• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Jusi dík za povzbuzení jestli bude i příště jen 8 tak jim řeknu nečekat páč by třeba pak byla ještě horší no uvidíme.tý jo dneska jsem v práci odpolko vybalovala drogerku a přišel krém na ruce s kontryhelem do čeho všeho se nedává. :wink: čepi to jsou mrnouskové pěkný. :wink: Já ten kontryhel teda nesladím asi proto je tak hnusnej. :wink:
28. dub 2010 v 18:49  • Odpověz
Čoveče mně semínka nevadí, jako třeba slunečnice nebo tak, ale byť se říká, že to nemá žádnou chuť, tak já když k tomu zrní čuchnu, tak z toho cejtím takovou tu lehkou zatuchlinu, co byla u babičky v kumbále, kde měla zrní pro slepice :sweat_smile: teď jsem si to zalila malinko horkou vodou, to aby toho nebylo moc, a smíchala s jogurtem, tak to docela šlo... Jó manžel, ten teď prohlásil, že jestli budu odmlouvat, tak mě narve do babyboxu :grinning: děsně se tomu tady tlemí a přemejšlí, jak mě tam technologicky šoupne, puberťák jeden :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No já mám pořád víc plodovky, což by mohlo signalizovat cukrovku, ale OGTT bylo dobrý... strach mám spíš proto, že manžel byl obřík, tchýně to dala, ale byl to její asi šestej porod :sweat_smile:
Hele Very, já už si stěžuju jenom tady :grinning: včera v poradně jsme zůstaly samy u sestřičky s jednou paní, bylo trapný ticho, tak říkám tak je to náročný to těhotenství co, a ona na to, jó, tenhle poslední týden jsem taková trochu unavená. Chápete, paní v 39tt byla POSLEDNÍ TÝDEN tak TROCHU UNAVENÁ. No tím naše konverzace pochopitelně skončila :grinning:

Dani, jste šikulky :dizzy_face: jsem ráda, že už se cítíš dobře :slight_smile:
28. dub 2010 v 18:58  • Odpověz
Woblu, dvojnásobná vražda myši a kocoura se schvaluje :grinning: :grinning:

Verčo, Anežka kakala max. ob den, takže neporadím. Ale fakt to píšou, že i jednou za týden je normální, tak zkus vyčkat... když ho nic nebolí....

Bery, myslím na Tebe!

Míšo, vzhůru do boje! Máš našlápnuto, musí to dopadnout!

Čepi, hezké :slight_smile: Jen tak dál.

Dabli, super! Hele, čípek 3 cm má vydržet až do 36. tt, nebo 2,5 cm. Zkrátka vše v nej. pořádku. Tak buď v klidu a užívej si! A na triply se, tuším, nevolá, on by zavolal, kdyby to nebylo OK, tak neboj. Máš screening se skvělým výsledkem, tak na výsledky triplů se můžeš víš co...
28. dub 2010 v 19:00  • Odpověz
Woblu, ty Tvoje hlášky jsou na metál!
28. dub 2010 v 19:02  • Odpověz
Hoj,hoj hlásím,že přežívám....
Zítra jdu na krev,utz a tu zastavovačku,tak si vzpomeňte.To zas bylo v práci keců,že přijdu dýl,ach jo,sem měla sto chutí jít na neschopenku ještě dnes.
Míšo,delf tak vy už krámíkujete,bezva za týden to čeká mě.
Beryk,jak ty,budeš testit a pochlubíš se?Holka jak já vám to přeju po tolika pokusech.
Woblu,co otoky ,vypadáto,že už je neřešíš,však to máš za pár.
Neli,vše nejlepší,hlavně zdravíčko....krásných osmnáct.....
28. dub 2010 v 19:11  • Odpověz
zdaaar,

tak ms je nějaká silnější než obvykle, ale snad to je dobře, asi byla trochu vyšší sliznice :grinning:

jj příští týden a pak to povalí, se těšim, to klapne a budou dvě a holka a kluk

hezky to mám vymyšlený :grinning: :grinning:

bery drž
28. dub 2010 v 19:17  • Odpověz
se mi to nějak samo poslalo, to je divný

