• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
jsem blb... z víkendu na chalupě :wink:
26. dub 2010 v 16:42  • Odpověz
hoja, tak jem na chvilku tu, manža doma a odnesl si to naše dítko, zaplať pán Bůh, protože to byla noc a dneska taky přes den trochu prudí. Asi další klafáčky na cestě, protože už dva dny máme teda průjem jak ďas...

Vítám sovičku :slight_smile:

Sanu dodatečně Selince vše nej.. k svátku :slight_smile:

Věru, kadeřnice se trochu víc vyřádila, tak jsem prokoukla :wink: Jinak otka s čepičkou je krásná :dizzy_face:

Very, recepis už jsem obšlehla a nějak prubnu. Zní ňamózně :dizzy_face:
26. dub 2010 v 17:12  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

To byla bouřka :confused:

Věrko, krásná čepička!

Sovi, vítej! A přeju brzký přesun mezi těhulky a maminky. Věř nebo ne, všechny jsme tu začínaly jako snažilky a teď je tu převaha mamin... A že je to byznys, jj, někde je to byznys, někde se snaží pomoci, někde obojí. Ale podle mě je to o štěstí, o náhodě a až to bude mět dopadnout, dopadne to...

Pekařky, jste šikovný... u nás to nikdo není (krom mě), tak nepeču. Bych vypadala...

Tesi, krásná fotka!
26. dub 2010 v 17:33  • Odpověz
Dík za pochvalu,holky.Přetlumočím babičce :wink:
Jo a jinak jsem zapomněla... Máme první rýmičku a kašílek.Respektive kejchálek.Dělá takový to "hepčíííí" a třeba 3x za sebou.A z nosánku začíná téct,takže vytáhnu do pohotovosti odsávačku.Už v noci byla neklidná a pořád se budila - byla jsem u ní asi tak 20x :sweat_smile: Tak to už bylo asi ono.Teď ještě tak divně chrčí,jak nemůže dýchat,takže v noci to bude asi zase mazec :unamused:
No a mě taky tak divně pálí nosohltan.To znamená,že do dvou dnů budu mít rýmu jako trám :unamused: By mě zajímalo,kde jsme to chytly.. :unamused:
26. dub 2010 v 17:41  • Odpověz
Věru, tak dej pod Klaudi nějakej polštář ay byla do "kopce" třebba to aspoň trochu pomůže.... :unamused:

Very díkes!!!!!
26. dub 2010 v 17:55  • Odpověz
Věrko, synovec to teď taky pochytil, má rýmičku a když kašle, tak je děsně roztomilej, hrozně mi připomíná našeho tátu :grinning: :sweat_smile: ten taky když má kašlíček tak jen tak chrochtá a smutně kouká :sweat_smile: :pensive: do toho mu vylezl první zub a ségra se ptala, kdo že jí má koupit ty šaty :grinning: nějak jí nedošlo, že si je bude muset zacvakat sama :grinning:

sovicko vítej, snažilky se dneska někde toulaj, ale ,,jihlavaček" je tu dost :slight_smile: a v posledně době tam tuze dobře umí dvojčátka, tak ať se daří. Každopádně léčbu neplodnosti máme za sebou všechny, takže se klidně ptej :slight_smile:

pekařky, to neřeště, jste dobrý už jen tím, že se do toho vůbec pouštíte :wink:
26. dub 2010 v 18:07  • Odpověz
Nazdárek,jihlavačka je tu a kdepak by se toulala-no pozdě do práce,pozdě z práce a nenapíšu nic nového než že mám očíčka zas nateklý a bolavý a je mi ouvej,asi pujdu hajat.
Vítej sovičko,tak nám napiš něco o sobě,odkud jsi a jestli už jsi v té Jihlavě byla či néé a jakpak to s tebou vypadá a tááák.
26. dub 2010 v 18:15  • Odpověz
wobludko, díky :grinning: No, já mám o neplodnosti celkem načteno, my i víme, kde je problém - manžel má asthenoteratozoospermie, prostě všechno špatně, já jsem měla problémy se štítnou žlázou, do toho stres s neúspěchem ohledně otěhotnění... tak nechci stres zvyšovat ještě tím, že si špatně vybereme CAR.

Ten CAR v Jihlavě je nějak propojený s nemocnicí nebo napojený na nemocnici? Našla jsem totiž na stránkách nemocnice, že tam pracují gynekologové, kteří pracují v Sanusu.

