu, chca nechca si jich při ivf užiješ ještě dost :slight_smile:
Čoveče Lůco, já si vůbec nepamatuju, že bychom nějakou žádíst podepisovali a jestli jo, tak ten den, kdy mi píchli zastavovačku - no rozhodně z toho Štěpán nedělal žádný drámo :wink:
Sanu, úplně chápu to zoufalství :slight_smile: ale pořídila jsi moc pěkný :wink:
Jakýpak copak, i v ČR je moc hezky! Pas mám taky ještě na rodné příjmení, zatím jsem si teda vystačila po Shengenu s občankou a taky si říkám, že kdybych vytáhla jen pas a hodili to do pc, tak stejně prd poznaj... což o to, nechat si udělat novej není zase takovej problém, mě jen štve, že za to chtějí 6 kil a to se mi pro strýčka příhodu zdá trochu dost. Napadá mě spousta jinejch věcí, jak 6 stovek utratit :grinning:
21. dub 2010 v 10:18  • Odpověz
ahojky wobludka my jí taky podepisovali když jsem dostala zastavovačku na ty hormony já a stres?to v žádném případě :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :grinning: to teprve přijde :grinning: a co prckoj nechce se mu ven ještě? :wink:
21. dub 2010 v 10:35  • Odpověz
ahojda kočky přeji nádherný den:sunglasses:

Sanu náušničky jsou nádherný :slight_smile:

Luci toto letí Anetka už k zápisu do školky,do jaké jste si dali přihlášku?IVF nevím jaký budeš mít protokol a kolik dnů máš mezi jak přijedete z dovči a dovolenou sanus,a jak ti bude vycházet MS,chce to pořádně promyslet,aby se vše stihlo,já loni k vůli dovče sanusu jsem měla problém.Ted moje poslední IVF jsem začla píchat 2.4. na odsátí jsem šla 14.4.,pak kultivace,já jsem měla prodlouženou a na transfér jsem šla až 19.4. a předešlé IVF jsem měla kratší o 4dny,to jsem píchala mín dnů a o jeden den byla kratší kultivace,ale jak budu rágovat tělíčko to do předu neodhadnem.Přeji ti hodně štěstí,at se co nejdřív zadaří

Delf at to je v práci v poklidu:wink:

Sári vrátíme se bud dnes večer nebo zítra

Agi dovča v Dominikánské rep. to je můj sen.... :sunglasses:

Woblu jak ti je? :dizzy_face:

Dančo kásně si to užij :wink:

Ve ry žehlení až se vrátím dom mě taky čeká,mám tam slušnou kupu,vůbec se na to netěším
21. dub 2010 v 11:44  • Odpověz
holky já mám jednu část vyžehlenou, druhá je ještě v sušárně, tu dám možná večer :wink:

Mišule se mi tak pěkně pokakal, že to bylo na vanu, tak jsme si zkusili sprchování hovínek :grinning:

dneska mu dorazily oblečky, jsem nadšená a už se těším, jak to přemáchnu, vyžehlím a hned na prďolku oblíknu :dizzy_face:
21. dub 2010 v 11:55  • Odpověz
Delf, ta cysta jim tam vadí, mě nechtěl udělat IUI, když tam byla :angry: , budu držet pěsti ať s mrchou odejde a nemusíš na odsátí :wink: , jo a u našich dobrý, pohodička - dopolko jsem byla na nehtech -hurá, zase vypadají k světu, pak procházka, zmrzlina a nakonec palačinky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:, takže dobrý :slight_smile:

Beryku, ty se šetři, koš prádla počká, mrňousci potřebují pohodičku :wink:
21. dub 2010 v 11:58  • Odpověz
tak to sis užila teda supr den verýsku.Ahá dík za vysvětlení.beryk díky kéž by t o uteklo
21. dub 2010 ve 12:10  • Odpověz
bery, přihlášku jsme dali Na Třísla, tak uvidíme jestli jí vezmou :wink: No my se vracíme 10.července z dovči a v Sanusu plánují dovolenou nějak koncem července a mrcha má dorazit nějak v polovině července..ale to taky může být jinak s tou mrchou :stuck_out_tongue_closed_eyes: no asi se objednám k Novotný, aby jsme se tak nějak domluvily spolu..Provazník mi to řekl jen tak obecně...zítra tam zavolám

My jsme první léto s Anetkou byli v Jižních čechách a bylo tam nádherně :dizzy_face: Ted chceme k moři i kvůli tomu jejímu atopáku..loni jí to hodně pomohlo :dizzy_face:

bery, na žehlení fakt kašli...prcci jsou důležitější :wink: a jak ti je??

very, ty toho teda stíháš, to ti řeknu :confused: máš v zadku vrtulku ne? :sweat_smile:
21. dub 2010 ve 12:18  • Odpověz
a kdy se to dozvíš luuci jestli jí vzali?
21. dub 2010 ve 12:20  • Odpověz
delf, no prý by se měli vyjádřit do 30ti dnů :wink:
21. dub 2010 ve 12:34  • Odpověz
no páni to bude napětí vid,tak držím vše co mám aby ti jí vzali
21. dub 2010 ve 12:36  • Odpověz
Luci :grinning: , vrtulku ne...ono se to jen zdá, ale jinak pohodička, pijánko :wink:
ty Luci a jak je to v PCE se školkama, já jen že je všude o ně hrozná mela všude se děti chudáci musí vozit třeba i do vesnických školek, jak je nařachnuto :confounded: a do kdy máš rodičák, do 3let? a pak jako na plný úvazek práce, tě zpovídám viď :sweat_smile:
21. dub 2010 ve 12:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.