bery držím pěsti :wink: :wink:
28. dub 2010 v 19:17  • Odpověz
miso77, no máš to naplánovaný do detailu :grinning:
28. dub 2010 v 19:42  • Odpověz
míšo tak tak supr tak to má být rovnou dvě a páreček. :wink: Ahojko vzpomenem nic neboj. :wink:
28. dub 2010 v 19:47  • Odpověz
Míšo,tě obdivuju,tolik elánu a nadšení,já vím,nic jiného nám nezbývá,ale já sem ta opatrnější.Pořád vzadu hlodá ten červíček co když.....obdivuju tvé nadšení pro dovolenou,přeci jenom poprvé to vyšlo a nedopadlo,neřikám,že by člověk měl ležet a ani se nehnout / i když tu máme takové případy viz. Neli smekám před tebou /,ale co.... budu si i já věřit.
Sovi,tak v pondělí,budem na vás myslet ať jste v Jihlavě spokojení.A ke kterému dr. jdete,víš?
Čepi,fotky jéé a jak je,nevolnosti nejsou,větší auto vybrané?
28. dub 2010 v 19:54  • Odpověz
Andi,dík a jak vy,kolik máte ketáčků,nevím zda jsem nepřehlédla.Dneska říkali ve zprávách ,že nám podražíte toaleťák,to bude zas mánie,tak se předzásobte.
Čepi,ty baťůžky na kočíku jsou bezva,ještě jsem nic takového neviděla,ale pravda je,že jsem po tom ani nepátrala.
Jo a nesmajlíkuju,tady nejsouu.
28. dub 2010 ve 20:01  • Odpověz
ahojkyholky jasnačka budeme myslet.
míšo já jí také dostala dnes jedeme v tom spolu chichi :grinning:
28. dub 2010 ve 20:02  • Odpověz
holky tak jsem četla ještě na netu ohledně toho našeho kakání-nekakání a docela jsem se pobavila na jednom servru, někdo psal, jestli si všimly milé maminky jak třeba u nás na koníkovi jou pod sebou témata diskusí, tak tam pod sebou bylo napsáno:

nekaká
je ženatý

:grinning: :grinning: :grinning:
a prý je normální i 21 dní :confused: , tak vám řeknu, že se nesmírně těším až tam najdu pořádný nadělení :sweat_smile: :slight_smile:

Ahojko, na lidi v práci kašli, mě taky tak dlouho vys... kvůli jednomu dni volna, až jsem si vzala neschopenku :wink:

Míšo, to je zase super číst takové pozitivum, víš že bych ti přála i ty dvě kluka-holku, ať to máš pěkně se vším všudy :wink: :slight_smile:
28. dub 2010 ve 20:26  • Odpověz
Woblu, kdoví co cítíš :grinning: , já takhle nemohla v těhotenství Lovelu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a teď v ní peru normálně a nevadí mi vůbec ba naopak :grinning:
28. dub 2010 ve 20:28  • Odpověz
ahojkyholky, jé, to vůbec netuším ke komu jdu, prostě k někomu, neptala jsem se na to... ale ono je to jedno, ne? Nechodí se pak pořád k tomu jednomu... nebo jo? :confused:
28. dub 2010 ve 20:47  • Odpověz
zdravím všechny :slight_smile:
já jsem po dnešním dni k.o. :rolling_eyes:
Verunka jak se dá z kočárku na zem nastává peklo na zemi, vůbec neposlouchá, chodím kam chce, vše bere a když se na ní houkne tak nic, jsem z toho vedle, asi budu muset vše konzultovat s dr, nemáte s tím někdo zkušenosti? Budu vděčná za rady
opravdu je to mazec, tak jsem se rozhodla, že jí nebudu pouštět z kočárku ven, bude v něm jen sedět a kdyžtak se vztekat, to umí prvotřídně, furt se ptám, co jsem ke zanedbala :frowning2:(((( je jak urvaná z řetězu, dnes jsem přišla domů a jen seděla a koukala ani na slovo jsem se nezmohla tak max. na brek a to jsem se těšila na jaro a léto jak budeme chodit ven, na písek a na koupálko a ono prd, když se vzteká je to nářez, lidi se po mě otáčejí, asi jsem špatná matka :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Na druhé mimi už nemám ani pomyšlení,jedno vůbec nezvládám a na tož dvě. Ted už spí,musela jsem se vypovídat, koho to nezajímá či obtěžuje tak se předem omlouvám :frowning2:

všem krásný večer :slight_smile: a hlavně hodné dítka jak už narozené tak i ty budoucí :slight_smile:
28. dub 2010 ve 20:52  • Odpověz
Sovi,chodíš pak k tomu stejnému,jen v případě nepřítomnosti jdeš k jinému.Jsou tam tři,což neni tak hrozný.
28. dub 2010 ve 20:53  • Odpověz
Ahojko tak to se budem muset předzásobit páč se někdy divím kolik se ho prodá ...jinak máme 3 ketáky i s AH embryoložka je minule nafikla když byly tý horší kvality.Tak to doufám vydržej když to já ted musím taky vydržet :grinning: Tý jo Very tak dlouho nekandit ale asi u miminek to je jiný.Já už si to nepamatuju.Jen vím že u kluka jsme měli prdíky do 3 měsíců a to fest.
28. dub 2010 ve 20:53  • Odpověz
Jáji no je to malé dynamo plný neomezený energie,nadšení a zvídavosti.Kolikrát já brečela když byla dcerka malá neposlouchala a byla vzdorovitá ale bylo to prostě takový období u nás teda až kolem těch 2 let.neboj to se srovná. :wink:
28. dub 2010 ve 21:01  • Odpověz
Jáji,klíííd,zkušenosti nemám,ale určitě nejsi špatná matka jen máš superaktivní dítko.My teď pozorujem u neteřinky taky takový ten vzdorovitý vztek,něco dělá,nejde jí to a pak se hystericky rozbrečí,že za to můžeš ty,protože jsi na ní promluvila a ona to třeba
blbě nalepila.Taky nevíme co s tim,doufáme,že z toho vyroste.
28. dub 2010 ve 21:01  • Odpověz
ahojkyholky, aha... tak doufám, že nechytnu nějakého nepříjemného... sakryš, toto mě nenapadlo, ještě tu sondovat, který ten doktor je dobrý a který ne :confused:
28. dub 2010 ve 21:03  • Odpověz
Dobrý večer. Tak jsme z Prahy doma, vložila jsem nějaké foto, na víc jsem se nezmohla. Moc všem děkujeme za přání.

Výlet se zadařil, bylo to super, vyšlo počásko, Kuba byl zlatej, no prostě pohodička.

Už ale padám za vlast, na dnešek jsem byla od jedné do čtyř vzhůru, Kuba měl horší noc, takže jsem dost unavená. Přeju všem dobrou noc a krásný sny.

Jo Sanu, na tu vaší váhu teda koukám, týýýjo vy jste krásně veliký. Gratuluju, Selinka moc pěkně roste. :slight_smile:
28. dub 2010 ve 21:07  • Odpověz
holky díky za názory :slight_smile:
28. dub 2010 ve 21:12  • Odpověz
Sovi,já tehdá sondovala,ale pak jsem si říkala,že je to jedno na koho ta karta padne,všichni tam jsou od toho.Na všechny jsem si vyslechla chválu,ke všem chodí pacientky,holky mě tu naučily,že se musím ptát,ptát a ptát a tak se ptám a ptám,občas na něco zapomenu, tak se zeptám tady,jen co mi vadí je,že nemaj objednací kartičky,takže tě objednaj a nikam ti to nenapíšou a já jsem zvyklá,že mám od každého dr. kartičku s další kontrolou.Ono teď si to pamatuješ,ale když tam jdeš za tři týdny,tak přemýšlíl v kolikže to říkala a nalačno nebo néé.Pro mě to je mazec,já si totiž žádný deníček nevedu,tak se mi stalo,že už jsem volala na kolikátou že to jsme.
28. dub 2010 ve 21:26  • Odpověz
Jaji klliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiid, jsi maminečka jedna báseň, jen dítka maj svou hlavu no, ono to přejde.... :wink:

Holky taky připomínám srazík a vyvolávám Tesi co a jak, jeslti zase na "určeném místě.....?
28. dub 2010 ve 21:28  • Odpověz
juu máte zase srazík,ale asi v PCE že?
já se s vámi snad nikdy nesetkám
až budete mít sraz v hk, tak mi dejtě vědět ju

sanu díky :slight_smile:
28. dub 2010 ve 21:32  • Odpověz
Ahojda!
Taky se jen hlásím,že žijeme.
Dneska jsem opět byla u soudu a opět se nám to odročilo.Takže 19.5. bude další boj,já doufám,že snad konečně už to dotáhneme do konce.Už mě to unavuje. :rolling_eyes:

Srazík - já určitě ANO.A nabízím se,že se tam stavím (máme to za bukem :wink: )a zamluvím,jen potřebuju vědět počet a jídlo.Však už to znáte :wink:
28. dub 2010 ve 21:34  • Odpověz
A neodpustím si pogratulovat Nelče k diplomku.Květu,jsi BORKA !!! :wink: :dizzy_face:
28. dub 2010 ve 21:36  • Odpověz
Věru, mockrát děkuju. Jsem ráda, že jsem to dokázala, ale za obrovský podpory všech okolo mně. Byla to ale dřina a nervy, na starý kolena studovat, uff. Znova bych do toho nešla a už vůbec ne s malým. Tak a fakt mažu do pelechu. :slight_smile:
28. dub 2010 ve 21:39  • Odpověz
Srazík v pardubicích mám fakt z ruky :grinning:

Ahojkyholky, díky za odpověď. Taky to nebudu řešit, ke komu mě dají :slight_smile:

Nelo, moc hezké fotky :slight_smile: také gratuluju k diplomu. Jakou školi jsi to dělala? :slight_smile:
28. dub 2010 ve 21:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.