• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Ahojky zdravím. Tak srazík se povedl-to je bájo-
Míšo-úplně srozumitelně a děkuju. Já měla furt gonal, tak mám zkusit puregon? Ale prý jsou stejn é-jen jiná firma. Dávali mi stejné dávky jako Berykovi-jsme u stejného dr. ale já to chápu, že mi dávali menší, abych neměla hyperstimulační syndrom, protože mám syndrom polycystických ovárií, tak to prý hrozí víc. Zkusím si říct o větší dávky.
Beryku-hned piš.
Jo a M9šo-piš prosím teď dávky,co si pícháš. Díky
7. kvě 2010 v 09:38  • Odpověz
Very, tu som, domluvila jsi sobotu, tak s tím počítám :grinning: Ty jo, ale poprvé v noci jsem chytla depku, že to dítě určitě nezvládnu porodit, že nejsem dost vyspalá a nemám sílu, doteď mi bylo úplně fuk, kdo bude u porodu, a teď jsem měla najednou pocit, že jestli tam nebude zrovna ten můj doktor, tak to bez něj prostě nedám....No slušná panika :grinning:
Bery, moc na dnešek držím palce :dizzy_face:
My máme genetiku i imuno dělané před 1.IVF, řekla jsem si o to a Šilhán mi bez řečí vyhověl...
Kubíček je další marůdek? Tak ať je brzo líp :wink:
7. kvě 2010 v 09:45  • Odpověz
Ahojky holčiny,
všechny Vás móc zdravím.... :slight_smile: Dlouho jsem tu nebyla,protože jsem si dala rok oddych a teď se vracím znovu do akce.... :wink:

Tak jak se máte???? Very,Rychnov,Wobludko,Sanusko.......A co Hopík,Agi.....??? A Berykovi na dnešek držím pěstičky a gratuluji k pozitivním testíkům.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Změnilo se tu něco teda kromě,že tu přibívají těhulky,jak na běžícím pásu..... :dizzy_face: A co Soník...???

Je tu někdo před IVF nebo ketíkem...??? Mě čeká ketík asi červenec ještě uvidím podle výsledků,jak dopadnou.....Snad o.k. :wink:

Jak jsem to tak trošku dočítala co jste tu napsali,tak já jsem tu z Vás starších zůstala jediná bez mimi..... :frowning2: :frowning2:
7. kvě 2010 v 10:15  •  snaží se  • Odpověz
roziko já píchám ten puregon,taky by mě zajímalo jaký je mezitím rozdíl :wink:
7. kvě 2010 v 10:16  • Odpověz
Jé já zapoměla na Míšu a co ty....??? Jak jsi na tom....???
7. kvě 2010 v 10:19  •  snaží se  • Odpověz
Rychnov, ty jo, tak to je slušné polepšení si, o 40 metrů, to už bude sakra znát :slight_smile: To je opravdu velký byt. A je to tedy 4 plus kuchyň nebo kk ? My to máme také cca tak, a to ještě nemáme děti, je nám to tak akorát, nevím, kam je pak strčíme, asi do komory nebo co :grinning:
7. kvě 2010 v 10:23  • Odpověz
Woblu, to jsem ráda, že tě vidím :slight_smile: .....neboj to dáš, jako my všichni a hlavně, pak si budeš říkat mě už je to všechno jedno hlavně se mnou něco dělejte, ikdyž já to měla po epi jinak, byla jsem v pohodě akoráde na samotný porod jsem nestíhala to udýchat a to nekouřím :grinning: na 1 kontrakci jsem prostě 3x nezatlačila, ale jen 2x :sweat_smile: a i tak se Mišák narodil, takže kliiiid

