• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Sari tak pořád čekám na ten lijavec :grinning: Se to nějak vyhlo....

Věru jo jo vyzvím co a jak :wink: A docela mě zaskočila jí nezaskočí totiž hned tak něco........... :sweat_smile: :confounded:

Já jsem po vaně, teď se nematlu, pak vyžehlím kebulínu namaluju obličej a budu čekat až padne pátá hodina.
8. čer 2009 ve 13:38  • Odpověz
sanu, jedeš na UZ s manžou?
8. čer 2009 ve 13:40  • Odpověz
No, tady taky zatím nekáplo.

Manžílek jel do práce, já jdu něco dělat (myslím tím vyřídit maily :grinning: ) a na čtvrtou ke kadeřníkovi. A pak mám skvělý progrm - moc se těším - jedu se podívat na to dnes týdenní miminko, kámoška, co rodila KP má touhu mi poreferovat..., tedy vyčinit Anežce a vysvětlit jí, ať se otočí, no a já mám touhu načerpat informace, jsem zvědavá. Ještě kouknu a kdyžtak budu večer :wink: A to už boudou info od Very a od Sanusky :wink:
8. čer 2009 ve 14:03  • Odpověz
Luci jo jo na ten pár vteřinovej u Dobrka ho tahat nebudu stejně by z toho prd měl, tak aspoň na tenhle :wink: Jsem jako samoplátce, tak to je v poho....

Jdu si natáhnout hřbet, pak natáhnoout vlas.............

Pak nějak juknu
8. čer 2009 ve 14:17  • Odpověz
No jo, no... lijavec se nekonal :angry: ... jsem se sekla :wink:

Dani... tak se kamarádky pořádně vyptej ať víš, co tě čeká... a myslím i doma ten kolotoč pak :wink: . Kámoška je dobrá, (asi jako já) když už přijímá návštěvy :dizzy_face:

Jinak jsme se s manžou shodli, že si to ještě nějak neuvědomujeme... že jsme rodiče. Že to prťe, co je tu s náma je naše dítě... Je to normální???

Jo, do toho krámku U Kostelíčka, jak psala Věruš, jsem jednou vlezla a vodvázaná jsem z něho nebyla :confounded: ... tak nevím.
8. čer 2009 ve 14:29  • Odpověz
tak jsem napaná, rolky jsou v lednici a další část zahrady odplevelená :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ještě toho tam je požehnaně :rolling_eyes:
8. čer 2009 ve 14:44  • Odpověz
Sari, je to normální, to Tě ujišťuju... přesně na takový pocit si myslím, že budu mít!!!
Že "to", co tu leží, už tu je nafurt a že je to naše dítě, to si člověk uvědomí asi až časem... :wink:

Kadeřník mi přesunul stříhání, tak pojedu na návštěvku dřív. Pěkné odpoledne přeju :wink:
8. čer 2009 ve 14:45  • Odpověz
sanu, já vím..jen jsem něvěděla, jestli bude mít tvůj manža čas..můj ho tenkrát neměl, tak se mnou byla mamka :slight_smile:

sarii, určitě je to normální..mě to začlo docházet až mnohem později..řekla bych tak v půl roce, když začla Anetka komunikovat :wink:

Tak my jdem ven, je tam krásně :dizzy_face:
8. čer 2009 ve 14:47  • Odpověz
Tak jen nakukuju,

Míšo to polej Randapem neee sim tě se s tím trhat... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Luci jo tak, jo jo manža má čas a připomínala jsem mu to ob den, že 8. je UTZ, aby si tam něco nezajednal... no včera si skoro zajednal, ale byla jsem u toho, tak jsem mu dala výhružné znamení... :grinning:
Takže pojede taky.

Jo a pak asi zajedem ještě pryč, tak když tak písnu Lucce sms, kdybych to viděla na dlouho......

Zatím pa držte pěst
8. čer 2009 v 15:52  • Odpověz
kuk..

zapomněla jsem Artep napsat k narozkám..vše nej....napravuju...

sjela jsem si s Vašim do lékárny pro Weledu, nám ji doporučili v porodce, hlavně na koupání tu směs a pak teda jsem se stavila v kauflandu, pro pár věciček , tak jsem poprvé odzkoušela kočár, teda jen s autosedačkou...no parádička, hlavně když se odaretuje to přední kolo, tak jezdí sám....zlehounka...

jinak na mě přišla nějaká krizovka, ale ohlásila se kámoška na návštěvu, tak ji budu muset asi překonat :sweat_smile: :confused:
8. čer 2009 v 16:11  • Odpověz
jo kdo očekáváte 4 kiláčka, tak fakt zapomeňte na velikost 56, sice to Vašíkovi je, ale mi přijde takovej narvanej v tom....to bude mít tak max. na 14 dní....no uvidíme, uvidíme....
8. čer 2009 v 16:20  • Odpověz
Sanu jsme to polili Roundupem, já to jen vytrhávám už usušené, aspon mám činnost
8. čer 2009 v 17:03  • Odpověz
Tak zase nakukuju :slight_smile: ..

Odvezla jsem Kubíka na trénink a v před půl sedmou pojedu do Chlumce pro Péťu..

Já jsem Žofi sama zvědavá, jak budou holky velké a jakou velikost jim budu dávat..Mám minimum věciček vel. 5O, a pak hodně v té 56, tak uvidíme...

