• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Dani... to zítra "odskřehotej" a odřiď... a pak šupem kurýrovat!

Luuc... dort, nevím, koukala jsem na http://dorty.artmama.cz/ anebo http://www.senecio.eu/... tam jsou supr, vybrala bych si. Ale manžíl se divil, jako, že snad něco upeču :pensive: ...
A chápu, každá ženská si hlídá figuru :wink:

Rozi... to nee, nelíbat :astonished: !!! Abys pak vůbec mohla vykonávat povolání :grinning: !!! Svědci se na veřejnosti vždycky najdou :wink:...

Dabli... to jsou hrozný story, co ti každý den je :astonished:... měla jsi naklusnout k Dr.!!!
23. dub 2010 ve 21:10  • Odpověz
Sanu, Kuba kaše zatím nejí, mám za úkol vyzkoušet to mlíko, ale se moc bojím. Tak jsem se rozhodla, že začnu nejdřív jíst mlíko já. Takže dneska padla na procházce karta na zmrzlinu. :grinning: Pokud mu bude vadit, že já jím mlíko, tak nemá smysl ho tím ládovat. Byl to skvělejpocit, jíst po čtyřech měsících něco mléčného, zítra si dám sýr, to budu mít jak odměnu. Jdu zalehnout, ted dvě noci se Kuba budil jen třikrát, takže docela paráda. :slight_smile:
23. dub 2010 ve 21:26  • Odpověz
Neli... vy to máte takhle moc komplikovaný :confused: ...
23. dub 2010 ve 21:27  • Odpověz
No, Šári, nemáme to úplně jednoduchý, ale není to žádná tragédie. Tím se prokoušeme, to je v poho. Ale je fakt, že se i v noci, jak usínám přistihnu, jak sním o tom, že jím jogurt. :grinning:
23. dub 2010 ve 21:30  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

Neli, díky za info od Gabči - tady v RK říkají, že menší děti pijou lépe než třeba čtyřkiláčci, o Anežce to platilo, tak snad Vája bude taky jedlík a rychle vše dožene.

Rozi, nelíbat, osahávat dovoleno, nejvíc osahaný je pindík, palec na noze a nos, tatky trochu uši. Nevím, co je to za pověry... :grinning: :grinning: Jo a neboj, jezdí tam i mladé holky a dávají to taky dobře na pokoje, takže neboj, nebudeš s důchodkou (snad). :wink:

Neli, drž se! ... jedna kámoška řešila dvouměsíční průjem (u dítěte kolem roku), příčina byla lepek a mlíko. Teď už jsou zpět, baští lepek bez problémů a mlíko v upravené formě (třeba v koblihách). Tak věřím, že i u Tebe a Kubíka to půjde dobře.

Dobrou... jsem si "šlehla" a je mi skoro na usmívání :slight_smile: :grinning:
23. dub 2010 ve 22:05  • Odpověz
Děkuju za infa holčičky a přeju krásnou dobrou noc a vašim dítkám a embryjkám :grinning: :sunglasses: :sunglasses: též :grinning:
23. dub 2010 ve 23:30  • Odpověz
Bré ráno,

od rána svítí sluníčko..to je krása :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

sarii, ze Senecia jsme mělo dorty na oslavy u našich, jako vzhledově hezký, ale nechtunaly mi :stuck_out_tongue_closed_eyes: a řekla bych, že se dost zhoršili :confounded:

Užijte si hezký víkend, já jedu na cvíčo a pak jedem do Jánek :dizzy_face: paaa
24. dub 2010 v 08:35  • Odpověz
Ahoj

No venku to vypadá ukázkově......

Já mám připraveno na pečení, tak jen utahat Sel, aby spala aspoň 2 hodiny v kuse v kočíku..... K obědu bude řízek s bramborem... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A jinaaaak, to se ještě uvidí. Jela bych "vejletit", ale nejsou lidi ani moc čas, tak jindy.....

