• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Agi tak čavec

Věru špatný smajlíci, zapomněla jsi na Klaudi :grinning: .............. Klaudi :astonished: mamka :pensive: :confused: Klaudi :astonished: mamka :pensive: :fearful: Klaudi :astonished: mamka :pensive: :rolling_eyes: Klaudi :astonished: mamka :pensive: :angry:

Tak paaaaaaaaaaaaaa
22. dub 2010 ve 22:03  • Odpověz
rozi ale clostík by neměl právě bránit ovu když ho dávají na ty minimálky.No uvidíš.Tak já jdu taky.Všem krásnou dobrou noc :wink:
22. dub 2010 ve 22:07  • Odpověz
Ahoj holčiny :wink:

Bery, vítej doma :wink: A cesta z Brna bývá děs, znám ze služebek... a zvláště jako těhule jsem ji neměla ráda...

Dabli, to bude dobré, uvidíš...

Ahojko, přeju, ať Tě alergie netrápí... já nevím, co to je, ale musí to být hrozný. A "hodit křápem" - mě to připomíná auta, až na druhé přečtení mi došlo, že jde o tanec :grinning: :grinning:

Rozi, škoda, ale máš plán, takže máš i šanci :wink: Jinak ve Frantových jsem byla od 23/4 - jéééé, zítra mám výročí odjezdu, je to 6 let - a byla tam celý květen zima a zima a zima. Takže opravdu, hodně teplého prádla s sebou. Navíc se člověk máčí, takže ať nenastydneš! A je to relax, to si piš. Nemáš nic jeného na práci, než pár procedur denně, tři jídla a nějaké procházky, kavárny, občas taneček v "urnovém háji", tj. v Sadové kavárně, chodí tam důchodci (a já), proto ten název. :grinning: :grinning:

Kaši dávám Anežce až po koupání, těsně před spaním. Moje ségra sice tvrdí, že je to blbost, že se s plným žaludkem nechodí spát, ale ona Anežka stejně pak ještě hodinu leze po postýlce, tak to vyběhá :grinning: :grinning:

Věrko, díky za zprávy od Gabči, je dobře, že to zvládají...
A s těím :pensive: :confused: :pensive: :confused: :pensive: si mě fakt pobavila. U mě to doufám bude :pensive: :pensive: :pensive: :confused: :pensive:... uvidíme. Ale pokud budou zuby, tak ten vzorec vypadá trochu jinak :grinning:

Holčiny, dobrou, jdu se vyležet, je mi bídně...
22. dub 2010 ve 22:09  • Odpověz
Agi, na Tebe mooooc myslím! Drž se!! :wink:
22. dub 2010 ve 22:11  • Odpověz
Andi-zeptám se :wink:
Dani-díky, už se těším :slight_smile: , snad tam nebudou jen důchodci a budou tam i holčiny mého věku, co maj podobné obtíže,ne? Beru si hodně literatury :grinning: Jo a Dani, tomu Františkovi se šahá na pindíka nebo se líbe pro štěstí, já jen abych nebyla za úchyláka :sweat_smile: :grinning:
Beryku-hupky šupky do své postýlky a odpočívat, válet se a tak....
Holčičky, dobrou noc.
22. dub 2010 ve 22:17  • Odpověz
Tak ještě nakukuju,Rozi šahá na pindíka,já tam byla jako malá a už tenkrát tam byly zástupy aby si sáhly. :grinning: A taky jsem vám chtěla napsat,že každý den při obědě koukám v práci na komín na čápa,ale vloni pořádal nálety přímo nad námi doma a nic :frowning2: Hodit křápem je výraz mého chlapa pro taneček,on jak se pohybuje mezi těmi mladými,co je trénuje na volejbale,tak občas něčim překvapí :grinning: A doma máme taky křáp druhého významu,starou feldu,ale co bych si bez ní počala :wink:
A už jdu opravdu spát,dobrou. :pensive:
22. dub 2010 ve 22:40  • Odpověz
holky mě z toho internetu asi mrdne,zas mě to 2x vypadlo a smajlíci nejdou

Rozi hurá do lázní,odpočinout,nabrat novou sílu

Agi já ted čučím na samé komedie,na ten film ted bych asi neměla ........ Kdy jdeš na tu kinezku?Dej pak info

Ahojko tak jak zaberou prášky tak šupik na něco hezkého do kina.Jinak mě nejvíc trápí zub,doufám,že nebudu muset k zubařce,sem tam mě píchne v podbříšku a občas bolest jako když má přijít mrcha

Lucko já dohromady za 5IVF mám 20kg nahoře,hrůza,něco určo bude ze žrádla a když jsem začla chodit na rehapku a začla cvičit Mojžíšovou,tak mi zakázali aerobic,prý mě mobilizujou a dostala jsem napsaný seznam co vše nedělat. Cvíčo mi moc chybělo,protože tam jsem se vždy vyhuntila,cvičení dle Mojžíšky není takové,já prostě když se u toho pořádně nevypotím ....a to mi s těma kilama taky nepomohlo.

