• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Luuci nazdárek,

jj jdeme, musíme, mám od pondělka podepsanou výpověď, ruší moji pozici, tudíž to musí klapnout páč tady je to s pací úplně na houby a když budu těhotná tak se mi výpověd posune až za pár let, když se budu vracet do práce po rodičovské dovolené, což je včetně rizikového asi 3,5 roku, takže mi držte pěsti
21. dub 2010 ve 13:11  • Odpověz
až za dvě hodiny no páni to je děs teda. :frowning2: luuci ono se podaří uvidíš a dopadne ti iv napoprvé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dub 2010 ve 13:12  • Odpověz
delf proto ti nedají napít ani najíst a před narkozou nesmíš od půlnoci ani jíst ani pít

já s narkozou problém nemám, nic mi nebývá
21. dub 2010 ve 13:13  • Odpověz
to budeme držet o sto šest neboj
21. dub 2010 ve 13:13  • Odpověz
delf díky a neboj se, bude to pohoda, já se hrozně těším, zase
21. dub 2010 ve 13:14  • Odpověz
jé tak to se máš teda no u mě to bude poprvé bud u cysty a nebo až když budou odebírat vajíčka
21. dub 2010 ve 13:14  • Odpověz
Míšo, týjo, to je teda hrůza s tou prací :astonished: určitě to klapne a budou v práci naštvaný, že ti musej platit mateřskou :wink: :grinning: :grinning:

Já se pomalu taky začínám těšit...ale zároven se i bojím..je to boj :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale my to máme ještě za dlouho..tak vás aspon budu sledovat, abych pak věděla, co nás čeká :slight_smile:
21. dub 2010 ve 13:15  • Odpověz
hele já předtím sice pod narkozou byla, ale jen jednou, taky jsem se bála, ale nakonec pohoda

já se teda bála hlavně kvůli nízkému tlaku, ale zbytečně, takže klid a mysli pozitivně

jdu venčit pesana, zatím papa
21. dub 2010 ve 13:16  • Odpověz
ono to luuci uteče jen se neboj
21. dub 2010 ve 13:16  • Odpověz
Luuci no naštvaný, to snad asi ne, páč se mi snaží najít místo v rámci firmy, ale samo neví, že se snažím otěhotnět páč to by asi nehledali :grinning:

no hele za dlouho červenec je tu coby dup a v červnu bude i Agi a Rozi to je hned :grinning:
21. dub 2010 ve 13:18  • Odpověz
hrnu ven pesan už je nervozní bambulka :grinning:
21. dub 2010 ve 13:19  • Odpověz
běž běž provětrat
21. dub 2010 ve 13:21  • Odpověz
Míšo, tak to jo...to jsou teda hodný..ale tu mateřskou by ti mohli platit stejně :grinning:

jj, uteče to.. s manžou máme naplánovaných takových akcí, že bude za chvíli podzim :zipper_mouth: :dizzy_face:
21. dub 2010 ve 13:35  • Odpověz
no a za chilku budeme kupovat dárky na vánoce luuci :wink: :grinning:
21. dub 2010 ve 13:39  • Odpověz
jéžiš, to zas neeee :astonished: to abych pomalu začla vymýšlet dárky :grinning: :grinning: :grinning:
21. dub 2010 ve 13:44  • Odpověz
to já už mám vymyšlný pro malou dárek
21. dub 2010 ve 13:47  • Odpověz
delf, fakt?? jaký?? nejlepší by byl sourozenec :wink: :dizzy_face:
21. dub 2010 ve 13:49  • Odpověz
no a hned dva vid. :grinning: ale ona ráda fotí naším fotákem no a docela jí to i jde tak bycchom jí chtěli koupit foták nějáký
21. dub 2010 ve 13:52  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

Tak golfová akademie byla moc fajn, docela mi to i šlo :slight_smile: Ale golf hrát nebudu, je to šílený žrout času... a s naší hypotékou... ani náhodou!! Anežka teď bojuje v předsíni na zemi s plastovou prázdnou flaškou, tak můžu chvíli dočíst, ale radši si ji vezmu sem... v lehátku být nechce, před chvílí z něj vystupovala (hlavou dolů), ještě, že tam jsou pásy...

