• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Ahojky,
U nás jsou čarodky jasný.Petr si jede s Adél užívat na chalupu a já razím do práce. :frowning2:

Luuci,máme to naplánový stejně.Pokud se přes prázdniny nezadaří,tak od září se na to zase vrhneme.
30. dub 2010 ve 12:50  • Odpověz
Ahoj

Předem vyřizuju vřelé dík od Soni za gratulace :wink: :slight_smile: !!!

A teď přemejšlím, co jsem to chtěla.

Věru ženo obryně :grinning: a nejsou to zuby.....??? (to všechno házím na zuby, ale tak měsíce už by jste na to měly.....)

Luc, tak je rozhodnuto. Supr :slight_smile:

Rozi hlavně podej z lázniček nějaká infa....!!!! :wink:

Very, takovej vejletní den máte. A nečílí tě, že na Mišáka nevidíš když řídíš? Mě se Sel sem tam v zadu čertí a já nemůžu nic....max tak zpívat.

Danu a kdyže má být stěhování?

My asi nic podnikat nebudem, tak na vás budu vzpomínat, jak koukáte na ohýnky.....

HMko prej dobrý, co jsem já slyšela, tak nevím. No něco se tam určo vybere......

Jdu stáhnout fotky a pak uspat Seliňáčka.
30. dub 2010 ve 13:51  • Odpověz
Woblu tak já tipuju 5.5. 2010 :sunglasses: No rok jsem asi psát nemusla, ten je jasnej že.... :grinning:
30. dub 2010 ve 13:53  • Odpověz
Ahoj,tak já to mám taky za sebou,vzpomínejte v dobrém,myslím tím první injekci sama,nebyla jsem tak šikovná jak sestřička,dělá se mi tam modřina,ale těch asi ještě bude.
Delf,to půjde,nesmýš tak váhat a přemlouvat se,prostě prd a je to....
Jinak já mám taky dilema injekcí mám 28 a píchat si mám jednou denně,takže stačila by půlka,nevím proč takové množství?
A dnes jsem doma,ráno jsem jela do práce a mistr,když mě viděl,tak se slitoval a poslal mě domů,holt hrůza děs a to už alergeny břízy jsou na ústupu.Takže čarodky v posteli - dobrý,leč sama,chlap odjel na 3 dny volejbalovat.Stejně by mě nic nechutnalo,v krku jak v polepšovně,koupila jsem si volně prodejný antibiotikum k inhalaci,je to sprej s nástavcem krk,nos,do krku pohoda,ale hnus chuť a nos děs,večer jsem tam šlehla dávku-neuvěřitelné co se stalo,mi zírali a vy bude teď-dvě hodiny neustálého pšikání či pčikání,12 kapesníku mokrých hned,ale účinek lepší,odlehlo mě v uších,ráno jsem to zopakovalo s mírnější odezvou a teď se přemlouvám k další dávce,tak držte palce.Dochází kapesníky,papírové nemusím.
30. dub 2010 ve 14:05  • Odpověz
Nesmýš-nesmíš,su to,ale ostuda.
Těm kdo budete večer u ohýnku připravovat se k odletu přeji pohodový start....
Soničce,taky vše nej....,hlavně hodně pohody.
30. dub 2010 ve 14:08  • Odpověz
Ahoj užijte si čarodky. Já mám skoro vyklizené skříňky v pokojíčku.
30. dub 2010 v 15:33  • Odpověz
dobré odpoledne. Jsem tu den nebyla a zase v tom mám guláš kdo je kdo :slight_smile:

ahojkyholky, ježíš, doufám, že my nebudeme chodit k někomu, kdo bude chodit pozdě a bude mít zpoždění. Manžel je na tohle vyloženě alergickej a říkala jsem si - soukromé zařízení, snad budou dochvilní. Hm, asi ne :unamused:

Rozinko, já jedu na ty 3 týdny a víc bych asi nezvládla. Už takhle si nedovedu představit 21 dní pryč z domu, fakt se mi tam nechce. Předpokládám, že mi naordinují chůzi po horách, to je nejlevnější :grinning: :grinning:, masáže jizvy, biolampu a nějaký bazén, víc nevím.

