• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Trool, já do Jihlavy. Ale jsem až z Brna. Na Jihlavu jsme dostali dobré reference, že tam prý skutečně pomáhají a netahají z lidí peníze. Ale co člověk to názor, každopádně jít do Brna se teď bojím :frowning2: tak Jihlava. Stejně jsou levnější než Brno. Ta srážlivost na tohle vadí proč ?

Woblu, víš že si tě pamatuju ještě jako netěhotnou ? Ten tvůj nick mi připadal povědomý. Chodila jsem jen nakukovat do diskuze o špatném spg a mám pocit že jsem tam četla nějaké tvé příspěvky. Lákání na sýr je ale vážně dobré :grinning:
7. kvě 2010 ve 12:41  • Odpověz
Mimochodem ještě jsem se chtěla zeptat, třeba v té Jihlavě má ten Sanus vlastní operační sálek, anesteziologa, atd.? Nebo využívají v rámci nemocnice ? Jak se to pak dělá třeba v těch jiných Sanusech? Když čtu, že v Pardubicích je to na poliklinice...
7. kvě 2010 ve 12:47  • Odpověz
sovi, nevím, jak je to v Jihlavě..to ti řeknou Jihlavandy :wink: ale v Pce je to tak, že tam sálek je a anesteziolog tam dojíždí ze Sanusu v HK :wink: V HK je to jako nemocnice...tam jsou sály, i jiný oddělení, JIPka,... :wink:
7. kvě 2010 ve 13:00  • Odpověz
Takže v HK využívají prostor nemocnice ? Mi to tak přijde logický :slight_smile:
7. kvě 2010 ve 13:06  • Odpověz
nene, v HK je Sanus samostatná nemocnice :wink: je tam ještě oddělení urologie a plastický chirurgie :wink: není to v rámci fakultky
7. kvě 2010 ve 13:08  • Odpověz
Luci díky za info..... :wink: U mě to vypadá na červenec a srpen....Naposledy jsem se domlouvala se Šári,že až budu o.k. ,ať se ozvu.Jeden měsíc si nechá na různý testy no a další půjdem do toho,tak jak dopadnu.... :unamused:

Sovičko já jsem naposledy po hormonální léčbě dostala trombózu do nohy a musela jsem ředit krev.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: Mám nízkou sliznici a na ní musím brát Estrofem a kvůli němu budu muset ředit krev....A pokud se mi podaří ketík,tak po celou dobu těhu si budu muset píchat injekce na ředění krve...... :frowning2: Takže mám pěkný vyhlídky hlavně ,aby se už zadařilo.... :wink: :wink: Je to nová soukromá poliklinika.....Sanus tam má vše nemusíš nikam do nemocnice ,už jezdit....
7. kvě 2010 ve 13:09  •  snaží se  • Odpověz
Teeeda tady to bude za chvilku samá stimulka, testy,.... to je super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

trooli, máte mražáčky??
7. kvě 2010 ve 13:15  • Odpověz
Luci poslední 3 prďolky..... :wink: Tak to musí vyjít,protože jako samoplátce na další IVF korunky nejsou.... :frowning2: Naposledy co jsem se ptala,tak by mě to vyšlo kolem 60tis. a to teď opravdu nemáme.... :unamused:
7. kvě 2010 ve 13:37  •  snaží se  • Odpověz
Hoj, jsem tu jen na skok. Máme zánět průdušek a ATB po 12 hodinách, hromadu kapiček a sirupů :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kubík to zvládá líp jak já, už rozumím tomu, jaké to je, když tu myslím Luuc říkala, že by raději byla nemocná ona, než Anetka. No, ale poperem se s tím.

Jsem ráda, že se fotečky líbily. :slight_smile:

Myslím na Bery, ať je vše jak má, tfuj, tfuj :wink:
Woblu, ty se drž a kdyby malej vypustil přes víkend bazének, tak držím palce :wink:

Já se možná kouknu večer a když ne, tak po víkendu se zase ozvu. papa
7. kvě 2010 ve 13:45  • Odpověz
Luuc... Kamínek http://www.kekamenci.cz/index.html

Tesi... ať se "prokapičkujete" ku zdraví :wink:

Trooli... tak šup šup, objednat se do Sanusu ať to frčí :wink: ...

A myslím na Gab a pak ani nepípnu... Gab, buď v klidu... věnuj se dětem, ostatní není důležité :wink: ... A jak budeš mít čas, tak napiš, co a jak... Jinak váhu máte krásnou :wink: !!!
7. kvě 2010 ve 14:10  • Odpověz
Ahoj :slight_smile: Tak makáme... tedy, krom hodiny plavání a za chvíli přijdou zájemci na byt.

