• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Andi, to mě mrzí, ale nemá cenu to uspěchat :wink: bude květen, lásky čas, to by bylo, aby tam nějaký ukázkový hnízdečko nevyrostlo :wink:
Hele Very a jak dlabe, normálně? Třeba to prostě jen všechno spotřebuje, já jsem po tom nejhorším blicím období chodila max. jednou týdně - tělo si prostě všechno vzalo :sweat_smile: Jestli ho nic nebolí, tak bych možná ještě vyčkala...
Sarii, Sanu nás vzorně informovala, tak jsi měla omluvenku :slight_smile:
Něco pro pobavení - ségra teď psala, že jí kocour debil přinesl myš do obýváku, tam ji na chvíli pustil, přičemž ta mrška zalezla do gauče, kocour ji chvíli lovil a pak to vzdal a šel se nažrat do misky :sweat_smile: :grinning: Tak mu pej dává ještě chvíli a pak je zabije oba :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. dub 2010 ve 12:06  • Odpověz
Woblu kocour debil :grinning: Jinak woblu jo ještě měsíc počkám :grinning: jak psala very asi proto chtějí aby byla ta sliznice vyšší při zavádění páč se mi to vždycky chytne a pustí takhle to třeba se udrží.No výjde mi akorát ket na TPkdyby nebylo tý revize.a taky jsem byla opět u štěpána ten řekne výšku sliznice apod.Manža taky říká kam furt spěchám jenže roky letí..
28. dub 2010 ve 12:15  • Odpověz
Woblu, jsem pro zabití obou :grinning: , néé si dělám srandu, ale dobrá story, jako vždycky :slight_smile:
jinak Míša je úplně v pohodě, řechtá se, baští jako o život, tak budu vyčkávat

Andi, tak tak, máj lásky čas, já vlastně taky přišla v květnu na to že jsem těhotná :dizzy_face: a teď si dokonce uvědomuju, že 22 a to se Míša narodil 22 a první pusu od manži jsem taky dostala 22, asi kouzelné datum :dizzy_face: , se nás ta 22 drží :wink:
28. dub 2010 ve 12:31  • Odpověz
Very mě ten Ket vychází na 22 když jsem to tak nějak spočítala ale hezčí by bylo i TP 7.2.to má svátek Verunka a my by jme chtěli moc Verunku.A ty jsi taky Verunka vid.No jo no uvidíme.Budu pít od ms kontryhel ten je dobrej na sliznici jinak dobrej na pití není. :wink: No jo mišák pěkně roste ale to je dobře.Dcera taky nebyla zrovna tintítko na roce měla 14kg a moje ségra když šla do 1 třídy tak měla 17kg. :wink:
28. dub 2010 ve 12:37  • Odpověz
Andi, jééé 7.2. no ať tak či tak, snad ti holka přinese štěstíčko a vyjde to :wink: , mohlo by ať se tu máme z čeho radovat, za chvíli Wobludka odrodí, pak Jusinka, Dabli, Čepeček...................a nemáme tu pokračování, takže ať se milý Máj kouká posnažit, že jo :wink: , jo kontryhel je dobrý, ikdyž jak asi u koho, každopádně nic tím nezkazíš ba naopak :wink:

tak s tou váhou jsi mě uklidnila, on to vyběhá :grinning: , ikdyž on není tlustý, když se na něho dívám, je prostě normální :grinning: , akorád oproti jiným dětem takovej pořádnější :sweat_smile:
28. dub 2010 ve 12:41  • Odpověz
ten KET - co to vlastně je? To je že jsou zamražená hotová embrya a oni je jen zavedou? Nebo si to s něčím pletu? Na to se vztahují také nějaké pokusy?

Ad manželův syn - no, to bylo před 15 ti lety. Tehdy se jim to teda nějak podařilo, ale 15 let je strašně dlouhá doba, tak se mu ten profil spermí asi zhoršil :frowning2:
28. dub 2010 ve 12:44  • Odpověz
Ahoj

Woblu chudák kocourek a myšička :grinning: Ségra teda taky :grinning: Těžká volba co dělat :grinning:

Very Selinka když byla kojená tak kajdila taky málo i teď na to že je na Nutroušovi, tak hromadí jednou za 3 dny no někdy za 2..... ale každej den ani náhodou.
Tak když nepláče, bříško tvrdý není, prdí si, tak ještě mu dej čas.....

