• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
agi, na Mamas a Papas bych taky chtěla jít..ale prý je to dost drsný, co se týče příběhu o lidech co nemůžou mít děti...toho se ted dost bojím, takže se na to nechystámkdyžtak dej vědět, jaký to bylo

Holky, jen takovej dotaz..není to důležitý, jen mě to zajímá..kolik jste po stimulce přibraly??
22. dub 2010 ve 21:09  • Odpověz
Rozi,tak to je fajn,že jste s Miroslavem-Ctiborem vymysleli plán.Budu přát moc štěstíčka.
Na Ženách v pokušení jsme byla minulý týden a je to fakt bomba! :slight_smile:

miso - dovča s tchýní... Taky jsem byla a taky v Hrvatsku a pohoda.Neříkám,že je bez chyb,ale na stěžování to není.Přeju pohodu i tobě :wink:

Jinak my letos razíme s partičkou na sever té naší malé krásné zemičky.Do pronajaté vilky Slunečnice ve Vejprtech.Podle fotek to tam vypadá krásně,tak jsem na to zvědavá. :slight_smile:
22. dub 2010 ve 21:09  • Odpověz
Ahoj Luci! Ty jsi tu dlouho nebyla...

Já jsem snad ani nepřibrala.Nezaregistrovala jsem nic.

Jo a omlouvám se,že jsem na Tebe tuhle na poště na Třídě Míru tak čuměla.Nějak jsem v tom fofru nevěděla,kam Tě hned zařadit. :confused: :grinning: :wink:
22. dub 2010 ve 21:11  • Odpověz
Míšo, dovču s tchýní bych nedala, teda spíš s tchánem :stuck_out_tongue_closed_eyes: máš můj obdiv :slight_smile: ale třeba taky na žádnou dovču nepojedete :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: a budeš mít dovču 3 roky :dizzy_face:
22. dub 2010 ve 21:13  • Odpověz
Luc já 3 kila, ale za celou tu dobu, takže tak 2 ročky :wink: A já mám za sebou 2 IVF a několik KETů s Estrofem, Utrogestany, Prednisony.......... :wink:
Jo Rozi,už si vzpomínám,psala jsi,že to bude chorvatsko. :sweat_smile: Takže na počasíčku tak moc nezáleží,hotýlek,bazének,večery s hudbou :sweat_smile:
Věru, no já taky nejdřív přemýšlela než jsem tě zařadila :sweat_smile: S těma kilama, kamarádka mi říkala, že přibraůa 10kg :astonished: toho se malinko děsím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dub 2010 ve 21:14  • Odpověz
Já bych taky chtěla někam do Čech. Vyloženě chtěla, byla jsem před 100 lety s našima to jsem byla ještě pidi...... tak bych ráda, ovšem jestli někdo z nás sežene chatu :rolling_eyes:
22. dub 2010 ve 21:15  • Odpověz
Co se mi to tu tak nakouskovalo,asi bych měla jít už spát :wink:
22. dub 2010 ve 21:16  • Odpověz
My byli první léto s Anetkou v jižních čechách a bylo to fajn :dizzy_face: pohodička :dizzy_face:
22. dub 2010 ve 21:16  • Odpověz
Sanu,my si chatu scháníme přes internet každej rok a objíždíme republiku.Takže Beskydy,Šumava,Český Švýcarsko.Teď ty Krušný a za rok snad Jizerky.A všude se nám to moc líbilo.Nejvíc jsem ale byla unešená ze Šumavy.Tam je to fakt překrásný.Jen se tam dost špatně chytá počasí.Spíš tam bývá chladno. :unamused:
22. dub 2010 ve 21:19  • Odpověz
Luuc já nepřibrala taky nic, teda po stimulkách,a le při IUI po Fostimonu

jinak litovat toho, že jedu se všema, se psem s našima atd.

no tchýně děsím, ona pusu nezavře, no uvidím

Luuc a na dovču pojedu i když budu těhotná
22. dub 2010 ve 21:19  • Odpověz
Míšo, to bys jela takovou dálku autem? :confused: to bych měla asi strach :pensive:
22. dub 2010 ve 21:20  • Odpověz
tak mi ukápla slza ,jsme mistři!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: jdu do číst
22. dub 2010 ve 21:24  • Odpověz
Jo,jsme mistři.Vím o tom,i když se nedívám.V baráku máme hospodu a chlapi tady řvou a třískaj do stolů jako praštěný! Jestli mi vzbuděj Klauduš,tak mě akorát pěkně nas*rou!!! :angry:
22. dub 2010 ve 21:27  • Odpověz
Rozi kontryhel nepiju Doktor zakázal, můžu jen kyselinu listovou