To je fajn, že kočík slouží, jak má a že jsi spokojená... :dizzy_face:
8. čer 2009 v 17:04  • Odpověz
Taky se hlásím ...
Já holky zase odpadla, od 2 doteď jsem ležela a pospávala, jsem fakt nemožná, ale prostě si to tělo žádá :grinning:
Žofi díky .... :wink: a super, že jsi s kočárkem spokojená, Váša taky, viď?? :slight_smile:
Evi a jak jsou holky velké?? Víš??
8. čer 2009 v 17:26  • Odpověz
Jo Žofi a Hanulka porodila :slight_smile:
Vaneska má 45cm a 2400g a Leonek 46 cm a 2550 g :wink: :wink: :wink:
8. čer 2009 v 17:27  • Odpověz
Ahoj, v dubnu jsem do vaši diskuse napsala par příspevku a ted už jen nakukuju protože mám moc práce.Gratuluji všem maminkáma a těhulkám. Chtela jsem vás poprosit o radu, ve čtvrtek jdu na odběr vajíček a máme se do te doby rozhodnout jestli chceme metodu ICSI. Manžel ma prý spermi slušný že by jsme teoreticky to ICSI nemuseli. Tak pořád nevím jak se máme rozhodnout. Předem děkuji za odpovědi.
8. čer 2009 v 17:35  • Odpověz
Jani, ono těžko radit, přece jen je to individuální, ale vím o párech, co měli polovinu vajíček s isci a polovinu bez... já bych osobně preferovala zavést ty bez isci, přece jen je to přirozenější, ale někdy se zase oplodní jen ty s isci a pak je to jasné :slight_smile: tak jestli máte vajíček dost, tak je to taky řešení :slight_smile:

Co ta Véronikanika, kdepak se nám toulá :confused:
8. čer 2009 v 17:40  • Odpověz
Na jedne straně jich mám 7 pěkných a na druhe jsou ještě malá.
8. čer 2009 v 17:48  • Odpověz
Arti- měla jsem UTZ - biometrii naposledy jak jsem ti váh psala, ale předpokládám, že mě doky ještě na něj objedná- takovej ten předporodní, aby byla představa...No a když to stihnu, tak samo poreferuju :slight_smile: :wink:
8. čer 2009 v 18:07  • Odpověz
ahoj holky,
moc děkuji za čísílka, ale už jsem se nestihla připojit, takže se moc omlouvám :sweat_smile:

odpovídáme 6+5, prcek jeden, srdíčko krásně tlouklo a máme 7mm :dizzy_face: , snad je to vše v pořádku, za týden znovu na KO a pokud se budeme vyvíjet dle tabulek - převod k vlasní paní doktorce :wink:

dneska pěkný křeče v břiše, nabídnuta neschopenka a v jakém koliv případě o ni zažádat, když mám doma v zásobě utrogestan tak ho mám dobrat a doporučeny vitamíny, nějaký femibion.

Holky chci se zeptat zda jste některá užívala nebo zda stačí jen obyčejná listovka, děkuji za odpověď :wink:
8. čer 2009 v 18:32  • Odpověz
jdu dělat rybičkovou pomazánku, ale mám noťas v kuchyni tak budu načuhovat, dočtu při večeři :wink:
8. čer 2009 v 18:33  • Odpověz
very obrovská gratulace :grinning: :grinning: at je vše ok :wink:
8. čer 2009 v 18:36  • Odpověz
Very, supeeeeer :dizzy_face: gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: písni mi pak prosím do IP info, co chceš upravit v tabulce :wink:

My byly s kamarádkou na hřišti a koho jsem tam nepotkaly....Věrku s Terezkou a Soňu s Karličkou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. čer 2009 v 18:38  • Odpověz
Very, prcek už ted roste do krásy :dizzy_face:

Tak co sanu?????
8. čer 2009 v 18:39  • Odpověz
holky děkuji za gratulky, ještě si písnu něco do alba a pak hned bude to IP Luci :wink:

teď ještě Sanuska, se konečně dovíme co to bude, že jo :slight_smile:
8. čer 2009 v 18:41  • Odpověz
Very, gratuluju, je to bomba :dizzy_face: :wink:
Ohledně listovky, baštila jsem Acidofolan, je ji tam nejvíc, co na trhu vůbec je, navíc je to v kombinaci se železem, takže se lépe vstřebává, podobný přípravek je Aktiferrin compositum, ten beru doteď, protože mívám míň železa, zkrátka kombinace listovky a železa je podle mě mnohem lepší, než nějaký nadupaný mulťáky, ale je to věc názoru :wink:
8. čer 2009 v 18:42  • Odpověz
Very velká gratulka tak nejsem na začátku sama :slight_smile:

jinak já jsem se vrátila ze zkoušky šatů, má je opravdu krásné a teď jsem přijela od kadeřnice, tak se cítím jako člověk až na tu příšernou migrénu.
8. čer 2009 v 18:42  • Odpověz
Very, já jedla jen listovku :wink: Šári mě říkala, že když jíš pestře, tak žádný vitamíny nejsou potřeba :wink:
8. čer 2009 v 18:43  • Odpověz
Luci, tak tak to jste měly s holkama skoro minisrazík :wink:

Jsem zpět z návštěvy, řeknu Vám, že to miminko je tááák maličké, když se narodí, jsem úplně koukala... a to měla před týdnem 3,2 kg... teď už asi víc. No, kámoška mi neřekla ani tak ani tak, zda to zkusit přirozeně nebo na císaře, zkrátka čekám a uvidím ve čtvrtek, jak bude Anežka otočená, zda zadečkem nebo způsobně hlavou. Pak se uvidí. :wink:
8. čer 2009 v 18:44  • Odpověz
Jani 85 - zaplatila bych si ICSI. Sedm vajec není až tak moc a jen aby ses za týden nebouchala do hlavy, že máš třeba jen jedno embryo a že si jich mohla mít třeba 6, kdyby sis připlatila. Držím palce :wink:
8. čer 2009 v 18:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.