Bery že by..... :sunglasses:

Míšo tak mrcha je tu, tak 3x tfuj do nového startu....!!!

Sovi mě nepřijdeš psychicky v nepohodě, dle čtení..... to klapne uvidíš.... :wink:

Někdo psal o nízké sliznici (Andy?), Estrofem nezabírá???? Kolik tablet jsi brala? Já měla sliznici většinou 10 mm dokonce i 12 mm. ALe vím, že jsem měla lehce vyšší dávku.

Rozi stále hledám protokoly a nějak nemůžu nalézt - jen jako že jsem nezapomněla..... :wink:
28. dub 2010 ve 12:44  • Odpověz
Sovi jj jak píšeš. Po odebrání vajuch a následné "spermonizaci" když je embroušů dost a jsou kvalitní, tak ti např 2 zavedou a zbytek famílie daj zamrazit (já mám ještě 13 sourozenců pro Selinku :grinning: ) Pak když to nevyjde, tak se domluvíte na KETu pak bereš třeba jen něco na sliznici, kdyby ti nedorůstala sama a oni rozmrazej ty si zavoláš jestli jsou např ti 2 dotyční oukej a pak je zavedou. Platí se myslím něco kolem 2.000,-
Já jsem měla Selinku taky v mrazáku....... :dizzy_face:
28. dub 2010 ve 12:48  • Odpověz
Ahojda tak KO. Brali mi krev na tripl test, ale nevím jestli si mám za týden volat či ne. Prohlídl mě a čípek mám 3cm i když nevím co to znamená. Poslechli jsme srdíčko a to jevše. dovolil mi i cvičení, plavání a mazleníčko jupííííí
28. dub 2010 ve 12:54  • Odpověz
Ahoj Sanu no nějak posl.dva měsíce sliznice blbne.Nikdy jsem nic nebrala až ted a dávku jsem měla ted 1-1-2 estrofemu a ted do ms 1-1-1 a Utrogestan.tak uvidíme.no dr.chce taky aby byla min.10.tak jí budu domlouvat že jí tam posílám prášeček tak at pěkně roste :grinning:
28. dub 2010 ve 12:56  • Odpověz
Dabli a o těch tvých obtížích jsi mu říkala? No ale vše je jak má být, hodně toho povoleno, tak to je ok :wink:

Luc krásný fotky, a ještě krásnější hadřinec co má Anet. Kdyby jsi někdy něco prodávala.......... :sunglasses:
28. dub 2010 ve 12:57  • Odpověz
Sovi jj 4IVF v sanusu

Madli srazík odpolko bych brala,nemusela bych se uvoňovat z práce

Luci krásný fotečky

Very to neporadím,ale at už co nejdříve najdeš bobana v plínce

Andi to je mi líto,tak příští měsíc,jak píšou holky květen ....

Woblu zas jsi mě pobavila,kocour... :grinning:

Sanu to teda :grinning: budete velilililililikanánská rodina.
28. dub 2010 ve 13:00  • Odpověz
Sanu jo říkala jsem mu to a že prý to je normální.

Nevíte kolik má být ten čípek?
28. dub 2010 ve 13:17  • Odpověz
holky díkec, no já jsem zvyklá na 3x až více kakánků za den, tak mě tohle dost překvapilo :confused: :sweat_smile: , no vyjukanec :wink: , jak to tu psala Woblu - první dítko - takový hokus pokus :grinning:

Dabli, KO v pořádku, tak to je super :wink: , jo na ty tripple se myslím volá, aspoň já si volala :wink: , čípek nevím kolik má být, ale řekl by ti kdyby bylo něco v nepořádku, a každopádně by nedovolil sexík :sweat_smile:

Sovičko, no 15 let je dlouho, ale to klapne uvidíš :wink:

Sanu, nech toho s těma sourozencema :grinning: , už vyhlížíš po nějakém buse či co? :grinning:
28. dub 2010 ve 13:23  • Odpověz
Jo srandičky srandičky. Je třeba vyůplácáme ani nemrknem a pak ještě budu muset jít do 3. IVFka.... :angry: :grinning:

A zítra máme přesně na den půl ročku, jooo to byl čtvrtek..... :dizzy_face: :confounded: :dizzy_face: Před půl rokem jsme si byli s manžou ve středu sednout, jako ještě "naposledy" ve dvou :sunglasses:
28. dub 2010 ve 13:51  • Odpověz
Sanu, týýjo to tak hrozně letí, se to neříká nadarmo, že až s dětmi letí čas, je to mazec a že to byly nervy, jsem se akoráde stěhovala, nahlížela jsem u našich... :wink: jjj, hezká to doba toho očekávání, tak za chvíli nás ten boj čeká znova :grinning:

asi se loučím, vyrazíme na prochajdu a pro něco k snědku :wink:
28. dub 2010 ve 13:57  • Odpověz
Ahoj,
mám novou fotku miminek v albumu, tak když budete chtít, tak se koukněte :slight_smile:.
28. dub 2010 ve 14:02  • Odpověz
Dabli, 3 cm jsou v pohodě, prostě mamina, jak má být :dizzy_face: ona se neposuzuje jenom délka, ale taky by ten čípek měl být pěkně zavřený a tuhý, přece jenom to musí všechno udržet :wink: takže s Gabčou jsme měly sice jen o něco menší, zato jako když šťouchneš do h. :sweat_smile: každopádně jsi dopadla na 1 s hvězdičkou :wink:

Sanu má ještě 13 kousků jo :grinning: to my 4, ale potřebovala bych nějakýho dobrovolníka, co je za mě odnosí a vyprdne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ten kontryhel je taky hnusnej? Já mám dlabat to lněný semínko, ale vůbec mi to nejede :stuck_out_tongue_closed_eyes: však jsem taky dr. říkala, že masáž hráze je teda mnohem lepší :grinning: :grinning: :grinning:
28. dub 2010 ve 14:27  • Odpověz
díky za vysvětlení toho KET. Tak to jsem zase více optimističtější, to zní skvěle :slight_smile:
28. dub 2010 ve 14:54  • Odpověz
Nazdárek, jsem doma :slight_smile: . utahaná jako kotě, jsem oběhla celý město, zařídila všechno možný, ale fakt padám na hubu..

Sovi, já čekám drobka taky z KETu :wink:, ET byl neúspěšný, první KET taky a z druhého KETu jsem těhotná :slight_smile:.

Dabli, úžasný zprávičky, to je fajn!!!!!!! Na čípek jsem se nikdy neptala, takže ani nevím kolik ho mám, jaký ho mám. Ale snad dobrý, když je dr. spokojená..

Andi, mě sliznice moc nerostla ani po Estrofemu a to jsem brala 2-2-2. Nejvíc jsem ji měla 8mm a stačilo to. Ale byl to poslední pokus s Estrofemem, pak už bych na sliznici píchala malý dávky Gonalu, po něm mi při stimulce narostla ukázkově, ale výsledek žádný. Tak si vyber :sunglasses:

Sanu, už půl roku :astonished:! Za chvíli půjdete pro další díťátko :sweat_smile:

Very, když tak čtu černý na bílým, že jsem druhá na řadě, polívá mě horko :confounded:. Rodit se minějak nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Woblu, pěkně pij ať se ti líp rodí (aspoň jako placebo by to mohlo fungovat) :sweat_smile:
28. dub 2010 v 16:09  • Odpověz
A ET je prostě embryo, které vznikne bezprostředně před zavedením? To je názvů - a to jsem myslela, že mám celkem načteno :sweat_smile:
To je úžasný, že je to takto možné, je to super, že se nemusí podstupovat pořád ta stimulace - teoreticky teda proběhne jedno IVF s ET, pak třeba 3x KET, pak dojdou embrya, tak dojde k dalšímu IVF... je mi jasné, že předpokladem jsou ta embrya a že to může být problém, kor pokud je málo už jen vajíček - ale hned je mi veseleji !!!
28. dub 2010 v 16:58  • Odpověz
Tfuj, teď mě úplně zamrazilo, jestli se "embryo" nepíše s "i" :grinning: :grinning: :grinning:
28. dub 2010 v 16:59  • Odpověz
Chápeš to dobře, sovičko :wink: .ET je přenos čerstvých embryí, KET je z mrazáčků :slight_smile:. Když je co zamrazit, nemusíš podstupovat stimulaci znova, jen se počká na pěknou sliznici a jde se na akci. Navíc je KET "levný", stojí 3.300 Kč, což se dá.. My máme v mrazáku ještě 4 děti :grinning:
28. dub 2010 v 17:05  • Odpověz
sovi, chápeš to dobře - ET je embryotransfer (tzn. ,,čerstvého" embrya) a KET je kryoembryotransfer (tzn. embrya, které před tím bylo zamražené)... ono záleží, kolik kvalitních vajec vyprdneš a jak se budou kamarádit se spermiema, někdy bohužel nedojde ani k ET, protože všechno pochcípe a není co zavádět, no a někdy toho zbyde, že můžeš KETovat až do aleluja :slight_smile:

Jusi, já bych se na to vyprdla, ale když s tím přišel učený pan doktor... tak asi budu muset poslouchat :unamused: nehledě na to, že se mnou chodí vždycky manžel a ten mě mrzák vždycky napráská :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: jen se neboj, ono na Tebe s tím rozením taky dojde :grinning: zítra máme UTZ (fetální biometrii), jestli to bude pětikilák po tatínkovi, tak mě neshánějte, budu hledat strom, na kterým se oběsím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. dub 2010 v 17:34  • Odpověz
Však taky manžel říká, že až bude mladej odmlouvat, tak mu řekne, ať si toho nechá, protože mohl taky skončit v mrazáku s hejlem u nosu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale prej až mu půjdem pro ségru, tak to bude jeho zmrzlinka :dizzy_face:
28. dub 2010 v 17:37  • Odpověz
Woblud, dej manželovi napít ať ví, jak je to hnusný. Aspoň si to sladíš?
Zítra mám taky KO a protože mám tu cukrovku, tak proběhne i měření.. Se taky děsím obra :frowning2:, jenže já mám k tomu předpoklad.. Tobě minule říkali, že je větší? Moje dr. říkala, že bát se můžu jak chci, ale že ještě neviděla těhotnou třeba rok :grinning:, prostě nějak ven bude muset :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. dub 2010 v 17:54  • Odpověz
jsme doma z nákupu :wink:

čepečku, mrňouskové jsou krásnýýý :dizzy_face:, už jsem chválila v albíčku :wink:, trochu závidím tuhle chvilku po kontrole a s novou fotečkou v ruce :sweat_smile: :dizzy_face:, ale za Mišulku jsem samo ráda, to se nechci nějak rouhat, vždyť víte jak jsem byla otrávená, když né a né jít ven prcek jeden :pensive:

Woblu, mě to semínko chutnalo, já ho chroupala i samotný, i namočený jako čaj :wink: , 5kg to nebude, neboj nic a hele mě kdyby někdo řekl, že porodím tak jak jsem porodila, tak neuvěřím a hlavně ta váha, já myslela, že má tak 2,8 když jsem ho viděla ono prd :grinning:, jo a na strom se už vykašli, takovou dobu se s prďolkou taháš, se říká, že větší děti se rodí líp jak ty mrňousové a něco na tom bude :wink:, moje mamka to taky říkala :wink:

Jusi, v tomhle týdnu se do porodu nechce nikomu, ale ke konci se budeš těšit i bát zároveň, ale to těšení bude hodně často převládat, je to už ke konci moc dlouhýýýý, a kdy bude fotečka s novou Jusinkou???
28. dub 2010 v 18:09  • Odpověz
Jusi, neboj nám říkali pořád, že je o 14 dní starší a pak když vezmu týden porodu 39+2, tak byl Mišule váhou Ok, neumím si představit porodit dřív, by byl fakt prcek
28. dub 2010 v 18:12  • Odpověz
Ahoj holčiny,

Madli, lázně (Frantovy) jsou na gynekologické operace a u mladých holek na slepák. Takže laparka nebo nepovedené IVF, na to jsou lázně, pokud vím, já byla s tím slepákem.

Andi, chjo :unamused:

Sovi, bereš to dobře! Ale jak psala Verča, šance u Vás je fakt veliká, když má manžel už dítě. A spermio se mění ne-li ze dne na den, tak z měsíce na měsíc určitě...

Víc nepamatuju, tak se omlouvám, že nereaguju na vše... Dočtu později.
Jinak my jsme si užily super den. Anežka v práci předváděla, jak je šikovná, hodná a tak :wink:
28. dub 2010 v 18:32  • Odpověz
Dančo, ona to nemusí předvádět, ona přece je holka šikovná a hodná :wink: , to je stará známá věc už od začátku
28. dub 2010 v 18:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.