Tak přeju fajne sobotěnku!
24. dub 2010 v 09:24  • Odpověz
ahojda holky,přeji krásný sluníčkový víkend :sunglasses:

Luci jééé taky bych hned jela,krásně si to v Jánkách užijte :sunglasses:

Dani teda ty jsi vytížená,at ti to uteče a je ti líp :slight_smile:

Rozi pořádně ho ošahej :slight_smile:

Nel držím pěstičky,at s mlékem je to v poho:wink:

Sanu mňam řízeček ten můžu porád,já dnes na vaření obídku prdím,pudu si užívat ven sluníčka,chlapa mám zas od včerejška na služebce v Brně(dlouho tam nebyl :grinning:)přijede až večer.
24. dub 2010 v 09:53  • Odpověz
Ahoj,
tak u nás je taky krásně. Po O jedeme na to letiště, už se docela těším.
K obědu máme roštěnou s rýží, zeleninový salát a kuřecí polívku :slight_smile:
24. dub 2010 v 10:38  • Odpověz
HELP! I need somebody......

Kdo pečete???!!!

Dala jsem těsto do dortové formy, vyndala upečené a ejhle těsto se mi scvrklo tak, že mám všude od kraje tak 0,5 cm odstup, takžeeee když na to dám pudink, tak mi to poteče až na strany a když formu sundám, tak to bude určitě z těch krajů stejkat. :angry:
Jak nebo čím bych mohla ten odstup "vycpat", aby ten pudink ztuhnul do zítra na vrchu, pak už to snad bude držet (aspoň na tu chvilku...)
Ach jooooooooooooooooooooo člověk jednou potřebuje, aby to bylo oukej a ono se to takhle vyvrbí.... :angry:
24. dub 2010 v 11:39  • Odpověz
San. já si myslím, že se ti těsto zdrclo, jedině me napadlo dát do mezer cukrářské piškoty. a jaký děláš dort ??
24. dub 2010 v 11:46  • Odpověz
Jsou to "luxusní jahodové řezy" z MMB vkládala to se Very.
Je to fakt luxusní, no jen se mi to dneska lehce "vymklo z ručky....

Čepa jak je mám dát dokola??? A pak je zase sundám???? chjo :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
24. dub 2010 v 11:51  • Odpověz
sanu zkus ho vyndat z formy, namatlej kraje marmeladou a okolo dej pečící papír, ten by to mohl udržet :sweat_smile: ale chtělo by to nějakou lepivou marmošku a nechat ji trochu zaschnout :dizzy_face:
24. dub 2010 ve 12:01  • Odpověz
A kdybych dala kolem potravinovou folii, jako ten odstup mezi formou a dortem, kdybych pořádně vycpala? a pudink se snažila aby se držel jen na dortu.... zkusím ho udělat hustej..........
24. dub 2010 ve 12:29  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

Je mi docela dobře, jen občas trochu skřehotám... ale jinak jsem spokojená a studenti (zdá se) taky.

Sanu, neporadím....

Tady je taky sluníčko :slight_smile:
24. dub 2010 ve 13:44  • Odpověz
Ahojky,tady taky ukázkový den,mě je už taky o něco líp,tak budu doufat,že mi to slunečné počasí nezhorší.
Sanu,já bych pekla asi znova,pokud je to zdrclý ,tak vevnitř asi nebude nic moc a už to nebudou luxusní.Já vím,je to škoda vyhodit a času málo.
Mě dneska tak vytočil mladší bratr,že jsem spořádala dvě kofily najednou a teď je mi ze sebe zle.
Dani,to tam máš nějaké studenty,když je tak krááásně?Oni asi musí viď,zkouškový období je tu.
Dadous,co ty a Nikolka,osypání už zažehnáno?
Čepi,kdy je ve Ždáru pouť,za 14 dní?
24. dub 2010 ve 14:05  • Odpověz
ahojda,

Sanu já ty řezy pekla včera už potřetí a nikdy se mi to nestalo, ale já je dávám na měnší plech a vždy je mám nadýchané
čím to doplnit ti neporadím, to snad ani doplnit nejde, nedala jsi tam něčeho málo nebo jsi na něco zapomněla :fearful:
24. dub 2010 v 15:26  • Odpověz
Rozi antioxidanty jsou i v tabletkách, jí se 2x denně 1 tableta, já mám od Walmarku, je jich tam 30 a stojí 71 kč, teda aspon tady ve Znojmě, ale předtím jsem jedla Bioxan od LR cosmetics a je to uplně to stejný jen to druhý stojí skoro litr, sice jich tam je 60,a le ten cenovej rozdíl :confused:

Jsem si to tenkrát blbec nechala vnutit, ale na druhou stranu mi to pomohlo
24. dub 2010 v 15:33  • Odpověz
Ahojko, představ si, že studenti dorazili a byli moc šikovní a pozorní. Teď jsem je pustila a vyrážím taky k domovu.

jj, antioxidanty se dají koupit běžně v lékárně, nejznámějším z nich je vitamín C a E, taky koenzym Q10 a tuším i selen. Takže asi je jedno, od které firmy...

