• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
no a já jdu odbarvovat a prát prádlo :sweat_smile: :sweat_smile: no jako když pere chlap všecno světlé prádlo mám narůžovo :sweat_smile: :sweat_smile: ááá Val kňuká tak já jdu a funí až do pokoje tak jdu prokápnout pidi sosáček a doufám, že se jí tam vejde odsavačka :sweat_smile:
6. kvě 2010 v 17:12  • Odpověz
Veru tak se mám na tu Faktu radši vyprdnout když je tamto pro ni šetrnější :confused:
6. kvě 2010 v 17:13  • Odpověz
běžím papa
6. kvě 2010 v 17:14  • Odpověz
Gabi, já nevím zda šetrnější, ale fakt jsem s tím Sudocremem spokojená a i hezky voní (což není samo podstatné), ale i moje Dr. mi ho doporučila a když viděla, že už ho používám, tak byla spokojená :wink:
6. kvě 2010 v 17:16  • Odpověz
Hoja!
Srazík byl skvělý,jako vždycky a už teď se těším na ten další :dizzy_face: Jsem tam tak krákorala,že jsem ani nepostřehla,že mi bulí dítko a že ho chová Šári :sweat_smile: :grinning: No,ale člověk se potřebuje vykecat,že jo... :grinning:

Daly jsme pak ještě procgajdu - Klaudis usnula na svých obvyklých cca 30 minut a teď už jsme doma a lenošíme. :sunglasses:

Zdravím rozinku a přeju hezký "lázňování" :sunglasses: :slight_smile:
6. kvě 2010 v 17:26  • Odpověz
prosím kdo chcete, tak hlasujte, děkujeme všem za hlasíka :wink:

http://www.hracky-fisher-price.cz/soutez/fotogalerie/veronika-laznickova/
6. kvě 2010 v 18:19  • Odpověz
Tak jsem dnes volala do HK. Sestra se mě zeptala proč mě tam posílají tak jsem řekla, že mám zvýšené Hcg. Objednala mě na úterý do genetické poradny a pak kdyžtak ve středu na odběr plodové vody.
6. kvě 2010 v 18:24  • Odpověz
Jsem ráda, že se srazík vydařil :dizzy_face: budou fotečky? stačí na rajčeti nebo tak :wink:
Gabulko, jen si doma pěkně zvykejte :slight_smile: jste holky šikovný :sunglasses:
Míšo fandím, já už bych na vš nešla ani za milion - mám z toho nějaký trauma :sweat_smile: Dani, seminárky ještě někdo píše :confused: ? Co znám lidi tak většinou jen okopírují za sebe pár blábolů... ale zase jsi dobrá, že je čteš :wink: já vždycky vyplodila nějaký moudra, čekala nějakou reakci a ono nic, stačilo odevzdat a pak už to nikdo nečetl :confounded: takže jsem si pak akorát nadávala :unamused: no fuj, už se zase rozčiluju :grinning: však říkám, že z toho mám trauma :grinning:
Dabli, tak třeba se potkáme v úterý v poradně :slight_smile: ale radši bych už ležela o patro výš v porodnici :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Teď jsme s manželem vygruntovali půlku bytu, jestli z tohodle neporodím, tak už fakt nevím :grinning:
6. kvě 2010 ve 20:00  • Odpověz
Woblu, tobě rezervují sobotu........jsem to tam nahoře domluvila :grinning:

Rozinko, užívej si lázně!!!!!
6. kvě 2010 ve 20:02  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

Dojely jsme dobře, tygr je v kleci, manžel docela v pohodě, tak jdu chvíli dočíst. Fotky stáhnu asi zítra... nebo až v novém bytě, možná :confused:
6. kvě 2010 ve 20:25  • Odpověz
Hoj, srazík super, jdu na fotečky :wink:
Jinak Kubíček má horečku 39,3, na pohotovosti na kterou jsme volali nám doporučili Panadol a Nurofen, tak tam manža sjede a zítra naběhneme k doktorce, snad mu brzy bude dobře prďolínkovi :frowning2:
6. kvě 2010 ve 20:41  • Odpověz
ahojkyholky, já měnila brno za Jihlavu - ale směrem, na který ses asi neptala :slight_smile:
Beryk, kam do Brna jsi pak chodila?
6. kvě 2010 ve 20:44  • Odpověz
Jj, srazík byl moc fajn :dizzy_face:

Tesi, takovou horečku? Chjo.... a čípky doma máš? Mě Anežka sirupy obvykle zvrací...

