• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Zdravím,tak i já jsem se sem dnes dostala,ale nemám ještě umytý nádobí,tak musím sebou máknout :wink:
Verýsku,plně chápu a ty co maj rýmu a bolí je v krku též.Já byla dnes na té alergologii a potěšil mě tím,přestože jsem byla objednaná až na příští týden,že mě vzal jako druhou,ještě před objednanými pacienty co tam už čekaly.Bodlo to,protože u něj bývá každý cca 20 min a já už to viděla na velmi pozdní příchod do práce. :confused:
Z druhé stránky mě nepotěšil,protože když mi začal vypisovat léky,požádala jsem o takové,které by navadily případnému těhu.Kdysi mi říkal ať umělko naplánujem tak,aby nezahoval první trimestr do aler.období a aby ani konec těhu k tomu období nesměřoval.Takže ten prosinec co měl být byl ideální.Teď se mu to nezamlouvalo a vidí to prý na červenec,srpen načež jsem mu sdělila,že už to máme rozjetý na květen,tak nadšen nebyl.Já si myslím,že bych už měla být v pohodě,opravdu nejhorší pro mě bývá duben.Jinak jsem vyfásla nějaké dechové inhalace,kapky do očí,do nosu a prášky.A pro všechny alergiky-bylo mi řečeno,že po dobu nejhoršího můžem brát léky i dvakrát denně,přestože v letáku je jen jednou.Tak jsem se vykecala,jdu na to nádobí a pak budu ještě reagovat na vaše příspěvky :wink: ,hlavně na Míši,páč co tu strašíš s injekcí do pupíku,bojim,bojim :frowning2:
22. dub 2010 v 19:21  • Odpověz
Tak Gab už je s Vali, tak supr, teď už se to snad začne lepšit..... :slight_smile:

My máme první kaši za náma, teda první 2 lžičky a to ještě s hooodně velkým odporem :grinning: Čistá zůstala, ale teda jak dlouho si bude zvykat............ no uvidíme.

Věru vy už dáváte taky kaše??????? Jak to probíhá u vás?
22. dub 2010 v 19:56  • Odpověz
čus kočky :wink:
konečně doma :wink: cesta z Brna byla šílená :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,takhle dlouho jsme to ještě nejeli,dostali jsme se do pořádný kolony,páč bouračka,kamion s nákladákem,no hrůza,do toho mě začal bolet zub.Moc už se těším do postýlky,jak se natáhnu :wink:
22. dub 2010 ve 20:08  • Odpověz
Holky tak jsme si uvařili véču, dali zákusky a rychlý špunty. Krásně jsme oslavili výročí
22. dub 2010 ve 20:15  • Odpověz
Luuci jj, dá se to poznat, když máš normální silnou ms, tak je to dobře, já jen špiním, což odpovídá sliznici cca 1mm, kdybych nechtěla mimino, tak řeknu, že to je super, ale v téhle situaci mě to s..e :angry: :grinning:
22. dub 2010 ve 20:21  • Odpověz
Jo,Sanu,dáváme asi třetí týden.Tak jako divně na to koukala první večer,ale druhý už to bylo v pohodě.Dáváme Sunarku Dobrou noc rýžovou s banány a musím uznat,že je fakt mňam. :dizzy_face:
Včera mi zbaštila i tu Nelčou doporučenou První mrkvičku na lžičku,tak jsem dneska uvařila jen samotnou mrkev a zase to zbaštila.Takže počáteční odpor je snad překonán a postupně budeme přidávat brabůrku,brokoličku atd. ... Jo a dneska jedla i broskvovou přesnídávku - lžičkou :slight_smile:
22. dub 2010 ve 20:24  • Odpověz
a ty hovňajze.... :fearful: :grinning: :grinning:
22. dub 2010 ve 20:25  • Odpověz
Ahojko nebooooj, já nechtěla děsit, jen to trochu štíplo a trochu to táhlo, ale teď už pohoda a s modřinou, hele řeknu to takhle, na mě se škaredě podíváš a udělá se mi krásnej fialovej, tak se zbytečně neplaš

