• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Sanusko spešl pro tebe foto z vítání :wink:
21. dub 2010 v 18:27  • Odpověz
Tak ve školce jsme nedopadly nif mof sešlo se nás tama si 30 rodičů a ředitelka nám rovnou řekla, že my, co si nás pozvala, nemáme moc šance na přijetí ale že se nemáma bát, že místo někde dostat musíme, tak že by do školky Anetka nastoupit měla, ale třeba jí budem vozit přes celý město no lepší než nic Anetce se tam děsně líbilo..hned si tam s dětma začly hrát v kuchyňce a házet balonem...no uvidíme, maj se za 14 dní ozvat

Very, Mišák je teda krasavec..na vítání mu to moc slušelo :dizzy_face: :dizzy_face:

Ahojko, pojízdná lékárna jsem taky..už se mi toho do kabelky moc nevejde, pže tam mám různý tabletky, spreje, kapky,.. :sweat_smile:
21. dub 2010 v 18:28  • Odpověz
+ jsem přidala ještě pár fotek Mišáka do jeho fotoblogu

Dančo, k tomu golfu,by mě docela zajímalo kolik času se tam tak průměrně tráví?, taková sexy golfistka :sunglasses: ale taky není k zahození, ovšem můj sport by to určitě nebyl
21. dub 2010 v 18:31  • Odpověz
Luci děkujeme :wink:
no s tou školkou, to tak říkají asi všude, ale když se tam Anetka zapojila hned do dění, tak by k tomu měli přihlídnout a vzít to jako její velké + :slight_smile:
21. dub 2010 v 18:37  • Odpověz
holky ve zprávách má být o zloději, ketrý ukradl auto a v něm byl kojenec :confused: :zipper_mouth: :confused:
21. dub 2010 v 18:49  • Odpověz
Verýsku,krásný fotky z vítání,všem vám to tam sluší :wink: A co se týče mé fotky,tak fota vkládat neumím,ani žádnou nemám,se nerada fotim,nejsem fotogenická,jediná,kde se sama sobě líbím je z maturitního tabla,ale to už dáááávno neni pravda :grinning: ,takže mi věř,vím o čem mluvím a to bych mohla pokračovat ve výčtu negativ....,třeba se jednou potkáme ve Velmezu a já se přihlásím :sweat_smile:
21. dub 2010 v 19:15  • Odpověz
Very nádhernýýý fotky. :wink: Woblu dík tak to bude duchna páč normálně bez léků jí mývám o.k. a ted s tímhle no uvidíme.břicho mám pěkně nafouklý a ovulka je nebo bude dle testu.tak uvidíme jak UZ a dr.nejdu k šilhanovi ale k štěpánovi ten aspon víc mluví :wink: luuc to je fain že se Anetka zapojila tak to jí fakt musej vzít přednostně :wink:
21. dub 2010 v 19:55  • Odpověz
zdravím všechny
dnes jsem byla u dr a mám angínu tak jsem dostala antibiotika, snad to nedostane i Verunka :frowning2:
kouknu zase zítra

Very krásné fotečky z vítání, Míša je hezkej klučík :slight_smile:
21. dub 2010 ve 20:05  • Odpověz
autor
ahoj všem :slight_smile: :slight_smile:
Very- fotky z vítání krása. Míša je frajer jedna báseň :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .Prosím tě jak tam vedle tebe seděl ten muž v tý bílý košili a měli s paní dvojčátka tak je náhodou neznáš vidď??? Mně totiž děsně připomíná ta paní jednu moji vzdálenou známou a jmenovala se Romana. :grinning: :grinning:
21. dub 2010 ve 20:14  • Odpověz
... taky jsem hledala u Ahojky foto, abych jí tu špekatou mohly vyvrátit... Nu dobrá, když nechceš.... :wink:

Verčo, fotky krásný!
Dabli, Agi, vítání v RK určitě není tak pěkné, jak to má Verča z Chrudimi.... anebo byla chyba v předmětu focení a filmování - tedy v nás :grinning: :grinning:

Very, dnes tam trenér říkal, že na golfu se tráví veškerý volný čas, pokud se to chce dělat pořádně. Proto tvrdím, že ze mě golfista nikdy nebude, jen mě to zkrátka baví a když jsem měla tu možnost.... a ten veškerý volný čas dále specifikoval, že mezi 30 a 40 hodinama týdně v práci a jinak na golfu, to pro představu.

