• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Také gratuluji. A HCG netipuju, neb se v těch hodnotách ještě vůbec neorientuji :grinning:
3. kvě 2010 v 00:29  • Odpověz
Beryku co to vidím. Ráno vstanu a vidím dálnice. Moc moc držím palečky a Hcg tipuju 475IUI
3. kvě 2010 v 05:56  • Odpověz
Bery - tédááá gratulace veliká - podle Dabli 475 jednotek, tak to by mohla být dvojčata já měla jen 400 :slight_smile: :confused: . Tak já říkám že budeš mít 380.

V 9 razím, do poradny, zase mám strach - to je hrozný toto těhu se stále bojím:frowning2:
3. kvě 2010 v 06:42  • Odpověz
Bery taky se přidávám a moc gratuluji je to paráda :wink:
cepecek neboj bude to ok a dej vědět jak jsi dopadla.
jinak já čekám až se prdi probudí a vyhodím je z postele kája půjde do školky,a P.at si jde kam chce jen když mě nehá spát :grinning: už se mi klíží očíčka :confounded:
3. kvě 2010 v 07:05  • Odpověz
Bery, moooc ti gratuluju. Čárka je nádherná!!!! Tipuju 556 jednotek. Mám s tebou velikánskou radost. :slight_smile:
3. kvě 2010 v 07:16  • Odpověz
Ahoj a dobré ráno... nakukuju takhle ráno, protože odjíždíme na chatu. Dani, kousek za Rychnov :slight_smile: ... Ale na čtvrtek se na srazík samo hlásím... Psala jsem Marušce, ale neodepsala a ani se tady neochomejtla, tak nevím :confused: ... Jídlo, koukám, ještě na stránkách nemají :frowning2:... http://www.restauraceujezera.cz/

Bery... S U P E R !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jsem si to přečetla večer už v polospánku a fakticky jsem měla moc pěknej pocit... Jsem ráda a tipuju Hcg 550 . A konečně fotečka :wink: ...

Madli... fotky chválit nemůžu :sunglasses: , tak jen, že vám to tam, holkám, moc sluší :wink: ...

Čepi... nestresuj se :wink:

Luuc a co byt :confused: ??? Tenkráte jsi říkala, že jdete po bytech...

Holky, mějte se... čekám jen samé dobré zprávy, jako třeba Hcg jak Brno :wink:, malý Wobluďátko :wink: a tak...
3. kvě 2010 v 07:31  • Odpověz
Dobré ránko,

jsem vzhůru, pže čekám kámošky holčičku na hlídání :stuck_out_tongue_closed_eyes: Anetka ještě chrní

add Provazník...mě nevadil, ale naposled když jsem šla na UZ před IUI a nebyla tam moje dr, tak mě svým přístupem šokoval...ještě jsem ani nedovřela dveře a začal mi říkat, že u nás IUI vůbec nemá smysl, že bysme měli jít do IVF, že nějaký pauzy nemaj smysl,.... no byl docela ostrej :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: ale mohl mít špatnej den :stuck_out_tongue_closed_eyes:

bery, super mega giga gratulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: HCG bych viděla tak kolem 500 :wink:

sarii, byt zatím nic..máme totiž udělanou představu a jen tak nějaký byt do ní nezapadá :confounded:
3. kvě 2010 v 07:57  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

Sari, užij si chatičku :wink:

Jestlipak se ozve Rozi??

Holčiny, na čtvrtek se moooc těším, až se zas potkáme!

Užijte si den. Já bych šla spát. Anežce rostou zuby, nebo to aspoň vypadá stejně, jako před třemi týdny - do půlnoci pohoda, pak hodinu nebo dvě řev a nic nepomáhá, pak se spí do pěti, potom zas nějaké nošení, kojení, řev a po sedmé ráno usměvavé miminko a vyvoraná myš matka :unamused: Ale co, to přejde, minule to bylo 5 nocí na jeden zub...
3. kvě 2010 v 09:18  • Odpověz
Ahoj,
tak jsem se vrátila od dr. Mimi se mají k světu B si našlo novou polohu - šlape A po hlavě:slight_smile:. Jinak jsou obě vpořádku, A je velké 6,39cm, B 6,01cm. Dlaší kontrola za 3 týdny.
3. kvě 2010 v 10:13  • Odpověz
zdravíme tety sanusky :dizzy_face:
3. kvě 2010 v 10:41  • Odpověz
Dadouš, krásný!

Čepi, gratuluju :dizzy_face:

... jsem měla šok. Dala jsem Anežku na balkon spát, normálně položím, odcházím, během pár minut spí... dnes se rozhodla, že to bude jinak. Tak jsem tam chodila, povídala, strkala dudlík. No a když jsem tam teď šla, madam klečí v kočáře - ne na čtyřech, normálně na dvou, to už umí dokonale, a kouká, kudy ven... znáte ty zvířátka v zoo, psoun evropský se jim říká, klečí na dvou, rozhlížejí se, tak nějak jako křečci... jsem měla kliku... samozřejmě bez kšír... takže mám po klidu, beru sedačku a jedu k našim, mám ve sklepě kaktusy, tak je dám do skleníka, snad v autě usne, dnes máme náhradní plavání, potřebuju, aby byla v pohodě a vyspalá... tyjo, mě zatrnulo, Anežka samozřejmě úsměv, protože jak vidí, je spokojená....
3. kvě 2010 v 10:50  • Odpověz
Hezký den všem!!!!!!!!!!!