Luci, hned po dovče do toho, jaké čekání! A s tou školkou držím palce, už i tady v RK je to boj o místa...

Pas :confused: :confused: hm, to bych měla taky řešit. Asi pojedem jen v ČR, jestli vůbec, ale stejně, ať je to v pořádku. Naposledy dnes jsem slyšela, že Anežku to věčné cestování unavuje (se mi nezdá), takže možná budem v létě sedět doma... chjo :frowning2: :unamused:

Delf, Tobě moc držím palečky. A Míšo, Tobě taky!!! Zvlášť teď, když si bez práce.

Jo a venku je hnusná zima :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dub 2010 ve 14:23  • Odpověz
Dani díky, ale bez práce ještě nejsem, výpověd mi poběží až od 1.6. a nezaměstnaná budu až od 1.8., takže 3 měsíce ještě práci mám a pokud otěhotním budu mít ještě další skoro 4 roky :grinning:
21. dub 2010 ve 14:38  • Odpověz
Luuci hodný nevím, ale mají povinnost interním uchazečům o práci dát přednost před ostatníma, tak snad vyjde jedno nebo druhé
21. dub 2010 ve 14:40  • Odpověz
Ahojda.teda venku je hnusná zima..Holky se bavíte o cystách to je ted moje noční můra.V pátek jdu na UZ před ketem a doufám,že tam nebude.V březnu jsem jí poprvé v životě měla ale po ms zmizla. :wink: Bery to je supr to výjde! :wink: sanu jsem si říkala,že jsi nějaká jiná a sluší ti to :wink: Woblu tak ko o.k. no ještě je čas. :wink: Luuc já bych taky nečekala a neboj Ti to výjde hned :wink: Míšo se chci zeptat Ty jsi brala ten estrofem já ho ted bertu a cítím fest vaječníky je to normoš?Já myslela,že při něm k ovu nedichází?Dík.
21. dub 2010 v 15:18  • Odpověz
Ahoj holky tak ráno mě záda trochu bolela a přešlo to a odpoledne začala strašně bolet kyčel nebo noha. Prostě nemůžu pořádně došlápnout a ležet na ni.
21. dub 2010 v 15:38  • Odpověz
Ahoj,tak tady se dnes kecalo,to je fajn,že to tu zas žije. :wink:
Míšo,tak držím pěstičky na zítřek.Holky tu mluvily o nějakém nosním spreji,myslíš,že ho v Jihlavě taky používaj?Já,že jsem o něm ještě neslyšela.
Delf,narkozy se neboj,ta je v pohodě a pokud budeš zvracet,věř,že jsou zvyklí na horší věci. :wink:
Já musím zítra na alergologii,páč mi nic nezabírá a v práci vyloženě trpím,hodiny posunuju očima jak divá už ať je konec pracovní doby.Přestože vidí jak vypadám, tak nadšeně se teda netvářil,že přijdu zas dýl. :angry:
A koho jsme tu dlouho neměli- Neli,Čepečku,ta Rozi se neozvala a ostatní.........jakpak se máte???
21. dub 2010 v 16:05  • Odpověz
Ahojko tak at Ti dají co zabere.To teda musíš trpět mě stačila obyč.rýma a jak mi šla do očí no děs .No rozi jakpúak asi dopadla. :wink: Dani máš krásný foto v pase a jak Vám to ladí. :wink:
21. dub 2010 v 16:35  • Odpověz
Andi dík,v to doufám,že mě nasadí ráznou kůru.Jsem zvyklá,že to v dubnu mám,ale toto je extrém.Nejhorší na tom je,že když jsem tam byla loni,tak říkal,že by to chtělo zhubnout,ostatně,jako každý doktor,že si naň ho jednou vzpomenu až budu starší a já su pořád stejná, jestli nenám o 30 deka navíc????Jinak do práce jezdím jak pojízdná lékárna,u mě seženeš vše,od prášku na bolest přes sprej do krku,cucavé pastilky,oční kapky,nosní kapky,mastičku na ekzém,prášek na alergii atd...Se za sebe úplně stydím.
21. dub 2010 v 17:16  • Odpověz
Tý jo Ahojko tak tebe jsem potřebovala v pondělí bolela mě palice v práci a nikdo ani prášeček. :wink: Já jinak u sebe nosím třeba ibalgin ale ted jak beru ty hormony tak ho nenosím :wink: No tak to já mám od lonskýho 1 IVF 10 kg hore a pořád se to drží no ted ty hormony mi kila taky dolů nedaj.Ale jsem dost vysoká 175cm tak to není tak znát.. :slight_smile:
21. dub 2010 v 17:33  • Odpověz
Tak to bych určitě posloužila a ještě bych ti dala vybrat :grinning:
Když já stres řeším sladkým a kolikrát si řeknu dost,vydržím pár dní a pak :angry: Nejvíc jsem přibrala,když nám umřel taťka,to jsem dala běhěm roku nahoru 20 kg a od té doby se toho nemohu zbavit.Zhubnu 3 kg,radostí,že to jde dolů se nažeru a hned mám 5 kg hore.Takže malá,špekatá a prsatá to je terno :confused: :confused: :confused:
21. dub 2010 v 18:02  • Odpověz
Delf v klidu - já tam po OPU blila jak amina :grinning: takže už jsou zvyklí :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale bylo to podle mě tím, že mi hned po probuzení nabídli čaj... jak má člověk jinak prázdnej žaludek, tak to v pohodě ta jejich mistička pobere :wink: :grinning: ale doma mi pak už bylo dobře :wink:

Mám info od známé, že v Brně ve školkách si taky naprosto na férovku říkají o sponzorský dar...

Dabli, ty máš teda pech, hele já myslím, že máš celkově tu dělohu takovou citlivější, tak holt musíš hodně odpočívat :wink: já trávím doteď většinu času v posteli... ne že bych musela, spíš abych vůbec přežila :sweat_smile: dneska jsem vylezla taky jen na odpoledne, byla tu ségra se synovcem a ten mi udělal tuze radost, protože se doplazil ke sběru, co už měsíc hustím do manžela, aby to odnesl do sklepa, a tuze se mu to líbilo, takže se nám válí všemožný papíry po celým bytě :dizzy_face: a já se pro ně ohejbat nebudu :grinning:

Andi, estrofem je na podporu růstu sliznice, podle mě nemá s ovulací nic společného... ten se dává, aby Ti vyrostla pořádná duchna :slight_smile:

Já s váhou problém nemívám, ale poslední dobou jsem se přistihla, že jím, aniž bych měla hlad - potřebuju zajídat pálení žáhy :unamused: takže pořád něco zobu, byť docela zdravého a výdej energie téměř nulový... no snad to těhotenství není navěky :slight_smile:
21. dub 2010 v 18:20  • Odpověz
hojky,

tady se kecalo, fajnovýýýý :slight_smile:

Míšo,na tebe myslíme a samo budeme ti fandit ať to vyjde :dizzy_face: a na skvělé 4 roky můžeš hodit výpověď za hlavu :wink:

Delf, nárkoza je v pohodě, jak tu psala Sanu kdysi, se konečně prospíš bezstarostně :wink: :grinning: , mám je docela ráda, i ty oblbováky před tím, si připadám jako na dobrým mejdanu :grinning: :grinning: (nadnešeně řečeno)

Andi na pátek držíme pěsťáky!!!!

Ahojko, já taky byla jednu dobu pojízdná lékárna, pak s těhu to skončilo, ale teď to pamalu začínám slušně shromažďovat :grinning: a malá,špekatá a prsatá - to mě pobavilo, hoď foto ať můžeme potvrdit nebo vyvrátit :wink:
21. dub 2010 v 18:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.