• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
woblud docela jsi mě uklidnila. Prostě zítra si jdu pro papíry, abych aspoň věděla o kolik to mám zvýšené a objednám se do Hk a uvidíme.
5. kvě 2010 v 16:55  • Odpověz
Ahoj,z práce doma.
Jsem ráda,že se srazík v Jihlavě spojený třeba s návštěvou zoo ujal.Čepi,já myslela,že by jsme se najedli někde ve městě,v zoo to je opravdu jen tak na chuť.A zbytečně drahé.
Klaudince vše nej....
Jo a abyste věděli,že netrhám partu,tak jsem to hned ráno dostala,takže taky středa.....
Holky já se taky zeptám,teď až budu stimulovat,tak si budu něco píchat buď jednou nebo dvakrát denně a k tomu něco zobat?Pak dostanu před opu ještě nějakou jinou injekci,že?A po opu co?Píchat už asi nic,ale něco zavádět?Já vím,u každé to je odlišné,ale jen pro orientaci.
Jo a k tomu břichu,já si připadám nafouklá už teď,nevím jestli to je k mršce,ale připadám si víc festovní!!!
5. kvě 2010 v 17:50  • Odpověz
Ahojko přesně tak, u stimulky budeš píchat jednou nebo dvakrát denně, uvidíš jak ti to doktor napíše, k tomu pravděpodobně Prednison 1 - 1/2 denně, 1 1/2 dne před OPU si necháš bodnou "Pregnyl, ten je na vyvolání ovulace abys mohla jít na odsátí a po OPU si začneš zavádět Utrogestan nebo Crinone gel, ten je s aplikátorem a budeš zavádět až do krevních testů, pokud budou pozitivní, tak se poračuje tuším až konce 3 měsíce
5. kvě 2010 v 17:57  • Odpověz
před mrchou se tělo zavodnuje, takže je to určo k tomu, ale počítej že po OPU budeš mít taky oteklej pupík, já ho měla hodně, byla jsem jak ve třetím měsíci :grinning:
5. kvě 2010 v 17:58  • Odpověz
jsem si našla vysokou bez přijímaček, jestli se ted nedostanu na Masaryčku, tak to příští rok zkusím na VŠCHT v Praze, to bude komedie
5. kvě 2010 v 17:59  • Odpověz
Proč se vlastně bere ten Prednison?
Já to brala před operací štítky, na potlačení imunitní reakce organismu.
Co dělá ten Utrogestan?

S oteklým pupkem počítám, měla to tak kámoška - měla i šílený hyperstimulační syndrom, a z toho stejného cyklu čeká dvojčátka, už je v 34 tt :slight_smile:

Miso, na jakou fakultu se hlásíš?
5. kvě 2010 v 19:52  • Odpověz
Dabli, tak tak :wink:
Sovi, princip je stejný - je to proto, aby se snížila Tvoje případná imunita vůči embryu (je to objekt s jiným DNA, tělo by ho mohlo vyhodnotit jako nežádoucího bacila). V některých centrech se dává, jinde ne, já se na to ptala a Štěpán říkal, že v Sanusu se rozhodli, že ho radši dávat budou, že ho obvykle ženský dobře snášejí...
Utrogestan je prachobyčejný progesteron :slight_smile:
Ahojko, tak s chutí do toho :slight_smile:
5. kvě 2010 ve 20:13  • Odpověz
ahojky holky,já byla v práci a ted jsem u vás jé wobludko díky za vysvětlení proč ten prednison já nad tím přemýšlela,to znamená,že ale budeš víc náchylná na nemoc?
5. kvě 2010 ve 20:16  • Odpověz
wobludko, když já nevím ani na co je progesteron :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
ten Prednison - jasný :slight_smile: Já ho snášela v pohodě. Ani jsem po něm nepřibrala.
Delf, takhle na iminutu to prý nemá vliv, říkala moje endokrinoložka.
5. kvě 2010 ve 20:18  • Odpověz
teda Woblu, klobouk dolůůů...........že by nová Dr.??? :grinning:

Míšo, já to loni těsně před přijímačkama vzdala, nastupovala jsem do nové práce a do toho jsem zjistila // :dizzy_face: ...tak tfuj,tfuj,tfuj :wink:

Ahojko, tak tak s chutí do toho
5. kvě 2010 ve 20:21  • Odpověz
Ahojky! Všem ještě jednou za gratulace Klaudince.Jediný kdo si ani nevzdech byl její "tatínek". :unamused:
Slavit budeme v sobotu i s Terčinýma 11.narozkama.Ty má pozítří.Budeme u našich - mají zahrádku.Ale počasí teda nic moc.Ostatně jako každý rok.To je vždycky koncem dubna vedro,ale pak se to přesně na její narozky pokazí.To je děsný. :frowning2: No,ale nějak to snad zvládnem.

Co se týká plodovky,tak já jsem opravdu byla.Tenkrát mi nedopadly krevní testy,tak mě poslali,respektive doporučili ten odběr.Já jsem se ani chvilku nerozmýšlela a souhlasila s ním.Domluvila jsem si ho s Provazníkem a jela na něj do Sanusu v H.K.Všchno proběhlo v klidu,celé jsem to sledovala na UZ a byl to docela zajímavý zažitek.Jasně že i velký riziko,ale já jsem si tenkrát řekla,že to podstupují stovky ženských,tak že i já (my) to zvládneme v pohodě.
Bohužel mi sdělili,že ani ta plodovka nedopadla nejlíp,z čehož jsem měla tenkrát opravdu šok.K tomu jsem lítala po soudech a řešila výživné na Terku.Nakonec jsem stejně musela ještě k Dr.Eliášovi na UZ.Pamatuju se,jak jsem k němu hnala rovnou od soudu... No,a tam jeho první věta zněla: Tak tady je všechno v naprostém pořádku.

Tak pak se v tom vyznejte! Takže dabli - hlavně KLID! Fakt to vůbec nestojí za žádný nerování. :wink:
5. kvě 2010 ve 20:23  • Odpověz
Ahoj delf :slight_smile: no teoreticky asi jo, ale tím, že se to bere opravdu jen pár dní, tak by si tělo mělo vystačit s protilátkama, který už má :wink: problém by to byl spíš u lidí, který ho berou třeba půl roku jako u transplantací a tak...mám takovej dojem, že jsem se na to tenkrát v lékárně ptala, jestli si mám právě kvůli tomu koupit nějaký vitamíny a řekli mi, že je to zbytečný...

Ty jo Míšo, jsi odvaha, tak ať to vyjde :slight_smile:
5. kvě 2010 ve 20:24  • Odpověz
Všem ještě jednou dík za gratulace (jsem chtěla napsat)
5. kvě 2010 ve 20:25  • Odpověz
Very :grinning: Jó poučovat, to by mi šlo :grinning: Si to tady musím užít, doma mě nikdo neposlouchá :grinning:
5. kvě 2010 ve 20:26  • Odpověz
tak holky bodnuta další včelička jak já to nesnáším,ten pocit píchnout se je děsný,už aby mi to píchnul přítel zas :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. kvě 2010 ve 20:27  • Odpověz
holky za jak dlouho jste pak cítili břicho?jako třeba jak rostli folikuli bolelo vás?nebo jste byli nafouklé?
5. kvě 2010 ve 20:28  • Odpověz
Sovi na Pedagogickou fakultu obor angličtina, ale vzhledem k tomu, že jsem se na testy podívala tak koutkem levého oka, tomu moc šancí nedávám, jdu to zkusit a uvidím

no a příští rok si dám přihlášku na tu chemicko technologickou - procesní inženýrství a management, chci ukecat i drahého, bysme se šrotili spolu, páč já sama mám problém se donutit, když budem dva, tak to bude paráda