Věru mi taky v létě si s partou pronájímáme na týden chatu je to supr

Andi at zítra u dr. vše OK

Gab tak už jste spolu paráda

Sari týjo už ani ne za tři týdny Marinka rok,už máte dáreček?

Dani hezky to vylež,at ti je zítra hej
22. dub 2010 ve 23:47  • Odpověz
Prgo :grinning: :grinning: :grinning:

U nás noc děsná..bydlíme v centru a furt nám tady někdo pod oknama vyřvával " Mistřiiiiii" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže ve 2 Anetka putovala k nám do postele, ve 4 z ní spadla a v 6 vstávala :rolling_eyes: :rolling_eyes: Spánek po O to jistí :dizzy_face:

bery, to je další věc, kterou si nedokážu představit..jsem závislá na sportu a když jsem bez spininngu celý týden, tak mám absťák :stuck_out_tongue_closed_eyes: to nepřežiju..chodím tak 2-3x týdně :dizzy_face:

agi, tak pak dej vědět jak film :wink:

Venku už je sluníčko, tak si užijte hezký den :slight_smile:
23. dub 2010 v 07:16  • Odpověz
dobré ráno,oskar nám krásně svítí :sunglasses:

Luci to teda musela být noc,ve městě to musel být nářez,já jsem v Polabinách a lidi se tady taky trousili taky celou noc .Chlap se mi vrátil z hospody v 23h. a říkal,že od nás z party skoro všichni táhli do města ,přivítat hokejisty,měl tam být i program,hrát tam vypsaná fixa. JJ to cvíčo schází,ale ted už snad bude hezky venku,že si to užijem venku. :wink:
23. dub 2010 v 07:50  • Odpověz
bré ráno,

já se toho nebojím, pokud se povede, tak už bude všechno v pohodě

Agi mi byli na dovolené s našima před 4mi roky a bylo to paráda, s tchýní jsem nikde nebyla, tak uvidím

Rozi nevím, ale doktor mi řekl, že neexistuje, páč nevíme odkud to je, kde to trhali a buh ví co ještě, jediné co mám povolené ke kyselině listové jsou antioxidanty, baštím je už no asi 3 měsíce a myslím, že mají častečnou zásluhu na tom, že se mi povedlo dostat se téměř na svou váhu
23. dub 2010 v 07:51  • Odpověz
Hoj!
Tak u nás noc asi tak: :confused: :confused: :confused: :pensive: :confused: :confused: :confused: :pensive: prostě hrůůůůůza!
A pánové samozřejmě vyřvávali,ale naštěstí Klaudi nevzbudili ještě navíc k tomu,co předváděla. :sweat_smile:

Sport.. Tak ten já fakt nemusím.Jsem línej člověk.Jediný co dám a ráda,je kolo.Ale v té "opravdové" podobě.Takže nasednout a do přírody.Ve fitku mi k tomu chyběly ty míhající se stroměčky a tak. :grinning:

Venku to vypadá slibně - půjdeme do Afi,kde mám na reklamaci zimní botky a už dáááávno jsem si je měla vyzvednout.Jsem nějak zapomněla. :sweat_smile:

Pak to tu musím pofackovat a odpolko jedeme s našima na chalupu.Má být hezky,tak si snad užijeme zahrady,kytiček,zpívajících ptáčků...Prostě krás jarní přírody :dizzy_face:
23. dub 2010 v 08:08  • Odpověz
Hezký páteček, konečně je tu :slight_smile:
a jak psala Věrka víkend vypadá slibně :wink: :dizzy_face:

tady se včera povídalo, to je bomba tolik příspěvků zase :wink: , jen je teď nedočtu neboť mají akci v hypce na plínky, takže valím tam, potom uvařit polívku a v kalendáři jsem zahlédla takový pěkný čokoládový koláč s mandlemi, takže bych ho ráda zkusila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:

všem pohodový den
23. dub 2010 v 08:37  • Odpověz
Taktéž přeju všem krásný den.

My máme plavčo a já odpol. anglinu. A že by mi bylo nejlíp, to tedy ne :unamused: Něco do sebe narvu a uvidím...
23. dub 2010 v 08:56  • Odpověz
Ahoj holky tak k doktorovi jsem nešla. Zácpa trochu polevila a bolí to jen trochu na močák a to mi přijde normální.