Tedy Luci, to není nic moc...
21. dub 2010 ve 20:49  • Odpověz
Ahoj, jsem snad půl hodiny dočítala, jako za starejch časů :slight_smile: ...

Luuc... nakonec jste do Koníčka nešli?

Bery... se nahlaš, až budeš doma... a drž si pohodičkovou morálku i doma :wink:...

Veru... fotky ještě skoukávám, ukáže se mi tak 1 za 5 minut :grinning:...

Jaji... Vás se to teda drží... už s tím zatočte!

K pasům, pokud si chcete nechat zapsat dítko, tak s sebou rodné listy všech :wink: ...
21. dub 2010 ve 20:54  • Odpověz
všem děkujeme za pochvalu foteček :wink:

Ahojko, jééé, tak to abych do Velmezu jezdila častěji :wink: , abych tě potkala :grinning:

Jáji, brzké uzdravenííí :wink:

Dani, tak to je teda pěkný žrout času, to jsem vůbec netušila, mám velké mezery ve vzdělání, já bych se stejně netrefila do žádný jamky, pro mě je to nepochopitelné jako kulečník, sice si ho ráda šťouchnu, ale jen tak,abych si dokázala spočítat, že když to namířím tam, tak se to odrazí támhle a šup do dírky :grinning: , tak to fakt NEEE :sweat_smile:

Agi, fakt neznám tu paní :sweat_smile: a jméno si nematuji, oni stejně říkali myslím jen příjmení, ale až nám dovezou video, tak ti to písnu, třeba ti to pomůže :wink:
21. dub 2010 ve 21:04  • Odpověz
všem dobrou noc
21. dub 2010 ve 21:21  • Odpověz
Holky všem vám přeji hezký zbytek večera a pohodovou noc,já jdu na kutě a ráno razím směr alergolog a pak do práce posouvat mými zarudlými očíčky hodinové ručičky. :grinning: :angry: :frowning2: :confused: :confounded: :frowning2:
21. dub 2010 ve 21:27  • Odpověz
Very fotky supr!!!!! :slight_smile: Jen dotázek, co to má bejt ta sestřička tam?????? :confused:
My budeme mít fotku jen od "úřadu" protože tam nikdo nefotil, tak tam nikdo nechtěl lézt, aby fotil nás, tak aspoň něco...

Pro dnešek paaaaaaaaaaaa
21. dub 2010 ve 22:07  • Odpověz
nazdárek,

Andi mě u estrofemu nic nebylo, já cítím vaječníky, když mám ovulaci jinak ne, ale každý může reagovat jinak, spíš vyrábí příšerný nálady, byla jsem po něm vytočená, nas...á, no děs

Ahojko o tom spreji jsem slyšela, ale mám pocit, že Sanus obecně ho nedává, používají ho jinde

Very, děkuji :grinning: :grinning:
22. dub 2010 v 08:02  • Odpověz
Ahoj ,
Andi - já beru estrofemu už 4 měsíce a než se s ním tělo urovnalo, tak jsem zvracela jak prorvana a jedine co jsem měla na těle, tak mi strašně natekli prsa a byli hodně bolestivý.
22. dub 2010 v 08:20  • Odpověz
Brééé ránko,
u nás luxusní noc, Mišule spal od 8 večer až do 6 do rána, takže paráda :dizzy_face: a pak asi od pul 7 jeste do 8 zabral,takže pohodička :wink:

Sanu, my tam měli fotografku od úřadu, ta udělala fotku míma s maminkou,pak mimčo v kolébce a 1 společnou všech v první řadě :wink: , no a zbytek fotili dědové, takže my jsme byli pod dohledem :grinning: a pak to nějaký pan točil a kdo chce záznam, tak si o něj řekl, ještě ho teda nedovezl, ale snad už brzy.

Ahojko, tak alergie na mě útočí víc a víc, milý zyrtec už asi nic moc, takže zvažuji také Dr. :confounded: , chjooo - kdo ty alergie blbé vymyslel :unamused:

Čepečku jak se ti vede?

A kde jsou holkyyyy Rozinka, Jusinka, Tesinka....se nám to pěkně rýmuje :grinning:
22. dub 2010 v 09:10  • Odpověz
Ahojda holky,přeji bájo den
My dnes po o , se vracíme z Brna dom.

