• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Rozi, to doufáme :wink: ....a nachytej Frantíka i pro ostatní snažilky, ať se nám to tu pěkně rozroste, ale blíží se květen, čas lásky, tak to by bylo, aby nebylo :dizzy_face:

u nás pěkně hřmííí :confused: bojím,bojím :grinning:
26. dub 2010 ve 13:48  • Odpověz
Rozi, to vím, kam povede Tvoje první cesta v lázních - k doktorovi a na pokoj :grinning: :grinning: na Frantíka je času dost a s kufrem tam nedojdeš... mch, pojedeš-li vlakem, jezdí tam maník s traktůrkem a sváží (zdarma) kufry od vlaku do recepce lázeňského domu, oni jsou tak na to tak zvyklí, takže nemusíš mít strach, že bys to táhla sama. A je dobře, že sis dala od práce pauzu :slight_smile:

No, sporťák moc na spaní není.... ale to je život, už je velká, tak chce koukat po světě...

Jo, holčiny, v Kroměříži kámošce unesli dítě! Má třetí dceru, nechává kočárek u babičky v uzavřeném dvorku, zjevila se tam psychicky narušená paní a kočár odvezla. Naštěstí to viděl pradědeček miminka, ne, že by byl ve svém věku úplně při smyslech, ale zavolal dědečkovi, ten babu doběh, kočár jí sebral a paní putovala na policii a na psychiatrii. To se dějou věci... Kdyby to nebyla kámoška ze třídy, nevěřím...
26. dub 2010 ve 13:52  • Odpověz
Dani :confused: :astonished: :confused: :astonished: , tak to je mazec, fujjjjjjj :angry: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
26. dub 2010 ve 13:54  • Odpověz
ahoda holky,já zas bojuju s migrénama :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,bolí mě as dost podbříšek jako když to mám dostat,bojim ,bojim

Rozi takže si udělej pěknej voraz,pročistit hlavu to je k nezaplacení :wink:

Ahojky já vždy píchala jednou za den,ted vždy před šestou ráno,do práce se mi to nechtělo tahat,hlavně si ti tam nedokážu představit ,jak bych to tam skladovala v ledničce,máme tam jednu malou na spoustu lidí,ale je furt narvaná.

Jééé vypadáto,že budu pěkně pršet,rychle aspon na chvilku letím ven
26. dub 2010 ve 14:03  • Odpověz
Hoja, hoj, hlasím že žiju, nebudu dočítat, to bych nrdala, jak se máte?
26. dub 2010 ve 14:04  • Odpověz
Dani to je teda síla,no pěknej hnus

Tesi ahoj ,jak se má Kubíček
26. dub 2010 ve 14:14  • Odpověz
Ahoj Bery,
Kubíček fajn, nespinká, hodně papá, teď chodíme na plavčo, to se mu moc líbí. :slight_smile:
Co mimísci? Držím palce, kdyby máš testovat? Koukej odpočívat a nech se rozmalovat od manžela :wink:

Dani, to je jak ze špatnýho filmu, úplně mi běhá mráz po zádech :stuck_out_tongue_closed_eyes: , hlavně, že to dobře dopadlo.

Very, hezký fotečky z Vítání :dizzy_face:
26. dub 2010 ve 14:17  • Odpověz
Kam chodíte na plavčo? Máte moc hezkou fotečku :sunglasses: S testováním ještě nevím ,ale nechci to uspěchat

Dani užij te si výletování,tady je teda pěkná bouřka
26. dub 2010 ve 14:30  • Odpověz
Bery, chodíme na Slovany do Majáku, je to tam super :wink:
chápu, ale moc dríme palce :wink:
26. dub 2010 ve 14:34  • Odpověz
Beryku, migréna je protivná, ať brzy odezní, bolavý podbřišek bývá dobré znamení :dizzy_face:

Tesi, no hurááá, jsme vás tu vyvolávala :astonished: ....krásná fotečka :dizzy_face: , se taky těším na plavčo, snad se bude taky líbit :wink:
26. dub 2010 ve 14:35  • Odpověz
Very, já vím, ale nějak jsem nestíhala, dík za pochvalu :slight_smile: , plavčo je fakt super, máš se na co těšit :wink:
26. dub 2010 ve 14:40  • Odpověz
hojky!

