• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Sovi, děkuju. Studovala jsem v Praze na 1. lékařský fakultě bakalářský obor ošetřovatelství.
28. dub 2010 ve 21:42  • Odpověz
Já taky srazík ano, Šári taky ano, Nelča taky ano :slight_smile: Very zajísté tééééž, Danča tééééž, Věru je jasná téééééž a kdo dalšíííí????
28. dub 2010 ve 21:44  • Odpověz
já srazík též :wink: , ano, ano, jídelák ještě asi není co ?

Nelčo, fotečky krásný, jen jsem nenašla červený diplom :confused: :sweat_smile: , ale ještě jednou veřejně gratuluji !!!!!!!!!!!!!!!!!

jinak se pro dnešek loučím, manža honí manželské povinosti :pensive: :zipper_mouth:
28. dub 2010 ve 21:54  • Odpověz
Jáji, jaká špatná matka ?????? vzpomeň na Luci, taky tu psala, že se Anetka vzteká, děti to zkouší a na lidi se vyprdni. My jsme byli v neděli v parku a na koních se podívat a tam se jedno dítko lehce, ale opravdu jen lehce vzpouzelo a mamina ho seřezala, lidi nelidi, já koukala jako blázen :confused: , protože se mi zdálo, že jako nic moc to dítko neudělalo, ale jsem s ním nebyla celý den že jo....tak nemůžu soudit, ono pak už stačí maličkost a je to :sweat_smile: :pensive:

takže lidi neřeš a Verunka se začíná hlásit o svoje, už to není to miminečko co jen leží a kouká :wink:

tak pááá
28. dub 2010 ve 21:59  • Odpověz
Very děkuju. K mému zklamání mi řekli, že červené diplomy již nepraktikují, ale ukázali mi přímo na diplomu, kde je latinsky napsané, že je to s vyznamenáním a v knize všech absolventů v červenci 2009 jsem napsaná jako jediná s vyznamenáním. Manžel se taky těšil na červený tubus, mělo by to své kouzlo, ale což, zkouknul ty samé jedničky a vážně řekl, že je na mě pyšnej a to byla mnohem krásnější odměna, než barva tubusu. :slight_smile:

Ale v porovnání s tím, co řešíme v této diskuzi jsou tohle zanedbatelné prkotinky. :slight_smile:
28. dub 2010 ve 22:00  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

Nelčo, to jsem zapomněla... gratuluju MOC k diplomu!! Moc a moc. Taky jsem studovala při zaměstnání, sice jen takový nepovinný titul, ale vím, co to je za dřinu. A to jsem neměla dítě. Všechny studenty při práci obdivuju. A jsi první s červeným diplomem, koho znám. No fakt! I když to nebyl červený tubus, rozhodně to stálo za to. Fotky krásné!

Jaji, neblbni, nejsi špatná matka, malá z toho vyroste, to je normální, že se vzteká...
Mch. písni Žofce do IP, srazík je plánován u ní, ale nemůžu Tě pozvat, nejsem hostitelka, tak se s Žofi domluv...

Srazík? Přece 6/5 ve 13 na Vinici v Pardubicích. Tedy... upozorňuji, a předem se omlouvám, pokud bude ten samý den v Hraci garden párty u Žofky, na kterou jsem zvaná, tak dám přednost tentokrát Hradci, protože se s holkama míň vidím, než s pardubickou bandou. Ale uvidím, záleží, jak to vyjde, zda to bude a tak. Zvládnout obojí v jeden den asi nejde... to neumím ani já :grinning: :grinning:

Dobrou :slight_smile:
28. dub 2010 ve 22:06  • Odpověz
nelo, žiova tak to jsi dobrá, s červeným diplomem - gratuluju !!!
28. dub 2010 ve 22:09  • Odpověz
Neliku-gratulka k červ. diplomu.
Míšo a delf-gratulka k mršce, jen tak dál a Míšo- páreček bude fajnovej, to si piš, pozitivně a ono to vyjde, já taky počítám do třetice.
Sanu- díky, pochopila jsem, že se nepíchá u dlouh. protokolu od 2. dne MS.
Woblu-jsi úžasná :grinning:
Dabliku- oddechla jsem si za Tebe, kontrola OK, tak se pěkně pomazlete :sunglasses:
Bery- letí ti to, jaktože máš zase migrénu? Na nic nemysli a čuč furt na telku a přiblblý seriály a ono to uteče. I když s migrénou se dívat na TV asi moc nejde,viď,to zas blbě radim,co?
Holky, včera jsem vyhodila můj oblíbený kozí sýr za 80Kč, po TV zprávách, jak tam strašili klíš't. encefalit. a boreliozou, tak převářet mlíko a nejíst kozí sýry :frowning2:
Nedívala jste se některá včera ve 22h na děti z krabičky? Bylo to zajímavý.
Sovi-zeptejte se holek Jihlavek, který dr. je good.
Veru-hlaď mu bříško.
Já už mám koupenou místenku do FRRRRR. Lázní :grinning:
Jaktože Vám píšou dr. Estrofem a mě řekl, že zabraňuje OVU.
Přeju krásnou dobrou nooooooooc!!!!!
28. dub 2010 ve 22:51  • Odpověz
rozinka - cože? Encefalitida borelioza v sýrech ?????
Na jak dlouho jedeš do lázní? Já na 3 týdny. Původně jsem se moc těšila, teď se mi nějak nechce :slight_smile:
29. dub 2010 v 09:20  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

Františkovy Lázně jsou vždy na 28 dní. Musí se tam "tvrdnout" tak dlouho, aby to mělo účinek. Tři neděle jsou v poho, ale čtvrtý týden je fakt dlouhý, toto je můj pocit, který mi zůstal, teď je to 6 let, co mi běžel první týden lázní... To byl relax, pohoda.... Rozi, tak nezapomeň se shánět po maníkovi, který Ti odveze kufr. Ale jestli jedeš vlakem, co tam přijíždí kolem jedné, tak tam tutově bude čekat :wink:

Užívejte sluníčka!
29. dub 2010 v 09:38  • Odpověz
Krásný sluníčkový den,

uf,tak jsem dočetla.Člověk si na odpoledne odskočí do práce a tady se "drbe a drbe a drbe". :grinning:

Holky co jsou z Hradce nebo z okolí,co si udělat taky srazík tady? Já to do Pardubek nezvládám časově.Při ranní končím ve dvě a ve tři jdu pro Adél do školky.Než se dohrabu do Pardubic a najdu místo srazíku,tak se všechny rozutečete domů.
29. dub 2010 v 09:58  • Odpověz
Ahojky :dizzy_face:

Nelčo, to jsou troubelíni :confounded: , ale máš pravdu, že je to fuk a manžel ti to řekl moc krásně :dizzy_face: a právem je na tebe pyšný!!!!!

aha, tak tady se srazíkuje na dvou frontách :grinning: :grinning: :grinning:
no jo hradečandy to mají z ruky a co má říkat třeba Danča? nebo Míša dojela z takové dálky na květnový srazík :confused:

Rozi, nezapomeň hledat maníka na kufry :grinning: :sunglasses: , to je dost good, se těším na zprávičky z lázní :wink:

užijte si den, nevím co my doma??? asi zavolám k našim, chtěla jsem u mamky upéct trubičky, nemám totiž ty formičky, tak že bych si je tam upekla a pak jezdila po té naší velké vsi :grinning:
29. dub 2010 v 10:22  • Odpověz
Ahoj při čtvrtku, krááásnééém :dizzy_face:

Dani... to s to kamarádkou v Kroměříži :astonished: ...

Veru... to s tím výtahem :astonished: ...

