• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
hele Woblu,ale stejně to je s tebou paradox....................když si vezmu, jak si musela ležet a teď porodíš v řádném termínu
6. kvě 2010 v 11:27  • Odpověz
Stará lázeňačka zdraví kočandy ze Sanusu!!
Je to tu fajnové-
Dančo-mělas recht, je tu děsná zima. Dnes jsem byla poprvé na vaginálním plynu-je to srande, pořád jsem čekala, kdy do mě ten plyn vstoupí a necítila jsem nic, ani plyn ani nic jiného :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak chodím tu do posilky, abych něco pčed mořem shodila a dnes jdu na hubnoucí zábala z jodosalem a masáží :sweat_smile: tak uvidíme.
Asi se chystáte na srazík, tak si ho pořádně užijte a napapejte se pěkně.
Beryku-tak zítra ať tam jsou pořádný váčky a já beru na nedostatečnou funkci štítné žlázy 75miligramů Euthyroxu.
Věru.vše nej nej Klaudince, pořádně to oslavte i v kulichu.
Míšo- já mám ještě jeden semestr a pak dělám v lednu státnice, taky to je docela mazec vedle práce, ale jsme holky šikovný, tak t o přece zvládnem, přeju jen úspěchy.
A myslim na tě na kontrolu. Mám na Tebe prosbičku- prosím potvrď, na ten dlouhý protokol: 22DC se jkde na zastavovačku, a pak se od 2.DC píchá normálka gonal jako při krátkém a bere se klasika prednison? V čem je ještě prosím rozdíl? Snaqd nude víc vajec i na zmražení-při 1IVF jsem ze 7 měla 2 embrya a při 2IVF ze 2vajec 1 embryo :frowning2:
Jdu na obídeki, jsem stále s Vámi i když o 300 km dále :dizzy_face:
6. kvě 2010 ve 12:12  • Odpověz
Ahojda zdravím všechny na sraz :grinning: :grinning:

jsem ted dorazila domů, tak KO dopadla dobře od soboty valím injekce tzv. koňské dávky 2dny 300IU, 2dny 250IU a ve středu KO

Rozi neeee, napíšu to pod sebe, at je to přehlednější, takže:

zastavovací injekce 20 - 22 DC
za 14 dní KO, krev + UTZ (když je vše v poho, doktor určí odkdy a kolik se píchá)
pak v podstatě obden KO, stimuluje se cca 9dní, dle rychlosti růstu folikulu
jo a já píchám Puregon, chtěl mi dát Gonal, ale jsem řekla, že ho nechci páč nemám páru jak bych na něj reagovala a s Puregonem mám jistotu, že to bude v pohodě

jinak od 2DC se píchá krátkej protokol, u dlouhýho mi to ted vychází, že budu píchat od 11DC, ale Dr. naznal, že ted žádnej cyklus nemám, kvůli té zastavovačce a že se to tak nedá počítat, ale ti to píšu aby ses trochu orientovala
třeba delf začala píchát hned po KO a dostala to ve stejný den jak já tudíž byla v úterý nějaký 7DC, takže u každého je to jinak

jinak já při dlouhém 11 vajuch 5 embryí a u krátkého 13 vajuch a 8 embryí, ale po rozmražení většina odpadla, takže jsem měla v rámci každého IVF 2 ET

snad je to srozumitelné
6. kvě 2010 ve 13:19  • Odpověz
Ahojda,

užijte si sraz a pak podejte info a fotky :dizzy_face:

U nás se takjy pěkně soplí, Anetka kašle jak tuberák a nos má jak kohoutek :confounded: mě už taky pobolívá v krku :rolling_eyes: a to jsme měli na víkend vymyšlenej super program :rolling_eyes:

Jinak jsem byla ve školce a Anetku nevzali :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: máme zkusit ještě druhý kolo v červnu :confused: fakt aby si člověk plánoval děti tak, aby do září měli 3 roky

Míšo, super, že kontrola dopadla dobře..tak at dopadne dobře i ta další :dizzy_face:

sanu, at je Cel brzo líp :dizzy_face: je to hrůza, když jsou nemocný děti :frowning2:
6. kvě 2010 ve 13:25  • Odpověz
děcka díky, za podporu, ale já jdu na ty přijímčky jen tak to zkusit, neučila jsem se, neumím to, musel by mě někdo dokopat

ve škole jsem měla dobrý známky i bez učení a samo jsem na to hřešila, takže tomu moc nedávám

