• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Very, vyřídím :grinning: já stejně už víceméně jen ležím, dejchám a čekám, co přijde :grinning:

Sovi, no to věřím, že v zápalu boje to je asi problém :grinning: hlavně něco, ono celkový objem není zase až tak podstatný :wink: :grinning: takhle v okolí jsem neslyšela, že by to chlap nakonec nějak nezvládl, někdy to je dřina, ale prý když si dají třeba na hoďku procházku a rozdejchají to, tak ze sebe vždycky nakonec něco vyždímou :wink: ale my máme chlapy šikovný :dizzy_face: manžel měl při OPU v práci audit, takže stres jak prase a spermiogram byl jeden z nejlepších :sweat_smile:

Delf - na odběry, nebo na konzultace? Na konzultace je to naopak výborný, manžel když viděl jenom z dálky vnitřní UTZ, tak to půl dne rozdejchával a dneska už dělá sestřičku - drží zrcadla, podává ubrousky :slight_smile: hlavně ze začátku, než se vůbec srovnal s diagnózou, tak když jsem něco řekla, tak se o tom se mnou nechtěl moc bavit a prskal, ale když mu to řekl doktor, tak hned dělal chytrýho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
4. kvě 2010 v 17:22  • Odpověz
ahoj holky tak se hlásím , že jsme doma.To co jsem zažila při otevžení dveří ani snad mluvit nebudu.Realita mě postavila do života.Holku jsem od příjezdu neviděla jedla z flašky.Já jsem hotová a na poště nám ztratili dopis s rodným listem.Mám hlad a žízeň jsem vzteklá a spát nemáme kde páč nám málem vyletěl kotel i s barákem do luftu.
4. kvě 2010 v 17:25  • Odpověz
Gabi :confused: :frowning2: :confused: ..........co to je za přivítání????
4. kvě 2010 v 17:32  • Odpověz
Ahoj Gábi!!!!! Tak Tě vítáme,maminko.Nejen doma,ale hlavně zase tady,mezi náma.
Příjezd sice trošičku netradiční,ale ono si to "sedne",neboj.Hlavně že jste DOMA :dizzy_face:
Prosím Tě,ale pročpak jedla malá z lahvičky???
4. kvě 2010 v 17:33  • Odpověz
právě že a odběry prý by to sám nedokázal vtipálek jeden. :grinning:
4. kvě 2010 v 17:34  • Odpověz
gabi vítej doma
4. kvě 2010 v 17:36  • Odpověz
Sovi já jsem ze Znojma

Delf to máš teda ted nevím jestli dobrý neo špatný, já drahému nabídla jednou, že mu pomůžu, tak si poťukal na čelo :grinning:

Věrko, Very jo výzva to je, ale fakt to nedám :wink:

Gabi tě přivítali doma koukám :wink: neboj to se srovná, hlavně, že jsou všichni zdraví
4. kvě 2010 v 17:53  • Odpověz
Zdravím,
Gab vítej doma,neboj to pofackuješ a zas bude líp,teda myslím tím ten byteček,ale dokážu si to představit,jak už jsem tu psala,já si momentálně připadám jak u cikánů a holky stěhovatelky-Nel,Danča,nezávidím vám to a to máme rozbrabčenou jen jednu místnost,ale bordel všude kolem.
Delf,takže stimulka zahájena,bezva,já čekám na krámečky a nějako se jim nechce.
Beryk,čeká tě nový krásný život.
Woblu,nestraš nás-ležím,dejchám,čekám...toto je nejkrásnější období ženy...../bohužel na mozile nejsou smajlíci/jinak by se tu chechtaly.
Holky,budeme vás muset nalákat na letní návštěvu jihlavské zoo a dáme srazík tu,to bychom určitě dorazily viď čepi,míšo???
Sovi,ty jsi odkud?
4. kvě 2010 v 17:54  • Odpověz
Hoj nakrmím a večer juknu.
4. kvě 2010 v 18:07  • Odpověz
miso, dík :slight_smile: Tak to máš tedy taky štreku. Jak na sraz, tak do Jihlavy.

