• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Ahoj...

Veru... to znám, tu radost :wink: ...

Bery... kdy budeš testovat :confused: ???

Jaji... to je jen přechodné období :rolling_eyes: ... bude dobře, vydrž!!!
29. dub 2010 ve 20:28  • Odpověz
teda ahojkyholky ty máš teda humoru prý špíček :grinning:
ahojky sári
29. dub 2010 ve 20:33  • Odpověz
Ahoj holčiny,
tak jsme celý den někde lítali, máme koupené záclony a užívali jsme sluníčka. Dočtu večer. :wink:
29. dub 2010 ve 20:38  • Odpověz
AHojda

Já celej den gruntovala, mamka hlídala, jsem supr "odpočatá" byl to jistej druh relaxu, nemuset pořád odbíhat k Selince...

Very to ználme asi všechny tu radost z bobečku :grinning: Dneska měla Sel takovej bobeček, že jsem ji pochovala, pak zjistila že smrdí a než jsem ji donesla na přebalovák, tak jsem to měla já na tričku, ona na bodýčku, na tričku až pod lopatkama :grinning:

A celej den jsem vzpomínala, jak to vše probíhalo před půl rokem :dizzy_face: No v tuhle dobu jsem se loučila s manžou probraná po narkoze napůl totálně mimo.... ale bylo to za mnou (hooooodně toho přede mnou), Selinka byla v pořádku a ve 4 ráno mi ji "přivezou" ukázat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

No a pro dnešek se loučím, zítra se zase nahlásím, tak paaaaaaaaaaaaaaaaaaa děučátka

PS: fotky budou, pak je šoupnu všechny najednou.
29. dub 2010 ve 21:09  • Odpověz
Dani-maník na kufry už asi bude doma, neboť tam dorazím ve 20h. :unamused: Nic jiného mi v neděli nejede. Gže kufr si potáhnu sama samička. Nechaj mi tam studenou večeři na baru, tak se rěšim, že si k tomu dám vínečko-už dlouho jsem nebyla na baru :grinning: Jo a Dani-jaké záclony jste nakoupili?
Sovi-jedu na 4týdny, ale prý jde zkusit domluvu s lékářem a protáhnout to až o 2 týdny, já bych to zkusila prodloužit o týden,tak uvidíme. Kam to jedeš na tu štítnou, a jaké procedury tam s tebou budou dělat?
Veru-neboj budu psát,co tam se mnou a mojí f..... budou dělat. :sweat_smile:
Prý pouštění plynů a výplachy a bahno a tak. Prý mi tam daj baňku a budou napouštět plyn-bojim bojim, ale co bychom nepodstoupily pro naše drobečky, že? :wink: Určo to má smysl. Neznáte někoho a nějaké případy? Myslim ty pozitivní. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Maminy užívejte si mimíska a těhulky-vy zas svoje plodíky a snažilky píchání :grinning: :sunglasses: :grinning: :sunglasses:
Já jdu do hajan, zítra sázím a balím, už se mi blíží můj mega trip.
Pokud můžu mluvit za Beryka, tak testit prý nebude, čeká až na krev.
Beryku-doufám, že migréna je fuč a pondělí blízko.
Woblu-deník je gooood. Piš jen dál. Bude to seriál :grinning:
Míšo, Delf, Ahojko-píchejte jak mourovatý a my se Sovičkou budem následovat :confused:
Opatrujte se a brouuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. dub 2010 ve 21:16  • Odpověz
Ahoj holky chtěla bych poprosit maminy zda by mi do IP mohli napsat jaký mají typ kočárku. Děkuji
29. dub 2010 ve 21:28  • Odpověz
Čepi, gratuluju k výsledku genetiky!! :dizzy_face:

Woblud... na lázně zapomeň, Tebe čekají jiné radosti :grinning: :grinning: ... máme v baráku šestitýdenní mimi a pořád řve a řve... tak vzpomínám, jaké to bylo.... drželo mě nad vodou jedině to, že je to normální a nedá se s tím nic dělat... Jak říká můj kámoš: nevyhrožujte mi mýma vlastníma dětma. Takže o tom končím. Ale lázně bych si dala :wink:
Jinak gratuluju k výsledku kontroly. Tak začnem tipovačku na Tvůj porod? Co takhle 2/5/10 v 10,10 :grinning: :grinning:
Woblud, tak ta myška, to je gól!

ahojko - držím palce! A s tím časem - pro OPU to má význam, ale u té zastavovačky bych si to asi posunula (můj názor).

