• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Ahojky holčiny...... :slight_smile:

Very ,moc gratuluji ke krásným výsledkům...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jani souhlasím s názorem Rychnov...... :wink:
A co Sanu kdepak je.....????
8. čer 2009 v 19:03  •  snaží se  • Odpověz
Hoj, jsem na značce a čekám... Sanuskóóó...

Verýsku... p a r á d a :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Téda... se holky scházej normálně bez nás :angry:

Žofi... to je dobře, že kočík zajet bez připomínek :wink: Jo, kdo očekáváte 2 kiláčka, tak velikost 56 budete oblíkat nevím kdy :wink: . Jsme na new born a plandáme :wink: .
8. čer 2009 v 19:15  • Odpověz
Sari, s tím právě počítám, že do čísla 56 se nějakou chvíli vejdem... padesátky nemáme vůbec žádné, samé newborny nebo 56, no, uvidíme :wink:

Sanuska možná psala SMS někomu, kdo tu teď není... taky na ni čekám :wink:
8. čer 2009 v 19:19  • Odpověz
Holky, to byla fakt náhoda...jsem zírala na Věrku, že jí od někud znám a až pak mi to docvaklo, dkyž jsem viděla Soňu :sweat_smile: já neměla moc čas, pokecaly jsme asi 5 minut

Sanu, mi zatím nic nepsala
8. čer 2009 v 19:21  • Odpověz
Veru veliká gratulace, to je paráda :dizzy_face:
Ten Femibion mám doma - doporučil mi ho Šilhán. Je to listovka, ale prý páni doktoři v Německu zjistili, že tu normální listovku co stojí 30 korun půlka ženských nevstřebá, tak vyvinuli tohle a stojí to 3 kila na měsíc :rolling_eyes: Takže to sice mám doma, ale zobu tak jednu za týden :grinning: Souhlasím, že když se jí pestře a není oslabený organismus, tak žádné vitamíny nejsou třeba - a pro klid duše ta třicetikorunová docela stačí :slight_smile: Si říkám, že jsem v tý šikovný půlce :grinning: Oni zase za deset let přijdou na to, že je to sice dobrý, ale na něco jinýho zase blbý, ono to máš fuk...
8. čer 2009 v 19:24  • Odpověz
koukám, že Sanu všechny napíná jak kšandy :grinning: :grinning:
8. čer 2009 v 19:32  • Odpověz
... listovku za 30 Kč jsem zkoušela. Ne, že by byla špatná, ale já po ní byla furt nafouklá... takže fakt doporučuju tu v kombinaci se železem, překvapivě jsem po tom i dobře chodila na záchod a vyhovovala mi :wink:
8. čer 2009 v 19:33  • Odpověz
Tak jsmem upravila tabulku, ještě počkám na info od sanusky a dám jí sem :wink: kdyby měl ještě někdo nějaký úpravy, tak šup sem s nima :wink:

Holky, to už je divný, že sanu nepíše :confused:

bud se jí vybil telefon nebo má nějaký ooobr překvapení..bud to bude kluk nebo dvojčata :sweat_smile:
8. čer 2009 v 19:35  • Odpověz
luuci ty mi berš myšlenky :grinning: :grinning:

ted si zrovna říkám, že to bude překvápko, když ještě nikomu nenapsala :grinning:
8. čer 2009 v 19:37  • Odpověz
Dani cože jsi to brala, já bych si to taky přikupila

mám ted doma listovku a nějak se mi nezdá,je to spíš jak citronovej bonbon :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. čer 2009 v 19:38  • Odpověz
Míšo, koukám, že už jsi sanu taky docela prokoukla :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2009 v 19:38  • Odpověz
nahlížím kvůli Sanusce a zprávy nikde :confused:
nás chce napínat :wink: a nebo nakupují v Globu :grinning:

jdu si uvařit čaj, pak sprchu a to už tu snad infošky budou
8. čer 2009 v 19:39  • Odpověz
luuci nebo už je doma a čeká až tu budou všichni :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2009 v 19:40  • Odpověz
ahoj holky :wink: luci ja budu mít infošky až zítra :confused:
8. čer 2009 v 19:40  • Odpověz
dad, to nevadí, tak mi je prosím písni do IP :wink: t ti to tam taky trochu upravím :slight_smile: a jak to u vás vypadá??

