• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
teda sorry, tam mělo být MÁŠ nějaký divný rozpis
4. kvě 2010 ve 13:24  • Odpověz
no ráno si mám píchnout 75 a večer 150 + tableta ráno půlku a večer celou,jak jsi to měla ty míšo?
4. kvě 2010 ve 13:29  • Odpověz
Já píchala 225 jednotek ráno, 1x prednison a v poledne 1/2 prednisonu a obden na ko
4. kvě 2010 ve 13:32  • Odpověz
ahá já to mám rozdělené takhle právě
4. kvě 2010 ve 13:35  • Odpověz
koukám, no každej doktor asi píše jinak, já jsem zvědavá na sebe, ale já případně budu píchat až od soboty mi říkal MUDr.
4. kvě 2010 ve 13:36  • Odpověz
jo jo ale když ti mrcha přišla brzo tak třeba taky začneš hned
4. kvě 2010 ve 13:41  • Odpověz
Miso - mě to píchání dvakrát denně nepříjde vůbec divný - já to tak taky měla. Prostě každá ženská je jiná a potřebuje něco jiného....
4. kvě 2010 ve 13:42  • Odpověz
sorry, že jsem použila slovo divný
4. kvě 2010 ve 13:43  • Odpověz
on právě koukl na hormonální profil jaký mám a asi podle toho to určil
4. kvě 2010 ve 13:44  • Odpověz
měla jsem tím samo na mysli, že je to něco jiného než jsem viděla
4. kvě 2010 ve 13:44  • Odpověz
delf jo v pohodě, jsem nechtěla plašit, jen jsem to nevěděla, že se dá píchat 2x denně, nikdy jsem to neslyšela, tot vše
4. kvě 2010 ve 13:45  • Odpověz
jasě míšo v poho třeba to budš mít ted taky jiné :wink:
4. kvě 2010 ve 13:51  • Odpověz
tak holky krev dobrá tak jsi jdu přichytat injekci ach já jak se bojím asi řeknu P at to bodne.
4. kvě 2010 ve 13:55  • Odpověz
Delf, dobrý! Píchačku zvládneš, neboj. Zvládly jsme to všechny, tak Ty taky :wink:

Bery, děláš mi radost, každý den :wink:

S tou Žofi, Vašík už je OK, tak třeba to ještě dopadne :dizzy_face: A dala by si z jídelního lístku normálně, ne z menu.

Míšo, já taky píchala 2x denně, puregon.

Anežka mi vyházela skříň... pádím :grinning: :grinning:
4. kvě 2010 ve 14:03  • Odpověz
Delf neboj. Já se taky šíleně bála první jehly, ale pak jsem si říkala, že jsem blíž k novému začátku. Taky jsem píchala dvakrát denně.
4. kvě 2010 ve 14:09  • Odpověz
Tak a je to tam :grinning: já to nezvládla musel přítel ten se v tom asi vyžil vzal pero a hned byl přichystanej píchnout za to já né :sweat_smile:
4. kvě 2010 ve 14:30  • Odpověz
zvláštní, že to nikdy nikdo nezmínil :zipper_mouth:
4. kvě 2010 ve 14:31  • Odpověz
delf neboj, to pude v poho,uvidíš :wink:

já vždy píchala jednou za den, v sanusu léky jak psala ,v repromedě ráno celý prednison,večer celý anopyrin a kys. listovou

Dani Anežka akční po mamce :grinning:
4. kvě 2010 v 15:12  • Odpověz
holky, já bych na tuhle píchačku byla asi taky po.... až za ušima :sweat_smile: :pensive:

Míšo, kam zmizela fotečka??? a fakt teda nepřijedeš???? nééé teď fakt-chápu, tak příště už přijedete 2in1 nebo 3in1 :dizzy_face:

Dančo :grinning: :grinning: :grinning:
bylo by skvělý, kdyby žofík dorazila :wink: :slight_smile:
4. kvě 2010 v 15:14  • Odpověz
Wobludko, kde jsi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mi neříkej, že mi váš mlaďoch překazí mé jasnovidecké schopnosti :grinning:
4. kvě 2010 v 15:15  • Odpověz
Very nevím, nějakej chytrák měl asi problém, se můžou jít vycpat

asi nedorazím, přemýšlela jsem jak by se to dalo udělat, ale na nic jsem zatím nedošla
4. kvě 2010 v 15:19  • Odpověz
Míšo, do čtvrtka daleko...........tě nakonec zviklám

teda teď budu asi za blbce, ale já jako myslela, že je zviklat je s tvrdým Y :sweat_smile: :confused: , no jsem mimoň a měla bych vrátit školné
4. kvě 2010 v 15:24  • Odpověz
uááá to píchání zní hrozně. Nedovedu si představit, že si to bodnu do břicha, se obávám, že bude muset manžel. Ale už bych taky chtěla píchat, to zase jó :slight_smile: Je mi jasný, že to uteče jako voda, ale i tak... :slight_smile:
4. kvě 2010 v 15:55  • Odpověz
Tak holky - zamluveno :wink: Ještě mi i sami řekli (když se naše Amálka cpala dovnitř se mnou),že tam můžou klidně i pejsci.Takže pro misu,kdyby náhodou,i když věřím,že v autě se nějak nervovat takovou štreku asi není to pravé :sweat_smile:

Už se moc těším :dizzy_face:
4. kvě 2010 v 16:01  • Odpověz
Míšo.....ten příspěvek od Věrky to je výzva......... :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2010 v 16:05  • Odpověz
Tadýýý :slight_smile: Od včera mě pobolívá břicho a na monitoru posly jako prase, dítě mám nalezlý mezi nohama :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nicméně čípek (jestli se tomu zbytku ještě dá tak říkat) zavřený, dr. vyráží na hory, tak by se mu to prej hodilo příští týden povídal :grinning: No prostě jsme připravený rodit, ale dr. to tipuje spíš opravdu až na termín - každopádně příště už by to bylo s Hamiltonem :wink:

Stejně jste dobrý s injekcema, mě naštěstí vždycky bodnul manžel, než jel do práce, takže jsem jen zavřela oči a pak jen dělala bléblé (nevím jak komu, ale mně se do minuty po bodnutí Gonalu vždycky udělala v puse taková hnusná pachuť, ale hned to přešlo :wink: )

Sovi, na spermiogram doporučuju poslat patnera samotnýho, ať si nahraje do telefonu nějaký peprný scénky a má to hned hotový :wink: manžel měl vždycky hned vyřízeno, akorát si pak musel dát kafe a chlebíček, aby to rozdejchal :stuck_out_tongue_closed_eyes: nejhorší je to poprvé, za čas se tam bude třeba i těšit :grinning: jednou jsme dělali odběr doma (na imunologii), bylo potřeba to udělat v určitý čas, takže trochu stres a akorát jsem ho znervózňovala...

Vašíkovi brzké uzdravení!

Věrko, pevné nervy, naše mamka hlídá Honzina a půl dne řve jak tur (Honzin, ne mamka :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), přišel náš táta a ten vysírka nasadil úsměv od ucha k uchu a děsná pohoda, přitom my už z něj byly šedivý.,..

Užijte si srazíka :dizzy_face:

Jo a jsem moc ráda, že Gab s malou už jsou doma! Těším se, až bude mít Gabča chvilku klídek a přijde s dojmama :dizzy_face:
4. kvě 2010 v 16:28  • Odpověz
Míšo, a odkud ty vlastně jsi? :slight_smile:
4. kvě 2010 v 16:28  • Odpověz
Woblu.....no huráááá, říkám ti 39+2 :grinning: , sobota to jistí :wink: :wink: :wink: a každý den se hlásit jooo :wink:
4. kvě 2010 v 16:34  • Odpověz
wobludko, no to si piš, že půjde sám, odmítla jsem mu dělat berličku, já musím zvládat sama takových věcí, takže on to taky zvládne :slight_smile: Jednak mi to přijde takový trapný, když tam chodí i baba - jakože ten chlap sám není schopnej, druhak - prostě tak :slight_smile: Prostě a jednoduše - půjde sám a hotovo, o tom žádná :grinning: :grinning: Odběr doma jsme dělali 2x (a pak jsme to vezli na obilňák), teda manžel, já mu neasistovala. Akorát je blbý se prej "strefit", tak nevím, jak to dělají ostatní chlapi :grinning:

Taky budu dělat ble ble :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2010 v 16:58  • Odpověz
že by wobludko se blížilo k porodu?no paráda,já tam bohužel musím chodit s chlapem :frowning2: taky mě to nebaví snad to bude už naposled tento měsíc :wink:
4. kvě 2010 v 17:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.