Madli, srazík klidně... já to mám stejně daleko do HK jako do Pardubek...

Rozi, já myslím, že i u tohoto vlaku bude... zvlášť v neděli.
Záclony? Takové jednoduché, s očičkama... já to fakt neumím posat, žádné kytky, je obdélníková síťka a sem tam zesílená nit... jsem se vyčerpala, fakt víc nevím, jak to popsat. Jsou do obývací kuchyně.
Jo a Rozi, genitální plyn tam je, ale nebolí, to jako sedíš na WC a z něj stoupá neviditelný a nesmrdící plyn. Takže tam sedíš jen tak, čtvrt hoďky a pak jdeš dom. A "tam" Ti budou cpát jen bahno (stříkačkou) a vodu (léčivou), jinak nic. Plynové injekce bolí, trochu, ale ty se píchají do zad, je to na uvolnění. Jinak tam nic nebolí. No a těhotenství po Frantových? Třeba ta moje kámoška z Nymburka a já :wink: .

Brou :slight_smile:
29. dub 2010 ve 22:15  • Odpověz
Krásný slunečný všemi jistě vytoužený páteček :dizzy_face:

my razíme dnes k mojí gynekoložce, pak na chvíli za nevěstou(Valentýnkou) se podívat, okouknout nové H&M a do Globusu :wink:
pak k našim na grilováníčko

jinak všem přeji pohodové čarodky a snad se tu zase všechny sejdeme, na koho jsem měla mailík, tak jsem poslala přání, na koho nemám pokusím se vložit sem, ale nevím zda to půjde :wink:
30. dub 2010 v 07:16  • Odpověz
jo super, šlo to, snad vám to jde taky zvětšit, aby jste si početly milé ženy :slight_smile:

Sanu, jinak krásný vzpomínky viď :dizzy_face: , je to nostalgie :dizzy_face:
30. dub 2010 v 07:18  • Odpověz
Soni, všechno nejlepšíííí k narozeninkám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , ať ti všechno vyjde jak si přeješ :wink:
30. dub 2010 v 07:20  • Odpověz
:sunglasses: Dobré ráno :sunglasses:

dnes jsem jak praštěná palicí, v noci jsem měla hnus sny :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,zatím jsem netestovala,asi to nechám na pondělí
holky užij te si krásně čarodky a přeji bájo víkend
30. dub 2010 v 07:30  • Odpověz
Soni taky přeji k narozkám všechno nej nej nej..... :sunglasses:
30. dub 2010 v 07:42  • Odpověz
Bréééé ranko! Jupí-jedeme pro dubovou podlahu
Dani-dík-na ty injekce nepůjdu, ale něco mi tam dr. na záda taky napsala. Prý tam jezdí němečtí pasáci a sháněj holky-co je na tom pravdy? Asi fámy, Viď?
Soni-zdravíčko a štěstíčkoooooo
Beryku-já dnes taky měla hrůza sny a včera taky (sháněla jsem furt v tom snu vybavení do ponorky)hrůza :sweat_smile:
30. dub 2010 v 07:55  • Odpověz
Taky přeju krásný den!
Venku to vypadá opět slibně :dizzy_face: Jen teda večer,až vypuknou ty čarodky a pálení ohníčků,tak se má snad přihnat nějaká bouřka... :confused: No,ono by to bylo i logický,po tak velikým oteplení. Tak uvidíme... My půjdeme ke známým,ještě se ségrou a její rodinou.Mají kousek odtud v zahrádkářský kolonii chatičku,tak si tam opečeme buřtíky,dáme vínečko... Tak se těším.Klaudi bude "bivakovat" v kočárku a potom se ji pokusím normoš uspat a večer převezu dom.Nějak to zvládnem. :wink:
Jen je teda teď naprosto šílená.Má rýmičku a dny a hlavně noci jsou u nás katastrofa! Pořád se budí.Dneska jsem si dělala při každném vstanutí čárku a ráno jsem jich napočítala 6.A co předvedla večer! Běžně kol.19.30h usíná,ale včera řvala a řvala a uřvala se až před 22h.Tak nevím,jestli nemohla dýchat,nebo ji nebylo dobře... Nosík jsem jí vysála,ale nic moc v něm.Tak nevím :unamused: Já mám rýmu taky a jsem z toho pěkně otrávená,tak natož pak ona :rolling_eyes:
30. dub 2010 v 07:56  • Odpověz
Ćepi - gratulace k O.K mimískům :dizzy_face:

