• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
rychnov, k lázním - já jedu do jiných, ale taky to odchodím ve sportovních. Jedu na hory, určitě neplánuju tucty sukní, halenek a šatů - ale stejně, člověk jede na 3 týdny, nechci tam ve velkém prát, tak jen těch triček, mikin, spodního prádla... knížky na večer kdyby se mi nechtělo nikam chodit, notebook, nějakou malou prácičku do školy, lehkou bundu, teplejší bundu... a jen boty zaberou dost prostoru - na tůry, po areálu, nějaké slušnější... tak si myslím, že se to asi nasčítá :slight_smile:

luucia, přesně, psychice poručit nejde, bohužel. Co se dá dělat :slight_smile:

Petro, já se chystám do Jihlavy s manželem v pondělí, vlastně je to už zítra... což mi připomíná, že bych měla jít poshánět všechny manželovy papíry z různých vyšetření... on by to začal řešit tak pět minut před odjezdem :grinning:

Miso, a ke komu vlastně chodíš? Zkusím si vás zapamatovat podle doktorů :grinning: Zatím to mám jenom takhle: Rozinka - lázně, ahojky - stimuluje (nebo ne? Sakra :grinning: :grinning: nejsem schopná si zapamatovat ani dvě z vás :grinning: děs.)
2. kvě 2010 v 17:12  • Odpověz
... a teď si budu podle Jihlavy pamatovat ještě Cepecka :slight_smile:
2. kvě 2010 v 17:13  • Odpověz
Ahoj

Danu ani nenaznačíš ty tajnůstkářko!!!??? :sunglasses: :confused:

Dagi je těhu? No supr, paráda :dizzy_face:

Very a Danu no tak je to stejné, taky v "kritických" chvílích musím v autě zpívat a zatím to zabralo, ale teda když už jsem u toho 4. léta, tak se mi ta zvířata začnou plést sem tam i rok, ale Sel to zatím evidentně neva :grinning: :sweat_smile:

Bery ty jsi vůbec netestila????????????????????????????????? Držím pěsti moc!!!!!!

Já mám dneska Selinku u mamul, tak pígluju a pígluju (jako žehlím), tak jsem si trochu odfoukla a jdu pokračovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak zatím
2. kvě 2010 v 17:17  • Odpověz
jsme doma z výletu z Veselého Kopce, bylo to fajne a hlavně v hospůdce vynikající pstruh na grilu, jen by to chtělo kapku piva nebo vína, bohužel to jistil čaj a voda :grinning: a jediný mínus, už nebyl domací koláč, ale ve stánku měla paní výborné měkoučké kokosky a ořechovou kouli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:

Dani, nejsem :grinning: :grinning: , možná si i tipnu..... :wink: a nebo radši ne :zipper_mouth: , by jste mě pak upálily jako čarodejnici :grinning:

Beryku, fakt žádný testík??????????????????????????? :confused: :astonished: :confused: :astonished:

Dagina, je těhulka ?.....................super velká gratulace!!!!, to je krásný, tak ta rozjela jakoby pověstné druhé kolo Sanusek :dizzy_face: (ikdyž už sem nechodí :wink: )

Sanu, žehlení mám za sebou včera hrooooozně moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: , takže nezávidím

jdu hodit asi vanu a dneska bude krupičná kaše :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. kvě 2010 v 17:46  • Odpověz
Petra7788 do Jihlavy jezdím já, Ahojka a Sovicka

jinak tě vítám pokud máš dotazy, sem s nima :grinning:

Sovi ahojka ještě nestimuluje, píchá si zastavovačku v menších dávkách, bude stimulovat týden za mnou

jo chodím ke MUDr. Kučerovi, takovej tmavovlasej sympoš, ale vypadá jako by spadl z Marsu
2. kvě 2010 v 18:18  • Odpověz
z Marsu :grinning: :grinning: :grinning: no to je dobrý.
Díky za souhrn kdo píchá a kdo ne :grinning:
2. kvě 2010 v 18:20  • Odpověz
jo a cepecek, ale ta už ne páč už je převedená ke svýmu, jestli se nepletu
2. kvě 2010 v 18:20  • Odpověz
sovi za málo, manžel by řekl, že poček houby tak si pamatuju, zkrátka mám podle něj hlavu na kraviny :grinning:

já tvrdím, že mám mozek co pojem hoooodně informací :sunglasses:
2. kvě 2010 v 18:22  • Odpověz
sovi až ho uvidíš, tak ti to bude jasný, doktoři jsou tam tři, Kučera - tmavovlasý, cca 176cm, Fiker - plešatý, cca 170cm a ten třetí nevím jméno - taky plešatý, cca 190cm
2. kvě 2010 v 18:24  • Odpověz
Fiker se mi dle fotky moc líbí :slight_smile: Fakt pěknej chlap.
Dle www tam je nějakej Štěpán, Fiker, Kučera a Škurla.
2. kvě 2010 v 18:26  • Odpověz
Sovi, do Jánek, ne? Tam je nádherně... anebo které lázně jsou na horách - Karlova Studánka? Nenapínej.... :wink:

Madli, nádherný fotky. Adélka jak kdyby Ti z oka vypadla!

Sanu, "Když jsem já sloužil", jéééé, tu jsem ještě nezpívala! A to zpívám Anežce denně už víc než rok! Nejvíc v bříšku, teď míň, to musím napravit, ta je dobrá :dizzy_face:

Very, krupičnou jsem teď dojedla - a to se neopičím, to mě jen tak napadlo. Tak jsme asi jasnovidk obě :grinning: :grinning:
2. kvě 2010 v 18:27  • Odpověz
Sovi štěpán je primář myslím a ten neordinuje v Jihlavě
2. kvě 2010 v 18:30  • Odpověz
rychnov, napíšu ti to do IP, jo? :slight_smile:
Misa, aha, tak to bude jeden z těch tří. Fiker - prý je sympatický? Kučera - ten je taky sympatický, dle tvých slov :slight_smile: a ten třetí - snad bude taky sympatický :grinning: Nechci nějakýho nerudu.
2. kvě 2010 v 18:32  • Odpověz
Sovi oprava, já přehodila výšku Fikera a toho Škurly, jsem si myslela, že Fiker je ten malej a koukám, že Kučera tam nemá foto
2. kvě 2010 v 18:32  • Odpověz
Sovi to si myslím, že není žádnej, neruda, celkem jsou v pohodě všichni, jen na porodní asistentku Oltovou si budeš muset zvyknout, někdy má své dny, ale povětšinou je příjemná
2. kvě 2010 v 18:33  • Odpověz
Miso, no ta už ve mně podle fotky, když jsem se na fotku dívala někdy ve středu, vyvolává velmi negativní emoce :grinning: A porodní asistentka se tam stará o co, kdy s ní přijdu do styku?
2. kvě 2010 v 18:37  • Odpověz
Sovi to je jen označení, ona sedí na recepci a domlouváš s ní termíny návštěv a píchá injekce a fasuješ léky

povětšinou je tam ona, nebo tak mladší, hele ona je ready, ale občas vrčí, když toho je moc a doktoři v tom dělají chaos

ta druhá povětšinou zajišťuje, když jdeš na zákrok, tak nachystaní všech věcí a podobně
2. kvě 2010 v 18:43  • Odpověz
Sovi - já jsem chodila k dr. Fikerovi a jsem naprosto spokojená. Jinak s sestrou Oltovou příjdeš do styku pokaždé, je na recepci - ale já s ní nikdy neměla žádné problémy - spíš bych jí nazvala správnou babou - docela jsme si notovaly:slight_smile: tu mám moc ráda. Jinak s dr. Kučerou mám špatné zkušenosti z oddělení rizokového v nemocnici.... tak jsem ráda, že jsem byla u Fikera, jen jednou jsem šla na UTZ ke Škurlovi. Ten Kučera mi nesedl, ale může být jinak skvělý.
Jo a Fiker je 190cm vysoký:slight_smile:
2. kvě 2010 v 18:48  • Odpověz
cepi co ti provedl???
2. kvě 2010 v 18:51  • Odpověz
tak uvidíme.... jsem zvědavá.
2. kvě 2010 v 18:58  • Odpověz
jsem vykoupaná, jsme si s Mišákem zaplavali :slight_smile:, teď padnul za vlast, jsem zvědavá kdy bude vstávat k večeři, nu co, aspoň se v klidu najím :wink:

Míša dobrá seznamka na chlapy :grinning: , skvělý popis

Madli, krásný fotečky, Adélka je správňácká :dizzy_face:

Dančo, asi naladěni na stejnou vlnu :wink:
2. kvě 2010 v 19:02  • Odpověz
cepecek.
Ahoj já chodím k Fikerovi.Co všechno ti dělali a kolik to stálo?
2. kvě 2010 v 19:03  • Odpověz
tak procházím ta lejstra co má manžel z těch různých vyšetření a koukám, že na sonu mu zjistili bilaterální varikokélu, může to znamenat, že je to něco léčitelného?
2. kvě 2010 v 19:04  • Odpověz
... nebo že je zdravý? :grinning:
2. kvě 2010 v 19:08  • Odpověz
Ahojky,vítám novou snažilku.
Petro já taky chodím k dr. Fikerovi a jak už tady Míša objasnila sovičce právě si píchám denně zastavovačku v malých dávkách,holt na starý tělo se musí opatrně.
Jinak Míšo skvělý,že je máš takhle změřený.Sovičku tipuju na Škurlu,toho tu ještě žádná nemáme a tak ať jsme komplet.Jo a já poslední dobou měla štěstí na recepci na tu přípravářku,ta se jmenuje Gábina,už jsem si myslela,že nám sestřička hlavní zmizela,ale néé teď tam byla a celkem v pohodě.Nesmí se na ní všichni sesypat,musí k ní jedna podruhé a pak to jde.Právě ta říkala,že nastala klasická situace a to,že všechny pacientky jsou pryč,jen ty od dr. Fikera čekají.
Jakpak asi Rozi,už se blíží k cíli.
Beryk,ty tajnůstkářko,hodně štěstíčka na zítra.
Holky zpěvačky,že by z vás byli nové superstáááár.
2. kvě 2010 v 19:37  • Odpověz
ahojky :slight_smile: sama jsem zvědavá.
Všechny manželovy zprávy mám okopírované a připravené v deskách. Jsem ráda, byla bych nerada, aby musel všechno podstupovat znovu.... zvlášť těžce nesl vyšetření u urologa jako takového, z toho se dodnes nemůže vzpamatovat :slight_smile:
Od sebe jsem bohužel našla jen poslední vyšetření štítky - ale bez hodnot z krevních testů, bohužel. Nic víc o sobě nemám, kromě genetiky. Holt si musí vše zajistit znovu.
2. kvě 2010 v 19:44  • Odpověz
Very jj, to mám po mamce, si všímám, někdy ku prospěchu jindy méně :grinning:

Ahojko, no změřený nee, ale tipuju, Kučera je stejně vysokej jak manžel, tak od toho odhaduju zbytek

jj já když tam jela na zastavovačku, tak mi dávala ta mladá, hlavní tam nebyla

Petra7788 ses sice neptala mě, ale udělají ti krevní obraz, budeš jezdit na KO a oni budou zjišťovat jak funguješ a manželovi udělají spermio, pak pokud bude něco v nepořádku, tak se dělají další testy, genetika, imuno, hematologie apod. nic se neplatí

cálují se až samotné zákroky

OPU - 2800
IVF, ICSI - 7800
zamražení - 2600

+ samozřejmě léky, záleží které a kolik jich budeš potřebovat (např. Puregon 900UI - doplatek cca 1900) já potřebuju na jednu stimulku 1,5 ampule (jsou i menší 600UI např.)

sumasumárum minimálně jedno IVF přijde na nějakých 16tis. a to v tom lepším případě
2. kvě 2010 v 19:54  • Odpověz
Ahojko jj, na Fikera si stěžovala jednou i mě, že jí v tom dělá bordel a že všichni pak musí čekat
2. kvě 2010 v 19:58  • Odpověz
Ahojko, jo jsem se chtěla zeptat na to tvoje starý tělo, bych chtěla vidět, víc jak mě ti není, myslím :grinning:
2. kvě 2010 ve 20:00  • Odpověz
Míšo,bohužel je,jsem tu skoro nejstarší,ročník 74.
2. kvě 2010 ve 20:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.