• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
taky držím pěsti, aby Anetku vzali :wink:

mojí kámošce, teda na Vysočině, vzali malou do školky a přitom je na mateřský doma s druhým mimčem, se jich pak všichni ve městě ptali kolik nesli v obálce, tvrdí že nic :sweat_smile: :grinning: , tak nevím jak tohle funguje :pensive:
21. dub 2010 ve 12:40  • Odpověz
Nazdárek děvčata,

aaaaa koukám, že se nám to tu rozjíždí, tak všem tfuj tfuj tfuj

Ahojko jj, jedu zítra už na zastavovačku, pak za 14 dní KO a pak snad už stimulka a antikoncepci nemusíš brát na minutu přesně, já si ji třeba dneska brala o 2 hodiny později páč má dovolenou a dlouho jsem spala, takže pohoda a ono i kdyby jsi zapomněla, tak se nic neděje
má to zabránit jen aby se ti udělala cysta nemusela na odsátí páč ta zastavovačka ji vyvolává, mě vloni antikoncepci nedali a musela jsem na stůl :wink:
21. dub 2010 ve 12:42  • Odpověz
jé verýsku no on to tak je pokud nejsi známá ředitelky nebo neneseš obálku a ve školce je narváno,tak pak člověk nemá šanci.
21. dub 2010 ve 12:43  • Odpověz
ahojky míšo ty máš teda taky dlouhý protokol jako já?!Já byla včera na injekci na té zastavovačce
21. dub 2010 ve 12:44  • Odpověz
tak to budeme mít skoro nastejno to bude paráda :grinning:
21. dub 2010 ve 12:44  • Odpověz
míšo a co to obnáší to odsátí prosím jak se to dělá?
21. dub 2010 ve 12:45  • Odpověz
no to budem, loni nás taky bylo hodně, tak snad bude letos jen pozitivně

odsátí je pod narkozou, je to asi 15min zákrok, dají pryč cystu páč by vadila při stimulce nebo spíš by jsi vůbec nemohla stimulovat

mě vloni Dr. řekl že během těch 14 dnů to bud dostanu nebo ne, když jsem řekla, že ne, tak mi dělal UTZ, ten ti stejně tak jako tak udělá a našel cystu
21. dub 2010 ve 12:51  • Odpověz
Luci to je šklolka blízko soudu?Držím pěstě at vám to klapne a Anetka chodí do školky. :sunglasses:

Míšo ahojda,už se to blíží,zítra zastovovačka,at máš vše v poho a s dobrým koncem :wink:
21. dub 2010 ve 12:52  • Odpověz
ježíš už ted se děsím teda a to se dělá jak to odsát přez břicho a nebo vnitřně prosím,tak aspon s budeme zdělovat pocity.
21. dub 2010 ve 12:53  • Odpověz
jo ještě vlastně, když mi odsáli, tak jsem to hned druhý den dostala :grinning:
21. dub 2010 ve 12:53  • Odpověz
to je dobrý :grinning:
21. dub 2010 ve 12:54  • Odpověz
ale po tom odsání té cysty se může jít normálně do práce né?!
21. dub 2010 ve 12:55  • Odpověz
delf odsává se spodkem, vůbec o tom nevíš, nebolí to, je to v klidu, jen záleží jak snášíš nárkozu, to je individuální, jinak je to v pohodě, není důvod se děsit

