• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Bery moc gartuluju a držím palečky, aby vše bylo jak má
3. kvě 2010 ve 14:47  • Odpověz
ahoj holky,

Bery, taky gratuluji :slight_smile:

My jsme se vrátili z JIhlavy. Připadl na nás pan doktor Kučera, je strašně sympatický a manžel je z něho nadšený. Je to jiný přístup než na Obilňáku, kde jsme se dozvěděli sotva půlku z toho, co dnes za to jedno sezení. Pročetl si výsledky manželových vyšetření, ta varikokéla prý není pokročilá a řešit se ot bude s manželovým urologem. Genetiku prý máme oba v pořádku. Vyšlo to krásně tak, že jsem dneska zrovna 2. den cyklu, tam mi rovnou vzali krev a jedeme tam znovu příští středu ráno, kdy mi znovu vezmou krev a udělají UTZ a manželovi spermiogram. Pak bude zase pohovor s Kučerou a domluvíme si už nějaký termín na červen či červenec, až se vrátím z lázní. Schválil mi lázně a oběma i moře a hned jak se vrátíme od moře a pokud u mě bude vše ok, začnu stimulovat. Nabízel nám i inseminaci s tím, že to ale u nás nemá moc smysl a my jsme to rovnou odmítli. Za týden už sepíšeme papíry na pojišťovnu.

Takže první reakce je pozitivní, skvělý přístup, určitě budeme chodit tam. Cenově je to lepší než na obilňáku, nějakou tisícovku ušetříme a tím se nám alespoň pokryje benzín.
3. kvě 2010 v 15:33  • Odpověz
Bery prefektní super!!!!!!!!!!!!! No dvojičky jak vyšitý ne???!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Danu no to je parádička, no jestli bude bude po mamul, tak moc na místě nepobude :wink: A kšíry mě taky budou zajímat na srazíku.......

Gab ještě nepustili jo, no každej den tam je jak tejden (na porodnici extra), tak držím pěst na zítra.......!!!!

Věru, tak ať si to dneska Klaudi vybere a zítra už je zase vzorná....... :wink:

Čep supr, já byla taky pokaždé na nerv, ale ak začaly pohyby, tak to bylo ok :slight_smile:

Já utíkám krmit paninku.

Večer juknu.
3. kvě 2010 v 15:55  • Odpověz
Bery, veliká gratulce, jsem moc ráda, že se podařilo i dlouhodobé snažilce :dizzy_face: změna vám evidentně prospěla :slight_smile: tak se opatruj a v pátek ať je tam ten nejkrásnější flek na světě, třeba i dva, to je fuk :wink: :dizzy_face:

Gabi, tohle brnkání na nervy je vopruz co :rolling_eyes: ale když to holky vydržely doteď... o to víc si to doma pak všichni společně užijete :dizzy_face:

Very, kontrola i s monitorem zítra, jsem jak tunová šípková růženka a dnes mě pan nejhezčí embryo pěkně dusí, leží mi tam na kohoutku a pouští kyslíku, jen co uzná za vhodný, tak doufám, že na monitoru budou nějaký ukázkový kopečky a porodní cesty připravené. Jinak mu vyhrožuju, že vlezu na tu centrifugu nebo co to je tam v HK na majálesu a manžel bude dole chytat :grinning:

Sovi, jsem moc ráda, že máte z konzultace dobrý dojem :sunglasses:

Věrko, co se dá dělat :cry: hlavně ať se holky nenechají otrávit :slight_smile: a ty taky ne, včera tu Honzin spustil takovej hysterák, že ho naše mamka poslala pěkně k mamince a tatínkovi :sweat_smile: takže je to všude stejný :wink:
3. kvě 2010 v 16:23  • Odpověz
Dík holky za povzbuzení... Když kdyby to bylo jeden-dva dny,tak jsem v klidu,ale samy víte,že mi dává zabrat už od narození.Je to fakticky na palici to zvládat.Už je toho na mě asi nějak moc :unamused: Teď jsme byly venku a "srala" (nejde to napsat jinak) se i v kočárku,že nemůže jet vestoje.To ji chci posadit a propne kolena a je jako prkno.A doma hned to samý.Chvíli sedí,prohrábne hračky a po 5ti minutách už zase "jede".Jsem unavená....

