• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
Sovi no to bych vypadala jak totální blázen kdybych někomu řekla:"oni to jsou vlastně dvojčata." :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2010 ve 21:20  • Odpověz
zajímavá představa teda :grinning:
Zofi mě mrzí, tu bych taky ráda viděla............. :frowning2:

A jako poslední přeju Klaudi vše nej nj nej...... :pensive: :wink:

A já se pro dnešek loučím, Selinka pořád kašle a kšle a kašle sem tam pobrekává, nos má jak bambitku, tak nevím jaká bude noc............... :frowning2:

Zítra si to moc užijte, já pofrčím do mama hotelu, tak se nějak v sobotu nebo neděli nahlásím....................

Woblu kdyby něco, tak ať máš špuntíka co nejdřív u sebe.... :wink:

Takže paaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Tak mě napadlo jestli my co máme "mrazáčky" ,nejsme vlastně furt těhule. :confused:
Sanu dobrou.A brzo se uzdravte.Adélka má zase rýmu.Už ji dlouho neměla,asi týden :frowning2:
5. kvě 2010 ve 21:22  • Odpověz
Dobrou všem co jdou spát nebo ukládají děti :slight_smile:

Madlino :grinning: :grinning: :grinning: Permanentní těhule :slight_smile:

Ono teda těch 15 embryí se nemůže ani stihnout přece během toho roku zavést, použít... nebo se to pak dá prodloužit?
5. kvě 2010 ve 21:24  • Odpověz
takže pít tak 4,5 litru denně?
5. kvě 2010 ve 21:25  • Odpověz
sanu dobrou a at se selince brzo uleví
5. kvě 2010 ve 21:26  • Odpověz
no tak já dnes vypila hrníček kafe a v práci tři kelímky kapučía z automatu to asi nemí moc dobré :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. kvě 2010 ve 21:30  • Odpověz
Sovi může,některý třeba nevydrží rozmražení a rozpadnou se,nebo se přestanou dál vyvíjet.No a pokud se zaváděj po dvou .Jak myslíš to prodloužení.Například my už je tam máme 3roky zamražený a kařdý rok platíme to že je tam máme uložený.
5. kvě 2010 ve 21:36  • Odpověz
Věrko, to jsou tchánovci fajn :wink:
já se rozhoduji kterým autem jet na srazík, páč mě zase minule při cestě do PCE vypekl již spravený ventilátor a auti se zase přehřívalo, takže beru asi to co je snad 100% cajk :wink:

Madli, stálé těhule :confused: :grinning:

Žofi s Vašíkem přijede...............super :wink: se těšíííím
5. kvě 2010 ve 21:38  • Odpověz
Delf klííííííd,Já si i v těhu dala kafíčko,semtam dvojku červenýho vínka nebo malý pivko.No a jaká Adélka je :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2010 ve 21:42  • Odpověz
jenže já ještě nejsem těhu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. kvě 2010 ve 21:44  • Odpověz
padám do peřin,
dobrou kdo může tak s kobrou :wink: :grinning: (už to tu dlouho nebylo..................
5. kvě 2010 ve 21:45  • Odpověz
Delf no tak to klidně můžeš. :wink:

Very dobrou.

Sem chtěla jít dneska taky brzo spát a místo toho tady čumákuju.Ale blíží se moje hodina.
5. kvě 2010 ve 21:48  • Odpověz
tak jo holky hromadnej úprk ted,dobrou holky já taky padám do postele ještě mě čeká jedna ranní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. kvě 2010 ve 21:49  • Odpověz
ahojda holky,
tak jsem přece jenom u dr.vyfasovala prášky,UTZ krku dobrý, výsledky z krve,jedna hodnota byla trošku vychýlená.

Klaudince všechno nej....... k svátku
Selince přeji brzké uzdravení
Luci já šestý den,když počítaám i den oplodnění, jsem měla jednu expandovanou blactocystu a jednu kavitující morulu,Anetce at už je líp
Gab už bude líp a líp
Sovi mám sníženou funkci štítné žlázy,tobě gratuluji,že máš vše v pořádku
Rozi holka myslím na tebe,jak si užíváš v lázních?
Woblu jak ty ,pořád 2v1
Tesi at je Kubíčkovi dobře
Very tak paráda,že je boban na světě
Delf mě první dvě IVF v poho,další už mě pak na konci pěkně bolelo bříško,hlavně levý vaječník,byl hodně nateklý a ještě cestoval
Dani dík za info,super Žofík Váša dorazí
Míšo obdivuji,budu držet pěstičky
5. kvě 2010 ve 21:59  • Odpověz
Delf,jenom jedna? Mě ještě dvě :frowning2: .

Holky lezu do pelechu.Zítra snad nakouknu.Dobrou
5. kvě 2010 ve 22:03  • Odpověz
Delf, OHSS je ovariální hyperstimulační syndrom (zkrátka hyperstimulák). Hele, není to tak časté, tak Tě doktor nechtěl asi strašit. Buď v poho, kdyby se Ti to mělo stát, poznají to včas a ohlídají.

Holčiny, dobrou. Ráno asi ještě kouknu (snad). Teď jdu žehlit a pustit si Přešlapy z videa, se těším... doteď jsem dřela, tak si dáchnu (u prkna) :grinning: :grinning:
5. kvě 2010 ve 22:43  • Odpověz
beryk, fajn, že máš všechno v pořádku. Co na tu štítnici momentálně bereš a kolik?
5. kvě 2010 ve 23:04  • Odpověz
Oni před tím OHSS musí varovat, je to možná komplikace a oni musí říct rizika. Myslím, že se to i podepisuje, že to člověk bere na vědomí, ne? To je stejné, jako když jsem před operací štítnice podepisovala papír, že beru na vědomí možné riziko poškození hlasivek a že beru na vědomí možné riziko poškození příštítných tělísek. Oboje se stává v mizivém zlomku procenta, ale oni to musí mít posichrované.

