• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
já u prvního 4 a u druhého 13 :wink:
5. kvě 2010 ve 20:48  • Odpověz
teda vy jste měli úrodu to bych taky brala :grinning:
Krásný večer,jdu pozdravit než dodělám polivku a zalezu do pelechu.
Holky taky dobrá úroda.Já měla 23 vajuch a super hyperstimulák.
teda madli tak tomu říkám mega úroda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. kvě 2010 ve 20:49  • Odpověz
jsme nosnice no :grinning: :grinning:

Věru já říkala mamině to stejný, mělas mě lapnout a dovlíct mě tam a nazdar :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. kvě 2010 ve 20:50  • Odpověz
No jono,ale co naplat když ubejvaj a nikde to není vidět.teď mi 2x zaváděli po dvou a nic z toho.Budem pokračovat až po dovolený.
5. kvě 2010 ve 20:51  • Odpověz
znám holku, ta měla 36 a parádní komplikace :confused: Brrrrr :confounded:
5. kvě 2010 ve 20:51  • Odpověz
no,zase nemusím mít všechno :slight_smile: .To si fakt nedovedu představit jak bych vypadala s tím hypertimálákem.Takhle jsem vypadala jak z jinýho světa.Nafouklí břicho a v ruce kanylu.Naštěstí byla zima takže jsem ji maskovala rukavicema ale i tak jsem musela vypadat jak magor když jsem měla ruku furt divně vytočenou.Sem dávala bacha aby mě do toho třeba v autobuse někdo nefláknul.
5. kvě 2010 ve 20:55  • Odpověz
a na co kanylu madli nebo vlastně proč?nechápu holky to ten hyper...je tak nebezpečný?
5. kvě 2010 ve 20:57  • Odpověz
tý jo, jsem ráda, že jsem ready
snáším to celkově všechno dobře, na rozdíl od mého manžela
a tomu jde předejít tím pitím?
delf je to nebezpečný a postihuje to tak 1% žen
Míšo, tak to jsme na tom stejně, já taky přípravný ročník na KU a pak....skutek utek, nejvíc se bojím matiky, jsem na ni mimoň a ta profesorka jela a jela jak dráha :grinning: :confounded: a já netušila občas o čem je řeč :sweat_smile: a nebyla jsem jediná :grinning:

končí reklama, tak jdu zase Přešlapovat :wink:
5. kvě 2010 ve 20:59  • Odpověz
Dabli, máš ten screening opravdu s nádherným výsledkem. A je mnohem přesnější než triply. Tak neboj, bude to dobré. A jak doporučuje Woblud, po UTZ se rozhodneš :wink:

Zítra přijede se mnou Žofi a Vašík na sraz :dizzy_face:

Delf, já měla 6 vajec a necítila jsem vůbec, ale vůbec nic. Naprostá pohoda (včetně OPU).
Hyperstimulák? Neboj, kdyby Ti hrozil, řeknou Ti to. Pití je důležité, fakt jo, ale pokud budeš mýt OHSS, ohlídají si Tě, neboj.

Míšo, držím palce na studium. Všechny studenty při zaměstnání obdivuju.... tedy, když vidím některé ty seminárky, co musím opravovat, tak bych taky některé studenty při zaměstnání hned vyhodila, protože to jsou fakt "blbci", ale u Tebe
smekám před odhodláním a držím palce!
5. kvě 2010 ve 21:02  • Odpověz
Jó matika! Tak to je taky můj úhlavní nepřítel :sweat_smile: :confounded: Jsem zvědavá,kdo ji bude vysvětlovat Terce na druhým stupni.Teď na to zatím stačím,ale pak...? :sweat_smile: :fearful:

Holky,dneska mi tchánovci dovezli auto - měli ho u sebe,neb jsem píchla,urvala se gumička ze stěrače a upadl výfuk. :sweat_smile: No a oni to dali všechno spravit,zaplatili a ještě bylo natankováno do plné.Tak mi udělali fakt radost. :slight_smile:
5. kvě 2010 ve 21:05  • Odpověz
Zofik s Vašíkem :fearful: Super ! :wink:
5. kvě 2010 ve 21:07  • Odpověz
JEště nakukuju

Delf já měla při obou IVF 21 folíků, 17 vajuch zralých a 15 se jich oplodnilo. No při obou jsem měla OHSS, tak ET mi pokaždé zrušili, tak jsem běhala pak na KETíky. Jednou z toho bylo biochemické a při dalším KETu se Selinka chytla a už nepustila, i když to sem tam bylo lehce napínavé.....................ale klaplo to a to je nejdůležitější. Teď máme u ledu ještě těch 13 sourozenců :wink:
A cítila jsem to teda dost už při prvním UTZ jsem tam Šárce šplhala na koze, ale tak já jsem extra případ...na tohle. Moc jsem reagovala no...