Večer kouknu. Užívejte podvečera... já ho strávím v autě :unamused:
24. dub 2010 v 16:55  • Odpověz
ahojko, jo jo koupily jsme SOS niveu a krasně to mizí :dizzy_face:
24. dub 2010 v 17:41  • Odpověz
Ahojko - pouť je 14-16.5. chystáš se ??
24. dub 2010 v 19:29  • Odpověz
Čepečku,jo jo pokud bude vše ok a nebudem muset víkend do práce tak ano a taky už si budu píchat tak uvidíme jak to bude.Jezdíváme skoro pokaždé.Má drahá polovička mi dnes oznámila,že na 14 května je naplánovaná velká gril akcička a že by bylo blbý,aby si nedal nic alko,já totiž nechci,aby si dal alko,když budem tak týden před OPU.Jaký je váš názor na to a co vaše polovičky,dodržovaly nějaký režim????
24. dub 2010 ve 20:03  • Odpověz
Ahoooj, dneska suprově, paráda!!!

Sanu... prej, zkusím ho udělat hustej :grinning: ... povedlo se :grinning: ???

Kde je Tesinka?????????????????????????????????????
24. dub 2010 ve 20:07  • Odpověz
ahojky holky venku bylo tak pěkně,že jsem nebbyla ani na pc,tak ted jukám.
24. dub 2010 ve 20:25  • Odpověz
Ahojda.Jo bylo krásně a já v práci pak uvařila a šla chrnět tak ze sluníčka absolutně nic. :wink: Jinak včera u dr.na Uz jsem byla v šoku.Takže já jsem zdárný příklad toho,že čím silnější ms tak by měla být sliznice o.k. a u mě to neplatí.Aspon jsem se dozvěděla proč můj dr.minulý měsíc nechtěl dělat ket a proč mi dal ty léky na sliznici.Včera na Uz sliznice jen 7mm že potřebujem víc tak mi přidal léky a od pondělka utrouše že mi jí taky zvedne.Tak uvidím v Ut na Uz to jdu ke svýmu dr. :wink: sanu tak jak dopadlo pečení?já ted dala do trouby štrudl ten max.spálím..
24. dub 2010 ve 20:41  • Odpověz
Ahojko, spermie se vyvíjení tuším 72 -78 dní, takže je jedno, pokud si týden před OPU přihne. Na druhé straně Tě chápu, taky jsem drahého tenkrát hlídala, ale nějak neuhlídala, vím jistě, že před OPU o víkendu nějaká pitka byla. ... Ale troufám si říct, že to není o tom, zkus svýho chlapa tímto nestresovat, ať si klidně dá (je to můj názor). :wink:

Andi, držím palce, ať peřina doroste!!

Holčiny, dobrou :slight_smile: Sice už mi je dobře, ale stejně se jdu radši vyspat... :wink:
24. dub 2010 ve 21:20  • Odpověz
Ahojky,

hlásím že žijeme, ale nějak nestíhám :sweat_smile:
dneska místo oběda pořádná grill party u našich a celý den garden party :grinning: + procházka a zmrzlinka, takže se vším všudy nasátá jarní atmoška :wink:

nedočítám, neboť na mě čeká ještě večeře už 2x ohříváná

mluvila jsem skoro hodinu s Gabčou :sweat_smile: , dost jsme se nasmály spoustě věcem, teď už můžeme :wink: ,prý vás pobaví na nějakým srazíku, je vysmátá takže v pohodě, užívá si mazleníčko, jsme objednaný na návštěvu, tak se mocinky moc těším :dizzy_face: - pojaly jsme to jako námluvy :wink: , dneska má malou valentýnku poprvé u sebe přes noc, tak držím pěsti ať to holky zvládnou, ale oni to zvládnou bez problémů :slight_smile:
24. dub 2010 ve 21:33  • Odpověz
tak zase pááá
24. dub 2010 ve 21:33  • Odpověz
Čusi ,
dnešek neměl chybu,bylo nádherně :sunglasses:, jdu zalehnout.
Dobrou :slight_smile:

Jo Sanu jak dopadl výtvor?
24. dub 2010 ve 23:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.