Rozi... tak to jste to v práci spytlíkovaly suprově. Žádné nervy, pohodička :wink:... Září je d a l e k o... A kdy jedeš? Už teď v pondělí???

O srazíku dám vědět taky Marušce :wink: ...
29. dub 2010 v 10:43  • Odpověz
Ahoj holky,
tak u nás dneska bude zase letiště:slight_smile:
Jinak mi volali z genetiky - a mimi jsou OK tak se mi ulevilo:slight_smile:
Jo a už mám i razítko v průkajdě od obvoďáka:slight_smile:
29. dub 2010 v 10:54  • Odpověz
Jaji klííííd, to je normálka, že s náma dětičky občas cvičí :wink: já mám někdy náladu, že nemůžu vydržet ani sama se sebou... a vy jste spolu 24 hodin denně, tak prostě někdy není dobrej den :slight_smile:

Beryku, kdyže bude testovando :confused: jsem jak na trní :wink:

Jó lázně závidím, taky bych si dala :slight_smile: budete mít krásný počásko :slight_smile:

Delf, Míšo, koukejte něco kloudnýho snýst :wink:

Neli, upřímně gratuluju a obdivuju! Já sama jsem vš absolutně nezvládla, takže o to víc mě fascinuje, když to někdo dá, navíc s takovým krásným výsledkem :dizzy_face: !

Dnešní UTZ paráda, milostpán dostal pochvalu, že je ukázkový miminko, váží 3366g, vyloženě tlustoprd to nebude, prý má dlouhý nohy, ale tvářičky už má naducaný pořádně vám teda povím :sweat_smile: :grinning: :dizzy_face: pěkný sysláčky po mamince :grinning: Ptala jsem se, kolikátýho a v kolik budem rodit, že jako na minuty to vědět nepotřebuju, stačí na hodinu, ale dr. se jen tlemil, prej že tak nějak do Vánoc to zmáknem nebo co :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. dub 2010 v 11:51  • Odpověz
Já to nemyslela špatně s tím srazíkem :frowning2: .Spíš to netíhám časově.Nebo si budu muset počkat až budu podruhý těhotná a budu moct přijet.
29. dub 2010 ve 12:02  • Odpověz
Woblu, teda ty jsi šoumenka :grinning: , super, že je malý v pořádku a váha je krásnááá :dizzy_face: , se těším, když vezmeš co tě od začátku provázelo a teď držíš stále 2in1, super :wink:

Čepečku, skvělýýý :wink:

Madli,jééé já to nemyslela nějak zle :sweat_smile: :frowning2: , to víš že jo , jednou se to musí povíst, abys dorazila, stejně se nikdy nesejdeme všechny, vždycky se to někomu nehodí
29. dub 2010 ve 12:54  • Odpověz
Very já vím :wink: .
29. dub 2010 ve 13:02  • Odpověz
Ahoj,tak to dopadlo tak jak jsem nechtěla,ode dneška si píchám tu zastavovačku denně v malých dávkách,dnes to prdla ještě sestřička,ale zítra musím sama,to bude....Píchat se má přibližně ve stejnou dobu+ - půl hoďky,ale to,že bych přešla z devíti na pátou ranní se jí nezdálo,tak nevím,si myslím,že by to tak nemělo vadit,když jdu jakoby zpětně a budou se mi dvě dávky krýt,horší by to bylo si myslím naopak,no poraďte...Dnes tam byl fofr,teda jen u mého dr.,protože přišel pozdě,ostatní stíhali a tak nějak moc akcí najednou,nějaké transfery a tak,takže moc chytrá nejsem.
29. dub 2010 v 15:18  • Odpověz
Ahojky. - tak podle popisu dr chodíš k Fikerovi ne:slight_smile:
29. dub 2010 v 16:20  • Odpověz
Čepečku,tak tak....
A ještě se zeptám kdyby se tu objevila Míša,Beryk či Delf-čerstvé pamětnice,ale může mi odpovědět kdokoliv,jestli jste po té zastavovačce dobrali to antiko i když delf ho vlastně neměla a Beryk nevím....
To je otázek a to jsem tu včera psala,že se musí sovička ptát a ptát.
29. dub 2010 v 16:29  • Odpověz
Ahoj tak jsem dneska úplně hotová celé dopoledne jsem jezdila po sociálce a v práci měli čarodejnice tak jsem se tam kochala.
29. dub 2010 v 17:11  • Odpověz
Ahojko, tak s tímhle Ti neporadím čoveče... já při IVF antikoncepci neměla, zastavovačku jo, ale pro změnu tu jednorázovou... při vlastní stimulaci mi kladli na srdce, že je třeba dodržovat čas aplikace injekce a to čím blíž k OPU, tím důrazněji (tak jako pochopitelně ne na minuty...) podle toho mě i objednávali a naplánovali OPU. U té zastavovačky by to teoreticky takovou roli hrát nemělo, ale nechci kecat... Neboj, to zmákneš :wink: pár injekcí a bude to rutina :slight_smile:

Deník myšky, den druhý - myška vede 2:0. Nejenže je stále naživu, což kocoura absolutně nevzrušuje, ale ke všemu sežrala připravené sazenice rajčat :sweat_smile: Jestli ji ten debil urychleně nechytí, tak to vezme do rukou švagr se sousedem a to bude čóro móro, mají v záloze hada, co už 14 dní nežral :sweat_smile: :grinning:
29. dub 2010 v 17:21  • Odpověz
Ahojda.Jé Dabli čarodějnice.mě dneska chlapi v práci co k nám chodí říkali at jim neuletím at se jim vrátím.tak jsem jim řekla,že mám nefunkční koště a vysavač má krátkou šnuru.Woblu kámoška měla doma kombinaci hada a králíka jednou se vrátili dom a králík nikde a had nažranej asi taky 14 dni nežral. :wink: Ahojko já měla tu zastavovačku taky jen pigáro.Ale taky co vím holky maj tohle ale nevím proč je to u každýho jiný. :wink:
29. dub 2010 v 18:10  • Odpověz
tak jsme doma z prochajdy a po zdárném cvičeníčku + hadička do zadečka = máme bobeček :grinning: :dizzy_face: :grinning: , teda spíše moře kaše, ale ani nevíte jak se dokážeme v podstatě ze sr... radovat :sweat_smile: :slight_smile: a hned nám je všem mnohem líp a veseleji

no nebude to zrovna nejlepší příspěvek této diskuse, ale i to milé snažilky čeká, že??? :sweat_smile:
29. dub 2010 v 18:25  • Odpověz
Woblu, deník myšky mě baví :grinning: , jen ségře nezávidím :sweat_smile: a držím pěsti ať ji chytne :wink:
29. dub 2010 v 18:26  • Odpověz
tady posíláme foto Mišáka ďáblíka
29. dub 2010 v 18:27  • Odpověz
ahojky holky venku je tak pěkně,že není čas být na netu :grinning:
verýsku pěkná fotka vy máte teda doma pěkného dáblíka
29. dub 2010 v 19:38  • Odpověz
ahojkyholky já měla jen jednorázovku zastavovačku to že jich máš víc to ani nevím,že to může být zaplat pán bůh,že jsem měla jen jednu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. dub 2010 v 19:40  • Odpověz
Very,to nebude asi andílek,viď?
Delf,jo,je to jedna z variant,používá se zejména u nás starších,o tom zda ji použít vypoví tvé hormonální hladiny v krvi,je to šetrnější způsob,neni to taková bomba najednou a mělo by dojít tímto způsobem k lepšímu vyrovnání hormonů.Teď jsem platila 300 a příště si mám vzít víc,prý tak 3000kč :unamused:
Jediné co mi půjde dobře je uchopit špíček :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. dub 2010 ve 20:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.