Jinak se budu muset doktora zeptat zda můžu chodit na cvičení pro těhotné. Známá nechce chodit sama tak by to bylo fajn a aspon by ty záda tak neboleli.

Jinak každé ráno mám někde vyrážku a během hodiny zmizí. Fakt netuším z čeho to mám
23. dub 2010 v 09:59  • Odpověz
Hop a je tu lidoop :grinning: :sweat_smile:
Dočítám, ale reagovat budu asi spíš na přeskáčku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Gab má dneska týden od porodu, tak snad to holkám hezky půjde a brzo pošupajdí domů :dizzy_face: já chcíííí takýýý :dizzy_face:
Luci, kila neřeš, já něco přibrala, nevím kolik, ale lidi si toho všimli, no jak se mi panečku pak hodily :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Rozi :grinning: :grinning: :grinning: obávám se, že z Františka nic kloudnýho nevytřískáš, tak stačí jen trochu pošimrat :grinning:
Já jsem si na začátku (přiroz.) snažení myslela, že kdybych otěhotněla, tak zvládnu dovču Rilu a Pirin (přechod bulharských pohoří) :grinning: jsem netušila, že budu mít problém přelízt z jednoho boku na druhej :grinning:
Dani, Tebe se ten bacil nějak drží, máchání ve vodě není zrovna ideál. Tak snad bude dobře :slight_smile:
23. dub 2010 v 11:36  • Odpověz
Táááák.Jsem vyluxla,prádlo se dopírá,takže pověsím.Klaudi jsem dala do hajan.Zase si dala mrkvičku,holčička moje zlatá :dizzy_face: :grinning: A pak jsme dokojily.Kdy jí bude stačit jen ta zelenina vůbec netuším.Obávám se,že se toho "prsíčkování" nebude chtít jen tak lehce vzdát. :sunglasses: No,ale pro mě je důležitý,že se dá říct se Sunarem,takže když budu potřebovat vzdálit se na víc jak 3 hodiny,babička dá lahvičku. :slight_smile: Poprvé si to prubnou příští neděli,kdy jedeme s Terkou na Mistr.Čech v tanci do Chomutova.
Apropós...V tom Rychnově se umístily na 3tím z devíti souborů,tak si myslím,že je to super.V Chomutově jich bude 12,tak tam to budou pořádný boje a hlavně nervy! :confounded:

Tý jo! Gab už týden od porodu! :confused: To to ale letí! Hlavně že je holkám fajn.Já jsem se s ní domluvila na návštěvě.Někdy z kraje příštího týdne,tak se těším na miminečko malinkatý,až uvidím.To bude pěknej rozdíl,oproti tý naší Otesánkový :confused:

Tak jdu utřít prach a vytřít. Budu nakukovat...
23. dub 2010 ve 12:06  • Odpověz
... to já vím, že máchání ve vodě není to pravé, ale přeci nebude Anežka kvůli mý chorobě trčet doma.... odpol. skočím k doktorovi, je tam do čtyř...

Gabi, už týden! To to letí...

Venku je nádherně :dizzy_face: :dizzy_face: tak užívejte sluníčka!!
23. dub 2010 ve 14:34  • Odpověz
AHojda

Venku je úúúúúžasně!!!!! Jsme zase nachytaly vitamín D a nějaké to svinstvo z ozonové díry :grinning:

Very na jaké plíny maj akcičku????????????????????????

Používáte někdo Huggies plínky? Nám nevyhovujou, tak bych se jich potřebovala zbavit.....

Dančo, no aby sis to neuhnala ještě k horšímu...... možná jsi měla dát když už jen lehčí prochajdu...... ale uvidíš.

Míšo jasan, já to beru podle mě, že když jsem myslela, že už je vše ok, tak jsem začala normoš fungovat a zase se něco vyvrbilo, takže jsem pak už radši nefungovala :wink:

Luc nooo spiningu se asi budeš muset pak vzdá, ale to přežiješ :wink: Koukej na mě, nikdy jsem na tom mučidle nebyla a taky žiju :sunglasses:

Věru a to se "jen" Klaudi budila nebo i s brekem....??? Že by klafáčky.....?

A já jdu opláchnout nádo a z lehka si to připravit na zítřejší pečení dorto-buchty (té od Very) na nedělní posezení.

A pak opět zkouška, zda pojede Sel banánovo rýžová kašička..... :confused:
23. dub 2010 v 17:14  • Odpověz
Zase pátek :dizzy_face: a nádhernej :dizzy_face: ...