Po dlouhé době krásné zprávy po ránu !!!!

Beryku gratulace!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , no to je skvělýýýý, fakt že jo :wink: , tipuji 415 Hcg
a krásná fotečka v pase :slight_smile:

čepi taky krásný zprávy, že by nám ten pondělek začal příjemně :dizzy_face:

Dadouši, nádherný, taky krásně rostete :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a jak se máte ? Je Nikča hodná?

Dančo, :confused: :astonished: :confused: , kam tam připneš kšíry? jenže vy už vlastně máte sporťák co?, no pokecáme na srazíku :wink:
3. kvě 2010 v 11:47  • Odpověz
Blani, moc držím palce na krásně pozitivní hcg :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Čepi, paráda... a 14tt, to nám to krásně utíká, nejhorší máte za sebou :wink:
Dad :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jé Dani, tak ať se ty klofáky brzo vyklubou, potvůrky jedny zatracený
Sarii, užijte si to!
3. kvě 2010 v 11:50  • Odpověz
Ahoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj holky :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Volala jsem na krev a HCG je nádherných 949 :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
jsem moooooooooc šťastná,brečím směji se...........
Volala jsem doBrna a dr. mě chce vidět v pátek :slight_smile: na krev a UTZ
3. kvě 2010 ve 12:00  • Odpověz
Jinak v tipovačce byla nejblíž Rozi ta mě psala sms 600HCG
3. kvě 2010 ve 12:02  • Odpověz
Bery to je supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer, moc moc moc gratuluji, uplně mám slzy v očích, davej na sebe pozor holka :grinning: :grinning: :grinning:
3. kvě 2010 ve 12:04  • Odpověz
ahojko, taky ti šlapu na paty, jsem leden 77 stejný rok s madli :grinning:
3. kvě 2010 ve 12:07  • Odpověz
Bery, to je krásný!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: breč a užívej si to :wink: , já // taky obulela :grinning:

Woblu a kdy máš další KO? se z tebe picnu, ty budeš rodit jak já tipuju 39+2tt :wink: :slight_smile:
3. kvě 2010 ve 12:37  • Odpověz
Míšo co ty kočko a srazík???
3. kvě 2010 ve 12:38  • Odpověz
zdravím všechny
čtu jen dobré zprávy, berýku moooc velikáá gratulace !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
daginu si pamatuji, zázraky přírody se opravdu fungují :slight_smile:
jinak Verunka už je klidnější, venku je to lepší, byli jsme i na písku a tam se jí moc líbilo, tak jsem klidnější :slight_smile:
všem hezký den i když počasí nic moc :frowning2:
3. kvě 2010 ve 12:47  • Odpověz
Ahoj holky!
Nejdřív vzkaz od Gabči: Domů nás nepustili,snad zítra.Val.má 2 360g.
No a samo je slzavý údolí,jak gabča,tak Důša doma... Tak držím palce na zítra,ať už se holky i Dušánek dočkají a budou konečně spolu :wink: :dizzy_face:

Bery - gratulace ohromná k Hcg!!!! Je to super a přeju ať je všechno pořád jen O.K.

Jinak já mám dneska blbej den :frowning2: Začlo to už včera a dnes to asi pokračuje...
Byly jsme na té soutěži v Chomutově a holky nedopadly tentokrát vůbec dobře.Z pěti souborů byly pátý :frowning2: A to tam určitě byl min.jeden horší,než ony.Na tom jsme se s maminkama shodly všechny,včetně Markéty (trenérka-moje švagrová).Byla se zeptat porotců,jestli jí k tomu můžou něco říct,tak prý holky tancujou dobře,co se týká techniky,ale prý neměla šťastnou ruku ve výběru hudby (z Mama mia) a choreografie prý nezapadá do kategorie modern dance,ve které byly přihlášené.Přitom to mají moc pěkné :fearful: Tak jsme se tak bavily a udělaly jsme závěr,že holky tam prostě moc "tančí" a málo sebou klátí a trhají rukama a nohama,jak by se asi v modern dance mělo.Market to hodně vzalo - snaží se,vymejšlí,aby to bylo nej nej a pak se dozví,že všechno je vlastně na nic.Říkala,že z holek nechce dělat magory,co sebou nekontrolovaně házej,to že prostě NECHCE a navíc chtěla,aby byly trochu jiný a ne jak z jednoho soudku.A ono se to po ní stejně chce.Jak to potom má být rozmanitý a originální??? Je to prostě celý divný.
No a od rána se Klaudi rozhodla mi zpestřovat život svým řevem a to "z gruntu". :astonished: Pořád se jí něco nelíbí,nehraje si...Když se něčím zabaví,tak max.na 5 minut.Od rána spala 3x,ale vždy 20 minut.Zuby to nejsou,protože se chce stále jen chovat a hlavně - hrát si ze stoje! Prostě má představu,že budu celý den s ní stát,aby ona mohla stát a hrát si.A když to nemá,tak se může zbláznit.Zkoušela jsem ji postavit na 4,aby si zkoušela lézt,což je v 7mi měsících celkem běžné,ale to se může zjevit ještě víc.A já mám plnou hlavu ještě včerejška,kdy měla švagrová sebou Viktorka (necelých 6měs.) a ten za celý den nevydal hlásku,ležel buď v autosedačce,nebo v kočárku,koukal,mlčel a prohlížel si svět kolem sebe,nebo si hrál s hračkama.
A já mám doma takovýho řvouna uvztekanýho a mám to už podruhé,protože Terka nebyla jiná a nějak to na mě padlo a jsem unavená a psychika určitě nepracuje v můj prospěch :cry: :confounded:
Za chvilku přijde Terka,tak se půjdeme učit a jestli nám do toho bude Klaudi opět řvát,tak už fakticky nevím... :confounded:

Tak jsem se "vykecala".Kdo necjce,ať nečte... Já jsem si potřebovala ulevit. :wink:

Těším se na srazíka! Holky,klidně pište do IP tu účast a co si dáte.Já bych tam zítra dopolko skákla.Stejně půjdu skoro kolem.

Jo,SANU - stratily jsme naušničku! Respektive stratily a pak jsem ji našla v ohrádce,ale bez toho spodku.Tak snad půjde někde dokoupit,nebo zavolám ta to středisko,.Třeba by měli náhradní.Tak jsem si tak vzpomněla na slova doktorky,že až budeme dávat "svoje" naušnice,tak se mám připravit na to,že to půjde dost těžko sundat :sweat_smile:
3. kvě 2010 ve 12:56  • Odpověz
No,tak ono je to tam jenom na dnešek a na zítřek.Tak nevím... To je vždycky ten jídelák jen na dva dny dopředu?
3. kvě 2010 ve 13:04  • Odpověz
Jáji, je fajn, že je to s Verunkou lepší :wink:

Gabul :frowning2: :frowning2: , chudák kočka, snad zítra :confounded: , přitom má Vája už krásnou váhu, chjooo

Věru, od toho jsme tu, aby ses vykecala :wink:
s tou soutěží je to pěkně hnusný a chudák švagrová, to je pěkná podpásovka od porotců, snad si měla vymylet nějakou milosrdnou lež...............ale je to soutěž, takže oni jsou přece páni porotci nejchytřejší :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: , víš co, možná by nad tím měla mávnout rukou, v jiném městě to může být pravý opak :wink: , uvítají originalitu

a ke Klaudince, Věru neporadím (a radši se ani neopovažuji), jen přeji, aby bylo brzy líp, po všech stránkách, myslím, že už by sis zasloužila trochu klidu :pensive:

jo ten jídelák už mě štve..... :unamused: , zkusíme to zítra, třeba už tam na čtvrtek bude :wink:
3. kvě 2010 ve 13:41  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

Bery, nádhera!! Jen tak dál a šetři se!!

Gabčo, však to přijde, vyčkej ještě... Držím palce na zítřek!

Verčo, na balkoně je starý hluboký kočár, tak asi ty kšíry nějak vymyslím, protože bez nich už to nejde...

Věrko, chjo... ale neboj, porotci nejsou všude stejní. A Klaudi se třeba uklidní... nebo jen zkrátka nemá den. Vím, je to otrava... a já mám co povídat s tím svým zlatíčkem.

Jídelák mě taky štve... kdyby byl ve čtvrtek pštros jako dnes, mám vybráno.
3. kvě 2010 ve 13:48  • Odpověz
Dani, aha dokonce, starý kočárek....stejně to s tebou proberu na srazíku, páč jsem našla pouze jedno místo v hluboké korbě a nevím, nevím :sweat_smile:

pštrosa???? jsem nikdy nejedla
3. kvě 2010 ve 13:54  • Odpověz
Very a kdy je srazík a hlavně kde??
3. kvě 2010 ve 13:56  • Odpověz
jo aha, tak ve čtvrtek?? to nemůžu jedu na krev a utz do Sanusu a budu hodinu čekat na výsledek, takže nic
3. kvě 2010 ve 13:57  • Odpověz
Luuc týýýjo, si děláš srandu, 76 stará??? i když je pravda, že nemládneme a co se týče podnosti na věku bohužel záleží až příliš

no ale, jestli jí to řekl, tak to bylo sprostý :confused:
3. kvě 2010 ve 14:11  • Odpověz
ahojky.míšo to se tam pak čeká hodinu na výsledky?o jé to bude děs teda :unamused:
3. kvě 2010 ve 14:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.