DNeska je krásně, co? Hovím si na zahrádce :slight_smile:
30. dub 2010 v 16:06  • Odpověz
Sovi nebooj, to si zvykneš, časem......se ti to dostane do paměti :wink:
Sovi no tak na to se připravte, že budete čekat, teda aspoň semo tamo... i když to je na objednání noo :sweat_smile: S tím radši počítat dopředu, aspoň nebudete zaskočeni, max mile překvapeni, že se nečeká :wink:

Já jsem vložila 2 fota, jedno toho našeho chuligáněte a druhé rádoby dortu, ale jak píšu, chutnal (aspoň něco...)
30. dub 2010 v 16:26  • Odpověz
Ahoj,
hlásím se po opět delším výpadku. Tentokrát nás skolila nějaká střevní chřipka, no děs, 3 dny, horečky a problémů se střevní chřipkou spojeným, skoro 4 kila dole, Kubíček to taky ustál celkem v poho, teď to asi chytne manža :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Chudák....

Budu reagovat jen na to, co jsem zahlédla:
Srazík, s náma určitě počítejte, tentokrát už nám do toho žádná teplota nevleze, máme vybráno :wink:

Nelinko, gratulka k titulu, jsi šikula, Kubíček s taťkou jsou na tebe hrdí právem :wink:

Sarii je už na netu, super :wink:

Ahojko, držím palce, ať je řádná úroda a alergie ať poleví :wink:

Sanu, super váha, Selinka je kus, nejsem si teď jistá, jestli netrhla Kubíka :grinning: :wink: Jinak vše nej k 1/2 roku :slight_smile:

Woblu, tvoje diskuze s doktorem a komentáře jsou nepřekonatelné :grinning: :grinning:

Sovi, na čekačku se připrav, ale výsledek stojí za to :wink:

Jo, jak asi Bery????

No, a to je vše, co jsem stihla...
Jinak dneska před Ideonem je nějaká motorshow, hudba tady řve jak urvaná, za chvvilku to začne, tak jsem zvěddavá do kolika to bude, máme to hned po oknama, aby vůbec Kuba mohl spát, teď mi to totiž vzbudili :angry: , jako by nestačilo, že nám do bytu svítí neonová tabule od novýho Gimletu :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , a takové to bylo klidné místo....
30. dub 2010 v 16:59  • Odpověz
Dani-dík, uklidnila jsi mě, ne že by mě chtěli hned zaměstnat, tolik si nefandim,ale jen ten pocit. Jo a já zabila vosu na okně mezi žaluzkama včera - takže vím o čem luvíš, akorát jsem ji sviňu málo zmáčkla a vylítla na mě,pak spadla já ji ještě zašlápla. Já tak nesnáším vosy. Včeličky jsou tak mírumilovný, když sbíraj pyl,ale vosy ihned útočej!!!Mrchy!!!
Sanu-Celince vše nej . . . k půlročku-toto utíká, když jsi nám ji poprvé ukázala :dizzy_face:
Delf-Provazník nemá půlhodinový monolog, ale na co se zeptáš, to ti odpoví, ale ptát se. Já to měla minule napsaný a furt jsem se ptala a byl výbornej, řekl mi, že nativy můžem zkoušet každý měsíc, tak mě uklidnil, nechce se mi zatim moc šprndat tím 3.IVF, tak až se vrátím z lázní nebo od moře,tak zkusíme ještě nějakej Nativ a pak červenec 3IVF to jistí :wink: :wink:
Woblu-já to vidím na svátek práce :grinning: a já mám na svedomí už 4 myši tuto zimu :sweat_smile:
30. dub 2010 v 19:38  • Odpověz
Tak jukám co kdo a ono nic.

Dneska Sel předvedla při 3. lžičce kaše parádní histerák, nevím proč, no nic méně jsem triskem udělala mlíko do flašky a byl klid. :confounded:
Tak zítra další test..... (přitom 4x kaši dlabala normálně :confused: ) To je jako normoš jo, prostě na to nemá chuť, tak odmítne asi co...???!!

A vosy i včely tady lítaj, potvory. Dneska jsem je odháněla i od kočárku, takže od zítra bude na kočárku síťka..... a do oken snad zajedem koupit teď o víkendu.

A všem dodatečně dík za přáníčka ke svátku a půlročku.... ani nevím jestli jsem poděkovala.... :pensive:
30. dub 2010 v 19:54  • Odpověz
ahojda holčinky...

zdravíme s Vašíkem...

Celince vše nej k 6. m---

a jo a Jaji, prostě né každý mimi je klidný a hoďnoučký....mám stejný pocity jako ty....jednou až přijde Evík, ta by mohla povyprávět.... :wink:
30. dub 2010 ve 20:28  • Odpověz
Ahoja...
Tak jsem to tu přelouskala...

Bery... myslím na tebe!!!

