• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
jsme zpět :wink:
KO proběhla minutově, přeočkování v 11letech a jsem si tam připadala jako blbec, všechny mimča byly takový drobci, jen náš Michálek byl trochu větší, jako bonus jsme se potkali s paní z porodnice, jak jsem vám psala, že nám vezla děti ve společné postýlce a měli holčičku ze Sanusu, bylo to příjemné, jen jak říkám jejich Markétka 5kilo, náš Mišule 7kilo

Luci, no s tou školkou je to na hlavu :confounded: , možná pomalu paní ředitelka čekala na úplatek ne???? mně to teda tak vyznělo :confused: :sweat_smile: a vzdáš se teda rodičáku a nastoupíš na plný úvazek do práce?, vždyť plánujete miminko přeci
27. dub 2010 v 11:52  • Odpověz
Ahojda,

vítám Sovičku.

very,naše Adélka taky nebyla žádnej drobek. :grinning:
27. dub 2010 ve 12:24  • Odpověz
zdravím všechny

chci pozdravit novou snažilku sovičku :slight_smile:

já už mám po angíně, Verunka nic nechytla, jen dobírám atb a pak jdu s močí, tak snad to bude vše ok
zatím jsem to nedostala,ale nám to nějak rozhašené po těch atb, normálně to dostávám i při braní ultrogestanu tak za 21-22 dní a ted nic, no uvidíme

Luci s tou školou je to mazec, držím pěstičky at se Anetka dostane :slight_smile: tady u nás v HK jsou s tím taky problémy co jsem ted slyšela od známých :frowning2:

dnes jedu odpolko ke švadleně dát si zúžit nějaké věci, už jsem na své váze před otěhotněním jupííí mám radost, manža mi říká že mi to sluší, to fakt potěší a Verunka jde ven s tatkou,alespoň bude klid, je to dračice, ted spinká a já musím objednat jedlý papírek na dortík, tchán bude mít v květnu 60

budu mrkat, všem hezký den :slight_smile:)))))))))))))))
27. dub 2010 ve 12:35  • Odpověz
Luci trable se školkou jsme měli taky.Nejdřív jsem byla 3x za řiditelkou a pokaždý mi řekla,že místo nemaj ,ať to zkusím za měsíc.Začalo to v listopadu a já nutně potřebovala školku od února.A protože má Petr známou na vyšším místě,zkusili jsme to přez ní a ono to vyšlo.Najednou místo bylo.Když scháněla známá pro kluka školku,tak jim ředitelka řekla na rovinu,že když jim manžel udělá ve školce nový záchody atd,tak že jim kluka vezme.Známý manžel je zedník.Takže i takhle to funguje.A je to pěknej hnus.
27. dub 2010 ve 12:44  • Odpověz
týýý jo madli to je hnus :angry:
27. dub 2010 ve 12:54  • Odpověz
Verunka se probudila tak jdeme jít pááááááááááááááááááááááá
27. dub 2010 ve 13:14  • Odpověz
Sovi to by mělo být v poho, ale ostatní testy si určo udělají sami, mi letos museli absolvovat imunologii, ale to je taky negativní, takže už jsme začali 3IVF
27. dub 2010 ve 13:25  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem se vrátila ze screeningu ve 12 týdnu a vísledek je že mimi jsou menší než mají být, ale to se prý stává. B je ještě menší než A a to prý může být sindrom parazitujícího dvojčete. Doporučeno časté kontrolování. Víc mi řekne můj DR.
a měření miminek je :
A délka 6 cm, prosvícení šíje je 1,44, TP 6.11.2010 a odpovídá 12+3tt
B délka 5,6cm, prosvícení 1,17, TP 8.11.2010 a odpovídá 12+1
27. dub 2010 ve 13:34  • Odpověz
No to má být jako Maggie Simpsonová, kdo to nepobral :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: no není dokonalá, ale je to z kdysi z nějaký kalby... :slight_smile:
Jaji, tak fajn, že Ti je líp, co Danča, už jsi se trochu vykurýrovala?
Čepi, v pase máš 12tt, takže kolik by teda měly odpovídat :confused:
Very, jakýpak copak, kus chlapa né :wink:

