• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
lu ci,tak to jsme na tom stejně.Jsem se tam těšila a nif mof... :rolling_eyes:
1. kvě 2010 v 17:18  • Odpověz
Luc,no to mě teda pověz IVF nic a pak to jde samo,švagrovka je toho příkladem :confused: ta příroda.
Sovi,spermio si myslím první den né,to si vás objednaj a na další návštěvu,u tebe tu krev možná ano.Jinak se seznámí s vašim zdravotním stavem,bude chtít vědět co máte za sebou a tak nějak naznačí co by u vás viděl jako vhodné.Nic se neboj,já byla na první návštěvě jak vyplašen zajíc a přítel na tom nebyl o moc líp.
Delf,ty už jdeš na ko v úterý?Budu na tě myslet.Hele,dneska je svátek,tak makáš za příplatek,tak ať je to znát. :grinning:
Míšo,holt sis uměla vybrat,ve čtvrtek tam tvůj dr. nečinně postával a tak jsem si ho prohlížela a přemýšlela proč si tenkrát psala,že je jak mimozemšťan.Snad ten kukuč. :slight_smile:
1. kvě 2010 v 19:59  • Odpověz
Ahoj holky,
nedočetla jsem :pensive:

dopoledne jsme se dali doma do úklidu sakum prdum, tak jsem ráda, že je převážná část hotová včetně těch oken :stuck_out_tongue_closed_eyes:
celé odpoledne až do večera procházka + hledání třešínky :grinning: , takže padám :wink:

do alba jsem vložila foto Valentýnky, tak jukněte na kočenku malinkatou :dizzy_face:
1. kvě 2010 ve 20:26  • Odpověz
Ahoj holky tak včera jsme byli na čarodky u našich a dnes dopoledne u tchánovců. Do toho jěště prochajda s manžou a Maxíkem. Maxina chrápe.

Je normální, že se konečně začínám cítit jako bych těhu nebyla. Nejsem tak unavená a začínám si to užívat
1. kvě 2010 ve 20:49  • Odpověz
ahojko,já jsem též přírodní úkaz :wink: - IVF nic a Klaudinku mám přirozeně.Takže jak vidíš,zázraky se opravdu dějí :dizzy_face: :wink:

Tak,já mám na zítra spakováno a v 6.30h vyrážíme směr Chomutov.Je tady mamka a říkala,že bude ke Klaudi v noci vstávat,tak se těším,že se po 7mi měsících konečně trošku líp vychrupnu :sunglasses:

Tak jdu.Všem krásnou dobrou :wink:
1. kvě 2010 ve 21:20  • Odpověz
Ahoj

Dneska jsme měli rozcestováno...Hornbach, Halford pro autosedačku, kávička u známých a dom.....

Věru já se nahlásím v pondělí, jako účast je jasná, ale co k snědku a budu mluvit i za Šári, páč ta bude v čoudu....
Ty si to moc užij!!! A Terka ať vatančej zlatou!!!!

Holky díky za pochvaly dortu, ale fakt jsem zkadila co se dalo, těsto mi spadlo, pudink byl trochu hrudkatej a hustej, šlehačka měla taky kousky, lentilky pustili barvu asi když viděly na jakou hrůzu je chci dávat :grinning: Ale suma sumárum byl vynikající, jak je to možné to nechápu :confused:

Tesi no noc teda "parádní" :confounded:

Very Mišák fakt ty věci unosí ta kvanta co má...... každá fotka jinej oblek..... jste dobrý :sunglasses: A Mišák kouzelnej!
Vája je správná mišička mališká. :dizzy_face:

Danu spěchej pomalu čéče.

Bery a kdy testuješ??????????????????????????????????????? Moc držím pěsti!!!

Holky skoro píchačky, nemějte strach, jde o první bodnutí a pak je to pohoda..... já to poprvé odpočítala a bodla a zjistila, že to je v poho....

HMko: Holky jestli jste tam nepřišly pozdě, celé Pardubice byli nadržené na HMko tak 3 měsíce doopoředu, tak jestli nebyla už půlka pryč :sunglasses:
No snad se tam nějakej hadřík najde.
Při nejhorším MMB nebo Tesco to jistí :dizzy_face:

Luc to bylo asi poprvé co si to Anet vyloženě užila co, nebo to bylo minulej rok taky tak? To asi ne co....