Veru - fotečka ďáblíka nádherná :dizzy_face: Hele,ale nebuď zlá matka a hoď ho sem ještě v andílkovským :wink: :grinning:

Sel půlroční.... To to utíkááááááá :confused: :dizzy_face:

Woblu tipuju na 5.5.2010 to nejen že má svátek Klaudi,ale je to celý takový hezký a zakulacený číslo :slight_smile:

HM - včera jsem se tam byla mrknout.No,první dojem takovej,že jako zbytečně moc humbuku pro nic :confused: No,ale prolítla jsem jen zběžně,tak až bude víc klidu,třeba se líp rozkoukám a užasnu :fearful: :grinning: Jen když jsem tam odtud vycházela,tak se proti mě řítil Leoš Mareš,tak jsem jako správná venkovačka otáčela za ním hlavu :fearful: Je sympaťák.Já osobně ho mám celkem v oblibě.Jen jsem si myslela,že je to čahoun a možná je i o fous menší,než já.(Ostatně,ale kdo není,že? :sweat_smile: :grinning: )
30. dub 2010 v 08:09  • Odpověz
My za chvíli odjíždíme :wink:
Věru, čarodky zvládněte a hlavně nezmokněte :wink: , s tím čahounem :grinning: , respektivě to poslední v závorce :grinning: , teď jsi ze sebe udělala mega ženu :wink: :grinning:

já chci do H&M kvůli pláťákům pro Mišánka a když je tu neuvídím, tak je mám zamluvený u sestřenky v Anglii v H&M, ale kvůli jedněm pláťákům se mi ji nehce extra otavovat, ikdyž ona je totální pohodářka :wink: :sunglasses: a balík už má beztak nachystaný :grinning:

tak pádím vzbudit dítko, rychle nakrmit, ustrojit a vyrazit

čaukyyyyyyyyyyy
30. dub 2010 v 08:22  • Odpověz
Veru...si tak poněkud připadám.Když v 90% s kýmkoliv se bavím,tak koukám dolů :sweat_smile: :grinning:
30. dub 2010 v 08:27  • Odpověz
Brý den :dizzy_face:

dneska bude zase krásně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Za chvíli jedem na kole na anglinu a odpolko se těším na čarodky..letos už si to Anetka určitě užije :dizzy_face:

Do H&M se taky chystám, ale v tom krásným počasís e mi do obchodáku nechce..ale o víku to asi taky stihnu omrknout :grinning:

Sel gratulka k půlročku :dizzy_face: toto letí :astonished:

jaji, jj, děti zloběj a počkej až bude mít Veru "rozum" to bude teprve to pravý zlobení, když už dělaj naschvály,... :rolling_eyes: někdy je to náročný, ale pak to zase vynahraděj obejmutím a pusinkou...do toho Anetku mumlá "mijuju" :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je nádherný :dizzy_face:

Včera jsem byla na konzulce u Novotný :wink: Všechno mi hezky vysvětlila, doporučila podle spermia ICSI, samozřejmě záleží na aktuálním spermiu, dál nám doporučila zavést jen 1 embryo :slight_smile: že dvojčata se berou v poslední době jako nechtěný produkt IVF :sweat_smile: :confused: :confused: samozřejmě bude záležet na kvalitě embryí..ale že jsem mladá, zdravá, tak by to neměl být problém..no uvidíme :wink: v srpnu má ještě dovču, takže do akcd půjdem v září, říjnu :dizzy_face: se těším, že si ještě užijeme pohodový léto a pak šup do toho :dizzy_face:
30. dub 2010 v 08:35  • Odpověz
ahojky luuci no paráda,že ti to doktorka takhle vysvětlila mě přijde,že když se nezeptám nic neřeknou berou to snad jako výrobu a tohle mě docela mrzí,vím,že mají hodně pacientek třeba ale tu chvilku by si mohli najít a vysvětlit pořádně co a jak zatím jsem z toho sklamaná a úplně se děsím co bude.tobě to řekla a nebo ses musela ptát?
30. dub 2010 v 08:39  • Odpověz
delf, já bych řekla, že měla asi půl hodinový monolog a všechno mi vysvětlovala :wink: sem tam sjem se na něco zeptala, ale nějak jsem nevěděla moc na co, takže mluvila spíš ona :wink: máme se objednat na začátek července na sepsání žádosti a to si na nás vyhradí další půlhodinu, kdyby jsme se na něco ještě chtěli zeptat :wink:
30. dub 2010 v 08:59  • Odpověz
jé luuci tak to je fajn,že takhle sama od sebe začala mě přijde že šilhan mocc nevysvětlí je takový hrrrr do všeho,minule jak jsem tam byla tak udělal utz a něco povdal a pak jsem se zeptala to je tda vše?!a on že ano že se uvidíme teda za 14 na utz tak jsem odešla a v autě mě začalo vrtat v hlavně že minule říkal něo o injekci kouknu do protokolu a bylo napsané,že jsem jí měla dostat,tak valím zpět sestřička na mě koukala,že jsem zpět tak jsem se jí zeptala jak to je a ona,že jo že musím dostat injekci tu zastavovačku a jak jsem byla u nich tak mi říkala a za 14 dní teda,že mám přijít tak jsem jí řekla,že vím,že pan doktor říkal,ale to že mám ještě jít na krev a na lačno to neříkal byla jsem v šoku,že teda toho 4.5.mám jít na krev a utz a ještě k tomu ráno na osmou já bych se objednala až já nevím na kdy třeba na odpoledne tak jako z toho přístupu jsem se docela zarazila,že nic takového neřekl,bud ráda,že ti doktorka vše vysvětlí sama
30. dub 2010 v 09:06  • Odpověz
úplně se děsím toho jak mi bude vysvětlovat to píchání injekcí atd jestli na něco nezapomene,teda pokud mi to vysvětlí a neřekne jen tady máte injekce píchat jednou denně ostatní si přečtěte v návodu :frowning2: :wink:
30. dub 2010 v 09:08  • Odpověz
Dobré ráno.

Rozi, zas tak to nebolí, ty injekce, myslím, že bys to zvládla, že to stojí za to, ten efekt na uvolnění zad tam je... Ale jak chceš. Jinak do lázní asi pasáci nejezdí, ale když si půjčíš kolo a pojedeš sama třeba na Seberg, jako tenkrát já, tak doporučuju ani v tom hnusným kopci radši z kola nesesedat... je to dřina, ale mladá holka u cesty (i když s kolem) to radši ne :grinning: :grinning: Nevím, já se tam sama nebála... jen když jsem s tím kolem přijela na hranice, což jsem poznala podle německé sítě na mobilu, jinak fakt pohoda, i na bruslích...

Soni, vše NEJ.