Míšo, jestli to tak je, tak jí vlastnoručně uškrtím :sweat_smile:

Tak holky, holky, honem sem nebo nám sanu nic nenapíše :grinning:
8. čer 2009 v 19:44  • Odpověz
No jo, se Sanuskou jste to asi odhadly, že by to byl fakt kluk :wink:

Míšo - Acidofolan anebo Aktiferrin compositum, obsahy prvků Ti řeknou v lékárně, teď nemám po ruce krabičky. Obojí je to bez předpisu, vůbec to není drahé a hlavně, mě to předepisovali už jako dárci krve, když jsem měla nižší želežo. Mimochodem, jedním z důvodů únavy v těhotenství je chudokrevnost, tedy nedostatek železa, takže kdo chce méně spát a víc fungovat, zkuste toto :wink:
8. čer 2009 v 19:45  • Odpověz
luci ok uvidíš zítra :grinning: :grinning:
Dadouši, Ty taky nenapínej :wink:
dad, OK, už se těším :wink: jsem zvědavka zvědavá :grinning:
8. čer 2009 v 19:46  • Odpověz
luci to ja taky :grinning: :grinning: :grinning: zítra odpo se hned nahlasím :wink:
8. čer 2009 v 19:47  • Odpověz
rych ja ještě nic konkretního nevím :confounded: zítra volam do sanusu :dizzy_face:
8. čer 2009 v 19:48  • Odpověz
Dani děkuji, jsem si to napsala, ve čtvrtek jedu do Znojma, tak si to prikupim :slight_smile:
8. čer 2009 v 19:49  • Odpověz
dad, tak to držím pěsti, at to dobře dopadne :dizzy_face:
8. čer 2009 v 19:49  • Odpověz
Sanuska si asi vybírá něco dobrého k véči v Globu..... :grinning: .a nás tady nechává čekat ...... :angry: :slight_smile:
8. čer 2009 v 19:50  •  snaží se  • Odpověz
sanuska dostane na prdel až se objeví...my tady máme nervy a ona si večeří v Globusu :sweat_smile: snad je teda všechno ok :pensive:
8. čer 2009 v 19:54  • Odpověz
Teda to je vochechule :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Vy jste po listovce pozorovaly nějakou změnu :confused: ? já to spolknu a víc o ní nevím :sweat_smile: zato vitamín B, ten cítím až až :zipper_mouth:
Ahoj dad, tak tfuj tfuj :dizzy_face:
8. čer 2009 v 19:56  • Odpověz
VÍKENDOVÝ SRAZ SANUSEK..... :dizzy_face:

TAK CHATKY NA SEČI NA VÍKEND JSOU JIŽ OBSAZENY...... :frowning2: VOLNÝ BUDOU NA ZAČÁTKU ZÁŘÍ......

ALE V HORNÍM BRADLE MAJÍ VOLNÝ CHATKY NA VÍKEND 19.6.-21.6.09..... :dizzy_face: CENA ZA OSOBU A DEN 300,-KČ.

TAKŽE KDO BY MĚL ZÁJEM O VÍKENDOVÝ SRAZ SANUSEK V TERMÍNU OD 19.6-21.6.09 DEJTE VĚDĚT...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: MŮŽU DO AUTA VZÍT 3 ZAJEMKYNĚ...... :wink: :dizzy_face:
8. čer 2009 ve 20:02  •  snaží se  • Odpověz
Já listovku nemůžu měla jsem po ní vyrážku...... :frowning2:
Ale ,jak psala Rychnov,tak bych ten Femibion vyzkoušela..... :dizzy_face:
8. čer 2009 ve 20:06  •  snaží se  • Odpověz
Cože??? Furt nic??? :angry: :angry: :angry:
8. čer 2009 ve 20:19  • Odpověz
Holky, to už je divný..jdu jí napsat sms
8. čer 2009 ve 20:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.