Pro dnešek pa pa pa hlavně klidnou nocku!!!!!
1. kvě 2010 ve 22:02  • Odpověz
Dabli já byla unavená až do 9. měsíce, tak si to užívej, že patříš mezi "knížkové" těhulíny, co se během 2. trimestru začínaj probírat zase k životu :wink:

A už fakt pa
1. kvě 2010 ve 22:04  • Odpověz
Ehm,

zkadila..............zkazila

(Jak já píšu nechápu. Píšu deseti, koukám u toho na display a stejně sesmolím takovou hovadinu :grinning: :grinning: :grinning: )
1. kvě 2010 ve 22:05  • Odpověz
Holčičky, koukám, že jste mi neodletěly. :grinning:
Zítra jedu, tak snad tam bude net a já budu stále v obraze sledovat dění našich těhulek a snažilek. Neboť moooooc držím pěstičky!!!!!!! :dizzy_face:
Beryku-mám sbaleno, ráno ještě vyžehlim jedny kalhoty a dozamrazim manžovi stravu tak na 14 dní. Myslim na tě!!!!!
Tak lázním 3x nazdáááááár!!!! :sunglasses:
A dobrou nocc.
1. kvě 2010 ve 22:12  • Odpověz
Rozi, myslím na Tebe, užij si to! :wink:
1. kvě 2010 ve 22:22  • Odpověz
Dočítám trochu...

Sanusko, já v autě zpívám, když se Anežce cestování nelíbí... anebo zastavím, pokecám s ní a jedem dál.
Stěhování příští víkend. Už teď mám z toho skoro osypky :unamused:
Fotka "chuligáněte" dobrá :slight_smile:

Ahojko, drž se, už ať je po alergnech...

A pádím. Brou :wink:
1. kvě 2010 ve 22:27  • Odpověz
... tak jsem dočetla.

U příspěvku od Pavli jsem se tradičně pobavila... ale jako inovace dobrý (myslím ten obraz na stropě nad kozou :grinning: :grinning: )

Ahojko, v píchání se zajedeš....

Tesi, to vypadá na zuby, takováhle noc, ne??

Na srazík s sebou přivezu překvapení :dizzy_face: :dizzy_face:
A vložte někdo jídelák, prosím... se mi to nechce hledat, já lenoch :wink:

S pícháním - já poprvé píchala skoro v přímém přenosu... holky tady to věděly a jedna kolegyně v práci, že kdybych omdlela, aby mě šla na WC vyzvednout :grinning: :grinning: :grinning: No a bylo to v pohodě. A podle mě to není o tom, jak se uchopí špíček, ale o tom, zda se člověk nešťastně trefí do žilky...

Vajulka je krásná :dizzy_face:

A už fakt brou :slight_smile: ... jsme se nějak s drahým "zapovídali", tak jdem spát až teď :grinning: :grinning:
1. kvě 2010 ve 23:47  • Odpověz
ahojkyholky, já bych toho nejraději stihla co nejdříve při té první návštěvě, ať tam nemusíme 100x. Stačí 50x :grinning: Akorát s tou krví to bude ořech. Sice bych zvládla tu první, ale tu druhou, na tu se chodí nějak 15tý den, že? To asi nedám, protože za 14 dní jsem na školení od práce, potom v pondělí musím být v práci a v úterý jedu do lázní. Takže se obávám, že z toho nic nebude :frowning2: No, domluvím se s nimi.

Jinak z konzultace strach nemám, naopak - už jsme si prošli takových vyšetření a pohovorů, že se na to těším, že se zase pohneme někam dál :slight_smile:

Rozinko, užij si lázně :slight_smile: Taky budu muset manželovi něco málo navařit, ale nebudu to přehánět, musí se o sebe nějak postarat. Jen si nedovedu představit to balení, já jedu na 3 týdny a nechci vidět těch věcí. A ty dokonce uvažuješ o prodloužení na víc než měsíc... to bych musela naložit do auta i almary :grinning:
2. kvě 2010 v 00:10  • Odpověz
Taky přeju všem dobrou noc :slight_smile:
2. kvě 2010 v 00:10  • Odpověz
:stuck_out_tongue_closed_eyes: Ahojky holky,tak noční jsem přežila tak ještě jednu ach jo.Sovičko mě brali jen jednou krev a víc už né právě,to je divnéAž teprve ted jak začnu se stimulkou tak mi v sausu budou brát po druhé krev.
teda luuci to jste si to užila a asi nejvíc malá vid.
rychnov takže jak uchopit špíček na tom nezáleží,spíš na tom kam bodneš?!
rozi to se máš a pořádně si to užij jasné.
verýsko mooooooc pěkné foto.
A já mažu do postýlky spinkat až se proberu tak nakouknu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. kvě 2010 v 06:50  • Odpověz
Dobré ráno,
včera jsem byli celý den venku - na letišti, bylo to dobré měli tam kluci akci pro děti tak to bylo fajn
Dnes jsem teda KO - docela mě otekly nohy no doufám, že do zítřka to přejde - to jdu na gyn.