Troli, ahojda holka :slight_smile:

pádím do města a k našim pááá
7. kvě 2010 v 10:23  • Odpověz
Verysek, pták mě velmi pobavil :grinning: ale tebe asi ne :grinning: :grinning:
7. kvě 2010 v 10:24  • Odpověz
Verýsku,taky tě zdravím..... :slight_smile: Jak se máte a co Mišák...???
7. kvě 2010 v 10:26  •  snaží se  • Odpověz
Troolice, ahoj, já jsem tu nová, kam chodíš do Sanusu ? :slight_smile: My se chystáme na stimulaci a ivf v červenci, srpnu :slight_smile:
7. kvě 2010 v 10:29  • Odpověz
Ahoj tak moje těhu hormony se mnou dneska hýbají. Dnes se narodila bratránkovi holčička Natálka a mě to rozbrečelo, že jsem nebyla pořádně schopná manžovi něco do telefonu říkat. Mám strach z toho příštího týdne.
7. kvě 2010 v 10:53  • Odpověz
dablikolik neboj bude to dobré uvidíš vše dobře dopadne,budeme na tebe myslet.
7. kvě 2010 v 10:59  • Odpověz
Trooli, ahoj, moc ráda Tě tu vidím :dizzy_face: teď je tu velká píchací akce, Beryk nám všem udělala velkou radost, tak snad dneska dobře dopadne a bro se přidají další :slight_smile:
7. kvě 2010 v 10:59  • Odpověz
Ahoj holky,
tak vám musím napsat, že mi dneska volali ze školky a Marušku přijali huráááá.

Krásný víkend všem - jedu k rodičům, tak se těším.
7. kvě 2010 v 11:01  • Odpověz
cepecek no to je suprrrrr paráda tak odd září bude chodit,
7. kvě 2010 v 11:02  • Odpověz
Cepecek gratuluju k přijetí do školky :slight_smile:
Dabli, moc na tebe myslím, určitě to bude v pořádku, uvidíš.
7. kvě 2010 v 11:15  • Odpověz
Sovicko,já chodím do Sanusu v Pardubicích k dr.Novotné.....Je moc hodná... :slight_smile:
A kam chodíš ty??

Woblu,taky tě zdravím.... :slight_smile: Koukám ty už jsi na spadnutí.... :dizzy_face: Neboj se než se naděješ,tak budeš mít prďolku u sebe....A na kdy to vidíš....??? Jaký máte vybraný jméno....? Vlastně stebou je ještě někdo nastejno né...???
7. kvě 2010 v 11:26  •  snaží se  • Odpověz
A co Hopík a Agi....??? Víte něco o nich....???
7. kvě 2010 v 11:28  •  snaží se  • Odpověz
Ahojky,

u nás se pořád soplí a kašle :pensive: Anetka díky tomu včera šla spát až ve 23 hodin, pže chudák nemohla zabrat :confounded: já už jsem taky načatá :confounded:

Těším se na fotky ze srazíku :slight_smile:

Malým marodům at je líp :dizzy_face:

cepecek, školku závidím :wink:

woblu, týjo..jsem zvědavá, kdy to přijde :wink:

Večer jdem s kámoškou na Mamas a Papas, tak jsem zvědav...snad to mojí depku ještě nezhorší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. kvě 2010 v 11:36  • Odpověz
No už aby to bylo... zatím čekáme, jestli poleze dobrovolně, ale na úterý máme slíbenýho Hamiltona :slight_smile: Manžel říká, že mu budem strkat před frndu sejra a lákat ho jak myšičku :grinning: Nakonec Martin vyhrál před Vojtou :slight_smile: Tak tak, Gabča, ale ta už je s Valentýnkou doma :dizzy_face: Jinak ve 40tt stále zvracím jako kdyby si někdo dělal naděje, že to přejde :sweat_smile: Tak v létě KETík, držím palce :dizzy_face: na jaké výsledky čekáte?