Luci, moc a moc držím palce!! A Novotná je fajn, viď :wink:

Jinak dnes jsem měla trochu šok. Asi neplatí zákon zachování hmoty a vosího zadečku, protože jinak nevím... Za pět minut šest bzučení. Anežka spala. Tak jsem hledala - nedalo to moc práce, protože ta hnusná veliká vosa nebo malý sršeň - se nedala přehlédnout... na okně. Jak tam vlezla, to netuším... Byla mikroventilace, ale to by si přece tu pr..l (ku) musela urvat! Nedalo se jinak, tak jsem se odhodlala a zamordovala jsem ji bačkorou - mezi žaluzií a oknem. To jsou svině, takhle voknem do bytu. Fuj :confused:

Jinak my jdem do solné, mám ještě permici, pak na plavčo a večer na čarodky na chatu, aspoň na chvíli. Ale spát budem doma, tam jsou polní podmínky, ne, že by to malá nezvládla, ale pro můj klid :wink:

Delf, ptát, ptát, ptát, fakt. Je to Tvůj život, Tvoje prachy, tak se ptej, ať víš... Novotná je na tohle fajn, vždycky mě všechno pěkně vysvětlila, nevím, jak jiní doktoři.

Lítejte opatrně!! A když ne dřív, zítra tu budu (pokud mě ve vzduchu někdo nesestřelí :grinning: :grinning: )
30. dub 2010 v 09:08  • Odpověz
Luci,tak faj. :wink: Přes léto se ještě pořádně zreláxnete a pak hurá do toho! :wink: A třeba to ani nebude potřeba.Koukej já - 4x transfer a nic a pak to bylo přirozeně,ani jsem nevěděla jak :fearful: :dizzy_face: A Novotná je moc fajn.Párkrát zaskakovala Provazníka a nemůžu si stěžovat :wink:
30. dub 2010 v 09:09  • Odpověz
Věru a kolik měl bývalý morfologii?? Novotná mi říkala, že se zázraky dějí a třeba IVF nebude potřeba..uvidíme :wink:

Delf, každý dr je jiný...ale Šilhan je super odborník..jen hold mín mluví....tak se na všechno ptej :wink:

Holky, užijte si čarodky :dizzy_face:
30. dub 2010 v 09:13  • Odpověz
teda rychnov to je teda hnus po ránu brrrr,když to tak napsala tak jednou když kája byla malá a spala v kočárku a představ si,že měla sítku tak nevím jak,ale dostal se tam sršán já myslela,že budu mít infarkt to bylo hrozné,tak od té doby jsem byla pak s ní venku ikdyž měla sítku nehápu do ted jak tam mohl vlézt.
já vím ptát se ptát se,ale já nechci aby si myslel,že jsem otravná atd.no jsem zvědavá na úerý až se ho zeptám na neschopenku,no kdyby se zeptal sám byla byh v sedmém nebi to vám povím,mám strach z toho,že řekne ne é to je zbytečné dávat neschopenku už ted,kdyžtak až po odběru vajíček.
30. dub 2010 v 09:25  • Odpověz
Luci,on měl první spermio 23 a po roce a půl jsem otěhotněla na 6% :wink:
30. dub 2010 v 09:34  • Odpověz
Hehe, no manžel chce strašně květňátko :grinning: a trochu vám tipovačku usnadním, protože jsme se rozhodli jet na víkend na srazík s nadvěcovkama, takže tímto dávám do neděle nohy křížem :grinning: No kdyby náhodou, tak porodnice je tam kousek :sweat_smile: Tímto se tedy přes víkend nebudu ozývat :wink:

No delf, ono každýmu vyhovuje něco jinýho, já to měla naštudovaný a vyčtený, tak jsem se jen zeptala na to, co mi nebylo jasný a stačilo mi to. On Šilhán je takovej ,,pošuk" :grinning: Agi myslím jednou psala, že běhěm konzultace spadl ze židle :grinning: Ale jak píše Lucka, jako doktor je prvotřídní a když jsem ho tam viděla pobíhat před OPU, tak jsem byla hned klidnější.... :wink:

Luci, parádní přístup :dizzy_face: pěkně si užívejte rodinné pohody a když to druhé prtě nedorazí, tak mu pak trošku pomůžete :wink:
30. dub 2010 v 10:47  • Odpověz
Jo a myší zpravodajství - holka to má za sebou. Vzpomínejte v dobrém. :grinning: podrobnosti zatím nevím :grinning:
30. dub 2010 v 10:49  • Odpověz
teda woblud to jsi mě pobavila s tou židlí jako bych ho viděla na zemi :grinning: :grinning:
30. dub 2010 v 11:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.