• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Tak holky můj dnešní zážitek. Šla jsem s kamarádkou a její fenkou a já s Maxíkem na prochajdu. Měli jsme oba puštený na el. obojku. Vracíme se domů a před koncem pole skoro před sídlištěm zajíc. Max řval bolestí jak jsem mu dávala rány a šel stejně dál. Kamarádka běžela k nám pro auto a já šla směrem k lesu. Hodinu a půl jsme chodili po lese, já už nemohla. Volala jsem manžovi, ten jel z fotbalu. Volal že Max je u baráku. Spadl mi kámen ze srdce. Poprvé se vrátil. Mě bolí nohy jako blázen.
24. dub 2010 ve 23:51  • Odpověz
Dobré ráno kočky :sunglasses: ,venku je zas nádherně,hurá ven

Dabli to muselo být na nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,hlavně že to dobře dopadlo,mě když jednou utekl pes taky Max,cejtil nákou hárající fenu,já jsem z toho byla úplně zoufalá,plno slz, v mysli jsem ho viděla,že skončí pod autem,no hnus,nakonec jsme ho pak našli před barákem.
25. dub 2010 v 08:26  • Odpověz
Ahojda,
venku je krásně takže tu stejně asi nikdo není ale musím si "vylít" srdíčko.
Včera nám sousedka s přízemí přiznala,že je 15 týdnů těhotná.No a dneska ráno mi kámoška poslala mms těhu testu a sms ,že je těhotná.Gratulovala jsem ji ale přitom jsem měla co dělat abych neflákla mobilem o zeď.Dneska budeme mít tak vygruntovanej byt jako nikdy.Musím něco dělat abych tu neseděla a neřvala.

Omlouvám se že nebudu všechno dočítat ale poslední dobou jsem návštěvy tady flákala takže bych to asi nezvládla všechno přelouskat.
25. dub 2010 v 10:50  • Odpověz
Ahoj,madli chápu jak s tim srdíčkem tak s tim úklidem,mám to stejně.
Dani,děkuju za odpověď,zakazovat můžu,ale může mě to být k prdu,tak to nechám na něm a co se týče stresu,tak v tom je pohodář na rozdíl ode mne.
Dabli,to je odpočinek???
A měla bych se řídit pořekadlem-nechval dne před večerem-páč jsem psala jak je mi líp a zakřikla jsem to.Holt pobyt celý den venku mě odvděčil,celou noc jsem nespala a frkala a frkala,v krku škrábalo,tak dnes to krásné slunečné odpoledne budu sledovat z okna.Jenže vylézt musím,jdu za kulturou,s neteřinkou na loutkové divadlo do tělocvičny.Tak pa a dobrou chuť k obědu.
25. dub 2010 v 11:26  • Odpověz
Ahojko užijte si divadlo.Já předám Adélku ségře a jejímu příteloj,a vrhnu se na okna.
25. dub 2010 v 11:53  • Odpověz
Ahojky, nikde nikdo, to je jasný v tomto počásku :wink:

my byli dnes jen v parku ve Slatiňanech a a na koních se podívat, pak k našim a v rychlosti na pouť se podívat, protože od 18 hod. je v baráku schůze :confounded: , takže výletování bylo zkrácené :angry:

já zažila infartový stav, protože jsme domů dorazili o 6, říkám manžovi ať dá malýho v sedačce domů, kočárek že poklidím pak já a že mu budu držet výtah, aby nepřišel jako poslední,bral si doma ještě papír a tužku, držím jak pitomec ten výtah, on mi dá pac a pusu a jede na tu schůzi, já dojdu od výtahu do té naší chodby a on zabouchl dveře :astonished: ....já bez klíčů bez všeho, jsem myslela, že ho fakt zabiju, letím po schodech dolů, protože výtahy byly obsazené, ony i schody, tak jsem prosila lidi ať mi uhnou, běžím jako o závod dolů a když seběhnu k výtahům dolů, vidím, že někdo zase v 6 vystoupil, tak říkám aha tak mu to došlo, ihned blokuji výtah a frčím zaním nahoru a on nikde, vlezu znovu do výtahu zmáčknu přízemí a milý výtah frčí až do 12, tam přistoupí tatínek a chlapeček a chtějí sjet jen do 7, mě omejvají, takový zdržování, na to nás ještě zastaví někdo v 8 patře, pak oni tedy v tom 7 vystupují a pak huráááá jsem v přízemí, letím do té místnosti kde se schůzuje a manža v totální pohodě kouká co jako chci :rolling_eyes: a hrozně se divil, že chci klíče :angry: :angry: :angry: , přiletím domů, dítě vříská jako na lesy.............mít ho znovu po ruce tak dostane všechny sprostý slova světa :angry: :angry: :angry: ..........má štěstí, že než přijde tak vychladnu.....jak to tu psala minule Wobludka :grinning: , nic se nestalo, ale nechápu to chlapské myšlení, nikdy v životě nezaboucháváme dveře a když držím výtah tak asi těžko, když jsem vůbec doma od odpoledne nebyla můžu mít klíče, přitom v té chodbě jsme jen 3 byty, sousedka odjížděla na schůzi, když mi jsme akoráde přijeli domů, tak jako nevím kdo by k nám lezl...............no prostě ten to stejně schytáááá, chytám na první našlápnutí, je mi zle ještě teď
25. dub 2010 v 18:52  • Odpověz
Ahoj, počasí nám dneska přálo že :slight_smile:

Dabli, tak tak, to je odpočinek jo???!!!