Sanu já budu mít hodný děti, takže pokud se budu muset šrotit, tak to zvládnu :grinning: :grinning:
spíš potřebuu sehnat sparing partnera na biflování :sweat_smile:
6. kvě 2010 ve 13:26  • Odpověz
jo a s matikou to je stejný, měla jsem z ní dvojku, ale nikdy mě nebavila proto hledám školu ideálně bez přiímaček páč kdybych měla dělat matiku, tak jsem v pr...i jak Baťa s dřevákama
6. kvě 2010 ve 13:27  • Odpověz
týýjo, Míšo, příjimačky..seš dobrá už jen za tu odvahu, jak píšou holky :slight_smile: bych to nedala ani omylem a ani se mi nechce :rolling_eyes: jooo, lemra líná :sweat_smile: ještě, že jsem studovala jako mladá :grinning:

Matika taky není pro mě...skoro i 10+15 počítám na kalkulačce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
6. kvě 2010 ve 13:29  • Odpověz
luuc já taky studovala jako mladá, ekonomku, ale vejšku jsem msuela nechat

jaká odvaha, o nic mi nejde, s odvahou to nemá nic společného

oni totiž všichni studují a jsem nechtěla být pozadu, ale jak psala Danča, možná až bude někdo opravovat moji seminárku, tak si řekne, co tady ta blbka dělá, samozřejmě v případě, že se nade mnou někde slitují a dají mi šanci to školu aspon zkusit :grinning: :grinning:
6. kvě 2010 ve 14:14  • Odpověz
no doufám, že nadalší KO bude sliznice aspon vidět, kvůli ní jsem dostala takové dávky, aby dostala rozum :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2010 ve 14:15  • Odpověz
Holky ahoj :sunglasses:
srazík byl super!!!!! :wink: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Míšo já 5IVF 12 dnů píchala pokaždé 300 jednotek :wink:

Luci to je mi líto,s těma školkama to je pěknej bordel,snad vám vyjde druhé kolo :wink:
6. kvě 2010 v 15:49  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

Na dálku zdravím na sraz :grinning:

Zdravím taky Rozinku do lázní, ono se určitě vylepší počasí a budeš mít krásně :slight_smile:
Mně posunuli o dva dny termín - nejdřív dopředu, poté, co jsem jim telefonicky vynadala, zase o 4 dny dozadu - což už mi nevadí :slight_smile: Takže jedu 20. května.

A teď jdu robotit :confounded:
6. kvě 2010 v 15:50  • Odpověz
bery taky tolik?? no teda
já u prvního skoro celou dobu 200UI a u druhého 225UI a mělo to pozitivní vliv na sliznici, tak jsem dostala ještě vyšší dávkování s tím, že se to postupně bude snižovat, potřebuju můru nakopnout :grinning:

jinak ti držím pěst na zítra :wink:
6. kvě 2010 v 16:00  • Odpověz
čau zdravím

malá spí tak se pokusím něco počíst........
6. kvě 2010 v 16:03  • Odpověz
Rozi vaginální plyn :grinning: ,myslí na tebe,hezky si tam odpočiň :sunglasses:
6. kvě 2010 v 16:04  • Odpověz
Míšo to ted poprvé v Brně, před tím v Pardubicích jsem 4 IVF měla úplně stejný ,začínala 2x 225,pak 5x190,1x 150,kámoška co se mnou jezdí do Brna,ta píchala 375

zdravím maminu Gabču a Váju :wink:
6. kvě 2010 v 16:15  • Odpověz
holky já nestíhám :sweat_smile: a to vubec, nemůžu se jaksi po tom válení zapojit.Jsem hotová na záda ještěže jsem se tam dostala z toho řezu :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak nevím.Přijde mi , že jen kojím, meju pokaděnou prdku, dávám říhana.Teď jsem konečně dala oběd.Dušánka mám doma ten mi pomáhá.
Dnes jsme byli u doktorky a Valinka má 2520g a 48cm.Roste jak blázen.Taky jsme vykoupili snad půl lékárny máme toho, že už ani nevím kdy to mám dávat a kolik :pensive: :sweat_smile: . Maltofer na chudokrevnost.Vigantol nač už nevím.Pyridoxin, Acidum Folicum, faktu na zadeček, cosi do oka a nosu ooo bože jdu to na studovat.Ještě , že je tak hodná a neřve.Na všechno otevře pusu a pak čučí co ji to tam přistálo.holky a Sabiku 5 kapek stačí?????