Co ceny, je to plus minus stejné, jako všude jinde, tj. průměrný počet embrií ICSI, nějaké to zamražení, lepší hormony, prodloužená kultivace kolem 25ti tisíc?
26. dub 2010 v 18:22  • Odpověz
ahojky ahojkyholky, máš teda super nick :grinning: Zatím jsme tam nebyli, ani jsme tam nevolali. Já jsem byla loni na Obilním Trhu v Brně, prošla jsem si vstupní prohlídkou, zjistili, že ovuluju celkem normálně, že mám vysokou děložní sliznici a že kromě štítné žlázy by mělo být se mnou vše v pořádku. Štítnou žlázu jsem si za ten rok vyřešila a zbývá nám "jen" neplodnost na straně manžela. Má to špatné, 98 procent mrtvých, 80 procent patologicky špatných, atd. Jenže teď jsme slyšeli na ten Obilní trh nějaké nadávky, tak prudce váháme, zda tam jít a hledáme alternativu. Na začátku května jdeme s manželem ještě na urologii, kde by mu měli říct nějaké rezumé (byl na sonu, na krvi, na genetice, já také na genetice), pak počkáme na dovolenou, kterou máme na začátku léta, nerada bych se cpala v cizině hormonama, no a v červenci bych do toho chtěla skočit rovnýma nohama. Tak nevím, jak hodně dopředu si v tom Sanusu sjednat schůzku :confused:
26. dub 2010 v 18:26  • Odpověz
sovičko,přesně tak,jihlavský sanus je součástí nemocnice a lékaři v něm pracující jsou lékaři gyn.odd. této nemocnice a někteří maj i svou praxi ještě k tomu.Co se týče cen já nemohu porovnávat,jinde jsme nebyli a doufám,že ani nebudem muset,ale celkově by jsi se měla do 25 tisíc vejít,tak nám to bylo řečeno,samozřejmě je to individuální.A posuzovat zda jsi si vybrala dobrý CAR můžeš až na základě vlastních zkušeností,to víš všude se najde nějaký blbec,který někomu nesedne nebo nějaká s prominutím pipka,která dokáže rozhodit,ale to,že někomu někdo nesedí jinému zas může vyhovovat.
U nás ve výběru Car rozhodla vzdálenost na dojíždění,ještě jsme měli v doporučení Unicu Brno a Prahy Podolí.
26. dub 2010 v 18:37  • Odpověz
Můj nick???Původně to mělo být ahojky a to bylo obsazené a já jak su antitalent,tak jsem to zmotala dohromady a už mi to zůstalo.Nás objednali na konzultaci do týdne.Řešila bych to už teď,bude záležet jestli si lékař udělá u vás sám nějaké vyšetření a to,že chcete začít v červenci se dá domluvit.Počítej pak s tím,že i v caru bývá dovolená,myslím 14 dní.
26. dub 2010 v 18:45  • Odpověz
hmm, to s tou dovolenou je teda blbé, ale co nadělám. Nakonec - nějaké dovolené jsou všude.
Ještě jsem se chtěla zeptat - snad někdo poradí, když teda přecházím z jiného CARu, mám se snažit z toho "starého" CARu vyzískat své dosavadní výsledky, nebo si oni udělají vše znovu? I když mně toho teda moc nedělali - brali krev a dělali UTZ aby zjistili ovulaci. Manželovy výsledky máme všechny doma.
26. dub 2010 v 18:48  • Odpověz
jo a co se týče té propojenosti gyn a CAR, uf, to jsi mě trochu uklidnila - my totiž dostali tip na Sanus od jedné známé doktorky, která říkala, že jsou tam dobří, ale řekla mi "zavolej si normálně na ambulanci gynekologie" - což mi přišlo divné. Asi tím myslela ten Sanus.
26. dub 2010 v 18:51  • Odpověz
Sovičko,tak to bys mě špatně pochopila,sanus je součástí nemocnice,lékaři z něho maj službu na gynekologii,ale sanus funguje jako samostatná jednotka tzn.že má své oddělení,svou recepci,své sestry,svou laboratoř,takže na normální gyn. ambulanci bys moc nepochodila max. by tě přepojily.Ze starého CARU bych výsledky nepáčila.
26. dub 2010 v 19:11  • Odpověz
Sovi dle mého, si budou chtít vyšetření udělat znova sami, aby to měli od svých laborek.... :wink:
A s tou gyndou to je takové všelijaké (teda teď nevím o kterém Sanusu je řeč), ale v HK to se tak ohlašovali, ale normoš objednali do CAR. No oni si s tebou na drátě poraděj :wink:
...jinak vítej! :slight_smile:
26. dub 2010 v 19:49  • Odpověz
Holky nechcete se vyfotit aspoň s černýma brýlema (je to správně česky??? :confused: ) mě ty fialové paní strašně matou - i když jsou hezké to jo, ale orientace dle nějakého fota je lepčí..... :sweat_smile: :wink:
26. dub 2010 v 19:50  • Odpověz
Sovičko-vítej, tak tu mám sparing partnera na červenec. Za týden jedu do lázní na měsíc, pak dovča u moře a ve 2. půlce června začínáme dlouhý protokol, gže červenec to jistí, to je fajn, tak držím palce. Jo a taky se léčím se štítnou žlázou. Beru Euthyrox 75mg. Jak jsi vyřešila tu štítnou, jak jsi psala? A stres na otěhotnění je pěknej sviňák, to mohu posoudit taky. Jinak já dala za ICSI v Sanusu v Pardub. do 20 tis.
Jak je Beryku?
Sanu- fotečku už plánuju pěkně dlouho, neboj všechno bude :grinning:
DEani-moc pěkně jsi to řekla a je to tak :wink:
26. dub 2010 ve 20:14  • Odpověz
ahojky holky,vítám sovičku mezi námi
26. dub 2010 ve 20:15  • Odpověz
Verko- čepička je úžasná a roztomilá :dizzy_face:
26. dub 2010 ve 20:45  • Odpověz
Tak jsem se Sanu posnažila :sweat_smile: :pensive:
Sovicko, ono to máš těžký, v každém CARu občas něco podělají... jde spíš o to, aby jsi proti němu neměla něco zásadního. Asi není CAR, na který by byla jen chvála nebo špína... my se taky rozhodovali mezi dvěma, šli jsme tam, kde to bylo praktičtější a byli jsme připravení na to, že kdyby se nám něco nezdálo, tak půjdeme jinam. S diagnózou jsme na tom podobně, manžel má tedy ,,jen" teratozoospermii, zato téměř absolutní (obvykle morfologie nula, maximálně jsme vytřískali 2 kousky). Já jsem nejspíš zdravá, zato se na mě dr. vyřádili v těhotenství :confounded: ....
26. dub 2010 ve 21:11  • Odpověz
Woblu no čuprová, sluší ti to :grinning:

Tak doufám, že tě osazenstvo bude následovat... :wink:

Pro dnešek se loučím, zítra jdem na půlroční ( :confused: ) kontrolu, tak pak podám hlášení - jestli jsme jim nestrhly váhu.... :sunglasses:

Dobrou všem!
26. dub 2010 ve 21:30  • Odpověz
Sovičko, vítej do klubu, tyhle špatné výsledky mi něco říkají, u manžela jsme měli oligoteratospermii, morfologii od 0 do pár procent... A myslím, že u Tebe si krev a UTZ zopakují, že ze staréhu CAR nic nepotřebuješ. A tu genetiku máte doma? Ta by se možná hodila. Rozhodně přeju hodně štěstí!

Holčiny, jsem žehlila a najednou je noc. Tak se jdu uložit.

Sanusko, ať máte z prohlídky ty nej výsledky.

Wobludko, že bys fakt ještě přenášela??? :confused: Fotku nádherná!! :grinning:

Dobrou.
26. dub 2010 ve 22:31  • Odpověz
rychnov, jo ajo, to "oligo" jsem zapomněla - prostě máme špatné úplně vše. Genetiku máme také doma, tak si ji ofotíme.

Ikonka - mě ty "holčičkové" strašně rozčilují, jenže jak to udělat, abych zůstala zcela anonymní a na druhou stranu, abych se odlišila? Se bojím, že mi špatnou fotku smažou :confused:

Rozinko, tak to jsme na tom téměř stejně :slight_smile: Beru Euthyrox 100. Štítku mi odoperovali, takže jsem bez. Měla jsem Graves - Basedovovu chorobu. Takže z tohoto hlediska to snad bude v pohodě...
26. dub 2010 ve 23:16  • Odpověz
Hoja, hoj pěkné ránko,

