• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
akorát mám teda totální chaos v těch nickách tady, kolik vás sem řádově chodí? Sto??? :grinning:
27. dub 2010 ve 22:23  • Odpověz
Nelčo, vy jste toho teda měli, tak dodatečně ke všemu tomu....všechno nejlepšííí a stejně nejhezčí dáreček je Kubíček viď :wink: :dizzy_face:

Jusi, to neva, že až večer, hlavní že je přeci :wink:

Sovičko, 100 :grinning: , doraž na srazík a poznáš aspoň polovinu :wink:

dobrou noc všem
27. dub 2010 ve 22:27  • Odpověz
Dobrou noc, zítra zkusím odpoledne juknout, ráno jdu po 100letech ke kadeřnici :slight_smile:
27. dub 2010 ve 22:32  • Odpověz
já bych byla raději zatím v anonymitě. Právě kvůli těm manželovým problémům a kvůli tomu, že třeba budeme mít toho dárce.
Ale alespoň jsem si uložila fotku pro snažší identifikaci :slight_smile:
Všem dobrou.
27. dub 2010 ve 22:41  • Odpověz
... ještě nakukuju.

Neli, já myslela, že Ti je o 10 míň, to jako 28 a ne 38... aha... jsem mimoň... A za to ležení máš můj neskonalý obdiv... když jsem psala Sovičce, že tu mají holky hodně za sebou, myslela jsem i na Tebe, jak sis to mimi "vydřela"...

Sovi, pokud to máte takhle naplánované a jste s dárcem smíření, tak proč ne, jen do toho :wink:
A fotka dobrá, takhle to stačí :wink:
Naše nicky... sto nás není, tak max. kolem 20, však se rozkoukáš :wink:

.... sbalila jsem první skříň. Je to síla, takových věcí... začínám věřit, že stěhovat se je horší než vyhořet....
brou :slight_smile:
27. dub 2010 ve 22:56  • Odpověz
rychnov...jo jo... už jsem zkoukla nějaké fotoblogy a mám tak zhruba představu, co má kdo za sebou :slight_smile:

neli, přirozeně ze 4 procent? Tý jo, to je skvělý... asi měla ta naše známá pravdu, že je to o psychice, že všechno je o psychice a že já jsem na tom momentálně prý psychicky špatně. Ona to prý pozná. A asi má pravdu, v poslední době zažívám dost stres - neúspěch s početím, určité problémy v rodině... je toho na mě moc.
27. dub 2010 ve 23:47  • Odpověz
dobré ráno,

ROzi já jsem na tom dobře, za týden jdu na KO a dnes jsem to dostala, takže to vypadá, že bude všechno v poho a příští sobotu začínám píchat, samo, že injekce :grinning: :grinning:

Bery držím pěsti :wink:
28. dub 2010 v 07:16  • Odpověz
Dobré ránko holky,

všem co máte kontroly, nebo něco důležitého držím pěsti :slight_smile:

Sovi, je jaro, sluníčko, třeba právě tohle pomůže :wink: . Minimálně na lepší náladu :slight_smile: . Co dovča, Neplánujete?

Jdu se zkulturnit, za chvilku vyrážím do města na vlásky a moc se těším :slight_smile:.
Holky pardubický, kdepak najdu salon Šarm? je někde u divadla, ale nevím kde.. Jdu prácvě tam, k jedný prý dobrý kadeřnici, a nevím vlastně kam mám jít :grinning:
28. dub 2010 v 08:22  • Odpověz
jusinko, plánujeme. Já jedu v květnu do lázní - sama, na začátku léta jedeme k moři - buď sami s manželem nebo ještě s mojí mámou anebo s námi pojede manželův syn, ještě nevíme. Ale my dva pojedeme stoprocentně.