Very díky, klapne, citím to v kostech

delf nebudeš víc náchylná, ani to nepoznáš, mě třeba na imunologii doktorka řekla, že na to aby prednison vůbec začal působit by se měl brát minimálně 6 týdnů před a oni ho dávájí sotva 2 týdny, ale pro klid duše
5. kvě 2010 ve 20:31  • Odpověz
woblu no odvaha, říkám si do třetice páč jsem kdysi začla ekonomku, ale musela toho nechat páč mi v práci neumožnovali studium, takže jsem to pak už nedávala a když jsembyla ještě v Pze, tak jsem byla v přípravným ročníku na KU, ale nějak si nemůžu vzpomenout proč jsem to vzdala
5. kvě 2010 ve 20:34  • Odpověz
jo jo míšo tak to jo
:wink:
5. kvě 2010 ve 20:34  • Odpověz
delf folici jsem necítila, ale citím ovulaci, bolí mě vaječníky, jak se to sune dolů a mírně se mi nafoukne břuch, jak u mrchy
5. kvě 2010 ve 20:35  • Odpověz
mišo tak zítra jdeš na utz+ krev vid?tak držím vše co mám at je to ok
5. kvě 2010 ve 20:35  • Odpověz
ahá takže nic nepocítím až když se bude blížit ovulka
5. kvě 2010 ve 20:36  • Odpověz
delfi - já jsem měla 13 vajuch,ale necítila jsem vůbec nic :wink:

miso - smekám před každým,kdo se k něčemu takovýmu rozhodne.Já jsem ze strachu nešla ani na dvouletou SŠ při zaměstnání.A to jsem na to měla průměr na závěrečným vysvědčení z učňáku.Toho pitomýho rozhodnutí budu do konce života litovat.Teď už bych na to neměla mozek :rolling_eyes: :confounded: :frowning2:
5. kvě 2010 ve 20:37  • Odpověz
delf to nevím, každej to má jinak, je těžký říkat co budeš nebo nebudeš cítit

řeknu ti to jak u mě - při 1IVF mě po OPU děsně bolelo břicho, měla jsem je nateklý jak kráva a nemohla jsem chodit, snesu hodně, ale tenkrát jsem brečela bolestí

no a naopak u 2IVF nic, nebolelo mě ani ň a to jsem měla víc vajíček, je to člověk od člověka a zakrok od zákroku, takže obě nemusí být vůbec nic, nebo to možná trochu bude bolet, ale za chvíli to odezní
5. kvě 2010 ve 20:39  • Odpověz
téda 13 vajuch to byla pořádná úroda to ti povím.
jo jo mišo pokud na to máš a chce se ti tak proč né jsi dobrá,jak píše vm já bych už na to taky neměla hlavu a škoda
5. kvě 2010 ve 20:41  • Odpověz
Věru díky, ale nesmekej, třeba se nedostanu, možná třeba příští rok ano, ale po prvním semetru zjistím, že jsem přecenila své schopnosti a školu nedodělám, ale moc bych chtěla, kvůli sobě i kvůli naší mamce, měla by hroznou radost

jo tohle znám, mamka mi taky kdysi říkala, bež rovnou ze školy, máš to v hlavě bude to jednodušší, měla pravdu, njn, jsem se tenkrát bála
5. kvě 2010 ve 20:43  • Odpověz
dámy a kdo tvrdí, že já ji mám
5. kvě 2010 ve 20:43  • Odpověz
spíš mě to jen tak napadlo, to zkusit
5. kvě 2010 ve 20:44  • Odpověz
delf já u prvního měla 11 vajuch a u druhého taky 13 :wink:
5. kvě 2010 ve 20:44  • Odpověz
miso - já právě smekám před tou odvahou.Pač já jsem to tenkrát nešla ani zkusit :unamused: Jsem srab a teď toho lituju a budu do konce svýho života.Jó,tenkrát jsem to brala na lehkou váhu a teď to mám.Jsem říkala našim,že jak mi bylo 17,tak mě měli popadnout za pačesy a dotáhnout k přijímačkám třebas násilím. :angry:
5. kvě 2010 ve 20:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.