ale pokud by ti to chtěl dr. dát a nechtěla jsi to, tak řekni, že chceš Diphereline, pokud ti dají tu jednorázovku, tak nic neplatíš, pokud si budeš píchat sama v malých dávkách tak se doplácí, kolik to netuším
22. dub 2010 ve 20:26  • Odpověz
Míšo bych s tebou měnila, by jsi byla 2 dny zavřená doma, protože by jsi jen vložkovala a vložkovala.... Ale pak až budu chtít druhé by jsi mi zase tu mou mrchu vrátila :grinning:
22. dub 2010 ve 20:26  • Odpověz
Věru a ten první večer to baštila?
Já jsem jí dala rýžovo kukuřičnou a teda nejelo jí to. A prosím tě jaké množství jsi dala poprvé????? Děkujuuuuuu
22. dub 2010 ve 20:28  • Odpověz
Sanu beru :grinning:

sliznice cca 10mm odpovídá krvácení asi 5-6 dní
22. dub 2010 ve 20:31  • Odpověz
Zdravím Vás všechny hojky!!!! Jsem tu nebyla 5 dní a prokecaly jste toho teda fůru, pročítám se a jsem teprve na straně 752.
Tak se mnou to je tak,že na OPU nebylo žádně vejce, folík se zbortil. 2.5. odjíždím do FR. Lázní a vracím se na začátku června :slight_smile: , takže jiné myšlenky. Provazník byl výbornej, tak uvidíme, až se vrátím z lázní, zkusíme jěště jeden Nativ a přelom červen/červen ec jdem do 3.IVF, v půlce června po dovolené jdem do dlouhého protokolu. Tak a mám zas plán, jinak nemůžu vládnout :grinning: :grinning: :grinning:
Beryku-myslim na tě stále
Míšo-držím pěstičky!!!!!!
Ahojko-jak ty?
Andi-kjak se máš?
Sanu-pěkná afinka-jak říká naše bábi
22. dub 2010 ve 20:37  • Odpověz
No tak to by odpovídalo určitě.... :rolling_eyes: :wink:
22. dub 2010 ve 20:39  • Odpověz
autor
ahoj holky :slight_smile:

miso- já mám krvácení tak 4 dny a docela slabý a sliznice byla vždy tak 11mm.

Holky zítra jedu na Mamas a Papas, prý to je dost drssný. Nevím jak to mám brát, že to je drsný . Známá na tom byla a neřeší tyhle problémy tak možná proto jí to příjde tak krutý ,ale já se na to moc těším :slight_smile: :slight_smile: . Objednala jsem se na kinezilologii tak uvidíme jaké to bude.

bery- hlavně , že jste dobře dojely.
22. dub 2010 ve 20:39  • Odpověz
Rozi to mě mrzí, ale jak se říka do třetice všeho dobrého :grinning:

jinak díky za pěstičky, budu je potřebovat :wink:
22. dub 2010 ve 20:41  • Odpověz
Dabli,prej je mi blbě a oni si zákuskujouu,jééé :grinning:
Míšo,ták to jo,co by jsme nevydržely :wink:
Já taky krámíkuju celkem dost,tak že by pohoda sliznice?Nikdy jsem se o to nezajímala.A ještě k antiku,já měla Jeanine poprvé a teď mi dal Cilest,nevím proč,snad,že je levnější a musím říct,že mi sedí víc,u Jeanine jsem v půlce špinila ateď nic,ale to jsem mu neříkala.Počkám co mi nabídne,jednorázovku bych brala radši,určo je to pohodlnější,ale pokud si bude myslet,že by mi stačilo ty menší dávky tak ještě zvážím.Měly by stát něco kolem 1000 kč,jsem se ptala posledně sestřičky jestli budu potřebovat příště peníze sebou.Jak už jsem psala tlustá už jsem dost,tak nestojím o to kynout dál díky hormonům.Si říkám,že v těhu si to ohlídám,naivka,když to nedělám ani teď :angry: Vidím ty vaše úsměvy na tváři,když to čtete a říkáte si,,jsem na ňu zvědavá,, :grinning: :grinning: :grinning: co napíše za pár měsíců.
22. dub 2010 ve 20:41  • Odpověz
Rozi no supr, teda jako že máš takovej plán!!!!! Budeš zrekreovaná plná sil a perfektní, že jste si s Miroslavem padli do očka :wink:
22. dub 2010 ve 20:42  • Odpověz
nazdar Agi,