A máš pravdu, sluníčko na mě působí blahodárně, jsem každý den na zahradě a starám se o kytky :grinning:

Miso77, píchat :grinning: :grinning: :grinning:

Holky, jak často jste musely jezdit na nějaké prohlídky nebo konzultace, když už došlo na samotnou stimulaci a následně nějaký pokus s umělým oplodněním? Trochu se bojím, aby mě finančně nezruinoval benzín :confused:
28. dub 2010 v 08:58  • Odpověz
Sovi, lázně jsou úžasný, taky jsem tam byla :wink: . Skvělý relax. A ještě to moře.. Zní to dobře :slight_smile:
Jakmile jsem začala stimulovat, tak pravní návštěva někdy cca 4-5 den, pak párkrát den a když už jsem měla foliky tak zhruba dorostlý, bylo to každý den, jak mě dr. hlídala + nějaký odběr krve.. Celkově je to ale hrozně rychlý, v pondělí jsem začala píchat a odběr byl příští pondělí, takže mi to nějak nevychází :grinning: :grinning:
28. dub 2010 v 09:27  • Odpověz
ahojky holky jé míšo nekecej já taky dnes jsem to dostala paráda jsme v tom spolu :stuck_out_tongue_closed_eyes: slečna jela se školkou na plaváníntak mám doma pohodu.
28. dub 2010 v 09:42  • Odpověz
jusinko :grinning: :grinning:
Tak to doufám, že nás benzín nebude stát více než samotné IVF :confused: No nic, to nám řeknou při první návštěvě. Jdu si tam zavolat.
Jinak lázně nemám na neplodnost, ale v souvislosti se štítnou žlázou. Ale i tak čekám relax, je to na horách, jedu sama, nikoho tam nebudu znát, tak se bu´d seznámím anebo ne, neřeším to :slight_smile:
28. dub 2010 v 09:43  • Odpověz
Teď čtu, že fakt mají mít v půli prázdnin dovolenou, to je ale otrava.
I když předpokládám, že se stejně bude čekat na nějakou menstruaci, až se vrátíme od moře... takže když se vracíme kolem 10. července, tak asi před začátkem srpna ještě to IVF neproběhne, co?
28. dub 2010 v 09:45  • Odpověz
sovicko my to mám do sanusu hodinu a deset minut cesty takže taky dálka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. dub 2010 v 09:48  • Odpověz
delf, tak to máte skoro jako my, my po dálnici 90km a na dálnici 10 km. Takže počítám min. hodina cesty.

Volám volám - a nikdo to tam nebere :grinning:
28. dub 2010 v 09:50  • Odpověz
asi si hodili přestávku :grinning: sovi a ty jezdíš kam do sanusu?nějáko jsem to nepostřehla
28. dub 2010 v 09:52  • Odpověz
Krásný den ženy,

neli všechno nej nej k narozeninám.Manželivi samosebou taky.

Holky dávaj lázně i na to že nemůžu otěhotnět?
28. dub 2010 v 09:54  • Odpověz
Hlava děravá. Co takhle nějakej srazík odpolko? Já to jinak nezvládám a taky bych vás ráda poznala osobně.
28. dub 2010 v 09:55  • Odpověz
ahoda holky,přeji krásný den
u mě se tu porád střídají migrény :stuck_out_tongue_closed_eyes:,ale pořád mě drží naděje... :wink:

Rozi už aby to uteklo a na testu byla pořádná dálnice :wink:

Woblu supr fotka,zasmála jsem se :sunglasses:

vítám novou snažilku sovičku , já jsem na 5 IVF přešla do Brna Repromedi,moc jsem tam spokojená,novější metoda než ICSI je :wink: ,házím odkaz http://www.ivf.at/Aktuelles/SpermienselektionMSOMEIMSI/tabid/415/language/cs-CZ/Default.aspx

Sanu,Cepečku gratulka ke kontrolám :wink:

Sari bez netu :unamused:

Luci s těma školkama to je fakt síla :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dani stěhování :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,hodně sil :wink:

Nel opožděně ti přeji k narozkám vš nej,nej,nej...... :wink:

Dabli at KO dopadne dobře :wink:

Jusi už 28tt ,to to letí,užijj si to u kadeřnice :slight_smile:

Míšo at máš vše v poho :wink:

Andi jak ty na KO,co sliznice?
28. dub 2010 v 10:12  • Odpověz
beryk ahoj, díky za info :slight_smile: Já mám teď vůči těm brněnských carům nějaký blok... a tys byla tedy 4x neúspěšná v Sanusu?