Madli co na to říct, je to tak no. Každá jsme si tím prošla, ono to zase přejde, taky se dočkáš..... A "vydesinfikovanej" byt není taky k zahození :wink:

Very :grinning: Si tě představuju jak tam putuješ tím výtahem :grinning: Ale chápu, taky bych byla na 220.... :rolling_eyes: Dneska manža myl jedno terasové okno (!!!) a jak stříkal tím Clinem, tak přesně ten "prach" jak to lítá od té flašky když stříkáš, šel přímo na Sel a prej neeee to vidím nic na ni nejde a když tak jen trošku :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
25. dub 2010 ve 20:18  • Odpověz
Joooooooooooooooooooooooo a dort všem strašně chutnal. (jak jsem zde včera volala o pomoc)
Jen aby toho nebylo málo, tak jsem ráno potravinovou fólií "rozruchlala šlehačku" a asi hodinu po instalaci lentilek, aby z nich bylo jméno Celin (e se mi tam už nevešlo :grinning: ) jsem zjistila, že lentilky mi pustily barvu a teklo to po té šlehačce.

Takže jsem defacto pokazila co se dalo, ale chuťově byl výýýbornej. No ale na výstavu teda nebyl, sppíš pro zasmátí :sunglasses: :angry:
25. dub 2010 ve 20:25  • Odpověz
:grinning: Sanu- a o tom to je, ne? :grinning: Hlavně, že bylo veleselo.
B eryku-opatruj se!!! A hýčkej si malí embroušky.
Sariii a Dani- OK, jako pedagog budu jen hladit pindíka :grinning:
Míšo-mooooc děkuju, sehnala jsem tabletky-pupalkový olej a tam jsou také antiox. tak je od zítra beru.
Dabliku-je ti už lépe? Žádné bolesti? To je fajn, šetři se.
Tak zítra papa a za týden osahávám sochu :grinning: :grinning: :grinning:
25. dub 2010 ve 20:37  • Odpověz
Sanu, jjj, všude stejnýýý :grinning: , manža se hned omluvil, já chápu že to neudělal schválně, ale bylo to děsný a u vás to muselo být obdobné, oni to všechno vidí moc jednoduše

a vidíš jaká jsi pekařka, důležitá je chuť, si představ že by to bylo sice krásný až nádherný, ale pozřít by se to nedalo :sweat_smile: :grinning: , jsi kuchařinka jedna báseň :wink:

Madli, u nás okna taky čekají :grinning: ....tak kdyby byla ještě krizovka :sweat_smile:

mizím směr sprcha a pak si jdeme pouštět film, takže se loučím páááčko

Sanu ještě jsem chtěla a na kdy teda připadá Celinky svátek a co dostala? a budou fotečky???
25. dub 2010 ve 20:39  • Odpověz
holky na odpočinek nebyl čas. Jsem šťastná, že se Maxík vrátil. Miluju ho jako mimčo a bez něj už si to doma neumím představit.

Jinak mě sem tam popichuje dole a mám trochu výtok, ale do středy to vydrží
25. dub 2010 ve 20:55  • Odpověz
Ahoj holčiny.

Dnes jsem toho měla moc, pofackovat byt, potom k našim, aby se potěšili s Anežkou, mamka teď nebude týden doma. Anežka byla poprvé na trávě na dece, bylo to legrační, trávy se bála, šáhla na ni a hned zpět na deku. Doma je to jiné, to už leze všude. No a večer jsme se točili do Hornbachu, mezi tím vařit, znáte to...

Verčo, jsem moc ráda, že je Gabča v pohodě, jak si včera psala. To je moc dobře!

Madli, však se taky dočkáš, vždyť víš, všechno má svůj čas...

Dabli, hlavně, že se Maxík našel.... a ty elektrické obojky, nějak to moc nechápu, to jako není na provaze, ale je puštěný, a když zlobí, dostane na dálku elektrickou ránu???? A to je povolené??? Mě to přijde tedy pěkně hnusný... ale na zvířata jsem laik, tak nevím...

Verčo, s tím manželem - prostě jenom chlap... No a výtahová story je dobrá...