Very nádherný fotky :sunglasses:,moc vám to sluší

Ahojkyholky at v alergologii ti dají něco ,co ti konečně zabere:wink:

Jaji at si co nejdříve zdravá a hlavně Verunka at to od tebe nechytne:wink:

Míša dneska zastavovačka,at tě nebolí:slight_smile:

Čepečku jak je?
22. dub 2010 v 09:18  • Odpověz
Very a Bery - mám se už dobře, nevolnosti jsou pryč a těhu si užívám. Je to fakt jiné hezčí než při prvním těhu:slight_smile: to jsem byla vyplašená. Jinak příští týden v úterý jdem na gen. UTZ tak jsem zvědavá jak se míma mají:slight_smile:
22. dub 2010 v 10:19  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

Čepi, 12. tt, to to letí!! Držím palce na UTZ, ale nepochybuju, dopadne dobře.

Alergičkám přeju, ať je ty potvory vošklivý netrápěj.

Užijte si den! My jedem na plavčo, náhradní hodina, a zítra zas :slight_smile:
22. dub 2010 v 11:00  • Odpověz
Ahojda,

Bery dík, ale bolela, jsem pro tentokrát vyfasovala Zoladex - tyčinku do pupíku a teda budu tam mít monokla jak blbec :stuck_out_tongue_closed_eyes: klasika, už se rýsuje

Ale jinak pohoda 6.5. KO a krev a když budou výsledky v poho, tak od 8.5. píchám Puregon
22. dub 2010 v 15:35  • Odpověz
Míšo, tyčinku do pupíku??? to zní podle mě hrůzostrašně, fakt.... to už radši ty nosní kapky, i když i to musí být humus :unamused:

A mě se asi vrací chřipka... je mi bídně... chjo :confounded: :pensive: Zkouším osvědčený recept s cibulí v cukru, tak uvidím....
22. dub 2010 v 15:40  • Odpověz
ahojky holky.mío tak dnes teda zastavovačka?paráda tak začneme skoro stejně jen o dva dny teda doufám ,pokud bude vše ok
ryhov užijte si plavání
čepi,jé paráda nevolnosti jsou otrava,tak hlavně aby to už tak zůstalo a nevrátili se
verýsku nádherné foto z vítání občánků a ěch miminek o tam bylo jé
No já jsem nastydla bolí mě děsně v krku a rýma se spouští ,ale musím se vyléčit abych byla fit
22. dub 2010 v 15:43  • Odpověz
Ahojda.Míšo Ti udělali změnu jo?Jinak cítím vajucha ale je zrovna ovu.Teda radši bych taky zastavovačku a hormony co jsou na Ivf než tohle nějak ten estrofem nemusím. :wink: čepi -jo taky nateklý prsa a břicho nafouklý no jen to musím vydržet. :wink: Uvidíme zítra snad ho už pak brát nebudu. :wink: delf a Dani tak at jste fit. :wink:
22. dub 2010 v 15:57  • Odpověz
my jsme se vrátili z nákupu a z města, na sluníčku hezky, ale jinak fouká studený vítr, u nás na náměstí Den Země, taťka to zvučil, tak jsme počumákovali, dali si trdelník a alou domů :wink:

Míšo, auauau :unamused: :frowning2:

Dani, Delf - holky nemaroďte, to je potřeba se vypotiti na cizím těle :wink: :grinning:

jinak se to tu rozjíždí pěkně, snažilky všem vám držím pěstičky, ať tu máme novou vlnu těhulinek :dizzy_face:
22. dub 2010 v 16:03  • Odpověz
no verýsku to bych musela tak čapnout někoho v práci,když mám noční :stuck_out_tongue_closed_eyes:
andi díky
22. dub 2010 v 16:06  • Odpověz
Ahoj jddu to přelítnout
22. dub 2010 v 16:31  • Odpověz
Dani no jsem se taky děsila, ale dobrý, je to jen nepříjemný, tyčinku píchnou a ona se vstřebá
o chřipce mi povídej, se mi to vrátilo taky a už se mi dělá zase špatně od žaludku, tak to bude zase pár kilo dolů

loni píchali Diphereline, asi v tom není rozdíl, snad jen ten, že to druhé se píchá do zadnice :grinning:

Delf jj, vypadá to, snad cysta nebude, kvůli tomu jsem brala ted tu antikoncepci, tak snad dobrý, zjistíme za 14 dní

Very s tím cizím tělem nesouhlasím, no vlastně možná jo, drahý to evidentně potil na mě tak dlouho až to na mě hodil :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dub 2010 v 16:41  • Odpověz
Andi nepřijde mi, že to máš z Estrofemu, ten tohle nedělá, spíš to bude ovulka
22. dub 2010 v 16:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.