Gabi, ráda Tě vidím...
Kdyby nezabral Infadolan, zkus Pytiol, ten je zas k nezaplacení u nás. Anebo Holtův krém. Každému mimi vyhovuje něco jiného, určitě to ale vyléčíš, neboj. Anebo zlatou Weledu, na tu nedám dopustit.

Rozi, užívej si!

Míšo, zkus www.vsem.cz je to jedna z nejlepších soukromých vysokých škol a je (tuším) bez přijímaček. No a učím tam já :grinning: :grinning:

A jdu balit. Fotky fakt později....
6. kvě 2010 ve 20:45  • Odpověz
rychnov, co učíš? :slight_smile:
a konečně jsem pochopila, co pořád balíš :grinning: Stěhujete se? Do většího?
6. kvě 2010 ve 20:54  • Odpověz
Dani, právě že ne, dala jsem mu sirup a manža vyráží právě do nemocnice pro čípky, prý se můžou kombinovat se sirupem po 3 hod. intervalech :confused:
6. kvě 2010 ve 20:56  • Odpověz
Dani jsi moooc hodná,a le přijímačky tam, jsou a rozhodně nehodlám vyhodit 100tisíc za školné, takovej cvok nejsem

záměrně vybírám státní páč tam se neplatí a já momentálně nejsem v pozici, kdy můžu vyhazovat statisíce

Ahojko jj, ted to bude lítat, nejvíc se bojim té mé sliznice, ale když naskočila minule, naskočí i ted a ještě víc

Bery aha, to se zase divím, že ti předtím už nedali vyšší dávky, když vajucha reagovali méně, to jsou věci

mi doktor říkal, že to není kvůli vaječníkům, ale kvůli sliznici, že to pak určo snížíme, ale že když se minule nastartovala, tak proto :wink:
6. kvě 2010 ve 20:58  • Odpověz
Beryk, tý jo, ty jsi byla 5x na IVF? To je tedy taky pokusů... ale hlavně, že to vyšlo... i když ta představa, že bych šla 5x... hm hm...
6. kvě 2010 ve 22:08  • Odpověz
Tesi at se Kubíček co nejdřív uzdraví :wink:
Sovi do Repromedy

Jdu zkusit usnout,ráno brzo vstávání a hurá na vlak do Brna.Už se těším na dr.,teda hlavně na UTZ,doufám, že vše bude OK :wink:
6. kvě 2010 ve 22:14  • Odpověz
Sovi 5IVF a 1 KET :slight_smile:
6. kvě 2010 ve 22:17  • Odpověz
Míšo v Brně dr. se taky divili,že mě nehejbali vůbec s dávkama,mám vše ofocené,ale nejvíc nechápali, že po 4IVF mě doposud nechtěli udělat vyšetření na genetiku ,imunologii

už huš do hajan, páá
6. kvě 2010 ve 22:23  • Odpověz
beryk a původně jsi chodila do kterého Sanusu?