A co takhle další fotka Valentýnky??? Není???
30. dub 2010 ve 20:46  • Odpověz
Ahoj,
dočítání dnes už nedám, jen jsem to prolítla skokem :wink:

a teď už padám za vlast, u našich super grilování, doma jsme z okna viděli krásný ohňostroj a teď si dám caro a zákuseček a půjdu spát :slight_smile:

foto Valentýnky asi zítra, dneska jsme tam byli, je to malej bobínek, úplně jsem byla v šoku :sweat_smile: , Gabča všechny moc zdraví a máme ji na pondělí držet pěsti, aby je ukecala a pustili je domů :wink:

H&M, to co jsem chtěla Michálkovi neměli, takže sestřenka v Anglii to jistí, ale za to Verunka si koupila sice v oddělení pro mladé dívky, ale i tak šatky - samo, že ladí ke kočárku :wink: , takže moc spokojená :slight_smile:

dobrou noc všem a zítra se všechny šťastně vraťte :wink:
30. dub 2010 ve 21:49  • Odpověz
Ahojky!
Tady se už spinká... No,já taky povalím na kutě.Do rána to budu mít ještě 6x :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: ,tak ať v mezidobí něco málo dospím.
Byly jsme opíkat klasický buřtíky tady kousek od nás v zahrádkářský kolonii.Kousíček od centra,ale příroda jako v pohádce :dizzy_face: Tak jsem nasála tu krásnou jarní atmosféru (která zítra bohužel asi zase zkončí :sweat_smile: ) a bylo mi nádherně.Klaudiš si dala v 19h kašičku a usnula v kočárku jako zabitá.Takže jsem si užila pokec a vínečko...Prostě paráda.Pak jsme se přemístily domů,vynesla jsem ji po schodech,dala "kojnout" a hnedka zase usnula v postýlce :pensive:
Počásko taky suprový,takže bezva den :dizzy_face:
Zítra pojedeme ke tchánovcům,protože nás pozvali na oběd,odpoledne má terka mimořádný trénink a v neděli ve 4.30h odjíždíme směr Chomutov na mistrovství Čech v moderním tanci.Cesta busem a navíc dooost dlouhá,ale na druhou stranu se těším,že si "odfuknu" od Klaudi a budu celý den jen a jen s Terezkou.Taky si to zaslouží :dizzy_face:
Tak teď už zaléhám a přeju všem krásnou,dobrou :wink: :pensive:
30. dub 2010 ve 23:10  • Odpověz
Čus holky,
hlásím, že žiju. Někdy mám pocit, že nějak hrozně rychle, aktivně, nebo co. Aktivita ale spočívá v poněkud něčem jiném než u vás :grinning: Řešili jsme:
- první návštěvu dcery u gynekologa a vysvětlování, že když ji gynekoložka viděla už uvnitř, tak to v žádném případě nezavdává důvod jí říkat "teto", a stejně když tam pak byla sama, tak si neopomněla poznámku, že obraz by měl větší efekt na stopě a rozhodně na koze nepoleze níž, protože se jí zrovna dobře leží :grinning:
- následně (neb jsme se také přestěhovali- sice jen o patro nahoru ale včetně bourání dvou místností) vysvětluji truhlářoj, že na výrobě kuchyně závisí milostný život naší mladý (odpovědí mi byla otázka: "jak můžou souviset moje ruce s milostným životem tvé dcery?") - maminka chlapce našeho již prošlého miminka prohlásila, že může on přijet až bude kuchyň, a tak :grinning: Jsem sice reagovala, že klidně může nabalit rendlíčky i pro nás, ale nějak se to nesetkalo s úspěchem :grinning:
No veselo, se těšte se na pubertu a to předpokládám, že s vnoučatama bude ještě větší zábava. Posledně jsem totiž prohlásila, že bych se na něco jela podívat s dětma, načež mi manža odvětil, že teda nechápe s jakýma dětma, neboť náš puberťák rozhodně moji plánovanou aktivitu rozhodně neocení :grinning: (ještě že máme sousedy, snad nějaký matroš půjčí :grinning: - nebo kdo se hlásííííí dobrovolně ?! :grinning: )
No a pak jsem párkrát přišla do práce s nohama od bahna (neboť jsme zrovna s Romčou před prací potřebovali někam jít přes rozmáčené pole), takže vysvětluji v práci, že nejsem prase, nýbrž člen aktivního manželství :grinning:
No a když pak jednou za čas tady na vás juknu, tak si říkám, že bych někdy skoro než řešit různé šifry, pubertální nápady a tak, moc ráda se věnovala poklidnému životu prdíků,kojení a tak (kdyby někdo nechápal,tak to jev zpruha pro ty, co se nedaří). Ale ono každé pro má i své proti, takže užívejte co zrovna život přináší a to bez ohledu na to, co jste plánovaly :grinning:

A mimochodem, doufám, že jste všechny dnes neodletěly.
Výhradní právo měla jestli se nepletu jen Sonča, která je právoplatná čarodejnice včetně data narození (ufff, deň raždénija - fono v ruštině - mě napadne dřív :grinning: )

Jak říká jeden můj kamarád - mějte se a smějte se :grinning:
já se zase někdy zjevím :grinning:
P.
30. dub 2010 ve 23:38  • Odpověz
Ahojda holky,krásnou sobotu :sunglasses:

Rozi už máš vše nabaleno?Zítra tradá lázně :wink:

Palvap ahooooj, ukaž se častěji,pěkně jsi mě pobavila :grinning:
Věru Terce zítra budu držet pěstičky :wink:
Very dík za info od Gabči, v pondělí budem na ně myslet :slight_smile:
Tesi jaká byla noc?
Sanu fotečky,krásný Cel to moc sluší a dortík barevný, veselý, to se mi líbí :wink:
Ahojky at ti je líp,alergie to je pěkný svinstvo
Woblu já Tipuju 11.5.
Luci užij te si léto a pak hurá do toho :sunglasses:
Delf nedat se a porád se ptát
Kde máme Danču?
Agi kdy máte hrát divadlo a jak se ti líbíl film?
Já zas noc nic moc ,večer migréna a od 3h. jsem strašila bylo mě blbě od žaludku a podbříšek pěkně bolel,lítala jsem na záchod kontrolovat jestli mrcha nepřišla a zatím dobrý,modlím se ,aby to dopadlo. :wink:
1. kvě 2010 v 10:08  • Odpověz
Jo a zapoměla jsem,na srazík se hlásím,jen prosím o info,kde to je.
1. kvě 2010 v 10:46  • Odpověz
Hoja, pěknou sobotu přeji, :slight_smile:
tak my před chvílí dorazili z plavání a jsem už totál KO, ale Kubíčkovi to moc šlo :slight_smile:
Bery, držím moc palce, kdy bude testovando??? Jsem napnutá jak guma u spoďárů :wink:

Těším se na foto Váji :slight_smile:

Pavli, tak u tvýho příspěvku jsem se fakt nasmála, hustý :grinning: :grinning:

Věru užij si návštěvu a držím Terce palce na mistrovství :wink:

Sanu, ty vosy a včely děs, jsou tu i u nás v centru a doma máme každý den aspoň jednu :angry: , neskutečně mě to štve.

Noc u nás - hrůza. Od 23,30 - 1,15 vstávání po 20 minutách a čajování , 1,30 - 2,00 uspával manža, další čajování a chování ve 3,30, pak krmení v 5,30 a od 6,30 vzhůru :stuck_out_tongue_closed_eyes: , vytuh teda hned v sedačce na cestěě domů, tak to jdu na chvilku zalomit s maželem ke Kubovi a užívat si chvilku klidu. :dizzy_face:
1. kvě 2010 v 11:13  • Odpověz
Jo, Bery, super, že dorazíš na sraz, mrkni na www.restauraceujezera.cz, nebo písni Věrce, bxdlí poblíž, tak ti to dokáže vysvětlit asi nejlíp :wink:
1. kvě 2010 v 11:15  • Odpověz
Zdravím při sobotě,holky přeji vám hezký máj a nezapomeňte na polibek pod rozkvetlou třešní.
Musím přidat další story s injekcí,jsem teda špekulovala jak to udělat,aby tam nebyla modřina a řekla jsem si,že jsem ten špek včera asi držela moc křečovitě,tak dnes jsem ho jen tak lehce přidržela a jak jsem měla lehkou ruku,tak mi tam zas nechtěla zajet jehla,tak jsem musela trošku s rozeběhem-ha,ha-,abych propíchla hroší kůži a bezva,jen mám po jedné injekci dvě dírky...
Beryk,ahojda,to už musí dopadnout,ale jsi dobrá pokud si netestila.
Sanu,dort samouk bezva,hned bych ochutnala a Sel je kočka,jak tam krásně stojí.
Vm,tak to bude zítra prima oddych,ať se holkám zadaří.
Sovičko,k mému to nebude,on tam pondělky neni,ale na čekání se připrav,nikdy nevíš co se stane a u vás to bude o to horší,že budete dojíždět 100 km pokud jsem dobře pochopila,takže naplánovat včasný odjezd se super dojezdem se mi zdá skoro nemožné,hlavně po dálnici.
Ano Danča má výpadek a taky čepi fláká docházku.
1. kvě 2010 v 11:21  • Odpověz
Ahoj holčiny,

včera jsme dorazily hodně pozdě, ale bylo to včera :grinning: :grinning: Anežka dostala kaši a ausnula v kočárku, naprosto to neřešila. Jo, jsem si vědoma, že před revolucí by na mě poslali sociálku, kdyby mě někdo viděl přijíždět takhle v noci, ale je jiná doba. A jí nic nechyblo :grinning: :grinning:
Myslela jsem, že dočtu, ale nestihám, tak nějak. Jedem pro taťku na chatu a pak k našim, užívat si pohody. A večer na večeři k výročí, máme 5 let od svatby :dizzy_face: :dizzy_face: Takže asi se objevím až zítra.