Tesi,krásnou fotečku máte.A koukám,že jsi změnila barvu,viď? Sluší :dizzy_face: :wink:

My jsme dneska měly běhání po městě a hlavně po úřadech. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Než se to všechno kolem mé minulosti vyřeší,uplyne ještě hodně vody v Labi... :confused: :unamused: Ale když už,tak jsme ale pokaždé narazily na příjemné pracovnice,které byly ochotné poradit a pomoci.Tak aspoň že tak :slight_smile:
No a za Gábi a tou její mini-Chou chou jsme se byly podívat! Vája je teda fakt drobek,drobínkovatej.Já jsem nikdy dvoukilový miminko neviděla,tak jsem teda čučela :confused: No ale je krásná a všechno určitě brzičko dožene.Vypadala spokojeně,i když Gábi se trochu zlobila na sestřičky,že i když malá sama vypila 35,narvali do ní stříkačkou ještě 10,protože tu dávku prý musí mít a ona se prý strašně pozvracela.Tak zuřila,že takhle asi jen tak těch 200g nepřiberou. :sweat_smile:
Jinak ale byla usměvavá a na to,jak je tam chudák už dlouho snad i relativně v pohodě.Moc vás posdravuje a těší se,až s náma dají holky nějaký ten srazík :wink:

Klaudiš dneska trhla rekord v nespaní... Ráno vstávala v 8h a usnula až ve 12h a to na celých 30min! Musela z toho kočáru vyčuhovat a vidět všechno,kam jsme vjely,tak prostě na spaní neměla čas.Byla ale naprosto zlatá.Na každého házela úsměvy,hrála si s hračkama a vůbec neprudila a nechala mě "úřadovat". :slight_smile:
No a teď teprve ji spánek asi konečně zmohl,protože spí v postýlce (kde spí prostě vždycky nejlíp) asi 45min.Tak jsem zvědavá,jak dlouho se bude "dobíjet". :sunglasses:
A musím se pochlubit... Přišlo nám z Hami klubu - celá krabice Hami mlíka 2,přesnídávka a zeleninové rizotko.To je milý,ne? :slight_smile:
26. dub 2010 v 15:26  • Odpověz
Dobré odpoledne,

dostala jsem dobrou referenci na CAR v Jihlavě, mohu se přidat? :slight_smile: Akorát tedy nevím, jestli tahle diskuze je o umělém oplodnění nebo spíš už o miminkách? :confused:
26. dub 2010 v 15:34  • Odpověz
Ahoj Sovi :slight_smile: , vítej, je tu spousta snažilek i z Jihlavy, počkej oni se tu ukážou a hodně miminek :grinning: ...to svědčí o úspěšnosti CARu :wink:
26. dub 2010 v 15:49  • Odpověz
Věru, taky se za Gabčou chystám, a těším se na to malinkatý miminko, páč jsem toho mimča taky moc neužila :sweat_smile: , říkaly jsme si Gabi, že to bude nepoměr vůči Mišákovi a ono i vůči Klaudince :wink:
fajn Hami klub, dárečky se hodí :wink:
26. dub 2010 v 16:00  • Odpověz
dobře, tak já setrvám :grinning:
My jsme původně uvažovali o CAR Obilní Trh v Brně, ale dostala jsem doporučení, ať tam nechodíme, že v Brně je neplodnost velký byznys ve kterém se tahají z lidí peníze při hrazených pokusech a vychází klidně až 4. nebo další pokus.... tak nevím, jestli na tom může být něco pravdy.
26. dub 2010 v 16:00  • Odpověz
Ahoj

Tes teda takhle dlouho se neozvat......