Ještě jednou dobrou všem, co jdou spát.
A užijte si zítřejší sraz :slight_smile:
5. kvě 2010 ve 23:06  • Odpověz
Sovi od zítra začínám brát Letrox,mám ho brát ráno na lačno,půl hodiny před jídlem :wink:

Míšo zítra at ti KO a krev dopadne dobře :wink:

Jdu do spršky a hajnout
5. kvě 2010 ve 23:23  • Odpověz
krásné ráno :sunglasses:

dnes srazík moooooc se těším :wink:
6. kvě 2010 v 07:46  • Odpověz
Hezky si užíjte srazík,
moc na Vás všechny myslím.
6. kvě 2010 v 08:08  • Odpověz
Ahoj!
Dnešní noc opět v "našem" stylu... To znamená,že jsem u ní byla cca 5x.Jestli víckrát,tak ať si raději ani nevzpomenu. :rolling_eyes:

Od rána chce zase stát,takže já můžu být v pyžamu s nevyčištěnýma zubama,hladová,všude kolem jako po výbuchu,ale když ji budu držet za ruce a ona tady bude pajďulákovat,bude vše v naprostém pořádku :sweat_smile: :unamused: :rolling_eyes:

Na srazíka se taky moc těším!!! Jestli tam ovšem trefím v té tmě :sweat_smile: :grinning: Se tam dneska snad ani nerozední :confused:

Bery - já mám taky nedostatečnou funkci,ale beru Euthyrox.A moje ségra má zvýšenou a bere Letrox. :confused:
6. kvě 2010 v 08:11  • Odpověz
Ahoj,
hlásm, že dorazíme, Kubík bez teplot, občas si teda zakašle, ale snad to nikomu z vás vadit nebude, když dorazíme, kdyby jo, dejte vědět a zůstaneme doma :wink:
Bery, super, že vše je OK, mám z tebe radost :dizzy_face:

Dabli, nestresuj se a buď hlavně v klidu, tím prospěješ sobě i miminku, podle toho, co ¨jsi psala rizika jsou nízká :wink:

sovi, gratuluju ke schválení od doktorky :wink:
A víc si napamatuju, a s dítkem na klíně se čte špatně a ještě hůř píše :grinning: :grinning:
6. kvě 2010 v 08:14  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

Tak u nás druhá noc bez vstávání, dnes od 8 do půl sedmé, pravda, šla jsem šoupnout dudlík, asi v půl třetí a v pět, ale to se nepočítá, hlavně, že nebylo kojení a brečení. Věrko, nechce malá stát v postýlce? Anežka jo. Vodit ji nemusím, je si tam v pohodě.

Ještě mám v plánu pár krabic, pak přesnídávku, šup do auta a směr Pardubky. Takže pa na srazíku.

Jo, Žofi s Vášou nepřijedou, vrátily se mu teploty a má kašel, ale na příště se žofík hlásí. No a mě Anežka přijde podezřele klidná a mírná, tak nevím, ale měřila jsem ji, nic, tak se třeba jen už nemůže dočkat :grinning: :grinning:
6. kvě 2010 v 08:51  • Odpověz
Permanentní těhule :grinning: :grinning: :grinning: jestli mě to blití po porodu nepřejde, tak alespoň budu vědět, čím to :grinning:

OHSS mi taky hrozil vzhledem k počtu vajec (24), ale bylo to v pohodě, ani jsem se nenafoukla :wink: řekli mi pít 6 litrů tekutiny denně :sweat_smile: aby se ty hormony ,,vypláchly", ale to až těsně před OPU, do té doby je to zase žádoucí... to jsem pochopitelně nedala ani náhodou, jsem mizerná žbrunda... zato vaječníky byly obsypaný folikulama ještě ve 12tt, kdy už měly dávno dělat mrtvýho brouka :confounded: ale to jsem nijak necítila, jen to bylo vidět na UTZ :wink:

chudák Vašík, tak ať se bacila brzo zbaví :wink:

všichni si užijte srazíka :dizzy_face:

Delf, mě doktor teďka říkal, ať si dám klidně i pivko, že když jich tam nelupnu 10 za den, tak je to lepší než sladký chemický srágory, po kterých beztak akorát pálí žáha :wink: Ikdyž my teda dost kupujeme pito... a takovej tmavej vychlazenej nealko Bernard na terásce... :dizzy_face:
6. kvě 2010 v 10:43  • Odpověz
Ahoj holky,

tak naše noc byla poněkud kratší než jsem zvyklá, ale když čtu Věrku tak mlčím :zipper_mouth: a hlavně jsme si chvíli ráno pohráli a pak šupky dupky do pelechu a od 8 do 10:30 vytoužený klidný spánek :slight_smile:

tak za chvíli se uvidíme :wink:

Míšo na dnešek moc moc držím pěsti ať to dopadne dobře a co možná nejlépe :wink:

Žofi :frowning2: :frowning2: , jsem se moc těšila, tak příště to snad vyjde :wink: ať je brzy Vašíčkovi líp

Sanusce, přeji to samé, aby Celinka byla brzy OK :wink:
6. kvě 2010 v 11:10  • Odpověz
Woblu, tebe ráda vidím :wink: :grinning: ....ale na druhou stranu obdivuji, já v této době už měla depku jako prase, kdy to teda přijde, protože vlastně 6 dní před porodem jsem měla třičtvrtě dne slušný poslíčky a pak to utichlo, jen každý den slabé a chvilku a nakonec přišel až vypuštěný bazén :grinning:
6. kvě 2010 v 11:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.