Sanusko, dort je k jídlu, koukací efekt až v druhé řadě :grinning: :grinning: a sprejování okna mě pobavilo :wink:

Přeju příjemný večer a dobrou noc, jdu ještě něco málo dělat.... :wink:
25. dub 2010 ve 21:03  • Odpověz
dančo el. obojek je to že je na volno a když neposlechne tak zmáčknu zapíckání a pak to má 6 impulsů. Nedostane ránu jen je to hrozně nepříjemné vrnění a ta 6 největší bolí. Povolené to je. Jako trápení mi to nepřijde. Max je šťastný, že je na volno, ale po včerejšku má chvíli útrum
25. dub 2010 ve 21:31  • Odpověz
Tak ještě nakukuju než zalehnu a budu si přát krásnou noc,páč jsem to opravdu přechválila a mám to zpět.
Divadýlko bylo hezké,hlavně ty loutky neměly chybu.
Jestli jsem dobře pochopila,tak Sel slaví svátek na Marcelu a vypadá to,že se tedy slavilo,v týdnu jsem se ptala a už mi Sanu neodpověděla.
Rozi,chlap mi tu našeptával,že by chtěl být alespoň na chvilku Frantíkem???!!!
Holky,zeptám se,když se stimuluje to se píchá jednou denně a jedno kdy nebo v pravidelný čas?Já jestli bych mohla třeba ráno v pět než půjdu do práce,abych to nemusela brát sebou???
Díky za odpovědi a běžím zalehnout,pokud to nepůjde tak ještě mrknu.
25. dub 2010 ve 21:42  • Odpověz
Dabli, aha....

Ahojko, píchá se většinou dvakrát, po 12 hodinách (mluvím o Puregonu). No a jestli můžeš ráno v pět... to by Ti asi řekl doktor, vlastně proč ne, horší je to, že chodíš na kontroly (kolem osmé ráno) a podle UTZ kontroly se upravují dávky. Takže píchání v 9 ráno je praktičtější, podle výsledku kontroly si píchneš víc nebo míň, kdybys píchala v 5 ráno, asi by ta upravená dávka byla až večer. Asi by to nevadilo výsledku, ale to Ti nejlíp řekne doktor. :slight_smile:
Přeju, ať je Ti líp!!
25. dub 2010 ve 21:50  • Odpověz
JJ Sel slaví na Marcela/Marcelu to je 20.4.
Dostala od Lamaze květinovou zvonkohru, mořskou vílu opět Lamazáckou, pěnové puzzle na zem, od mojí ségry supr "hrkačku" ta ji moc zaujala (červenej koník s bílejma puntíkama se točí dokola a pod ním jsou kuličky, tak to chrastí) a od tchýňky hezký šatičky (černé s bílejma kvítkama a bílé tríčo) a od mojí mamul ty naušničky a 3 kartáčky na zuby (1. jen na masírování dásniček, 2. když už njakej ten klafák kouká a 3. už štětinky když jsou klafáčky venku - je to sada)

Uf.

A ještě ten dooort nooo :grinning:

Jo nějaký fotečky jsou -- samozřejmě můj rozteklý dort vám taky vložím.... :grinning:

Tak pa
25. dub 2010 ve 21:53  • Odpověz
Ahoj holky!
Jen se hlásím po víkendu.Že jsme v pořádku a že nám bylo na chaloupce fajně.Počásko úplně ukázkový - myslím,že jsem se dokonce trochu "přismahla" v obličeji.Na mě se sluníčko chytá samo :wink:
Klaudinka byla hodná - papala zeleninku,přesnídávku i kašičku a nebrečela a hrála si s hračkama :dizzy_face:

Cel slavila svátek... Tak to jsem zvědavá na fotečky.Naše Klaudi bude mít 5.5.,tak to taky oslavíme a naráz s Terkou,která má 7.5. narozeniny.Už jedenáctý! :confused:

Maxík si pěkně provětral faldíky.No,hlavně že se mu nic nestalo :wink:

Rozi si sáhne na Frantíka - tak ať to stojí za TO :wink:

Veru - chlap,noooo.Co k tomu dodat. :sweat_smile: Ale jak se říká - chybama se člověk učí,tak snad se pro příště poučil. :sweat_smile:

Jooo a sanu se mě ptala na to buzení... No,tak zubama to určitě není.Myslím si,že se prostě budí ze zvylu,jak byla zvyklá po těxh třech hodinách na kojení.Já jí ale po zbuchnutí kaše+ještě dokojení dávám max.čajík,pokud se vzbudí dřív,než má nárok na další jídlo.A to má cca tak mezi 1-25h ranní. Zuby fakt ne,protože si myslím,že by tak rychle po pár ločcích čajíku zase neusnula. :wink:
25. dub 2010 ve 22:30  • Odpověz
nějakej překlep...
mezi 1-2h ranní :wink:
25. dub 2010 ve 22:32  • Odpověz
dobré ráno,

