• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
... Wobludko, tak koukám, že 2/5 už porodit nestihneš... tak uvidíme, zda se trefí Verča. :wink: A gratuluju k výsledku kontroly, konečně se to hýbe... mě kopce ani posly nenaměřili nikdy, snad ani ráno, když jsem byla na 3 prsty otevřená...

Gabi, konečně doma... drž se!!

Woblu, jdu zkouknout Tvůj fotoblog... a taky jdu k televizi, sprostý kuchař mě dnes zajímá, je v Lednici a my jedem do Mikulova na dovču, tak ať mám tip.

Sraz v ZOO v Jihlavě? Všema deseti! O víkendu v létě kdykoliv :dizzy_face: :dizzy_face:
4. kvě 2010 ve 21:46  • Odpověz
Woblu, já měla kopce každou KO a rodila jsem až jako by po 4 monitoru :grinning:

Dančo, s tou dovčou to máme obdobný :wink: :grinning: a taky se neopičím, manža místo moře vybral cestování právě v této oblasti, prý se můžeme sejít v Lednici v této restauraci (a můžeme si taky zahrát na sprostýho kuchaře :wink:) nebo v Mikulově na Bobulkách :grinning: :grinning: :grinning:

sraz v Jihlavě v ZOO, klidně - jen upozorňuji předem, že s klasickou ZOO to nemá nic společného, ale jako nedělní procházka docela dobrý :wink:
4. kvě 2010 ve 21:54  • Odpověz
Sanu, ať je Celinka brzy zdravá :wink: , aby čtvrtek nebyl v ohrožení :wink:
4. kvě 2010 ve 21:56  • Odpověz
Sanu, já bych se vykašlala na banánovou příchuť a šla postupně - mléko s rýží = kaše. Na banány a další věci do toho máš času dost. můj názor. A to, že se jí lžičkou, je správně. Mlíko je z lahve, přesně.
Cel přeju brzké uzdravení, snad čtvrtek zvládnete....

Píchala jsem taky sama... tedy, v práci to ani jinak nešlo :grinning: :grinning: ale nebojte, fakt je to v pohodě :wink:

Sovi, nejsi nepřejícná, to je normální pocit. Taky jsem svýho času ne snad nesnášela těhotné, to ne, ale nebylo mi z toho dobře na duši. Ale bojovala jsem s tím. Já jsem vždy věřila (a věřím pořád), že "já jsem zdravá, já děti mít budu". Možná to vyznívá blbě, ale tohle heslo mi pomohlo přežít 2,5 roku snažení...

Režim? Mě píchání nic nedělalo, takže krom kontrol nebylo žádné omezení. Po transferu je to jiné, to jsem ležela (zbytečně), takže spíš myslím odpočinkový režim, než režim "ležím jako nemocná".... (opět jen mé doporučení, můj pocit, moje zkušenost).

Very, my jedem od 10/7 do Mikulova, nebudete tam v tom termínu?? :wink:

Holčiny, přeju krásnou dobrou :slight_smile:
4. kvě 2010 ve 22:31  • Odpověz
Woblud, se přiznám, že jsem Tvoje album párkrát prohlížela, ale tenhle obrázek poctivě až dnes... no, vypadá to "fuj", ale fakt je to pohoda, holky nebojte :wink:
4. kvě 2010 ve 22:33  • Odpověz
teď jsem koukala na mapu a manža mi říká, tak tady zaparkujeme a tam půjdeme, pamatuj si to :grinning: a pro jistotu to napiš Danči :grinning: .................tak to píšu, ale nesejdeme se tam :frowning2: ....my jedeme až 2 nebo 3 týden v srpnu :confounded: ...škoda, třeba příště :wink:
4. kvě 2010 ve 22:34  • Odpověz
také přeji dobrou noc :slight_smile:
4. kvě 2010 ve 22:35  • Odpověz
jé a ještě jsem se chtěla zeptat na jednu věc. Jak to v tom Sanusu - ať už jihlavském nebo jiném - funguje v sobotu? Co když to bude vypadat tak, že mi vajíčka uzrají zrovna tak, že se ten odběr bude muset udělat v sobotu nebo v neděli a v pátek bude brzo a v pondělí pozdě? To se pak čeká na jiný cyklus, nebo se to dělá prostě dřív nebo později, nebo to udělají na gynekologii... nebo jak?