Delf, jj, to jako chodím pak do těch firem kontrolovat :wink:

Very, to je kos, zpívají jen na jaře, za pár dní máš pokoj :wink:

Dočtu večer, teď pádím... ne, ještě Bery a Woblud musím najít...
7. kvě 2010 ve 14:13  • Odpověz
... tak Woblud, držím palce na ten zítřek, jestli to tak bude....

A kdo se to ptal... máme 4+kk

už musím...
7. kvě 2010 ve 14:15  • Odpověz
Já jsem se ptala :slight_smile:

Trooli, dík za vysvětlení. O té trombóze mluvil doktor v Jihlavě když nám popisoval rizika stimulace. Je blbé že sis to odnesla zrovna ty :frowning2: ale zase je fajn že máte dětičky v mrazáku. Takže máš za sebou jedno ivf ? A samoplátce jsi kvůli věku ?
7. kvě 2010 ve 14:28  • Odpověz
Sovi já mám za sebou,už 4 IVF ,takže jsem vyčerpala všechny hrazené.... :frowning2: No a teď mám poslední mrazáčky a když by to nevyšlo,tak další IVF bych si hradila sama.....Pokud vyčerpáš všechny 3 pokusy hrazené pojišťovnou,tak pak když bys chtěla jít na další IVF,tak si vše musíš hradit sama.... :frowning2: A já teď věřím tomu,že se to povede,protože jsem dala tělíčku oddych a je připraveno na mimíska..... :slight_smile:
7. kvě 2010 ve 14:40  •  snaží se  • Odpověz
Ahojda,

Verýsku poslala jsem hvězdičky.Škoda že jich nejde poslat víc.

Koukám že se nás v Sanusu sejde víc.Luuca,Trolice.....Ještě někdo se k nám přidá? :wink:
7. kvě 2010 ve 14:49  • Odpověz
Jo Sovi, to budu já, už tu nějaký čas straším :sweat_smile:
Trooli, čoveče, mám Ti dojem, jestli něco obdobnýho neřeší i Andi, tak až se tu objeví...
Tak kdepak máme tu Berču...
7. kvě 2010 ve 14:51  • Odpověz
A já vím,jak dopadla Bery.... :sunglasses:
7. kvě 2010 v 15:32  •  snaží se  • Odpověz
Troli, vítej zpět. Teď si tu ve správnou dobu, píchá se o 106 :wink: to bude těhuvlna :dizzy_face:
Jinak s Wobludkou byla Gabi, ale ta porodila (tuším) před 14 dny, už je doma z porodky, má Valinku (a nechci to zvorat, Valentýna, ne Valerie, že jo??).
Jinak Agi pořád nic, teď zkoušejí IUI, Agi se moc nehlásí, věnuje se naplno divadlu, já ji tipuju, že se objeví se dvěma čárkama :wink: No a Hopi má už manžela po půl roce doma, občas asi čte (tuším), tak by se mohla ozvat, jak je to u ní, nějak snad na léto plánovali 3. IVF, co si vzpomínám. Troli, Ty fakt tu pamatuješ kdekoho, viď.... jo, Dagi čeká přirozeně druhé mimi, Dagi tutově pamatuješ, viď?
A chce se mi říct, pozdravuj Šárku :dizzy_face:
A s tím ředěním krve - držím palce. Je to otrava, ale prý se to dá přežít.... byl tu takový případ už :wink:
Tajnůstkářko... s tou Bery. Já zas musím běžet a nedozvím se to.... :unamused:

Čepi, gratuluju ke školce!

Woblud, tak tohle nezabere (myslím sýr), doporučuju trojkombinaci, však víš - horká vana, červené víno a sex. Na mě zabralo až to červené víno. A co odvar proti přenášení, chceš recept? Docela se to dalo pít a Anežka byla jen 9 hodin po termínu :grinning:

Dabli, klííííííd :wink:
7. kvě 2010 v 15:47  • Odpověz
Rychnov,taky tě zdravím... :slight_smile: Jak tak dočítám,tak Vy se stěhujete do většího bytečku ( domečku)? Já už bych se nestěhovala,protože to stěhování je katastrofa..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jé tak Gábi má už holčinu....Přeju oběma hodně štěstíčka a zdravíčka.... :wink:
Dagi si pamatuju matně,ale blahopřeju k druhému mimískovi....To je paráda,že jim to takhle pěkně jde.... :slight_smile:
Mám ji od tebe teda pozdravovat...??? :wink: :wink: :wink:

Luci ty jdeš taky v létě do akce....???