jj je to prý jak u koho, ale povětšinou kolem těch 5 dní

ale se nehádám páč já to neznám, takže já jen z doslechu
22. dub 2010 ve 20:42  • Odpověz
Ahojko ta zastavovačka na kilech nepřidává, teda aspon myslím, já přibrala jen po Fostimonu a ten jsem měla na IUI, jinak mi to nic nedělalo
22. dub 2010 ve 20:45  • Odpověz
Rozi,to neva,teď si dobiješ baterky,odpočineš,možná se potkáš se zajímavými lidmi,pak si užiješ dovču,mimochodem kam razíte,nějako ztrácím přehled Luc- Malorka,Dana- výlety u nás :grinning: s Verýskem na stejno,někdo Dominikánskou republiku a pak hurá do třetice všeho dobrého.Někde jsem četla,že doporučují do Fr. lázních teplejší oblečení i v květnu,no jiný kraj :wink:
Agi,já byla naposledy v kině na Mlčení jehńátek,bože to už je let :angry: Nové multikino za prdelí a já tam ještě nebyla :confused:
Beryk,jak se cítíš? :wink:
22. dub 2010 ve 20:51  • Odpověz
Ahojko to je hrubý nedostatek :grinning:

jsme byli ted v dubnu na Ženy v pokušení a teda jsem učurávala smíchy, fakt mooooc dobrý
22. dub 2010 ve 20:55  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: Sanu jakej Miroslav??? Jestli myslíš Provazníka, tak to je Ctibor :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2010 ve 20:56  • Odpověz
AHojko Mlčení jehňátek v biografu jo???!!!!! No tak to jsi nebyla opravdu strašně moc moc moc moc moc ........moc moc moc dlouho na kultuře. :astonished: :grinning:
22. dub 2010 ve 20:57  • Odpověz
Aaaaaaaaaaaaaaaaaale Rozi, přece to je náš král Miroslav a Šári naše princezna Krasomila neee!!!!!!!
TO jsi tu v té době ještě nebyla???? :confused: :sweat_smile: No je to už dlooouho.
22. dub 2010 ve 20:58  • Odpověz
jo když jste u těch dovolených, tak já přispěju se svou troškou do mlýna, mi jedeme v půlce srpna do Hrvatska, se psem, s našima a s tchýní, nevím jestli nebudu litovat :sweat_smile:
22. dub 2010 ve 20:58  • Odpověz
Poprvé jsem dala ze 150ml vody,jak píšou v návodu,udělala malinko řidší a do lahvičky.Jenomže to nechtěla vůbec polknout.Tak jsem jí to zkusila lžičkou a jedla to.Nechala asi 5 lžiček.Takže druhý večer už jsem to rovnou udělala hustší a dávala jí to lžičkou zrovna.
Teď už jsme na dávce ze 180ml,sní to úplně všechno a ještě jí pak dávám sosnout z kozule. :slight_smile:
22. dub 2010 ve 21:01  • Odpověz
Míšo-taky to tak vidím :wink: a piješ kontryhel
Ahojko-pojedem do Chorvatska autem, moře ještě nebude tak ohřáté, ale jedem do vyhřívaného bazénku venku s polopenzí, je to mooooc pěknej hotýlek :sunglasses:
22. dub 2010 ve 21:01  • Odpověz
Jéjda rozi jsem říkala kde se touláš.Přesně tak dobít baterky.Hele nebo zkus tu minimálku pak to je jako nativ ale máš jen tabletky aby bylo víc vajuch. :wink: Ale třeba to po tom dobití baterek nebude potřeba. :wink: Gab má už Val u sebe to je fain tak ted hodně papkat a šupky domů :wink:
22. dub 2010 ve 21:02  • Odpověz
je Sanu-to fakt nevím, tak teď už to teda vím :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2010 ve 21:04  • Odpověz
Míšo,toho Chorvatska nebo toho,že jedete s tchýní :grinning: :grinning: :grinning:
Sanu,tipuju tak před 17 roky????My ještě tak posedět s přáteli v hospůdce,ale jinak dlouho nic.Ani křápem už jsme si nebyli dlouho hodit,jsme nějako líný :frowning2: Z práce šli právě na Ženy v pokušení,ale copak jsem mohla???Dyť bych to tam proprskala,prosmrkala a kdo ví co ještě.Líbilo se jim to.
22. dub 2010 ve 21:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.