Dnešní kontrola dobrá, konečně se něco začíná dít :confused: jak minule kde nic, tu nic, tak teď na monitoru už nějaký kopečky byly a prý se to nám to začíná hezky připravovat :dizzy_face: každopádně to neznamená, že s tím nemůžu běhat ještě měsíc...
27. dub 2010 ve 14:00  • Odpověz
Ahoj

Čep, ale to zase nejsou takové rozdíly ne???? :confused: No jsem zvědavá co ti řekne mudr......

Luci a jak bylo v Jánkách??? A s tou školkou to je mazec. A jak píše Madli, taky znám případ, tatínek dělá to a to aha toho známe, jo tak my vám kluka veme. Měla jste to říct hned že jste ta a ta.................... :rolling_eyes:

KO v půl roce::: 8.800g (váha ukazovala 8.840 g, tak sestřička odečetla látkovou plínu co měla pod sebou.....) a 69 cm.
Jinak vše ok. Ptala se jestli válíme sudy (to ještě neee) a jinak že je s "pohybama" spokojená (mudra).

Jo a Šári nejde net, jen pro info---že tady není.....
27. dub 2010 ve 14:02  • Odpověz
Dotázek::::: jaký máte názor na chodítka???? Názory se velice různí, my jsme měli, ségry děti taky a jsou v pohodě......... Tak se ptám, víc hlac víc názorů víc se dovím..... :wink:
27. dub 2010 ve 14:08  • Odpověz
holky z těch školek, je mi zle :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Madli, ale já jsem si připadala fakt divně, to byli takový mimísci a náš Míša pořádnej kusanec :slight_smile:

Woblu, Maggie v tvém podání opravdu skvělááá, kalba musela být taky dobrá, ale fotečka je k tvému stavu dost vystihující :wink:

Čepečku, mě se taky nezdá rozdíl nějak markantní, prosvícení šíje nevím, my měli mnohem víc, ale my jsme taky byli o dost větší, takže nás Dr, pomalu sjel jako bych mohla za to jak miminko v děloze rychle roste :sweat_smile: , bude to dobrý uvidíš :wink:

Sanusko, váha je krásná, víš co čeká nás v půl roce? :zipper_mouth: :confused: , už teď se hrozím že strhneme váhu :grinning: a co se týče chodítek, těžko říct, jak píšeš my na tom vyrostli, ségra i synovec.............je to dneska tak se vším, dřív se dělalo to a používalo se tohle a tamto a dneska všichni říkají jak to bylo špatné a co se bude říkat našim dětem za 25 let, že ty mastě kterýma jsme je mazaly jsou hnus a kdoví co ještě :grinning: všechna moderna, taky není 100%, to máš jako ty nosítka-ty klokanky :confounded: zrovna tak nezastávám dnešní moderní myšlení, že děti chodí v plínách ještě ve 2 letech :pensive:
27. dub 2010 ve 14:23  • Odpověz
Sanu, já proto nemám žádné logické odůvodnění, takže můj názor je naprosto subjektivní, nicméně já rozlišuju dva druhy chodítek - to jak do něj dítě posadíš a odstrkuje se nožičkama se mi vůbec nelíbí, ale proti gustu... (pokud v tom nesedí celý hodiny, tak by to nijak fyzicky vadit nemělo...) zato ty chodítka, jak dítě capká samo a o chodítko se opírá mi připadá docela fajn. Já jsem příznivec toho, ať si děti pěkně lezou a šplhaj po nábytku, jen ať se snažej, pinďouři mrňavý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dub 2010 ve 14:26  • Odpověz
Teda Sanu,to jsou míry! :grinning: Pořádnej kus ženský! Jen teda nechápu,proč když Sel vidím a porovnám s Klaudi,připadá mi Klaudi jako Otesánek :confused: :sweat_smile: :grinning:

Chodítka... Přesně jak píšeš.Za nás to byl vrchol výbavičky na mimčo a všichni jsme v pohodě.Dnes se to opravdu asi moc řeší.Já osobně říkám,že v rozumných časových úsecích klidně.Stejně v tom to dítě nemá člověk půl dne,ale jen když potřebuje na chvíli zabavit,nebo prostě jen nějakou změnu.A třeba Klaudi mi na nějaký kutálení taky prdí,ale na nohy se staví okamžitě,když jí dám ruce a z lehu ji chci posadit.To propně kolena a okamžitě stojí.Takže pro ni by bylo momentálně chodítko a si fakt aktuální.
27. dub 2010 ve 14:29  • Odpověz
Woblu já myslela, že je to foto aktuální :grinning:

Já chodítko myslela právě to jak do něj dítko "posadíš - postavíš" a ono si v tom dělá co chce, chodí, sedí, hraje si s hračkama na stolečku...... to odstrkovací už je pro mě "k prdíku" už bych za ní tak jako tak musela pobíhat.
Jsem to myslela egoisticky kvůli sobě (samo až na to bude dosti zdatná), abych si mohla třeba něco doma udělat (myšleno práce :grinning: ) nebo rychle uvařit..... prostě aby měla chvilkovou změnu, volnej prostor a já chvilku klid na to popracování.......

Ale koukám, většinou názor jako já, nic nepřehánět, my jsme to taky přežily a když se jí v tom chvilku bude líbit......
27. dub 2010 v 15:45  • Odpověz
Věru tomu se říká optický klam :grinning:
27. dub 2010 v 15:46  • Odpověz
A jen tak pro inspiračku, budu dělat lečo, 100 let jsem ho neměla......ňam.

A zítra kuře na paprice a pak kuřecí vývárek......

:wink:
27. dub 2010 v 15:48  • Odpověz
Sanu, jj, je to jak píšeš s tím chodítkem :wink:

a my razíme směr PCE pro to skvělé znovu opravené dvd :wink:
27. dub 2010 v 16:29  • Odpověz
Ahoj,

jsem zpět z HK..byla jsem na nehtech a Anetka u našich..dostala od nich kolo First Bike a je teda boží :dizzy_face: krásně na něm jezdí :dizzy_face:

Very, rodičáku se vzdám...na plný úvazek určitě nenastoupím :wink: budu doufat, že vyjde 1.IVF a zůstanu doma na neschopence :sweat_smile: když by se nedařilo, tak na plný úvazek nastoupím asi v lednu...jinak budu na půlku a rodičáku se vzdám jen na 2 měsíce..takže státu nechám 15200 :rolling_eyes: jako je to dost, ale ted je pro nás důležitý, aby vzali Anetku do školky

jj, se školkama je ted děsnej boj..je to hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes:

sanu, míry jsou krásný :dizzy_face: schválně jsem se šla podívat, kolik měla Anetka v půl roce a měla 69cm a 8490g :sweat_smile: takže taky Droběna :grinning:

woblu, Maggie jsem teda nepoznala :grinning:

Jinak Jánky boma :dizzy_face: Byli jsme teda v Mladých Bukách v nádherným hotelu, vyšlo počasí, byli jsme v bazénu, manža hrál golf, proběhla i teráska,.... super :dizzy_face: Musím tady upravit trochu album, nějak to zanedbávám :pensive:

A já se jen tak pro inspiračku chystám o víkendu na lagoše..už na ně mám chut 14 dní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dub 2010 v 16:49  • Odpověz
Luci, my do Mladých Buků jezdili lyžovat nebo do Černého Dolu, přes ten jste jeli, když jste jeli do Jánek, máme tam kousek babičku, teda ta už od října bydlí u našich, ale barák tam pořád máme, aspoň prozatím :wink:
27. dub 2010 v 18:02  • Odpověz
jo a Luci, jasně že to vyjde, téééda už druhá vlna těhulek :dizzy_face:
27. dub 2010 v 18:02  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

Čepi, tak dobrý, aspoň tak... a dva malí štíři, to bude veselo...