Rozi za málo, já beru přímo se to Antioxidanty jmenuje, ale nabízela mi taky Q10 apod. jsem si řekla přímo tady o tyhle

Very asi bych ho zabila, já trnu hrůzou jen kvůli našemu psovi, se chci vidět u mimina, to bude nervů
26. dub 2010 v 08:23  • Odpověz
Dobré ráno,já tu čekám na odvoz,jsem měla na dnešek nahlášenou starou dovolenou,protože mám auto na technický a jináč se do práce nedostanu,jasně na kole,ale to bych neudýchala a šéf mi v osm volal,že si pro mě jede,tak nevím jestli nejel do Prahy??????
26. dub 2010 v 08:56  • Odpověz
To píchání v pět bude pro mě vyhovující než to brát do práce,o víkendech si přivstanu,to neva,stejně jsem kolikrát vzhůru,ale samo,že nevylízám.
Sanu a očíčka zářila????
26. dub 2010 v 09:08  • Odpověz
Ahojko já píchala jednou denně plus mínus ve stejnou dobu, říkal doktor, že by to mělo být během dopoledne
26. dub 2010 v 09:12  • Odpověz
Krásný začátek týdne,
Sanu z dortíku si nic nedělej.Já dělala Adélce dort loni.Měla období Madagaskaru tak jsem jí objednala obrázek z jedlího papíru.Udělala jsem dortík,naaranžovala obrázek,přidala figurku hrošice Glorie+palmu.Někde jsem si přečetla že se ten jedlej papír může přelejt čirým gelem.Tak jsem to udělala.Barvy byli sice jasný ale celej obrázek rozmazanej.Jsem si nadávala ...Ale dort chutnal a Adélka na obrázku rozeznala i postavičky.Letos jsem si dortík raději nechala udělat. :grinning:
26. dub 2010 v 09:23  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

Přeju všem příjemný den!

Tady je krááásně :slight_smile: Vyrážíme na první výlet se sporťákem, tak jsem zvědavá, jak v něm bude spát...
26. dub 2010 v 09:57  • Odpověz
Dani užijte si výlet.Tady je taky nádherně a já musím odpolko do práce :frowning2:
26. dub 2010 v 09:58  • Odpověz
Jen v rychlosti dočítám a hlásím, že žiju, stále 2v1 :slight_smile:
26. dub 2010 ve 12:02  • Odpověz
Ahojky kočičky,tak dneska máme zase krásně.
Verko a A hojko-už se těším, hádejte, kam povedou mé první kroky v lázních :grinning: a A hojko-manža ti může dělat Frantíka doma taky :grinning: :sunglasses:
Dani-díky za info o lázních, jedna kolegyně mi tak y říkala, že tam je o 5 stupňů méně vždy, tak teplé oblečeníčko sebou.
Míšo-díky, nejdřív dojím ten pupalkový olej a pak so koupím přímo, co máš ty. Už se ti to blíží :wink:
Jak Beryk? Je to přesně týden, myslim na tebe, beruško, drž se jen postele a odpočívej, ať se pěkně zakousnou :wink:
Do práce jdu až v září, když neotěhotnim, jsem domluvená s ředitelkou,tak snad už nebudou žádný nervy z rodičů a kolegyň :pensive: :rolling_eyes:
26. dub 2010 ve 12:04  • Odpověz
Ahoj v pondělí :slight_smile:

Dani, užijte si výlet :dizzy_face:

Madli, práce ať ti rychle uteče :wink: , dort mě pobavil, pro dobrotu na žebrotu, že ses na to ne... :grinning: , ale vidíš bylo to poznat :slight_smile:

Woblu, no to je dost :astonished: :grinning: , člověk neví jestli rodíš nebo si užíváš počasíčka

Rozi, to je super, že máš volňáska až do září, aspoň tě nemusí tlačit čas a nebudeš ve stresu, jo a všechny příspěvky o Frantíkovi dost dobrýýý :grinning: , hezky si to tam užij, načerpej co nejvíce síly a energie a ono to půjde :wink: :dizzy_face:

my dnes pereme a sluníčko jaksi zalezlo, chjoo :angry:

Šári, ty dorty jsou úžasný co jsi vkládala, se mi tam líbí několik dortů na křtiny, ale kontakt tam zrovna na ty holčiny není :angry: :frowning2:
26. dub 2010 ve 12:31  • Odpověz
Čauky Woblu- to je krása, ještě 2 týdny, toto letí :wink:
26. dub 2010 ve 13:14  • Odpověz
:wink: Veru-budu psát a informovat, co tam se mnou všechno budou dělat :dizzy_face:
26. dub 2010 ve 13:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.