Danu co, to není jen ve filmech?!!!!!! :astonished:

Věro a jak jako z Hami klubu, jako jen tak???? :confused:

Sel se zase ukazuje ekzem a i kolem očička a má ho trochu nateklé, zítra jdem k mudře, tak jí to musím říct..... :unamused:
26. dub 2010 v 16:11  • Odpověz
Věru.... ne Věro - to zní zle :sweat_smile: :wink: .................překlep no....
26. dub 2010 v 16:15  • Odpověz
Sanu, dneska mám já peška z pečení, jsem zvědavá co z toho bude, jak dlouho už peču a udělám učňovskou chybu :confounded: , no uvidíme, aby u mě nebyl pravý opak jako minule u tebe, neboť u mě to z vrchu vypadá luxusně :grinning: , dělám takový koláč s borůvkama a jahodama sypaný drobenkou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. dub 2010 v 16:25  • Odpověz
Jahodama a borůvkama, ňam. Jeslti to není obtížné ( :grinning: ) tak honem s receptem sem!!!!
26. dub 2010 v 16:26  • Odpověz
Teda prosím samozřejmě :pensive:
26. dub 2010 v 16:26  • Odpověz
Sanu, obtížné to není, neboj nic, hodím recepis za pár minutek :wink:
26. dub 2010 v 16:28  • Odpověz
Se tady zase peče,jo? A zase Verča! Nechápu... a nebo jsem já tak neschopná...??? :sweat_smile:

Sano :grinning: - z Hami klubu proto,protože mi naše dětská paní Dr.dala přihlášku,kterou jsem zdarma odeslala a budou mi zdarma chodit různé vzorečky různých dobrot... :slight_smile: Teda,ale celou 200g krabici Hami2 mlíka jsem fakt nečekala :fearful: :dizzy_face:
26. dub 2010 v 16:32  • Odpověz
Rychlý koláč

3 hrnky polohr. mouky
1 hrnek cukru
1 Hera (nastrouhat, stačí nakrájet na malé kousky)
2 vanilkové cukry
2-3 vejce
1 prášek do pečiva
1 hrnek mléka
ovoce (dle chuti, dle sezony)

je to dávka na klasika plech, půlku dávám na takovou tu kulatou koláčovou formu :wink:

mouku, cukr, heru - ručně rozmíchat, odebrat část na drobenku, do zbytku těsta přidat vejce, prášek do pečiva a mléko (dávám lehce vlažné), rozmíchat, já normoš mixuji, nalít na vymazaný moukou hrubou vysypaný plech, dát ovoce a posypat drobenkou a pečeme do zlatova :dizzy_face:
26. dub 2010 v 16:34  • Odpověz
holky,tak máme taky čepičku :wink:
26. dub 2010 v 16:36  • Odpověz
né jako jááá, že vidím kraje zlatavé tak to vytáhnu, neboť hamoun tam mám plno borůvek a když píchnu špejlí, je to mokrý a tak si myslím, že už to je hotový a ono prd a ořech, takže dvakrát strčený plech do trouby :fearful: :zipper_mouth: , no hrůza, já taková pekařka a taková hrubá chyba :angry: :confounded: , by mě šlak trefil a to je teprve pondělí :unamused:
26. dub 2010 v 16:36  • Odpověz
Věru, ta je krásná :dizzy_face: , to ty sama?, na tohle jsou ty holky boží, se můžou čančat :dizzy_face:
26. dub 2010 v 16:37  • Odpověz
jo a Věrko, já bych zase nic neušila, jsem to ani moc nikdy nezkoušela, neboť vždycky šila mamka, takže já jsem levá zase na to :sweat_smile: :wink:
26. dub 2010 v 16:39  • Odpověz
Veru,to babička.Já bych si háčkem tak možná vypíchla oko :sweat_smile: A v albíku jsou ještě nějaký. :wink:
26. dub 2010 v 16:41  • Odpověz
Jo a jinak ta fotka je z víkendu teď,takže podle toho i ohoz a dekorace :grinning:
26. dub 2010 v 16:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.