Wobludko, udělala jsi mi krásné ráno :grinning: :slight_smile: , díky fotečka je skvělááá :dizzy_face: a kdy jdeš zase na kO? ty snad fakt budeš rodit v termínu se z toho picnu :confused: :sweat_smile:

my jdeme za chvíli na KO do nemocnice po očkování TBC, takže se nahlásím asi dýl

Sanu, ať je KO v pořádku a váhu určitě nestrhnete :wink:

všem hezký den
27. dub 2010 v 06:36  • Odpověz
Dobré ránko,

vítám novou snažilku sovičku :slight_smile: je tady sice hodně maminek, ale už se pomalu začíná druhá vlna :grinning: :grinning: :grinning:

U nás se ještě spí, jen já nějak nemůžu :angry:

Včera byl docela hustej den, co se týče školky...dopoledne mi volala ředitelka, že když chodím do práce a pobírám mateřskou, tak díky debilnímu bodovýmu systému, co vymyslel nějakej chytrák, máme jen +1 bod...kdybych mateřskou nepobírala a chodila do práce, tak máme +7 bodů :confused: takže body nespňujem a do školky Anetku nevezmou :angry: :angry: :angry: No byla sjem z toho celý den fakt špatná, koukala jsem i na soukromou školku a byla rozhodnutá zaplatit 8 tisíc měsíčně, jen aby někam chodila :rolling_eyes: no kolem 16. mi opět volala ředitelka, že když se od září vzdám rodičáku a Anetka nastoupí na celej den do školky, tak najednou body splňujem a snad to vyjde :confused: Hlavně, že jsem to tak do přihlášky vyplňovala :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: no myslím, že v tom maj bordel sami :stuck_out_tongue_closed_eyes:

woblu, fotka je vtipná :grinning:

Very, ta příhoda s výtahem, to mi teda zatrnulo...chlapa bych uškrtila :zipper_mouth: :sweat_smile: :sweat_smile:

sanu, přeju modelkovské míry :wink:
27. dub 2010 v 07:03  • Odpověz
Dobré ráno,

Sovičko vítám tě do klubu :o)

s byznysem v Brně souhlasím už jsem to slyšela od více lidí a nevědomky mi to potvrdil u muj Dr. v Sanusu, taky jezdím do Jihlavy a určitě spokojenost, já už jsem tam skoro inventář :grinning:

Bery podbřišek bývá dobré znamení jak řekla Verča :wink:
27. dub 2010 v 07:34  • Odpověz
Hezký den!
Taky vítám novou snažilku a přeju hodně moc štěstíčka.A jestli to aspoň trošičku povzbudí,tak u nás jsem byla já naprosto O.K.,ale špatné spermio měl manžel.No a nakonec mám Klaudinku přirozenou cestou,při 6% morfologii :wink:

woblu - fotka dobrá.Jsem si hnedka vzpomněla na Sanu v zelenejch bombarďákách na hlavě :grinning: Jó,ale to už je hoooodně dávno! :fearful: A hele,nakonec budeš mít mímo ještě dýl než já! Mám obě holky 37+6 :wink:

sanu - budem čekat na zprávičky a jsem zvědavá,jak to bude "korespondovat" s naší Otesánkovou :wink: :grinning:

luci - to je mazec,s těma školkama teda :fearful: To se s dětičkama pořádně roztrhl pytel! :slight_smile: Tak hlavně a´t vám to nakonec dopadne :wink:

Jinak noc u nás proběhla o malinko líp,než ta na včerejšek,i když taky pořád žádná sláva.Klaudi nemůže pořádně dýchat,tak chrčí a budí se častěji než obvykle :sweat_smile: No a mě už se taky pěkně spouští vodovod :confused: :confounded:
27. dub 2010 v 07:48  • Odpověz
Sovi v Jihlavě si udělají testy sami, ale genetiku si vemte sebou, to ti ušetří čas páč jestli ji máte čerstvě dělanou, tak je zbytečné aby ti ji dělali znovu

jinak pokud chcete přejít tak bych tam volala co nejdřív páč chvíli trvá než se k něčemu dohoupete
27. dub 2010 v 07:57  • Odpověz
Dobré ráno!

Luci, přeju, ať to se školkou dopadne... jsou to patálie...

My máme dnes kočárkování s kámoškou. Ozvu se odpol. Užijte si den!
27. dub 2010 v 09:55  • Odpověz
miso77, máme ji z prosince, tak aspoň něco. Zavolám tam hned jak si vyšetřím chvíli doma nebo v práci :slight_smile:
27. dub 2010 v 10:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.