Věru... se musím optat známých, jestli byli taky na soutěži :confused: ...

Kde jste kdo???
23. dub 2010 v 18:44  • Odpověz
Zdravím v podvečer

my byly celý den venku..dopol anglina a odpol písek a pak pivko na zahrádce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tomu říkám pohodička :dizzy_face:

sanu, právě, jak to jednou zkusíš, tak už nemůžeš přestat :grinning: já jdu i zítra ráno...už mám absták :sweat_smile:

Zítra jedeme do Jánek na wellnes pobyt do neděle..se těším :dizzy_face:

Dani, teda tebe se ten moribundus drží :confounded: at je brzy líp :dizzy_face:

sarii a jakej dort máte v merku??
23. dub 2010 v 19:11  • Odpověz
Ahoj holčiny, tak mám antibiotika. Zvažoval to, zvažoval, ale když jsem mu nastínila svůj zítřejší program, rozhodl se, že do pondělka čekat nebude, zda se moje hlasivky a kašel umoudří a začnu mluvit trochu normálně... No tak třeba to bude dřív za mnou, angína to není, prý virový zánět. Jinak bez teploty a cítím se celkem dobře, ale ten kašel a hlásek jak konopásek :grinning: :grinning: si studenti zítra užijou...

Ještě večer asi kouknu. Jinak zítra učím od 9 do 17 hodin, dvě hodiny cesta ráno a dvě večer, bude to dřina. Ale co, aspoň vypadnu od kašiček, prdíků, zoubků mezi "normální" lidi :grinning: :grinning:
23. dub 2010 v 19:34  • Odpověz
Tak banánová kaše jede Selince víc. Nerudla ani ji to nenatahovalo, udělala jsem ji řidší snědla skoro všechnu a pak se ještě dorazila 130 mlíka. Tak jsem zvědavá jak bude spát..... a budu teda pokračovat v banánové.

Luci no jo ty seš strašnej sportovec, tomu já neholduju, já budu radši míň jíst i když teď nepotřebuju, jsem na kilech co jsem otěhotněla, Sel mi dává do těla dosti.... :slight_smile:

Danu jo ty máš přednášku, tak to jo. No snad ti to zabere co nejdřív!!!

Jdu to tady pofackovat, pak juknu.
23. dub 2010 v 19:56  • Odpověz
My dáváme banánovou kaši do ted :grinning: :grinning: :grinning:

Já se zas na jídle šidím nerada :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
23. dub 2010 v 19:58  • Odpověz
Ahoj holky já fakt jsem asi magor. zase mě to začalo zespoda tlačit
23. dub 2010 v 19:58  • Odpověz
Dabli no asi nic jiného pociťovat nebudeš, roste ti tam člobrda víííš :wink: A jestli tě to znervozňuje, tak si skákni k tomu mudrcovi......

Luc se nedivím, taky by mi jela :sunglasses:
23. dub 2010 ve 20:13  • Odpověz
Ahojky dfěvenky, tak ať to opravdu už vyjde, tak mu ho nejspíš budu líbat-tomu Františkovi,ale beze svědků :sweat_smile: :grinning: doufám, že nebudu v nějaké úchylné rubrice a pošimrat ho můžu taky :sunglasses:
Míšo-díky, já myslela, že antioxidanty se jen pijou, kde seženu ty,co jíš ty?
Dabli- tys ještě nebyla u Dr.? Jestli ne, skoč tam, ať máš klid. Do další kontroly máš daleko?
23. dub 2010 ve 20:37  • Odpověz
Dobrý večer!

Trošku nestíhám, ale chtěla jsem předat pozdravy od Gabči. Byla jsem s Kubou na kočky juknout. Valentýnku má u sebe na pokoji, Gabča zápasí s odsávačkou. Malá je droboučká, ale tím, že je i krátká, tak je souměrná. Já držela v ruce toho našeho osmikiláčka, tak mi malá přišla jak panenka. Malá papá pěkně, tak to rychle dohoní. Ale oni se holky sžijou a bude dobře.
23. dub 2010 ve 20:44  • Odpověz
rozi na kontrolu jdu ve středu
23. dub 2010 ve 20:44  • Odpověz
Teď po sobě čtu ten příspěvek, to nemá pořádně hlavu ani patu, myslím na deset věcí najednou a ještě se mi chce děsně spát. Tak se omlouvám, snad se v tom zorientujete. :confused:
23. dub 2010 ve 20:46  • Odpověz
Květi pochopily jsme, děkujem za infa..... teda kdy ty se vyspíš....... :confused: :confused: :confused: :confused: Kuba nespí líp ani po kaších?
23. dub 2010 ve 21:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.