• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Arti- tak tak- nelítáš a otoky se zmenšily... :grinning: :grinning: :wink: ..I když upřímně- já je mám už od božího rána a i když polehávám...Také je ale fakt, že jak déle stojím- rapidně se do zhorší a večer to vrcholí- to mám i stehna, jak vzpěrač... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:

Arti- jak říkáš- ono je dnes obecně trend vracet se k "přirozenu" a nakonec proč ne- ale ne za každou cenu a MUDr., kterého vyfásneš na porod tě může vidět poprvé v životě, zkontroluje jen, jak ty říkáš polohy plodů a už se s tebou dál nebaví...Proto to chci zítra s Hodíkem pořádně probrat a pokud mi CŘ opět doporučí- trvat na tom, aby tu infošku měli k dispozici všichni, co se podívají do kompu v nemocnici...Nechci si pak ex post něco vyčítat, že jsem měla být razantnější atd...
8. čer 2009 v 11:04  • Odpověz
..Teďjsem přivodila manžíkovi slušný adrenalinek- volala jsem mu kvůli něčemu organizačnímua on už chudák myslel, že "pojedeme" :grinning: :grinning:
8. čer 2009 v 11:07  • Odpověz
Dala jsem si kafíčko a dočetla.
Artep, tipuju páreček - všem dvojčatovkám tipuju páreček, Ty nejsi výjimkou :wink: V Brně na autosalonu dvojčata byla, kluk v hnědé a holčička v oranžové, krásné podívání... tak asi devítiměsíční, seděly přivázaný na sporťáku... dokud jsou přivázaný a neběhaj, tak je to asi OK :slight_smile: pak už je to mazec.

S těma porodama - ony se porodnice předhánějí, kdo bude ten "přirozenější" a tudíš "přátelštější"...mě ale trápí, že na to pak můžou dojet ty matky nebo ty děti.... No, nedá se nic dělat, nemám volbu, pokud bude vymalováno v RK, tak utýct třeba do Ústí nemůžu (to by mě tchyně, co ve špitále dělá, dala...).
8. čer 2009 v 11:07  • Odpověz
luci tak vidíš alespon něco já tak týden co jsme byly v porodnici tot vše..
sanusko a ty už máš kočík koupený??A jaký?
já jsem s tím jané opravdu moc spokojena..je super i manža si ho chválí a dokonce i rád vozí..
8. čer 2009 v 11:09  • Odpověz
Evčo... před chvílí jsem takhle vyděsila tchyni, volala jsem jí kvůli něčemu organizačnímu :grinning: ona to hodně prožívá :slight_smile: no, první vnouče :wink:
8. čer 2009 v 11:10  • Odpověz
Maru, no, však jsem pořád říkala, že dojde i na mě a zdá se, že došlo. I když, píšu na klávesnici, takže ruka poslouchá, aspoň přes den, ráno je to vopruz :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale skočím na masáž a bude líp, mám totiž pocit, že je to těmi zablokovanými zády, takže snadná pomoc :wink:
8. čer 2009 v 11:11  • Odpověz
Dani, tak jestli to je jen ta ruka, tak třeba masáž zabere, ale chtělo by ji to každý den..Aspoň od Lukáše :wink: ..Se ti už málo dokrvuje,takže cvičit..třeba jen mačkat míček :wink:
Evi, to je teda kontík :fearful: :fearful:
8. čer 2009 v 11:20  • Odpověz
Holky no to mi neříkejte, že to je taková trága s tím vrzáním jako konstrukce nebo kolečka?? Nevíte??? To bych na to neměla nervy, kdyby to nešlo se toho zbavit.... :unamused:

Knedlíky jsem dopatlala, Gabi no je to děs u toho stát a matlat, trochu mi to připomíná dělání bramboráků, ale obojí potom stojí za to :slight_smile:

Maju otok ukázkovej :confounded: A manžovi to už nedělej, jsou to hrozný nervy když je tak daleko, dokážu se do něj vcejtit :grinning:

Dančo, ale asi o tý ruce dr řekni ne.... kdyby nohy nebo obě ruce, ale jedna ruka.... :confused: Já vím já vím, zase jsem za plašana, ale za nahlášení člověk nic nedá..... :sweat_smile:
8. čer 2009 v 11:24  • Odpověz
jaji, vždyt je to jedno :wink: ted je UM na tak vysoký úrovni, že je srovnatelná s MM :wink: A lásku jim dáváme na jevo i jinak než jen kojením :slight_smile:

Já si uvařila luxusního pangase :dizzy_face:
8. čer 2009 v 11:24  • Odpověz
ja tipuju 2 holciny, cucham dalsi babinec :grinning:

Gabi kdepak - iui se nezdarilo, ms radne dorazila. Ona ta pravdepodobnost uspechu byla mala... Takze pristi tyden ve st utz a domluvit prvni ivf+isci :slight_smile:
8. čer 2009 v 11:26  • Odpověz
sanu, mě přišlo, že vržou kolečka :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dani, mě ke konci těhu bolely taky ruce a po ránu mi docela trvalo než jsme je rozhýbala :stuck_out_tongue_closed_eyes: byl to orpuz, ale po porodu to samo zmizelo

tak a jdu žehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. čer 2009 v 11:32  • Odpověz
jé Maruška se tu vyloupla :slight_smile:
holky já měla kočárek z Polska nic proti, byl moc hezkej a velkej s vajíčkem a sedačkou, ale s věkem a váhou dítětě přestal býti funkční, kolečko jsem honila po ulici a ve finále prasknul v konstrukci a pod zádičkama se prohnul takže tam byl 2 cm tvrdej schod.Poté co ho tchán svařil a vyvážil konstrukci to bylo lepší, přstal se aspoň překlápět dozadu :unamused: Takž já do Polska pro kočár už nikdy není nad obchod. :wink: Mám ho ještě doma ani v bazaru ho nechtěli, ale na oko je ok.
8. čer 2009 v 11:34  • Odpověz
woblud aha tak to budem tak nějak na stejno, akorát mě to posunul na začátek srpna, páč tam mají v červenci dovolenou, ale ty už můžeš začít vlastně v červnu já už to na červenec nestíhám.Tak hlavně aby to dopadlo viď, já už se na to těším, ale mám bobky z toho syndromu, jsem zvědavá jak dopadla rozi.
8. čer 2009 v 11:37  • Odpověz
Čus novým příchozím...
¨
Sanu... však jsi psala, že budeš jezdit s olejničkou :grinning: :grinning: :grinning: Hele, si to ještě rozmysli!!!

Jaji... zapomeň na to, že když nekojíš, že Verunku ochuzuješ nebo neděláš, co bys měla!!! Tak to prostě je a nic nenaděláš. Verunka roste, je zdravá a to je hlavní :wink: !!!

Dani... fakt i mně se ta ruka nelíbí... nepodceňuj to! Zánět žil, trombóza je :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Nechci sejčkovat...
8. čer 2009 v 11:39  • Odpověz
Luci já jsem se žehlení zbavila v sobotu a po včerejšku tu mám zas koš na žehlení a v pračce peru moje bílí, ale nechám si to až na zítra večer :stuck_out_tongue_closed_eyes: Moje dítě se třeba 4x za den převlíká, páč je furt od bláta a pořád se tu v tom bordelu válí :angry: to nechápu, že ho to baví :unamused:

no nic jdu si dát svýčkovou a půjdu do školky.Důša je tam zas nějakej ukňučenej, učitelka mi říkala jestli nemá nějaký nervy, že mu asi chybí táta,když je ale doma tak furt někde lítá táty si nevšimne a když odjede tak tu za nim kňučí, tak já už teda nevím co :frowning2:
8. čer 2009 v 11:45  • Odpověz
No to jste mě teda nepotěšily, kdyby to byla kolečka, tak se snad máznou a je pokoj, ale aby se to ještě rozvrzalo v konstrukci...... No znova to řádně zvážím.....