Je to v podstatě uplně stejný jak OPU, jen po OPU je trochu nateklé bříško, ale to je tak všechno
21. dub 2010 ve 12:55  • Odpověz
no já ještě narkozu neměla právě,tak se troch děsím toho,a to ani nepotřebují předoperační?
21. dub 2010 ve 12:57  • Odpověz
ty asi chodíš do PCE vid?já HK
21. dub 2010 ve 12:58  • Odpověz
delf ne, do práce ani omylem, budeš po narkoze, tudíž ležet a nic nedělat, já to měla v neděli a jeli jsme na návštěvu a já byla unavená a mimo, takže do worku určo ne
21. dub 2010 ve 12:58  • Odpověz
delf já jezdím do Jihlavy, jsem ze Znojma
21. dub 2010 ve 12:59  • Odpověz
jo jo tak ještě někam jinam teda a druhý den už pak můžeš do práce?
21. dub 2010 ve 13:00  • Odpověz
pokud vím, tak mě žádný předoperační nedělali, vlastně kecám, poslechne srdíčko a já měla už hodně testu za sebou, takže věděli můj zdravotní stav, ale jinak si nepamatuju, byla jsem tak natěšená, že jsem to nevnímala
21. dub 2010 ve 13:00  • Odpověz
jsem hrozná jak se stále ptám ,ale mám ráda když radši vím vše než jít doneznáma teda :unamused:
21. dub 2010 ve 13:01  • Odpověz
hm já si myslím
21. dub 2010 ve 13:01  • Odpověz
druhý den ano, ale pokud půjdeš na odsátí, tak musí někdo s tebou, nesmíš řídit a nepustí tě samotnou ani busem, takže s doprovodem a u OPU to stejný u ET už mužeš sama, ten budeš mít během 5ti minut za sebou,a le asi hodnku pak budeš ležet
21. dub 2010 ve 13:02  • Odpověz
hele kliďo se ptej

já mám načteno a taky jsem se ptala, houby jsem věděla, takže mileráda předám vědomosti
21. dub 2010 ve 13:03  • Odpověz
tak on se mnoou stejně jezdí stále přítel tak je to v pohodě
21. dub 2010 ve 13:03  • Odpověz
díky
21. dub 2010 ve 13:04  • Odpověz
a jakmile ti jí odsáli vyfasuješ ten de injekce už?nebo zas musíš pak přijít znova?
21. dub 2010 ve 13:04  • Odpověz
narkozy se neboj, budeš jen unavená a ospalá, oni tě stejně dřív jak za 2 hodiny z postele nepustí a napít ti dají až za hodku nejdřív

já jsem neposlušný pacient a vylezla jsem z betle po pul hodině a šla se napít aspon na záchod, já bez pití umírám, všude sebou nosím minerálky
21. dub 2010 ve 13:06  • Odpověz
Very, myslím, že se školkama je to špatný všude...uvidíme, jestli nás vezmou :wink: rodičák mám na 3 roky a když nevyjde IVF tak šupky dupky do práce :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale asi bych nešla na plnej úvazek, spíš jen na poloviční..uvidíme..nejradši bych, aby se nám IVF povedlo hned na poprvé a nemusela tohle řešit :wink: Kdyby Anetku do školky nevzali, tak mám na štěstí mamku doma a tchýně jde od května do předčasnýho důchodu :wink: V Pce si prý o "sponzorský" dary říkaj úplně otevřeně :sweat_smile: je to mazec :stuck_out_tongue_closed_eyes: švagrová otěhotněla a v 8.tt si musela zamluvit místo v jeslích, jinak by ho pak nedostala...hrůza :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Bery, jj, to je ona :wink:

ahoj Míšo, tak jdete do toho :slight_smile: budu držet pěsti, at je to konečně se zdárným koncem :slight_smile:
21. dub 2010 ve 13:08  • Odpověz
já je vyfasovala hned ten den a píchat jsem začínala druhý, to bylo 30.3. 2009, 9.4. jsem šla na OPU a 14.4. ET a 27.4. krev, HCG 364
si to pamatuju, 2IVF mám v mlze, nevím ani začátek stimulky ani den ET ani nic
ted už si zase pamatuju datumy páč je jaro a je to téměř přesně za rok
21. dub 2010 ve 13:08  • Odpověz
no tak to j be pití vydržím v poho ,ale bez jídla né to jsou pro mě muka teda,já aspon musím sezobnout ěco každé dvě hodiny,když ono se říká,že po narkoze ti může být špatně i a kdybch tam blinkala no,udělala bych si pěkný trapas teda.
21. dub 2010 ve 13:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.