Luuc já mám pro strach uděláno a všude jsou dobré dálnice, takže v pohodě, klidně bych i letěla, ptala jsem se doktora a říkal, že to absolutně ničemu nevadí, pokud samozřejmě nebudu jak Nelča a budu muset ležet, že, to je pak jiná,a le to si myslím, že nenastane
22. dub 2010 ve 21:28  • Odpověz
Andi-díky,jaké prášky se berou při minilálce? Znáš název?
22. dub 2010 ve 21:28  • Odpověz
Věru tak tam vlítni a řekni jim, že ji půjdou uspat jestli ji vzbuděj. To by asi mrkali co jim to tam ta ženská říká když jsou přece mistři :grinning:
22. dub 2010 ve 21:31  • Odpověz
Míšo já bych se taky bála, kdyby byl nááááááááááááááhodou nějakej problém, tak bych se do rukou hrvatských mudrů dostat nechtěla. Já bych se bála, že tím něco po.eru :pensive:
22. dub 2010 ve 21:32  • Odpověz
Tak jaký tam maj gyndaře nevím,ale když jsme tam právě byli tenkrát s tchýní,tak ji vzal moudrák tak strašným způsobem,že jsme ji zavezli k místní zubařce.Vyšla tam odtud naprosto unešená,jak strašně byla milá,příjemná a "bezbolestná". :sunglasses:
22. dub 2010 ve 21:37  • Odpověz
rozi berou většinou clostilbegit od 3 dne cyklu pak UZ a Pregnyl .A někdy se dopíchává injekcema prostě minimum hormonů.Tak se pak zkus zeptat třeba je větší šance než u nativu.Já se zítra taky optám dr.kdyby nevyšel Ket jestli by minimálku udělali.Páč bych mohla hned ten cyklus pak.
22. dub 2010 ve 21:37  • Odpověz
Hoši teď zmlkli - asi zapíjej.Ale až je po 22h po zavíračce vykopnou,tak se určitě budou "veselit" přímo pod našima oknama a to jim snad hodím něco na hlavy! :angry:
22. dub 2010 ve 21:38  • Odpověz
Věrko ty to máš jak rádio. :wink:No my to máme taky někdy zajímavý páč pod námi je masopustní místnost tak to máme taky někdy rádio až do rána. :wink:
22. dub 2010 ve 21:41  • Odpověz
Věru plínu :grinning:
22. dub 2010 ve 21:45  • Odpověz
autor
Holky taky se těším na dovču. Moře mi děsně chybí, je to znát , že 2 roky jsem u něj nebyla a potřebuju to jako sůl.

Luuci- podám info o filmu. Já jsem v tomhle obrněná, takže nemám strach. Spíš bych v žádným případě nešla na něco kde týrají zvířata, to by mne asi museli z kina vyvést .

miso- naše první dovolená s manželem byla v Itálii v Caorle a to mi bylo nějakých 18 let a jela s náma tchýně s přítelem a bylo to docela dobrý. Já mám pohodovou tchýni ,ale už bych s ní nejela na tak dlouho :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Mám dovču 14 dní v srpnu a to nevím co ještě vyvedem ,ale k podzimu chci fakt razit směr jih :sweat_smile: :sweat_smile:

U nás to v práci stojí teď taky za h..... Někdy bych s tím švihla a utekla ,ale nejde to. Teď se budou vracet zpět holky po mateřský, jsou to všechno moje kámošky tak mám z toho takovej divnej pocit. Někdy si připadám tak trapně za to ,že nemám mimi..... :pensive: :pensive: :pensive:
22. dub 2010 ve 21:48  • Odpověz
V rychlosti... mám nefunkční myš, tak musím prstovat :angry:

Ahojko... mě bavíš :grinning: ...

Rozi... škoda, co se nadělá :frowning2: ...

Luuc... jj, chystám se na dort, furt nevím, jestli koupit nebo udělat... Rozdíly by byly jistě patrné :grinning: :grinning: :grinning:

A Gab... supr! Už se užíváte!!! Tak ještě pár dní a tradá domů :wink: .
22. dub 2010 ve 21:50  • Odpověz
autor
a jdu spát , ráno opět do práce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
krásnou noc všem :slight_smile:
22. dub 2010 ve 21:51  • Odpověz
Díky Andi, zkusím ho, ale dr.se moc nelíbí clostylbegyt ani něco na sliznici, že to ptý brání ovulaci nebo co.
Míšo-proč ne kontryhel? je nějakej závadnej? Škodí?
22. dub 2010 ve 21:58  • Odpověz
Jóóó,Sanu - to je nápad.Jen škoda,že zrovna dvě takový "šikovný" jsme zrovna nechaly v odpadkovým koši u našich. :sweat_smile: :grinning: :grinning:

Holky,taky jdu :pensive: Teda přesněji :pensive: :confused: :pensive: :confused: :pensive: a tak dále,až do rána :grinning:
22. dub 2010 ve 21:59  • Odpověz
Jo,Šári - čapka je hotová a moc sluší :dizzy_face:
22. dub 2010 ve 22:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.