A stará - ročník 72 ! :sweat_smile: Holky,ale co se toho Provazníka týče,neblázněte! To si fakt myslíte,že by nějaké pacientce řekl,že je STARÁ ??? To snad ne?! Spíš to bylo tak,že jí vysvětloval všechno kolem IVF s tím,že určitě má na úspěšnost od určitého ročníku vliv věk.Ale s tím bych já,kdybych byla ročník 76 a rozumný pohled na celou tu věc,jen souhlasit. :wink:

Terezka si vzala Klaudi na chvíli ven,tak jdu hodit relax na gaučík :sunglasses:
3. kvě 2010 v 16:53  • Odpověz
jen souhlasila (jsem chtěla napsat)
3. kvě 2010 v 16:55  • Odpověz
delf no asi se musí páč když bude cysta nebo něco v krvi, tak se bude domlouvat co dál, když nebude, tak já musím nafasovat léčivo

Sovi jsem ráda, že máš dobrý dojem a aspon mám konečně s někým společného doktora

Bery taky to vidím na dvojky :grinning:
3. kvě 2010 v 17:35  • Odpověz
Sovi, tak super, že jste spokojení a máte cestičku připravenou :wink:

Míšo, sraz je v Pradubkách až v jednu, to bys stihala... ale chápu, že je to fakt kus cesty...
3. kvě 2010 v 18:28  • Odpověz
o jé mío už ted se teda bojím aby bylo vše ok
3. kvě 2010 v 18:45  • Odpověz
miso, taky jsem ráda, když jsi ho tak chválila, že většinou nečekáš :slight_smile:
3. kvě 2010 v 18:47  • Odpověz
delf jestli jsi to dostala, jako že jo, tak by mělo být vše ok

si pamatuju loni, že když jsem řekla, že jsem to nedostala, tak MUDr. hledal tak dlouho až našel cystu, takže jsem na krev nečekala a rovnou jsme řešili odsátí

Dani teoreticky bych mohla, ale mám problém se psem, nemám ho kam dát a celej den ho doma nechat nemůžu
3. kvě 2010 v 18:48  • Odpověz
Sovi tobě to čekání koukám hodně leží v žaludku :grinning:
3. kvě 2010 v 18:50  • Odpověz
no to jo myslím,že jsem to dostali spolu nastejno né já 28.3.no kéž by jsi měla pravdu.fakt mám trochu strach
3. kvě 2010 v 18:56  • Odpověz
Ahoooj,tady je veselo,no bodejť neé,Beryku strašně moc gratuluji a vidím to též na dvojčátka,tak se opatruj.
Sovi,bezva,že jste spokojený.
Delf,hodně štěstí na zítra.
Já dneska nějako nestíhám,se nám tento rok nějak nedaří ,objevila jsem plíseň za skříní,je to asi čerstvé,protože neni cítit,ale sem tak naštvaná,jestli je to špatnou izolací či co.Za všechno dá člověk spoustu peněz a pak takhle dopadne.Jsme to museli vše odtáhnout,si tu připadám jak ,promińte mi ten výraz u cikánů,vše roztahané no děs,nemám nějako sil.
3. kvě 2010 v 19:16  • Odpověz
Ahojda holky, :slight_smile:
díky všem :wink: ,moooooooc bych si přála dvojky :wink:
je mi tak úžasně,sice jsem skoro celý den proležela,hlava a žaludek zlobil,ale ten nádherný pocit, prostě bomba!!!!!!!!!!!! Hlavně to nesmím zakřiknout.

Rozi myslím na tebe,jak ses zabydlela,co dr. ti vše předepsal za procedury? :wink:

Gab držím pěstičky at zítra to dopadne :wink:

Čepečku gratulka ke kontrole :slight_smile:

Dad nádherný fotky :wink:

Woblu zítra na kontrole,at je vše v poho :wink: ,jsem zvědavá jestli už třeba........

Věrčo někdy je den na h....,at je líp a hlavně holky at si z toho vůbec nic nedělají

Sovi tak to je paráda,důležitý je,že se vám tam líbí a věříte jim :wink:

Dančo a nenaťukneš co to bude za překvápko? Na srazík se moc těším!!!! :sunglasses:
3. kvě 2010 v 19:25  • Odpověz
ahojkyholky no to je peh teda s tou plísní to povím no jo ona ta potvora se dokáže dostat všude:angry: no snad to bude ok zítra :unamused:
3. kvě 2010 v 19:25  • Odpověz
bery tan pocit je určo úžasný když člověk vidí ty dvě dálnice mačkám vše co mám aby to byli dvojky
3. kvě 2010 v 19:26  • Odpověz
delf já myslím, že to bylo 28.4. ne březen, ale dobrý, tak to jsme dostaly stejně :grinning:

jsem to tentokrát měla docela dlouho, což u mě nebývá zvykem
3. kvě 2010 v 19:33  • Odpověz
no jo jsem trdlo,když ono to tak utíchá všechno. :grinning: já taky krrámy skončili ale stále jsemšpinila teda
3. kvě 2010 v 19:34  • Odpověz
delf já je měla 3 dny, v pátek odpo už nic,a le v sobotu se mi to na jeden den rozjelo, včera už byl klid
3. kvě 2010 v 19:41  • Odpověz
tak to je podobné já taky třid ny pak nic a pak zas špinění je to divné :unamused:
3. kvě 2010 v 19:48  • Odpověz
Věru a co chodítko?????? Nebo to je ještě brzo???? Nebo aspoň skákadlo........ aspoň na tu chvilku...... a kdyby jí to pomohlo ke spokojenosti........................ :confused: :wink:
3. kvě 2010 ve 20:15  • Odpověz
holky já tenkrát měla přes 1000IuI a byl ojen jedno, ale je to individuální. Jinak konečně mám novou hlavu jupíííí
3. kvě 2010 ve 20:17  • Odpověz
Sovičko, tak vidíš, je fajn, že jste byli spokojený a i manžel, je to taky dost důležitý, aby měl chlap důvěru :wink:

Woblu nene, říkám ti jako já 39+2 to budeš myslím v sobotu ne??? :grinning:

Míšo, psíka vem sebou :wink: , je tak malinkej, že se vejde do kabelky :slight_smile:

Věrko, no jo, to chodítko - to má Sanu brej nápad :wink:

Beryku, ten pocit užívej, my tenkrát jeli do PCE do Afi a pořád jsme se culili s manžou jako tydýti :grinning: , ale jak píšeš úžasnýýýý pocit, prostě ten nejkrásnější :dizzy_face:
3. kvě 2010 ve 20:33  • Odpověz
Sanu - už jsem si ho objednala na MMB.Fakt kašlu na nějaký řeči o kyčlích a kolínkách.Teď už jen myslím na svoji HLAVU,abych se z toho nezbláznila. :rolling_eyes: :confounded:
Zítra má 7měs. a ve středu svátek,tak budu mít zárověň hned i dárek,až to budeme v sobotu slavit (ještě s Terčinýma 11.narozeninama 7.5.)

Holky,takže srazíkovat budu já,Sanu,Dani,Verča,Beryk,Nelča,šári... Kdo dál?
3. kvě 2010 ve 20:33  • Odpověz
holky na sraz nemůžu, jinak bych ráda přijela.
3. kvě 2010 ve 20:44  • Odpověz
Věru jasan rozumná řeč........ já na 100% přitakávám :wink:

Holky už maj jídlo na ČTVRTEEEK!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. kvě 2010 ve 20:47  • Odpověz
Miso, no to né, zas tak to neřeším, ale obecně nemám ráda čekání u doktorů :slight_smile:

Verysek, celkem jo... manžel to bere s nadhledem, při cestě domů jsme si dělali srandu z chlapů, kteří tam také byli (na něco čekali nebo byli před námi nebo šli po nás), že byli jak oukropci, seděli a tvářili se ve smyslu "já-tady-vůbec-nejsem" :grinning: Ale chápu, že pro chlapa to není jednoduchý :slight_smile:

Jo a jinak paní na recepci je super - hlavně když nám říkala, že se máme do příště dohodnout, jestli půjde manžel na odběr sám nebo se mnou... pak se zarazila a řekla "Hlavně to prosím vás neřešte tady teď přede mnou, nechci vůbec nic slyšet" :grinning: :grinning:
3. kvě 2010 ve 21:55  • Odpověz
Ahojko, chápu, nezávidím... i to přirovnání mi něco říká... teď před stěhováním je to tu fakt takové nezabydlené :grinning: :grinning:

Míšo, vem pejska s sebou :wink:

Bery, překvapení asi nebude... měla se mnou přijet Žofi, ale Vašík má teploty a virózu, tak to asi neklapne. Ale snaha byla. Tak Vašíkovi ať je brzy líp...

Ta recepční tam musí být dobrá :grinning: :grinning:

Holčiny, dobrou noc. Jdu radši dřív, jestli to jsou fakt zuby (jako že jsou), mám se na co těšit...
3. kvě 2010 ve 22:26  • Odpověz
... hledám Muchlu, má na ní někdo telefon? Napsala bych jí IP, ale nemůžu ji najít... že by přišla na srazík?? :wink:
3. kvě 2010 ve 22:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.