Wobludko, fajn, jen tak dál, třeba až do 41. tt (si dělám srandu) :grinning: :grinning:
Jj, už jsem zdravá, jak ses ptala, ale ATB mám do pátku.

Luci, vyjde to, musí! A s tou školkou je to fakt síla...

Chodítka - inu proč ne. Už jsem o tom taky uvažovala. Ale než bych ho zařídila, bude asi Anežka chodit, mám pocit, takže to už nechám být. Kdo tu zažil Artep, povídala na srazíku, že chodítka využívá, že jsou děti spokojené a ona taky, jinak by s dvojčatama nezvládla nic, říkala. Takže já hlasuju spíš pro chodítka, dokonce jsem to probírala s tchyni, co je sestra na ortopedii (říká se, že sestra je půl doktora :grinning: :grinning: ) a taky není proti... naopak klokanky třeba hodně zavrhuje, že to doktoři fakt nedoporučují...
27. dub 2010 v 18:19  • Odpověz
Ahojda, zdravím všechny maminy, těhule a nás snažilky :sunglasses:
Beryku- bolest v podbřišku je dobré znamení :wink: už se ti to krátí
Woblu-sluší ti to ,modrá je dobrá, a přenášení tak 1 týden, by neměl být na zavádu, ne?
Cepi-budou to štíři jako já :grinning: to je moooc pěkné znamení
Sanu- to je přece v pořádku, je to kus ženkský a pěkný ženský :wink:
Dani- nepamatuješ si , jak to je v lázních s rychlovar. konvicí? Já jen jestli ji mám tahat.
Míšo-jak jsi na tom? Myslim na tě kočko.
Sovi-bratránek má morfol. 5% a má pěkné děuče, a teď to zkouší zas, teda už s jinou (s milenkou) :confounded: takže vše dobře dopadne :wink:
Kdepak máme Nelika?
27. dub 2010 ve 20:02  • Odpověz
všem ještě jednou díky za vlídné přijetí :slight_smile:

Rozinko, s tím bratránkem je to trochu drsné... ale uklidňuje mě ta morfologie

Líbí se mi, jak je to tady optimistické - mám pocit, že tu není snad nikdo, kdo by podstupoval nějaký x-tý pokus a předchozí byly neúspěšné - tím myslím čtvrtý a vyšší, na diskuzích o brněnských carech to tak nebylo, jsem docela překvapená. Nebo zdání klame? :slight_smile:

Chci se ještě zeptat - existují v současnosti nějaké nové trendy v ICSI, myslím tím nějaké doplňkové procedury v případě, že je takhle hodně neplodný chlap?
27. dub 2010 ve 20:50  • Odpověz
Rozi, já měla v lázních příslušenství na chodbě (společlnou koupelnu asi pro 6 bab), tam byla zásuvka. V pokoji byla taky zásuvka, na lampičku třeba, ale nesměly se tam používat vlastní spotřebiče. Takže já jsem konvici neměla, já jsem na kávu chodila ven :dizzy_face: Ale podle mě by nevadilo, když si ji vezmeš...

Sovi, zdání klame trochu. Máme tu i holky, které mají už hodně za sebou... třeba ne 4. IVF, ale hodně KETů nebo potraty... ale všechny tu víme, že je potřeba věřit a bojovat. Proto asi ta atmosféra. Tedy, ono občas je to na nic všude, když je blbej den, tak ani diskuse nepomůže (můj názor). Ale jinak mě těší, že je Ti s námi dobře :wink:
Nové trendy v ICSI? O žádném nevím... že by už bylo všechno vymyšlené?? A na hodně neplodného chlapa mi byl doporučen dárce... ale to má u Tebe čas, určitě po 1. IVF, možná po druhém... jak jsem psala, věřit, doufat!