Jinak jsem také v pátek vysadila všechny léky, tak jsem zvědavá co to udělá .......
2. kvě 2010 v 08:23  • Odpověz
Holky kdo se ptal na to jak je možné otěhotnět přirozeně, když IVF nevyšlo. Mě Ivf vyšlo, i když jen na chvíli a pak dvakrát přirozeně, takže zázraky se dějí.
2. kvě 2010 v 08:29  • Odpověz
Ahojky,

tak jsem to přelítla letecky :wink:

Beryku ty máš zítra krev ??? tak na tebe myslím moc a doufám, že na srazík už dorazíš 2in1 or 3in1 :grinning: :dizzy_face:

Rozinko, tobě šťastnou cestu a ať se lázně brzy projeví v té nejkrásnější podobě :dizzy_face: , užij si to moc!!!!!

Dančo, mockrát jsem tu psala, že jsi nezmar. Gratuluji dodatečně k výročí :dizzy_face: , my měli včera 2roky co mě manža požádal o ruku, pod třešní, tak jsem se včera ptala jestli prstýnek opět nebude? A prý zatím ne :sweat_smile: :grinning: , co to bylo jako za odpověď.... :angry: :grinning:

Sanusko, jinak malej jízdu v autě miluje, a když je nervozní tak mručí a to jen proto, že mu vypadl dudlík. Má už od bříška oblíbenou jednu písničku a občas se teda stane, že ji hrajeme 4 x za sebou :grinning: (celou cestu do nebo z Par dubic) , ale je klid :wink: , jednou jsem ho chtěla potěšit a když řídil manža tak jsem si k němu sedla a ďělala na něho opičky a on si klidně začal kňourat, tak jsem mu zmizela z dohledu a byl klid, čumákoval kolem kde co lítá. Tak se mi samo manža vytlemil, jestli nechci náhodou zastavit a jít zase dopředu :sweat_smile: :grinning: a jinak jak psala Danča, asi 2x jsem zastovovala, ale jednou protože mu bylo teplo, tak jsem ho vysvlíkla a byla zase pohoda :wink:

k tomu H&M, bude to teď fakt hodně přebrané, ale ono se to uklidní, já šla jen do dětského, ostatní jsem vůbec neprocházela a v dětském jsem narazila na ty šatky (jsou pro mladistvé :sweat_smile: :pensive:, dětská velikost ) a s radostí koupila :dizzy_face:

Delf, vydrž to, snad bude brzy lepší zprávička :wink: , ať dnešní noční rychle uteče :slight_smile:

Dabli, no ty jsi taky ukázka přírody, fakt že jo :dizzy_face: , fajn zpráva, že je ti dobře, užívej si to, začni se pomalu rozkoukávat po výbavičce :dizzy_face:
2. kvě 2010 v 08:52  • Odpověz
Čepečku více odpočívej, přeci jen je vás víc :wink:

Dančo na překvápko se těším...........tipuji, že přivezeš sebou někoho??? :sweat_smile: :zipper_mouth:
2. kvě 2010 v 08:54  • Odpověz
dablikolik, mně tvrdili před týdnem známí, že všechno je to o psychice. Že i když má chlap třeba jen 1 procento spermií v pořádku, tak pokud je ženská v pohodě a má-li otěhotnět, tak prostě otěhotní. Ale pokud je psychicky nějak rozhozená a ve stresu, pak se to nepovede a potřebuje pomoc, třeba v nějakém tom CARu.
A byli to oba doktoři.
2. kvě 2010 v 09:54  • Odpověz
Dobré ránko,

já toho dneska moc nenaspala...Anetka byla hodná, ale byly u nás kamarádky na víně a spát jsem šla ve 2 :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale po o to doženu :sweat_smile:

Jinak jsem si v jednom tématu všimla, že Dagina je těhotná...jestli si jí pamatujete :wink: a přirozeně, takže zázraky se opravdu dějí a vypadá to, že ne zas tak málo :wink:

bery, držím pěsti na krev..ty jsi vůbec netestila??