Jen pár poznámek. Woblud, tak to bude květňátko, jinak už to nedopadne, to má manžel radost, že?
A na myšku budu vzpomínat... :grinning:

A ostatní fakt nestihnu dočíst. Pa. ... zkrátka nesestřelili mě, neodletěly jsme, ale nestihám :grinning: :grinning:
1. kvě 2010 ve 12:04  • Odpověz
ahojkyholky brrrr, to s těma injekcema zní naprosto příšerně. Vůbec si nedovedu představit, že si to budu sama píchat :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Čekání je blbé. Na druhou stranu se čeká všude, čekali jsme i na Obilním trhu. Pokud to nebude čekání delší než půl hodiny, přežijeme to. V opačném případě mi tam bude asi manžel vyšilovat.

Dotaz, co se dělá na té první konzultaci? Je možné, že budou chtít dělat manželovi čerstvý spg? Poslední má z června 09 a výsledky máme napsané na kartičce. Předtím mu dělali ještě jeden a výsledky v ruce nemáme. Budou dělat něco se mnou? Já netrpělivě čekám na MS, už jsem ji měla dostat, tak je možné, že budu v pondělí tak 2. den cyklu - nebudou mi tedy rovnou brát krev, aby zjistili, jestli ovuluju? Na Obilňáku mi to dělali, krev 2. a pak 15. den cyklu.
1. kvě 2010 v 15:07  • Odpověz
ahojky
soviicko já co nejdýl čekala za tu dobu co jezdím do hk tak 45 minut jiak do půl hodky.vše s vámi proberou co a jak se má pokud by js byla teda 2dc mohli by ti vzít krev aby jsi pak nemusela jezdit extra já tam tenkrát byla poprvé a jeli jsme ram znovu za tři dny kvůli krvy mrcha si to špatně ačasovala.no asi budou chtít nové spermio to vaše už je dost staré.se mnou nic nedělali žádná prohlídka nic,ale třeba u každdého doktora to je jiné.
no s těmi injekci to bude horor teda,takže ahojkyholky jaká je rada na zapíchnutí,třeba za týden už to bude aktuální,no mělo by být když tam jdu v úterý
1. kvě 2010 v 15:58  • Odpověz
zdarec,

nestrašte s čekáním, já něčekala snad nikdy a pokud ano, tak maximálně 10 minut
1. kvě 2010 v 16:40  • Odpověz
tak to máš dobré míšo :wink:
1. kvě 2010 v 16:42  • Odpověz
tak už se nám to blíží vid ty jdeš ve čtvrtek?nebo v pátek?
1. kvě 2010 v 16:43  • Odpověz
a já mizím do prce mějte se tu pěkně
1. kvě 2010 v 16:49  • Odpověz
Ahojky,

my si včera užili super čarodky :dizzy_face: O Anetce jsme celý večer nevěděli...lítala tam s dětma, tancovala, klouzala se,.. :dizzy_face: super večer, v 9 jsme jí museli odtáhnout domů, jinak by tam byla do ted...ale zase spala až do 9. :grinning: Líbačku pod třešní máme taky za sebou :grinning:

Známí nám tam řekli, že čekaj další mimi...mají za sebou 2 neúspěšný IVF a ted maj přirozeně ročního prcka a jsou už v 3. měsíci :sweat_smile: takže zázraky se dějou :wink: a holčina otěhotněla při kojení, měsíc po vysazení HA při kojení..tak bacha :grinning: :grinning: :grinning:

Já teda v Pcích dost často čekám i hodinu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: spíš málokdy čekám míň jak půl hodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo a z H&M jsem teda zklamaná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. kvě 2010 v 17:16  • Odpověz
Hoj holky!Dík za zítřejší držení palečků. :wink:

A ohledně SRAZU - pište mi do IP kdo se zůčastníte a co si dáte k baště.Já tam hned po neděli skáknu a zamluvím :wink:

A už se stráááášně moc těším :wink:
1. kvě 2010 v 17:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.