Tyjo ale jakej jinej, hm :unamused: No jo budu bádat dál.....

Knedlíky hotové, asi si dám menší porcinku abych ochutnala, jestli se povedly :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Pak se pomalu půjdu dávat do kupy asi šmiknu na gesicht i masku..... :sunglasses:

Sakra to jste mi dali brouka do hlavy, ale lepší vědět o všech neduhách.....
8. čer 2009 v 11:50  • Odpověz
Ahooooooooj všem,

Arti tipuju páreček :grinning:

Eviku máš tu nožku pěkně nateklou

Sarii fortky malé jsou nááádherné :wink:

Žofi Vašík je hodnouš, že tě nechal vyspinkat, jinak je to kluk jako buk, fešák :grinning:

Woblu tak to možná pljdeme na transfer tak nějak stejně :grinning:

všem co dnes kontrolují přejí jen dobré zprávičky :slight_smile: :slight_smile:
8. čer 2009 v 11:52  • Odpověz
Míšo... jsem si zrovinka říkala, že máš absenci :grinning: :grinning: :grinning:

A jéé jee... něco se na nás žene... prochajda v ohrožení. Alespoň dožehlím, co jsem dopolko nedala. Ale nejdřív půjdu patlat br. knedle.
8. čer 2009 v 11:59  • Odpověz
Sari copak se žene??? Tady nic nepozoruju....

Míšo čaaaaaaaau jak jsem si naklládala knedlíky, tak jsem si na tebe vzpomněla, že jsi se neukázala..... :grinning:

Jdu si napustit vanu.
8. čer 2009 ve 12:08  • Odpověz
Já si je asi taky půjdu naložit jsem dělala v sobotu ty tvarohové s třešinkama a byly nam nam, tri mi tam zustaly, tak si dám :grinning:
8. čer 2009 ve 12:11  • Odpověz
a pak se vrhnu na křenové rolky, drahý si je poručil, tak je musím nachystat :grinning:
8. čer 2009 ve 12:13  • Odpověz
Sanu... chvilku počkej... bude lijavec :wink:
8. čer 2009 ve 12:16  • Odpověz
... tady to na lijavec taky vypadá...

Jo, Sari a další, určitě to doktorvi nahlásím, nebojte, nepodceňuju to :wink:
8. čer 2009 ve 12:21  • Odpověz
Hoj!
Jsem zpátky z města... Teda doplahočila jsem se k tomu doporučovanému sekáčku a v rámci hojného pohybu v těhotenství jsem šla pěšo.Podotýkám,že od domu je to pořádný kus cesty.To by ale ani tak nevadilo,kdybych nepřišla na místo a na dveřích nečetla nápis: otevřeno út-čt 9-17h !!! :angry:
Tak jsem se teda docela naštvala,ale co se dalo dělat... :unamused: Tak jsem alespoň Terce vyzvedla ten nový pas (má v něm naprosto úžasnou fotku :dizzy_face: ) a pak ještě prošmajdla město,stavila se na nákup... A jsem docela vyřízená.
Terka už přišla ze školy,tak mrkneme na úkoly a ve 14h máme být obě na prohlídce u zubařky. :sweat_smile: :confounded:
Tam se mi teda ale vůůůůůůbec nechce...