Valentýnka je kočka :dizzy_face:

Sanu, my jsme museli Anetce asi v 10ti měsících koupit DVD do auta..jinak by jsme nemohli nikam jezdit :stuck_out_tongue_closed_eyes: to byl řev jak na lesy :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale je to super věc :wink:

Delf, ty noční jsou hnus viď :stuck_out_tongue_closed_eyes: mě čeká ve středu :stuck_out_tongue_closed_eyes: já je fakt nesnáším :rolling_eyes:

jj, psychika dělá hodně...ale poručit jí nejde :pensive: :pensive: :pensive:
2. kvě 2010 v 10:15  • Odpověz
Ahoj... v rychlosti jsem prolítla...

Dani... na překvapení se těším :slight_smile: ...

Co??? Dagina je těhulína :astonished: :slight_smile: :dizzy_face:... tak to je góóól, p a r á d a :wink: !!!
2. kvě 2010 v 11:29  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

Delf, přeju, ať noční uteče. A fakt, u prednisonu (na stimulaci) bylo jedno, jak se špíček držel...

Dagča je těhulka, to je nádhera!! :dizzy_face:

Lázně jsem odchodila v jedněch kalhotách a bundě. Většinu věcí jsem vezla zbytečně. On když se člověk čtyřikrát denně svlíká, tak je fakt nejlepší něco rychlého na sebe. Můj názor...

... já bych neřekla, že je to všechno o psychice, ale rozhodně má svou (nemalou) roli.

Bery, držím moc palce na krev. Moc, moc!

Very, tipuješ správně... jak si na to přišla??? To jsi jasnovidec?? :wink:

Kouknu asi až večer. Drahý stěhuje a já budu po návštěvách. Jinak, kdo se ptal, stěhování příští týden. Za týden touhle dobou se budu hlásit z jiného domu a jiného pokoje... snad...
2. kvě 2010 v 11:38  • Odpověz
zdravím,

delf jj, ve čtvrtek jedu na krev a utz a v sobotu začnu injekce

luuc taky jsem to říkala, že kdybych já byla v pořádku, tak už jsem dávno těhotná, bohužel moje porucha mi to dělá poněkud těžší :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ahojko jo přesně, ten kukuč, jinak je v pohodě, všechno ti řekne a když se zeptáš tak odpoví nebo řekne svůj názor, už jsem kolikrát došla s něčím, tak řekl jo, dobrý nebo ne to nemá smysl, je to jen tahání peněz apod.

k tomu čekání, jsem přemýšlela, fakt jsem nikdy nečekala, jen jednou u 1IVF asi 15 minut než mě vzali na sál a to ještě kvůli tomu, že paní přijela později, ale to je pohoda, u své gynekoložky čekám i přesto, že jsem objednaná, klidně 1,5 hodiny a ted si nedělám srandu
2. kvě 2010 ve 13:21  • Odpověz
Valentýnka je krásná, beruška malinká

Bery držím pěsti na zítra :wink:
2. kvě 2010 ve 13:26  • Odpověz
Ahojda,
přišli fotečky tak jsem jich pár hodila do albumu.Klidně ještě přidám :wink: .
2. kvě 2010 ve 14:21  • Odpověz
ahojky tak já jsem vyspikaná,stával jsem teda už ve dvě abych zatopla :frowning2: jé íšo já už se těším až s budeme zdělovat pocity,teda já jen doufám,že v úterý bude vše ok a já začnu se stimulkou kéž by jsem ak nerozní čím ví se blíží úterý.
madli jasně přidej fotečky,koukla jsem že máte takové to odrážedlo,taky jsem ho chtěla koupt,ale půjčili jsme si před třemi týdny staré kolo,které je bez šlapek,a představ si ,že předevčírem jsem jí zkusila dát už na kolo,když jsem viděla jak už í to docela jde a ejhle jela sama,musím jí teda ještě držet když nasedá,ještě se neumí odrazit,ale pokrok perfektní.takže takové odrážedla jsou supr
2. kvě 2010 v 15:14  • Odpověz
Ahoj holky.Chodíte někdo do Sanusu do Jihlavy?
2. kvě 2010 v 15:27  • Odpověz
Petro - já jsem do Jihlavy chodila- mám od nich dcerku 2 roky a teď čekám po Ketu dvojčátka:slight_smile:
2. kvě 2010 v 16:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.