Dabli, moje obvodní gynekoložka říkala, že co měla v poslední době Downy apod., tak jí to vždycky zachytil prvotrimestrální screening :wink: tak žádné nervíky, jenom vás pro jistotu okouknou :slight_smile: a ve fakultce mají ten nejšpičkovější UTZ, je tam všechno krásně vidět, s normálním se to nedá srovnat, takže to bude zážitek i pro Tebe a když poprosíš, tak si určitě přineseš domů i nějakou tu povedenou fotečku :wink: a z hormonů si nic nedělej, já ořvala všechny synovce a neteře, a to jsem v té době o dětech ani neuvažovala :sweat_smile: a to jsem jinak drsňačka :grinning:
7. kvě 2010 v 11:37  • Odpověz
Woblu,tak to aby manža koupil pořádnej kus sýra a hlavně kvalitního.... :grinning: :grinning: :grinning: To zvracení po porodu určitě přejde neboj.... :dizzy_face:
Díky za držení palců....Já mám problémy ze žílama a musím občas ředit krev kvůli srážlivosti.... :frowning2: A právě než půjdu na ketík ,tak musím jít na hematologii,aby mi připravili injekce na ředění krve,než začnu brát hormony.... :frowning2: Féťáci by mě mohli závidět.... :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2010 v 11:48  •  snaží se  • Odpověz
woblu, tak at manža koupí nějakej pořádně smradlavej sýr...Syrečky to jistěj..aby prcek sýr vevnitř cítil :grinning:
7. kvě 2010 v 11:50  • Odpověz
teda luuci ty jsi číslo :grinning:
7. kvě 2010 v 11:51  • Odpověz
delf, ahojky, tak jak jde píchando?? A kdy jdeš na UZ, jak rostou folíci??
7. kvě 2010 v 11:54  • Odpověz
Ahoj... zase pátek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Woblu... ten tvůj chlap, to je dílo :grinning: :grinning: :grinning: ...

Čepi... a jak ty na ko???

Tesi... ať je Kubíček brzo fit :wink: ... a díky za fotky, ještě jsem všechny ani neprohlídla :slight_smile: ...

Luuc... neteř se dostala, myslím, že do Kamínku... a tuším, že měli stejně "bodů" jak vy :confused: ...

Trooli... to je dost, že jsi tady :slight_smile: !!!
7. kvě 2010 ve 12:04  • Odpověz
sarii, kde je Kamínek?? Na Třísle byl nátřesk, ředitelka mi řekla, že byla nucena přednostně brát v září 3letý..Anetce budou 3 až v říjnu :wink: ale říkala, že na 99% by se měla dostat jinam..druhou příhlášku mám v Gebauerovce :wink:
7. kvě 2010 ve 12:08  • Odpověz
zdravím všechny při pátku :slight_smile:

dnes jsem vstala s migrénou, musela dorazit ségra pohlídat Verču,abych se dala trochu do kupy :slight_smile:
včera jsme byli s Verunkou u zubaře, vše ok a dokonce jsme stihli i moji preventivku, zoubky zdravé tak jsem ráda, Verunka tam pobýhala po ordinaci, byla nadšená :slight_smile:
tak jdu zase na chvilku ležet dokud Verunka spinká taky
užijte si víkend, my asi zítra dle počasí razíme na pout je v Hořicích

jinak budu nakukovat kvůli woblu, jsem zvědavá kdy budeme mít další sanusátko :slight_smile:
7. kvě 2010 ve 12:09  • Odpověz
Sári ,zdravím.... :slight_smile: Musela jsem si dát oddych a dát tělíčko po hormonech do kupy..... :dizzy_face: Vždyť co do mě nacpali,tak to by prý porazilo i koně.... :grinning: :grinning: :grinning:
A co je u Vás nového??? Pane jo Márinka má ,už 11měsíců toto letí..... :sweat_smile: :sweat_smile:
7. kvě 2010 ve 12:10  •  snaží se  • Odpověz
Holčiny,jak to teď vypadá v tom novém Sanusu v Pardubkách..???A v kolikátém patře najdu Sanus a dr.Novotnou...??? Co se přestěhovali,tak jsem tam ještě nebyla ,ale chystám se.... :wink: :wink: :wink:
7. kvě 2010 ve 12:14  •  snaží se  • Odpověz
trooli, je to naproti policajtům Na Spravedlnosti v nový poliklinice :wink: ve 4.patře :wink: Je to tam moc hezký :dizzy_face: Kdy se chystáš??
7. kvě 2010 ve 12:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.