Wobludko, te´d jsem si prohlížela tvůj fotoblog a z toho názorného obrázku, jak vlastně probíhá IVF, se mi udělalo šoufl :grinning: Ale je to poučné, konečně vím, kudy se ta vajíčka vyberou :slight_smile:
4. kvě 2010 v 18:14  • Odpověz
ahojky, Brno :slight_smile:
4. kvě 2010 v 18:14  • Odpověz
Ahoj kočky,

vítám Gabču s Valentýnkou doma :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: snad se brzy zabydlíte a dáte to doma do kupy :wink:

Holky, já bych na srazík ráda dorazila, ale budu po noční, takže nebudu mít moc energie a do toho Anetka nastydla :frowning2: Takže soplí a kašle :stuck_out_tongue_closed_eyes:

sovi, super, že se vám dr zamlouvá..to je základ úspěchu :wink:

Jdu ještě dočíst...
4. kvě 2010 v 18:20  • Odpověz
add píchání..mě Provazník taky říkal, že se píchá 2x denně :wink:
4. kvě 2010 v 18:21  • Odpověz
bery, nááádherný čísílko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: gratuluju a at je všechno v pořádku :dizzy_face:

woblu, tobě už se to teda chystá...kopce na monitoru jsem měla v den porodu :wink:

delf, tak už bude píchajda? :dizzy_face:
4. kvě 2010 v 18:23  • Odpověz
jo a dneska jsem opět zavítala do H&M a koupila tam Anetce šatičky na léto a čelenku :dizzy_face: takže to tam není zas tak špatný :sweat_smile:

sanu, jak jsi psala, že oblečky koupíš, tak se klidně někdy stav..já pořád něco prodávám :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2010 v 18:26  • Odpověz
Howgh..domluvil jsem :grinning:
4. kvě 2010 v 18:26  • Odpověz
Voblu tak ještě hezky odpočívej :wink:

Gab s Vajou konečně doma,ale co to bylo s tím kotlem?

Luci at je Anetce líp :wink:
4. kvě 2010 v 18:31  • Odpověz
Gabulko, vítej doma, někam si s malou zalez do koutka, ať se smekaj jiný :wink:
Delf :grinning: no co, hlavně že je úkol splněn :sunglasses: a hlavně chválit! Chlapi jsou taky citlivky :wink:
Sovi, já OPU naštěstí objevila až když bylo po zákroku :grinning: ale nic se neboj, já byla poprděná, navíc moje první narkóza, ale bylo to jen pár kapek krve, místo po vpichu jsem cítila jen asi 2 dny při zavádění Utrogestanu, ale rozhodně to nebolelo :wink: a vajec jsem měla plato, takže se ve mně pěknou chvíli museli šťourat :slight_smile:
Ahojko, prej nejkrásnější období ženy, že Tě ženo Boženo poženu :grinning: však to nebude dlouho trvat a poznáš tu nádheru :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: Ještěže si mezi ty nohy nevidím, mám pocit, že už jsem roztrhnutá vejpůl :sweat_smile:
4. kvě 2010 v 18:32  • Odpověz
Zrovna nedávno jsem si říkala kudyma napichujou ty vajíčka a ono tudyyyyy :astonished: :astonished: :astonished: to by mě nenapadlo :astonished: woblu, ty máš teda v albu věci :sweat_smile: :sweat_smile:
4. kvě 2010 v 18:37  • Odpověz
:stuck_out_tongue_closed_eyes: ahojky luuci,no jo ještě,že máme wobludku
4. kvě 2010 v 18:49  • Odpověz
Tak ještě jednou hoj....

Gab věřím, že sis "přivítání" představovala trochu jinak, mě by to taky naštvalo ( a koho ne...???????), ale hlavně, že můžete být s Důšou konečně spolu a do toho zlaťoučká Vája, tak se snaž zaměřit na ně dva...... Ale vítejte doma samo :slight_smile:

Holky píchačky, teda já spíš obdivuju vás, co do sebe necháte píchat "cizí osobou" já bych to manžovi do ruky nedala ani za zlatý prase. Jsem se musela - chtěla vždycky píchat sama.... :grinning: :confused:

Luc okáčko, takže jestli se někdy za 100 let dohrabu do města, tak bych se ti ozvala....... teda jestli máš ještě vůbec tak nějak naše číslo..... teda jako velikost................. 80 bude mít teď něco už má teda krom triček vše a pak třeba 86 a pár kousků třebaaaa co je pak za velikost???? :sweat_smile:

Woblu hele mede, takhle se nehlásit, já při dočítání už čekala, že tady bude zprávička..... no nic méně vypadáš nadějně :wink:

Zítra se asi narodí pumprdlička známým, tak jsem zvědavá :slight_smile:

Holky kašařky - Sel mi dneska podruhé za sebou stropila scéničku když jsem jí dávala kaši (bánáno - rýžovou), co by jste navrhly? Změnit kaši třeba na jablečnou nebo zkoušet dál nebo jí to dávat do flašky.......ale z flašky se mi moc nechce, měla jsem "vidinu" že kašička=lžička, mlíčko=flanděra. Tak tápu co mám dělat.... :unamused:
4. kvě 2010 v 19:09  • Odpověz
Joooo a Sel je parádně zahleněná, tak kašle jak o život a tečou ji nudlány...... takže čtvrtek je v ohrožení :frowning2:
4. kvě 2010 v 19:14  • Odpověz
Sanu,tak já Ti asi holka neporadím... :unamused: Klaudi otvírala "chlebárnu" jako divá a neměla jsem nejměnší problém.Teď mi už dva večery u toho dělá přímo hysterický scény.Řve,až se dáví,no prostě mazec.A já vůůůůůbec netuším proč...????? :fearful: :confused: :rolling_eyes:
4. kvě 2010 v 19:15  • Odpověz
luucia, hnusnej obrázek, že jo? :grinning:
wobludko, já jsem v tomhle celkem v poho, narkózu jsem měla naposled v lednu - zato 3 hodiny, takže dvacet minut je pro mě jak dětský říhání (akorát jsem to dětský říhání nikdy nezažila :grinning: :grinning:) Plato by mi stačilo to menší desetikusový, ale radši bych to klasický velký :grinning:
sanusko, píchat se sama :astonished: :astonished: no toto :astonished: sodoma :grinning: :grinning:

Já jsem dneska "objevila" dvě těhulky z jedné mé diskuze, do které chodím, jsme si tam hodně blízké, je nás asi 13, z toho jedna ještě nechce dítě, druhá také ne, 9 již dětných - a ta poslední je teď čerstvě těhotná. Zbývám už jen já, přiznám se, že jsem to před chvílí obulela. Jsem nepřejícná? :confounded:
4. kvě 2010 v 19:17  • Odpověz
holky,jakej obrázek??? :confused:
4. kvě 2010 v 19:23  • Odpověz
Hoj :slight_smile:

Gabča jde domů, super :dizzy_face: zapomněla jsem popřát štěstí, tak přeju, ať jsou zdravé a šťastné :wink:

Míšo, my se o píchačce zmínily, ale Ty si tu ještě nebyla...

Jo a Anežka se postavila v postýlce a ne jednout. Vypadá to, že zbytek mládí stráví ve stoje a bude "ožírat" okraj postýlky. No potěš...

Večer kouknu, nějak zas nestihám...
4. kvě 2010 v 19:31  • Odpověz
VM,holky myslí obrázek co má woblu v albíčku a to ten jak se provádí OPU a transfér.
Delf,máš teda už neschopenku?
Dani,taky jsme to prý dělávali a hlady jsme určitě netrpěli.
Mě by taky stačilo menší plato vajec,v albertu maj i dvacítkový,tak třeba to,ale žádný křapky,jen kvalitní.
Luc,Sel,Žofík tak dětičky maroděj,no však tohle počasí,no,ale mě alergikovi se ulevilo,teda kapánek.
4. kvě 2010 v 19:40  • Odpověz
ahojky, křapky mě dostaly :grinning: :grinning:
Já beru jedině vejce velikosti L :grinning:
4. kvě 2010 ve 20:02  • Odpověz
sanusko takže sama jo no teda ty se nezdáš :grinning: :grinning: :grinning:
ahojkyholky neschopenku nemám,ale zeptala jsem se a on říkal,že není problém pokud bych chtěla,tak jsem mu řekla že to zkusím v práci a uvidím ale asi od úterý až půjdu na kotrolu si jí nechám napsat,kdybych píchala jednou tak by to šlo ale dvakrát je docela dost :confounded:
4. kvě 2010 ve 20:09  • Odpověz
Jak jste vlastně ty injekce snášely? Jaký režím je dobrý nastolit - nesedící, nechodící, nebo je to úplně fukec a začíná to být "nejedno" spíše po transferu?
4. kvě 2010 ve 21:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.