Čtu si tak zkušenosti v jiných CARech a lehce mě to stresuje. Asi bych si měla zakázat lézt do jiných diskuzí a mudrovat nad svým věkem, nad tím, jestli se to podaří nebo ne...jeslti budu mít plato vajec nebo jedno nebo žádné... jestli se podaří vajíčko oplodnit... a tak.
6. kvě 2010 ve 22:29  • Odpověz
Tak já mám splněno, fotky rozeslány, kdyby někomu nepřišly dejte vědět, poslala jsem co jsem mohla :wink:
Dobrou, a my se zítra ozveme, snad bude líp.
6. kvě 2010 ve 22:43  • Odpověz
Tesi, fotky dorazily, ale bylo to 7,7 MB, takže bych se nedivila, kdyby to nějaké "slabší" dráty neusnesly. Jo, ta technika...
Jinak nevím, proč to naše dítě má věčně ruku v puse...

A myslím, že nám to na fotkách všem sluší :slight_smile:

Sovi, učím management kvality, živým se systémy řízení jakosti a environmentu, tak to i přednáším, jinak jsem na to auditor a poradce. Zkrátka "dělám ISO (9001 a 14001)".
Jo, Sovi, stěhujem se... já jsem to psala, ale Ty si tu ještě nebyla. Jdem z 65 m do 104, ve stejném městě, no, to je jasné, v jakém městě :grinning: :grinning:

Dobrou, jsem po žehlení a balení KO :unamused: A zítra máme plavání, tak asi stihnu kouknout až odpol.
6. kvě 2010 ve 23:27  • Odpověz
hmmm, jsem ostuda, má být "živím se..."
6. kvě 2010 ve 23:28  • Odpověz
dobré ráno,

Bery moooc držím pěsti, tfuj tfuj tfuj

no nám doktor nechal genetiku udělat ještě před 1IVF a před druhým mě nabádal k imunologii, ale tenkrát jsem ji odmítla, byla jsem až v lednu a stejně nic nenašli, ale pro klid duše :wink:
7. kvě 2010 v 07:23  • Odpověz
Ahojky holky jé srazík vy jste se měli.Tak jsem přišla na to,že když je člověk naštvaný na protějšek,tak se mu bodne lépe dnes to šlo úplně supr,
Míšo koukla jsem že ty až do soboty úplě mě to zarazilo ,já musela hned píchnout,jakmile jsem se dozvěděla,že krev je ok,takže pícháš jednou denně?
Rychnov tak ISO jo no teda a to pak jako chodíš i do těch firem to překontrolovávat zda to dodržují?
Bery držím pěstičky na utz.
Tesi tak jak jste přečkali noc šlo to už to bylo lepší?
7. kvě 2010 v 08:38  • Odpověz
Ahojda při pátečku,
zase tu máme vytoužený víkend :dizzy_face: , počásko opět nemá být nic moc, proč mě to vůbec překvapuje :angry: :confounded:

napíši vám dnešní noc, dítě spí do rána v pohodě, o tom jako žádná, ale já jsem nevyspalá :angry: :confounded: :confounded: , už několik dní tu pod barákem opruzuje nějaký PTÁK, který si zpívá o půl 11 v noci a provozuje ten svůj "zpěv" do 4 do rána..................si ze mě jako dělá "zadek" ne????? :angry: :angry: :angry: Po 4 utichne a jde asi chrápat či co, ale já o 5 vstávám :unamused: ..............by mě z něj jeblo fak že jo, kdybych věděla kde se jen ukrývá, je s ním milé dámy the END.

Woblu...............tě tu postrádám!!!!!! hlásit se a nechrupat :wink:
7. kvě 2010 v 09:26  • Odpověz
Beryku, taky držím pěstičky, jsem zvědavá zda se ti splní ty 2 :dizzy_face: , ale i jedno bude krásné :wink:

Tesi, fotečky došly, Ok, děkuji :wink:
7. kvě 2010 v 09:28  • Odpověz
teda verýsku koukej ho vystopovat a něco s ním udělat to musí být děs
7. kvě 2010 v 09:32  • Odpověz
Delf, je fakt na zabitííí :sweat_smile:

Dančo, náš mladej, tam strká občas i obě, pak se dáví a navaluje se mu, ale musí je v té hubě mít a musííí :sweat_smile: :grinning: (myslím ty ruce) :grinning:
7. kvě 2010 v 09:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.