Všem dobrou :slight_smile:
4. kvě 2010 ve 23:03  • Odpověz
Tak přeju dobré ráno!!!!! :slight_smile:

Woblu, tak jak????? Dneska by to šlo ne :grinning:
(ostatně rodit musíš, dneska je "mé" datum :wink: )

Danu když já jsem jí dávala rýžovo kukuřičnou a jaké při tom na mě dělala obličeje....... rudla, vzpínala se........... tu banánovou sem tam aspoň snědla......
A ještě když má ty kaše nemléčné, tak jsem si říkala, že tou banánovou příchutí (jsou od ukonč. 4. měsíce) jí to třeba zpříjemním...... no povedlo se, ale jen sem tam.....

Bery a Gabčo jak je děvčátka??????? Bery stále doufám parádně a Gab už mnohem líp po lehčím šoku........ Vája snad nechala mamku i první noc doma vyspat................

Píchačka je v poho, pak to šlo dle potřeby, v sedě, ve stoje, v leže, jak byl čas na jakém místě to bylo atd atd........
:grinning:(jsem to po sobě přečetla, ale to nebylo napsáno extra, aby to znělo dvojsmyslně.... :grinning: Ale nechám to tak :stuck_out_tongue_closed_eyes:)

Very jedete někam na chatičku???? Jsem dočítala, ale tohle mi nějak uniklo :confused:

A sraza děvčata už předem tak na 90% odvolávám, protože Sel je strašně zahleněná, pořád se snaží odkašlávat, od 6 hodin jsem už 5x odsávala a jdu na to zase, pořád jí to teče............... takže nepředpokládám, že do zítra to bude ok....... tohle bych tan FAKT nerada na někoho poslala dál.................. :unamused:
5. kvě 2010 v 06:45  • Odpověz
Dobré ráno všem,

my se teda moc nevyspali...k tomu dneska noční :rolling_eyes: Na Anetku to pěkně sedlo a chrchlá a kejchá a smrká :pensive: :pensive: :pensive: chjo, na víkend jsme měli vymyšlený supe rprogram v Praze a vypadát o bledě :pensive:

Píchání se taky bojím, asi to budu muset zvládnout sama :astonished: ale zvládly to jiný :dizzy_face:

Jo a večer mi psala sms ředitelka ze školky..tak se mám zítra stavit pro vyrozumění, jestli jí vzali nebo ne..takže hend po noční pojedu do školky

sanu, velikosti jsou ....80, 86, 92, 98 :wink: od všeho se určitě ještě věcičky najdou :wink:
5. kvě 2010 v 06:56  • Odpověz
dobré ráno,

no sovi ty to z Brna nemáš taky zrovna blízko, ale máš to aspon po dálnici

a sraz v Jihlavě bych taky brala, je to napul cesty :grinning: a v tamní zoo jsem ještě nebyla

Dani mi to pak napadlo, že jste se určo bavili, ale já se registrovala až vás byla většina těhotných :wink:
5. kvě 2010 v 07:04  • Odpověz
Holky, jak je to s těma vývojovýma stádiama?? Co je víc? morula nebo blastocysta? a po kolika dnech kultivace vznikaj? :confused:
5. kvě 2010 v 07:21  • Odpověz
Klaudince všechno nejlepší k dnešnímu svátku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. kvě 2010 v 07:27  • Odpověz
Luci - morula je před blastocystou a vzniká 4 den, je na ní už rýhování, které určí o jakého savce jde:slight_smile:
Když morula vstoupí do děložního prostoru, zona pellucida přítomná na povrchu moruly se najednou stane mnohem propustnější. Tím se do vnitřní buněčné masy moruly dostane velké množství tekutiny a vznikají velké mezibuněčné prostory vyplněné vodou, z nichž se nakonec zformuje jednolitá dutina, tzv. blastocoel. Tímto okamžikem se morula mění v blastocystu. Blastocysta se pohybuje volně v děloze, vyživuje se jejím sekretem, ale nakonec (u člověka během 6. dne vývoje zárodku) dojde k přichycení celé blastocysty k epitelu endometriální sliznice a k postupnému uhnízdění – nidaci.
5. kvě 2010 v 07:27  • Odpověz
Ahoj holky!
Tak dnešní noc naprosto bááááječná :sunglasses: "Podávala" jsem čaj jenom v 0.30h a pak kojo v 5h! Tak to je u nás fakticky úspěch.Kéž by to Klauduš vydrželo takhle už napořád :slight_smile:

Woblu - dneska je i mé datum,takže šup,šup,šup,jak se říká do toho-půl je hotovo.Ve Tvém případě ale ať je celé hotovo a máš to za sebou a mimíska u sebe :wink: :dizzy_face:
Sanu - já jsem šla na banánovou kaši hned a hnedka ji baštila jako divá.Naprosto bez problémů.Proto teď nechápu ty její hysteráky při jídle už dva večery.Ale to asi bude něčím jiným.Jen teda nevím čím... :unamused:
Píchání - Mě Provazník říkal,že naní potřeba absolutně měnit běžný režim.Že to tělo nijak extra nezatěžuje a že spousta sportovkyň píchá i při běžném tréninku.Po transferu to je trošku jinak,tam by to chtělo "umírnit",ale jak psala Danča-žádná "nemoc" to není. :slight_smile:
ZOO Jihlava - Ještě nikdy jsem tam nebyla a prý je to tam moc pěkné.Takže určitě jsem PRO se tam vydat kterýkoliv víkend v létě.Myslím,že by to mohlo být docela i dobré zpestření nejen pro ty naše dětičky :wink:

Za gratulai Klaudi děkuje :wink: Nějak z těch oslav nevyjde - včera měla 7 měsíců a dneska už zase svátek :sunglasses: :grinning:

No a my se dneska vydáme na středisko,kde nám píchali naušničky.Jsem tam volala a paní Dr.mi řekla,ať se stavím,že tam nějaké ty náhradní dílky určitě najdou.Tak jsem ráda :slight_smile:
5. kvě 2010 v 08:03  • Odpověz
Jo,Sanu - zkuste to dneska "vymarodit" a zítra doražte. Vždyť když se tam dětičky nebudou nějak olizovat,tak to nemůžou chytit a Sel dáš s kočárkem kdyžtak do opačnýho rohu,aby byl odstup :wink:
5. kvě 2010 v 08:05  • Odpověz
V Jihlavě je moc hezká zoo, ale docela malá, ale zase to stačí :slight_smile:. člověk není tak uchozený. Jinak ale tam není moc kde si objednat jídlo - mají tam je bufáč s takovýma těma smaženýma věcma :stuck_out_tongue_closed_eyes: , takže baštu sebou :slight_smile: . Jinak jsem tak pro Jihlavu mám to kousek, tak bych Vás ráda poznala :slight_smile:
5. kvě 2010 v 08:08  • Odpověz
jj, při píchačce není potřeba se omezovat, ale po ET to chce víc klidu, nijak se nenamáhat páč jeden špatný pohyb a může být po srandě, zvlášť v mém případě :grinning:
5. kvě 2010 v 08:09  • Odpověz
Dobré ránko , tak jsem se konečně vyspala.Spala jsem jak zabitá.Mrňous chrupal taky.Doma byla zima jak v lednici.Valentýce poskytla azil segra a tchýně ji nakrmila z lahve , protože já jsem asistovala topenáři u kotle.Byla jsem teda hotová, ale kotel sedal do provozu.Vymněnilo se pár uškvaženejch součástek a topí.

Jinak Valentýnka a Dušánek jsou v pohodě.Malá má plnej frňáček a funí.Frkounka nevidím, ale bude asi někde v zadu zaseklej.Tak jak ho dostat ven u pidi nosánku???
Dušánek je spokojenej , že jsme doma.
Jdem sena snídat.
Jinak Vám všem moc díky za podporu a za přivítání.Dyk jsem to zvládla i díky Vaší podpoře.

Jinak Věru tvoje návštěva mě vždy moc potěšila :wink:
Verunka s michálkem námudělali taky velikou radost a těšíme se na další srazík :wink:
5. kvě 2010 v 08:55  • Odpověz
píchačka záleží kdo jak snáší, já měla mega vaječníky a sotva lezla, tak jsem se házela do klidu už při......