Delf, ještě nikam :slight_smile: ale rádi bychom do Jihlavy. Lázně se na to myslím dávají.
28. dub 2010 v 10:46  • Odpověz
stále se nemůžu dovolat - asi mají přestávku celé dopoledne. ale nevzdávám se optimismu, v Brně to bylo vždycky podobné, dovolat se kamkoliv na recepci = umění :slight_smile:
28. dub 2010 v 10:47  • Odpověz
Sovicko, prosím Tě, na dárce teď vůbec nemysli, jste teprve na začátku a vyzkoušet se dá fůra věcí :slight_smile: bavili jste se s dr. o možné příčině (varikokéla, infekce...)? Než dojde na ICSI, doporučuju minimálně hormonální profily, genetiku, nám teda zásadně napověděla fragmentace, marná není ani reprodukční imunologie... co se IVF týče, tak se tam dá docela kouzlit a sestavit proces na míru páru...

Nelinko, celé rodince vše nejlepší :dizzy_face:

Dabli, přeju ukázkovou kontrolu :slight_smile:

Bery, tak se drž! S migrénama bohužel neporadím, Nelča s nima myslím bojuje....

Jusi zdravím, nech se pěkně opečovat :sunglasses: já jsem jak příšera, respektive vobluda :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale v mým stavu už mi beztak nic nepomůže :sweat_smile: :grinning: si furt naivně myslím, že po porodu těch devět měsíců doženu :grinning:
28. dub 2010 v 10:56  • Odpověz
wobludko, jj, manžel si prošel vyšetření urologem, sono varlat, hormonální vyšetření, genetiku, já také genetiku. Myslím, že mu nic nezjistili - on dal teprve teď všecna ta vyšetření do kupy a 10. května jdeme zpět k urologovi, aby pronesl nějaký ortel. Ale že mu to trvalo, na té první prohlídce u urologa byl loni v červnu. Jenže všude jsou tak fantasticky dlouhé čekací doby... chjo. Hormonální profil mi určitě udělají během chvíli v tom Jihlavském Sanusu, mně už dokonce dělali i UTZ vaječníků a zjistili, že předpisově ovuluju.

Na dárce myslím z toho důvodu, že kdybych "vyplácala" ty tři pokusy, na které přispívá pojišťovna, tak už do 4., který bychom museli platit sami, asi nepůjdeme. Finančně bysme to nezvládli. A mě osobně drží dost na zemi myšlenka, že pak mám v záloze nespočet pokusů IUI s dárcem.
28. dub 2010 v 11:06  • Odpověz
ha, dovoláno, objednáno na příští pondělí.
Akorát jsem fakt blbá, nejdřív jsem nás objednala na úterý, položila jsem to, a pak mi docvaklo, že vlastně v úterý nemůžu. Trochu ostuda :grinning:
28. dub 2010 v 11:11  • Odpověz
Neboj, pokud je potíž jen u manžela, tak se mrněte dočkáš. Mně vždycky mamka s babičkou říkaly, že jsem ještě mladá a naivní a mám romantický představy. Že za čas stejně zjistím, že polovina lidí má děti bůhví s kým a bůhví kolik... takže třeba babička nám samozřejmě moc fandila, ale bylo na ní vidět, že moc nechápe, proč do sebe nechávám píchat nějaký sajrajty, když se dají děti sehnat mnohem příjemnějším způsobem, tak jak se to ostatně dělalo po staletí :sweat_smile:
28. dub 2010 v 11:25  • Odpověz
Ahojda holky :wink: Woblu supr fotka ty srandisto :wink: Nel taky přeji Vše nej.. :wink: Dabli na ko at je vše O.K a ono bude :wink: Dani tak zmákni to stěhování :wink: Luuc teda ty školky to je děsný co k tomu dodat.. :wink: Bery at co nejdřív jsou pryč ty migrény.A na ně ted nic nemůžeš vid co by pomohlo. :wink: Jinak Ket opět nebude.Sliznice na dolní hranici 8mm a dr.říkal,že by se mohl ket udělat ale proč když příští měsíc může být sliznice lepší že měsíc tam měsíc sem že to nevadí,že ty embrya tam nestárnou tak jsem mu řekla,že já ale stárnu. :grinning: Tak mi snížil estrofem a navýšil utroše na 10 dní a pak po ms přijít 12-13dc.Taky jsem se ho ptala proč ted najednou tak ta sliznice blbne to mi řekl,že mi na to žádnej dr.neodpoví.Ale zas na druhou stranu je vidět,že snažej tak doufám že příště to bude o.k. :wink: Vítám taky novou snažilku sovičku. :wink: Takže sovi do sanusu je vidět že se snažej pomoci a nejde jim jen o byznys. :wink:
28. dub 2010 v 11:34  • Odpověz
Hezký den,
my dneska dopoledne doslova prospali :sweat_smile: , v 5 jsem nakojila a do půl 11 chrupšíííí :dizzy_face:

Dančo, s tím balením nezávidím, ikdyž balení mě doslova baví, ale vybalování to já tak nesnášíííím a s tím vyhořením to je pravda, už jsem se stěhovala mockrát a vždycky jsem říkala, že je to naposledy :grinning:

Míša a Delf - sehraný tým- se tomu říká slepičí syndrom - nebrat nějak osobně :wink: , že když jsou i holk třeba na intru, tak se minimálně 2-3 holkám z pokoje sjednotí MS :sweat_smile: , tak holky vzhůrudo boje, ať je to tak i s otěhotněním :slight_smile:

Madli, my se tam minimálně do 4 sdržujemejako na srazíku :wink:

Beryku, migrény :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ať je ti brzy líp, ale hlavně ať je to tam...... :dizzy_face:

Wobludko, moc hezky napsanýýýýý, něco na tom je, jen dřív nebyly takový vymoženosti jako dnes a tak se to ani nezjistilo :sweat_smile: :pensive:

Sovičko, najednu stranu přístup, že máš nespočet IUI s dárcem, je dobrý ponevadž pokud jsi i s tímto smířena máš na jednu stranu dost vyhráno, po psychické stránce je to good :wink: a na druhé straně, píšeš že má manžel syna, to znamená, že tam to šlo, ikdyž třeba před nějakým časem (do té doby se mohlo něco odehrát u něho v těle) nicméně je to dobrý, myslím si, že takový problémy má každý 2 chlap, jen o tom třeba neví, protože to prostě vyjde, má třeba normálně 2 děti a vůbec o svém problému neví, je to o naší uspěchané době, všechno se moc řeší a výsledky vyšetření nás moc děsí a ten náš mozeček to zpracovává, ikdyž my si myslíme že ne....takže bych se nebála a šanci bych nezahazovala a dárce bych ponechala někde hodně vzadu :wink:
28. dub 2010 v 11:38  • Odpověz
Luci, jinak veřejně chválím nové fotečky :wink: :slight_smile:

Sovičko, jinak tobě taky díky za foto..............něco obdobného tu měla Sanuska :grinning: , (taky takový malý bobek, ale u moře myslím)

Andi, chjooo, to mě mrzí :frowning2: , ale snad pan Dr. ví o čem mluví, byla by škoda, kdyby se to povedlo a pak to slizince neudržela :confounded: , tak příští měsíc jo :wink:

já jdu vařit ať od rána něco dělám, dítko zase spinká :sweat_smile:

MAMINY HELP :
Michálek už 3 dny nekaká, já vím, že nám v nemocnici říkali, že je to normální, že třeba týden nekajdí, ale mě to přijde divný :confounded: , bříško nemá tvrdé, prdí jako o život, až mě to kolikrát i v noci vzbudí, ale nemá tam ani uprdnuto, prostě jen čůrá...........od narození se nám to nestalo :unamused: :confused: , tak kdyby byla nějaká obdobná zkušenost, sem s ní, děkuji :wink:
28. dub 2010 v 11:44  • Odpověz
jo a zapomněla jsem:

Jusinko, užij si kadeřnici, se taky chceš synátorovi líbit viď? :wink: :sunglasses: :grinning: a pak bys mohla hodit aktuální foto :slight_smile:
28. dub 2010 v 11:45  • Odpověz
Ahoooj...

Konečně jde net :slight_smile:, doteď blbnul prohlížeč, ale jsem tu...

Stačila jsem se leknout Woblu :grinning: :grinning: :grinning: , zaregistrovat, že se Danča snad už stěhuje a že je tu nová Sovi... Tesinka už chodí na plavčo, jak koukám na fotečku, Lucka a školka... nic nevím, budu muset dočíst, ale to jedině až večer...

Zatím... jdeme prolítnout město :wink: .
28. dub 2010 v 11:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.