Tak kdo se z Vás tady chystá na IVF nebo ketík v červenci či v srpnu.....????? :wink:
7. kvě 2010 v 16:01  •  snaží se  • Odpověz
Jo jo Rychnov já tu jsem taková jediná veteránka...... :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2010 v 16:03  •  snaží se  • Odpověz
... tak já počkám, až se Bery nahlásí. Mě stačí zatím ten smailík - tenhle :sunglasses:

do většího bytu a je to tedy maso....

tak už zas běžím...
7. kvě 2010 v 16:04  • Odpověz
Ahooooojda holky tak jsem zpět z Brna :slight_smile:
Na UTZ jeden váček,zatím srdíčko nebije,na dalsí UTZ jsem objednaná za 12 dnů,tak se budu modlit ,aby příště na mě srdíčko blikalo a budu ten nejnejnejnejšťasnější ženská pod sluncem :sunglasses: Ted mi dr. volala výsledky z krve,vše je jak má být a HCG mám 5452 18 den po transféru, tak mám být v klidu. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
Holky nestíhám dočíst jsem z té cesty unavená,jdu se natáhnout páááááááá
7. kvě 2010 v 16:07  • Odpověz
já jsem taky češtin, budu ta nej....... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
7. kvě 2010 v 16:09  • Odpověz
Bery, to zní krásně, moc ti gratuluju :slight_smile:

Trooli, tak víra je půlka úspěchu, je to určitě strašně důležité, já sama s tím mám trochu problém, ale na druhou stranu vzhledem k tomu, že jinou možnost nemáme, tak to prostě vyjít musí. Celou tu dobu jsi v Sanusu něco jste zkoušeli i jiné cary ?
7. kvě 2010 v 16:21  • Odpověz
zdravím,

Trooli ty ses taky přišla podívat, to je hezkéééé :grinning: budu držet pěsti

já od zítra pícham 3IVF, už se těším :wink:

Sovi v rámci Jihlavského Sanusu mají svůj operační sál a anesteziolog chodí z klasikého oddělení, proto tam všechny zákroky pod narkozou dělají hned ráno páč tam je vždy někdo z noční, tak aby mohl brzo domů

Rozi dávky mám následující:

So - 300UI, Ne - 300UI, Po - 250UI, Út - 250UI a ve St jdu na KO, to mi určo dávku sníží

přijímačky mám za sebou, za 10 dní budu vědět, že jsem to neudělala a 1.6. mám oborové testy z angličtiny :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. kvě 2010 v 17:13  • Odpověz
Beryku držím palečky.

Woblud myslíšže mi v té poradně budou dělat i UZ?
7. kvě 2010 v 17:18  • Odpověz
Ahoj holky tak nakukuju Valinka spí , Dušánek si hraje.
Woblu koukám pořád 2v1 :confused:
Beryk Hcg máš teda krásný :wink: mačkám pěsti co to dá na další utz :wink: :wink:

a já jdu hodit nějaké fotky jestli se mi to podaří novej kůň ještě nemám zmáklej :sweat_smile:
7. kvě 2010 v 17:22  • Odpověz
Bery, gratuluju k UZ :dizzy_face: určitě i ten příští bude v pořádku :dizzy_face:

Trooli, my jdem do akce až v září :wink: Novotná má 14 dní v srpnu dovču a v červenci má dovču pardubický Sanus :wink:

Míšo a jaký se ti zdály přijímačky?? Těžký mebo jsi věděla?

Tesi, týjo, chudák Kubík..at ATB brzy zaberou :slight_smile:

Gabi, na fotky se těším :dizzy_face:

A já letím do kina na Mamas a Papas :dizzy_face: děsím se, že z toho budu mít depku :stuck_out_tongue_closed_eyes: uvidíme
7. kvě 2010 v 17:47  • Odpověz
My jdeme taky v září.A taky do Sanusu v Pardubkách.
7. kvě 2010 v 17:50  • Odpověz
Ahoj holky mužu se přidat. Mi s přítelem jezdíme do sanusu do Jihlavy.Mám za sebou stimulaci i odběr vajíček z toho máme 3 embryjka a v pondělí 10 května jdu na transfér tak jsem na to zvědavá a taky se trochu bojím jak to vše dopadne. Po tom všem čím jsme si prošli by jsme byli moc rádi kdyby se nám to povedlo. Snažíme se 3 roky a nic tak jsme se rozhodli jít touto cestou a že to nebylo jednoduché to tu zná asi každá z nás.Dnes jsem si volala na to jak naše embryjka vypadají a dostalo se mi dobré zprávičky že jsou všechny 3 ve výborném stavu a že se máme pomalou rozhodnout kolik nám jich vrátí zpět jestli jedno či dvě.Nevím jak se rozhodnout poradíte mi někdo kdo už má nějakou zkušenost prosím :slight_smile: :slight_smile: Přeju všem holčinám aby se nám všem podařilo nosit pod srdíčkem novej život. Držím všem pěstičky ahoj Jáňa
7. kvě 2010 v 18:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.