Jihlava coooo????? Co jsem kde přeskočila taky o tom nic nevím...... :confused:

HOlky to zítra nedám, každejch 10 min odsávám................... :confounded:
5. kvě 2010 v 09:03  • Odpověz
Sanu klííííd, až třeba někdy v létě Jihlava, ted nic, ted je kosa

no ty jsi měla OHSS, já třeba injekce snašela v pohodě, vysmátá, nic mi nebylo, až po OPU jsem měla oteklý břicho, ale to je pohoda, už se těším :grinning:
5. kvě 2010 v 09:28  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

Tak Anežka to stání nezapomněla.... už se postaví i u otočného křesla... no, odhlašuju se, začíná mi hlídání :grinning: :grinning:
Noc u nás? V rozporu s očekáváním - usnula po osmé, vstávala v sedm, a jen 2x jsou jí šoupla dudlík, v 11 a ve 4. To je poprvé, co to takhle přespala, tak jsem šťastná... jsem do půlnoci něco dělala, tak jsem se aspoň vyspala... :wink:

Sovi, odběry vajíček jsou i v sobotu a v neděli, neboj, čekání nebude, a ani uspěchané, ani opožděné odběry.

Klaudince vše NEJ k svátku.

Sanu, tak ať se malá uzdraví!

Užijte si den, zas jdu pomalu s kočárkem převážet věci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. kvě 2010 v 09:44  • Odpověz
Sovi fungují v těhle případech i o víkendu, páč tělu poručit nelze a když to vychází na sobotu či neděli, tak tě okouknout prostě musí, OPU většinou dělají hned ráno kolem osmé, pak 2 hodky ležíš a pak můžeš domů, po ET se leží tak hodinku :wink:
5. kvě 2010 v 09:49  • Odpověz
Ahojda kočky,
všem přeji nádherný den.Nestíhám dočtu později. Já dnes letím k dr. na endokrinologii,už teda rok jsem byla se štítnou žlázou v poho,bez prášků,tak jsem zvědavá jestli mi to vydrží,překvapilo mě,když jsem tam v pondělí volala,že mi sestřička řekla,že mají plno až do června a na prázdniny zatím neobjednávají,tak jsem jí řekla,že mě dr. říkala,že pokud otěhotním ihned ,že musím na kontrolu,tak mě vmáčkla na dnešek. Mě furt zlobí žaludek,(taže do kapsy jsem nafasovala igeliťáky a hurá k dr.),jinak mě je labůžo....:slight_smile:
5. kvě 2010 v 10:02  • Odpověz
cepi, díky za info :slight_smile: Takže ta blastocysta je prostě nejlepší, co můžou zavést?
5. kvě 2010 v 10:02  • Odpověz
rychnov, misa, jé, super. Trochu jsem se toho bála.

Miso, nevíš, jestli bude v Sanusu přes prázdniny nějaká "celozávodka"? Já se na to Kučery ptala, on říkal, že má volno z kraje července (to se mě netýká), ale pak dál jsem to nějak nepochopila.

Takže to chce hlídat se hlavně těch kritickách cca 10-14 dní pro transferu embrií, nejlepší je asi v tu dobu úplně vysadit a odpočívat, ne?
5. kvě 2010 v 10:07  • Odpověz
Gab odsávačka na vysavač je supr, když bylo Sel 14 dní, tak jsem taky odsávala a v pohodě, nic se nemusíš bát, i když já se taky bála, abych jí nevycucla něco navíc z takového pidi frňáčku....... :wink:
5. kvě 2010 v 10:08  • Odpověz
beryk, co máš se štítkou za poruchu?
Já štítku nemám vůbec, doufám, že to na případné těhotenství nebude mít velký vliv.
5. kvě 2010 v 10:09  • Odpověz
cepecek, zajímavé... takže 4. den je nejlepší, když to oplozené vajíčko vstříknou do dělohy?
A během dalších tří dnů dochází k tomu kýženému přichycení v děloze?
5. kvě 2010 v 10:10  • Odpověz
Tak stále celá... odpoledne slušný posly, ale v noci jsem chrupala vcelku spokojeně (když nepočítám, že jsem teda byla asi 6x čůrat :stuck_out_tongue_closed_eyes: )

Já se během stimulace taky cítila dobře, ale záleží na snůšce - pak ke konci už jsem měla břicho plný folikulů a tlačily mě jako malý kamínky, ale když jsem se v klidu někde naplácla a odpočívala, tak to byla pohoda :wink: nebojte, stimulace je fakt jen pár dní, uteče to jako voda :slight_smile:

Klaudince všechno nejlepší!

Gabi, tak ať se brzo doma zabydlíte :dizzy_face:

To víte, já na sebe nenechám šáhnout, dokud nevím, jak co funguje :grinning: To já musím mít všechno pod kontrolou, jakmile se se mnou něco děje a nevím co, tak panikařím :slight_smile:
5. kvě 2010 v 10:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.