Holčiny, přeju krásnou dobrou :wink: Zítra jedem kouknout do práce a odpol. s holkama na kávu, takže večer kouknu :wink:
27. dub 2010 ve 21:07  • Odpověz
Holky zítra jdu na KO a na ttripl testy. Myslete na mě
27. dub 2010 ve 21:08  • Odpověz
Dobrý večer holky :slight_smile:,

občas nakouknu a něco málo přečtu, ale nee každý den, tak nemám přehled, se omlouvám.. :slight_smile:

Dřív jsem nestíhala, Very :sweat_smile:

Čepečku, gratuluju ke dvojkám a krásnému 12tt :slight_smile:

Sanu, Sel má krásnou váhu a roste jako z vody :wink:. Chodítko kupovat nebudem, nejsem jeho zastánce.. A máme malý byt :sweat_smile:

Luci, školka mě mrzí.. Bohužel je to teď dost častý :unamused:

Sovičko, vítám tě taky :wink:. Pozitivně myslet, to je hodně důležitý :slight_smile:. Moje hezslo zní, v CARu na každou jednou dojde, tak se neboj :slight_smile:
27. dub 2010 ve 21:14  • Odpověz
Dobrý večer!!!
Dočítání dnes nedám. Máme to nějaké hektické. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Teď ještě připravuju věci na ráno, razíme směr Praha. jedu si konečně po deseti měsících od státnic vyzvednout svůj červený diplom. Huráááá. Se těším.

Letí to moc, Kubíčkovi je dnes sedm měsíců, mě bylo včera 38, ve čtvrtek je manželovi o rok víc, no máme to našlapané. Oslavili jsme třetí výročí svatby. Dnes mám ještě jedno výročí, je to rok, co jsem nastoupila ležet do nemocnice a vrátila se až v říjnu s malým uzlíčkem v náruči. Hrozně to utíká a ted se mi to zdá neuvěřitelný, představa, že bych odteď měla ležet ve špitále a přijet až v říjnu, no děs, ještě, že mi to dávkovali vždycky po čtyřech týdnech. :slight_smile:

Jinak pořád jen patlám nějaké příkrmy, Kubiš se rozjedl, přikrmuju i pětkrát denně, zkouším i trochu kaše z mléka, zatím dobrý a já si dávám skoro denně zmrzku, aby si zvykal. Docela příjemné mít v puse po třech měsíscích zase něco z mlíka. Mňam.

Všem držím palce na kontroly a další příležitosti.

Zahlédla jsem novou tvář, tak ti sovičko přeju hodně sil do boje a někdo tu psal omorfologii, jen připomínám, že Kubíček je ze 4% přirozeně. Nic není nemožné. :slight_smile:
27. dub 2010 ve 21:19  • Odpověz
Dabli, ty ž jsi 16 tt :astonished: , to je super! Zítra držím pěsti :wink:

Woblu, na tý fotce jsem tě vůbec nepoznala a říkala si, co je to za blázna :grinning: . Už jsi měla na monitoru kopečky?! Máš to za pár.. A jak tě doktoři strašili, viď :slight_smile:
27. dub 2010 ve 21:19  • Odpověz
Dárce máme v záloze, nebráníme se tomu. Máme zhruba takovouto strategii - 3x ICSI, když to nevyjde a nebudeme chtít další pokus, tak IUI s dárcem.
Si říkám, že pokud je ženská v pohodě, nemuselo by být otěhotnění s dárcovskou spermií nereálné, ne? :confused:
27. dub 2010 ve 22:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.