Dabli jak píšou holky, bude to ok, a já bych taky spíš hlasovala pro Eliáše, akorát když to bude jako že tam jdeš kvůli "horším" výsledkům, tak si nejsem jistá, ale možná tam manžu nepustěj........................... S manžílama to je, když tam jdeš jen jako "jen tak" jako samoplátce....................

Míšo dobrý!!!!!! Ale teda už vidím, jak se budeš s dvojkama šrotit :grinning: :wink:
5. kvě 2010 ve 21:09  • Odpověz
rychnov a co je to to OHSS ježíš holky já se v tom strácím to je hrůza :stuck_out_tongue_closed_eyes: a proč nic doktor o tom neříkal ach jo
5. kvě 2010 ve 21:09  • Odpověz
Chodila jsem každej den na 2 hoďky na kapačky.A pomohlo,aspoň jsem tam nemusela ležet.A pít se musí.věděla jsem to,dodržovala a stejně mě to dohnalo.

Holčiny,užijte si zítřejší srazík.
5. kvě 2010 ve 21:10  • Odpověz
36 vajec????????????? Uá, pomoc, to už je fakt jak plato :grinning:
To by mě zajímalo - v Jihlavě říkali, že na ta embrya mají paušál, tj. je jedno, kolik jich oplodňují. Už je vidím, jak mi chystají 36 embryí :grinning: :grinning:
5. kvě 2010 ve 21:11  • Odpověz
to je dobrý vm to bych taky brala :stuck_out_tongue_closed_eyes: hlavně tu plnou nádrž
5. kvě 2010 ve 21:11  • Odpověz
Miso, jsi dobrá. Budu držet palce, abys přijímačky udělala :slight_smile:

Tím pitím se myslí jako kolik litrů denně?
5. kvě 2010 ve 21:13  • Odpověz
sovi,oni stejně nebývají všechny k použití.A kor při tak velkým počtu.Holčina měla hyperstimulák jako blázen a šílený bolesti.Prostě děsný :confounded:
5. kvě 2010 ve 21:14  • Odpověz
Holky známýho napadlo,že kdybych měla z dalšího KETíku mimčo,že by to vlastně bylo Adélky dvojče.Když se vajíčka oplodnili ve stejnou dobu.
to je dobrý sovi :grinning:
Každopádně mít 15 embryí je super, pak z nich čerpat, nemuset znovu podstupovat to odebírání, nevyplácávat si ty tři pokusy... fakt se bojím, že mi odeberou jedno, nebo nulu.

Dneska jsem jukla do diskuze o Obilňáku, když jsem tam do toho CARu dřív chodila... a fakt jsem ráda, že tam chodit nebudeme. Ne že by snad něco zanedbávali, ale ta diskuze mi přijde tak nějak pesimistická, jakoby málo úspěchů....a právě jsem tam četla o někom, komu odebrali jedno vajíčko. Přijde mi to strašně málo :frowning2: Je to takové smutné.
5. kvě 2010 ve 21:15  • Odpověz
Jo,delf.Potěšilo mě to moc. :slight_smile:

Holky,jdu zalehnout a doufám,že Klaudi si zopákne noc jako na dnešek.

Pá,dobrou a zítra srazíííík!!! :wink: :slight_smile:
5. kvě 2010 ve 21:16  • Odpověz
madlina, no jo :slight_smile:
A představ si takovou utopickou situaci, že si necháš zavést to embryo třeba až po pěti letech.
Dvojče tvého dítěte, které je o pět let mladší :grinning:
5. kvě 2010 ve 21:16  • Odpověz
Nám se oplodnili všechny.Ale myslím že to stačí.
S tím pitím při OHSS to u nás vypadalo tak,že mě chce Petr utopit.Osobně mi nosil další a další plný 1,5l PETky.Mi voda tekla i učima.Jak jsem nevipila aspoň tři flašky denně.bylo zle.Když on to semnou myslel dobře.
5. kvě 2010 ve 21:18  • Odpověz
dobrou vm
5. kvě 2010 ve 21:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.