Hnisá nám oko k tomu prasklá prdelka, kterou pořád mažu a pokrok nic moc.Máme přirostlej jazýček tak toho se děsím kdy jí s tím začnou něco dělat. V pondělí další vážení a jdu si dáchnout páč bych spala jak blázen.Přeju hezkej srazík a všem snažilkám úspěchyve snažení.
6. kvě 2010 v 16:18  • Odpověz
Very tak si představ, že Val vzala jen dudlik od Mišánka všechny dávila jak má malou pusinu. :sweat_smile: To Míša trefil. :wink:

Bery co ty jak jsi teď na tom já jsem stále mimo obraz............
6. kvě 2010 v 16:21  • Odpověz
Woblu a co ty jak dlouho míníš toho chlapa nosit?????????

Když si teď tak představím co tě v brzké době čeká tak se musím smát.Jak jsem tam po porodu chcípala a bulela a pak , když mi bylo fajn a pořád kolem mě dokola vozili maminy po porodu co hekaly a pajdaly tak mě to už přišlo komický :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:

Neli čoveče ty byli rádi, že jsem konečně vypadla :sweat_smile: :sweat_smile: Byla jsem tam už zralá na psycho a hlavně, když jsem šla sestřčce v slzách říct, že umírám :sweat_smile:
6. kvě 2010 v 16:30  • Odpověz
Gab já jsem mocinky štastná 14 den krev HCG 949,zítra jdu na krev a na UTZ,doufám,že už tam bude něco vidět :wink:
6. kvě 2010 v 16:33  • Odpověz
Ahoj...
Tak Míša po ko,teď to začne
Beryk,a jaký si pocítila rozdíl mezi Pardubicemi a Brnem?Pochopila jsem,že si byla spokojená s přístupem v Brně,teď registruju i vyšší dávky na píchání a ještě se něco měnilo v léčbě?Tak mě to zajímá,zda-li je to i o tom být ochotný zkusit něco jinak,tenkrát Míša taky psala,že pokud to nedopadne,že přejde k jinému /nevím jestli se nemýlím/ a zatím setrvává,myslím,že vás tu moc neni,kdo měnil dr. nebo car.Teď jen Luc, co psala,tak mění dr.
Gaban,neboj,doma je doma a odteď už se bude všechno lepšit,váhou jste začali,tak to bude jen lepší a lepší.
Zdravím Rozi do lázní a užívej.
Copak naše nová snažilka Petra,objevila se a už nepřišla?
6. kvě 2010 v 16:42  • Odpověz
Beryk tak to je super :wink: :wink: jsem to ani nevěděla :sweat_smile: to by bylo herdek , aby se na tebe taky štěstí neusmálo....to klapne uvidíš :wink: :wink: moc ti to přeju a fandím . :wink: :wink: Všem holkám tady fandím :wink: :wink:
6. kvě 2010 v 16:47  • Odpověz
Gab díky

Ahojky v práškách ted jím ráno prednison a večer anopyrin
6. kvě 2010 v 16:55  • Odpověz
Ahoj všem

srazík jako vždycky na 1* :dizzy_face:

Gabčo, kočko to si všechno sedne neboj nica ty jsi holka šikovná a pohodová, takže to dáš :wink: , to jsme moc rádi, že se dudlíček líbí nám se taky moc líbil :dizzy_face: ...Gabi na tu prdelku zkus Sudocrem - je k nezaplacení :wink: , určitě pokud jsi dostala box v porodnici tak tam byl vzoreček, takový malý kalíšek :wink: , kdyby jsi tu už nebyla radši ti písnu sms :wink:
6. kvě 2010 v 17:01  • Odpověz
Ještě tu jsem malá chrní asi ji budu muset vzbudit.Veru myslíš takovej šedivej kelímek??
6. kvě 2010 v 17:06  • Odpověz
hihi, teď jsem ti odeslala sms, jj takový šedivý kelímek :wink:
6. kvě 2010 v 17:09  • Odpověz
Veru tak ho mám já ji vtírám do prdelky infadolan a dnes mám zas tu Faktu.
jjj teď to čtu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
já ho používala, pak jsem si koupila střední balení a nakonec to úplně největší co prodávají a všechny kelímky jsem tím naplnila, malý používám na cesty, střední mám v obýváku kde nejčastěji přebaluji a ten velký kakáš mám v pokojíčku na přebalováku :wink:
6. kvě 2010 v 17:10  • Odpověz
kakáš=KAKÁČ :grinning:
6. kvě 2010 v 17:11  • Odpověz
se docela divím, že ti dali Faktu na takovou malou prdku, ale proč ne, mě vlastně v porodnici taky Dr. říkal, že to můžu používat, kdyby mě zlobily hem... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2010 v 17:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.