• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Míšo, spíš to na mě hodil :grinning: :grinning: , vtipně napsané, jde o to co??? no nebudu myslet na sprosťárny :pensive: :grinning:
22. dub 2010 v 16:48  • Odpověz
Very klidně na ně mysli páč přesně tak na mě hodil tu nemoc, na mě která odolá všemu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dub 2010 v 17:10  • Odpověz
Míšo dík jo to bude ovu.Já měla vloni taky ten do zadnice..Já taky nechci cystu..Zítra polezu na tu kozu jak na popravu.Míšo a pak se bere ten estrofem dál když bude vše o.k.?Se ptám furt vid.
22. dub 2010 v 17:14  • Odpověz
Andi Estrofem se bere furt pryč, teda aspon já ho brala

ted mi doktor říkal, že se na něj mám vykašlat, že budem když tak připíchávat nějaké další injekce, kdybych nereagovala, tak se nechám překvapit

bez obav, klido se ptej
22. dub 2010 v 17:18  • Odpověz
Míšo takže ho budu mít i po Ketu?No já nevím přesně proč mi ho ted dr.dal asi aby se tam neudělala cysta.Tak vidíš změna a to ted výjde. :wink:
22. dub 2010 v 17:27  • Odpověz
Andi Estrofem s cystou nemá co dočinění, dává se na podporu růstu děložní sliznice
22. dub 2010 v 17:28  • Odpověz
Tak jsem se dostala konečně.

Mě Estrofem nic nedělal, jen to, že mi parádně rostla sliznice. Jiné vedlejšáky jsem nepociťovala... :wink:

Míšo, tak jsem zvědav, jak budeš reagovat na jinou stimulaci!!! Podávej postupně infošky. A teda pocení na jiném těle závidím, užívejte dokud to jde :grinning:

Very no tak to jste měli kulturní vložku s Mišákem, teda Mišákama. A to jsi ani nic nekoupila jo? :grinning:

Já jsem dneska dala okruh se Sari, bylo fajne počásko, jen ten větřík.....
Dneska asi zkusím dát poprvé kaši, tak jsem napnutá jak to dopadne...........
Jak dlouho mám ty naušnice mít namočené v lihu?????????????
22. dub 2010 v 17:29  • Odpověz
Andi snad jo, věřím, že jo, mám z toho všeho dobrý pocit, jsem ho měla naposled loni touhle dobou
22. dub 2010 v 17:30  • Odpověz
Joooo a mám doma na stole HA, napsal mi Lindynete (myslím), tak jsem zvědav, na jednu stranu se mi do ní moc nechce, no ale budíž......... když mi to pomůže, abych během 2 dnů neztratila 2 litry krve :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kde máme Rozi????????????????????
22. dub 2010 v 17:31  • Odpověz
Sanu na vidíš, já na něj nereagovala vůbec a měla jsem děsný nálady, ale až po vysazení, dokud jsem ho brala, tak ne

Pocení, pocení, kdybych věděla co mě čeká, tak beru roha, nejsem zvyklá na rýmu ani další nemoci, se mi do letoška obloukem vyhýbaly
22. dub 2010 v 17:33  • Odpověz
Nechystá se Rozi do těch lázní??

já jestli se mi povede otěhotnět a dotáhnout to do konce, tak chci zase Jeanine, to je nejlepší antikoncepce na světě
22. dub 2010 v 17:34  • Odpověz
co já byych dala za pořádnou mrchu, moje poslední vypadala asi takto :

ráno něco málo na toaletním papíře, v poledne to stejné a večer nic, dle toho soudím, že sliznice je uplně blbá a nedá si říct
22. dub 2010 v 17:37  • Odpověz
míšo to je dobře.To se vlastně zadařilo vid?tak ted jak jsem psala Ti to výjde připadáš mi v pohodě a to je fain. :wink: sanu tak opatrně a nečíst příbalový leták jako já. :wink:
22. dub 2010 v 17:37  • Odpověz
Andi já příbalové letáky nečtu, jsem na to lenošná, většinou to chytím a vyhodím

jj loni touhle dobou jsem zjistila, že jsem těhotná, přesněji zítra 23.4. v 10.45, ale z 2IVF si nepamatuju ani ň
22. dub 2010 v 17:39  • Odpověz
Míšo to já jí mám zase silnější hlavně 2 a 3 den a je mi to na nic.Si nevybereš :wink: Ale ted ta poslední ta byla moc silná jako kdyby tam někdo hodil granát :wink:
22. dub 2010 v 17:41  • Odpověz
Andi no podle síly krvácení se dá odhadnout sliznice, takže dle té mé jsem ji měla menší než obvykle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dub 2010 v 17:47  • Odpověz
Míšo, to musí klapnout! Při tomhle naladění určitě!
22. dub 2010 v 17:48  • Odpověz
Sanu, já byla jen s mamkou a Mišákem malým, zvučil to taťka jako děda :wink: , manža musí vydělávat na tu naši garderobu :grinning: :grinning:
a cos brala doteď???? :confused: :astonished: :confused:

Rozinkoooo!!!!!!!!!!! vyvoláváme tě !!!!!!!!!

taky jsem psala Gabče jak se mají, ať se něco dovíme :wink:
22. dub 2010 v 17:48  • Odpověz
Míšo, teda už to fakt musí vyjít, u tebe jsem tenkrát sázela na jistotu, že budeš znovu brzy těhulka, když už se tenkrát tak zadařilo :wink:
22. dub 2010 v 17:50  • Odpověz
Andy, ten estrofen se bere i po KETU a dále i když ti zjistí že jsi těhu , bere se až do 12tt kdy začíná přebírat funkci placenta. Jen se ty dávky asi 14 před vysazením snižují. Jak jsem psala už ho beru 4 měsíc:slight_smile: :wink:
22. dub 2010 v 17:53  • Odpověz
čepi tak to se mám nač těšit.Dík.Rozi měla jít přeci v pondělí na OPU při nativu.Kdepak se toulá holka jedna.
22. dub 2010 v 18:00  • Odpověz
Ahoj...
Konečně, překonečně jsem se sem dostala...

Míšo... na sliznici máš políčíno, tak ať se už chytí :wink: ...

Veru... na co ty nemyslíš :grinning: ... A jsem zvědavá, co ti San napíše na tvůj dotaz :sunglasses: ...

Sanu... kaše se dává obvykle před koupáním, z praktického hlediska :wink: ...

Luuc... z čeho jste dělali ty všechny možný postavičky na dorty :confused: ?

No, jakpak Gabča a Vali :confused: ?
22. dub 2010 v 18:02  • Odpověz
No tak jestli se dá odhadnout jaká je sliznice dle mrchy, tak já musím mít teď i bez Estrofemu min 20mm :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:

Very jo taaak, já myslela váš taťka resp Mišákův.... :wink:

Sar no dneska zhodnotím a pak budu určovat další postupy na další dny. Ale tvou radu si beru k srdci :wink: No už se blíží hodina H :sweat_smile:
22. dub 2010 v 18:06  • Odpověz
Zdravím,

my byly dneska v jednom kole..dopoledne cvíčo a oběd s dětma v Garáži :dizzy_face: pak domácí úklid a praní a žehlení :stuck_out_tongue_closed_eyes: a teď jsme byly na nádru omrknout mašiny a sociály :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Jinak jsem volala do Sanusu a příští čtvrtek se jdu s Novotnou dohodnout co a jak dál :dizzy_face: prý by se mnou měl jít manža, ale nemůže, tak snad to nebude vadit :confused:

Já teda dávala akši a dávám do ted až po koupání :sweat_smile:

sanu, náušnice maj být namočený minimálně 24 hodin, ale klíďo dýl :wink:

sarii, postavičky jsme dělali z marcipánu :wink:
22. dub 2010 v 18:20  • Odpověz
Jo a dneska mi dorazily oblečky pro Anetku, tak´se tady kochám :dizzy_face: ona je ještě taková, že si to chce všechno vyzkoušet a lítá furt k zrcadlu..tak to aspoň omrknu :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. dub 2010 v 18:21  • Odpověz
sarii, chystáte se dělat pro Mari dort?? :dizzy_face:
22. dub 2010 v 18:22  • Odpověz
Sanu dá, říkala mi to doktorka, když jsem k ní přišla, že bych chtěla mimino, zjistila, že mám nízkou sliznici a říkala, že musím mít hodně slabou menstruaci :wink:

jj Very já si to myslela taky, ale bez Puregonu jsem asi nahraná :wink:

Dani, že děkuji, mám úplně stejnou náladu jak u prvního, tak snad to bude dobré :grinning:

Sarii políčíno, kdybych měla, tak tak už bych věděla jak na potvoru :angry: :grinning:
22. dub 2010 v 18:31  • Odpověz
Míšo, fakt se to dá takhle poznat?? tak to já mám sliznici asi půl metru :stuck_out_tongue_closed_eyes: pže ty první 2 dny jsem jak průtokáč :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Držím pěsti...tentokrát to určitě klapne :dizzy_face: a začneš tady další těhuvlnu :dizzy_face:
22. dub 2010 v 18:35  • Odpověz
Ahoj tak jsem ráno vyrazili k doktorovi, ten tam nebyl tak jsem šla k záskoku, ale tam se mě udělalo hrozně zle na omdlení tak jsem šla domů. Přinejhorším půjdu ráno ke svýmu doktorovi znova. Hrozně mě to tlačí dole až do konečníku. Asi plaším, ale chci mít klid.
22. dub 2010 v 18:36  • Odpověz
Ahoj holky!
Omlouvám se moc,moc,moc - vůbec vás poslední dobou nestíhám :pensive:

Ale mám info od Gabči: Malou už má u sebe a rozjížděj kojení.Zatím ještě s příkrmama.Malá má 2kg,tak budou čekat,dokud nepřibere 2,3 a pak budou moct jít domů. :dizzy_face:
22. dub 2010 v 19:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.