Jinak teda
woblu- gratuluju k dobrým výsledkům a věřím že Ti spadl balvan :wink:

sanu-srazík je O.K. Doufám že mi do toho zase něco nevleze. :unamused:
Jo a prosím Tě,ta Tvoje kamarádka rodila s epidurálem v Pardubkách? Můžeš se jí prosím vyptat (pokud už jsi to neudělala) na podrobnější infa? (Kdy se "stihne" píchnout,jestli se za to platí,jak se při něm cítila...)

arti- Tipuju holčičku a hošíčka. :wink: Písnu ještě do IP

Evi-kotník je teda jako do příručky- Radosti a strasti těhotných... :sweat_smile:
8. čer 2009 ve 12:29  • Odpověz
Věru, v jakým sekáčku jsi byla? já chodím do Sladkovskýho, tam maj krásný věcičky :dizzy_face:
8. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz
Ahoj Luci!
To chodíš do toho malinkatýho za Plzeňkou směrem k "myší díře"? Mě kamarádka říkala,že je pěkný sekáč u kostelíčka,jak jsou ty potraviny.Vleze se jakoby dovnitř,ale je tam přímo proti vchodu vlez do sekáčku.
Jinak mají nááááááááádherné věci v malinkým sekáčku v Polabinách za hospodou U Šedivce.Je to normálně v suterénu paneláku vedle schodiště do vchodu.Znáš to tam??? Tam mají fakt super věci hlavně na miminka.Terka si tam už kupovala i věci na Chou-Chou. :slight_smile: Akorát trošičku dražší než jinde,ale zase je to znát,že je to "lepší" zboží.
8. čer 2009 ve 12:47  • Odpověz
Jinak nevím,nevím,kam ještě zajít? :confused:
8. čer 2009 ve 12:48  • Odpověz
Věru, jj, chodím tam za Plzeňku..ne teda moc často, ale občas tam zajdu, mají 2x v týdnu zboží, takže tam je pořád něco novýho a je teda taky spíš dražší, maj tam skoro samý značkový věci :wink: Do Polabin chodím minimálně, tak o tomhle sekáčku nevím :wink: ale moje babička má sekáč v HK, tak jsem na úplně malý mimi měla hodně věcí od ní a až z toho Anetka vyrostla, zas jsem jí to vrátila :slight_smile: takže super :dizzy_face:
8. čer 2009 ve 12:50  • Odpověz
Zdravím děvčata.
Tak jsem vás zběžně zkoukla. Musím teda gratulovat Zofikovi ke krásnému Vašíkovi, a že to holka statečná všechno zvládla.

Arti typuju dvě holky, protože když to tady všechno tak sleduju, tak teď se rodí skoro samé holky.

Sestřenka měla termín 20.6. a rodila teď v pátek přirozeně. Má dvě holčičky. Ale byl to prý docela mazec. Nějak moc krvácela, takže skončila na kapačkách na Jipce, ale už snad dobré. A taky jí říkali, že na dvojčátka rodila docela pozdě.

Jo a situace rození dvojčat přirozeně mě docela zaskočila. Já jsem stále žila v domění, že půjdu prostě na císaře a variantu přirozeného porodu jsem nebrala vůbec v úvahu, ale jak to tady čtu, tak asi budu muset začít i o této variantě uvažovat. :frowning2:

Co se týče srazíku, tak já bohužel nedorazím, protože manža nebude doma a já tady budu mít návštěvu, tak snad příště.
8. čer 2009 ve 13:14  • Odpověz
Holky-já už jsem to tady psala...
Moje kamarádka rodila před 10ti lety kluka,měl 4,30kg! Rodila chuděra skoro 12 hodin a když se teprve ke konci toho trápení Dr.rozhodoval pro císaře,klučina si dal říct a porodila ho.Říkala ale,že to byl nejhnusnější zážitek jejího života a chvílema prý byla mimo sebe.O podrobnostech jí potom povídal manža,protože fakt měla okýnka.
Před 4mi lety rodila PŘIROZENĚ dvojčátka a říkala,že to byla paráda.Že to ani nečekala a ze zážitků z prvního porodu měla pořád ještě trauma.Ale že to fakt vůbec nic nebylo. :wink:
8. čer 2009 ve 13:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.