• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Dobré ráno, já mám už od noci hnusný posly :angry: pravidelnost žádná, bolí mě všechno a v kuse, taky pěkně do zad, takže k h. :angry:
Tak jsem si zalezla zpátky do pelechu... dneska je o dva baráky výstava vín, tak tam asi kopnu celou flašku :grinning:

holky stimulantky, házejte info, jak rostou folíci :wink:
8. kvě 2010 v 09:48  • Odpověz
ted woblu že by to bylo ono?skuz vanu a pořádně teplou vodu třeba to pomůže a rozjede se to
8. kvě 2010 v 09:52  • Odpověz
Woblud že by? Vana prý pomáhá
8. kvě 2010 v 09:53  • Odpověz
jj tu si dám, ale až přijede manžel, kdyby to se mnou seklo :wink: jel jen na otočku pro barvu... ale mám obavu, že z toho nic nebude :unamused: pamatuju Veru, jak psala, že leze u rodičů po zdi a nic z toho... ale taky se dočkala :grinning:
8. kvě 2010 v 10:04  • Odpověz
jo jo mě aspo pomohla teda :wink: když jsem nevěděla jestli to je oo tak jsme si napusttila teplou a pořádně a poslíčci se neuklidnili a ještě malnko zesílily takže jsem věděla,že to j ono :wink:
8. kvě 2010 v 10:04  • Odpověz
tak třeba u tebe to bude ono :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. kvě 2010 v 10:05  • Odpověz
woblu, každopádně už se to blíží :dizzy_face: drž se
8. kvě 2010 v 10:07  • Odpověz
Woblud, nakukuju kvůli Tobě (by mě zakous, kdyby to věděl, že nebalím... ale kafe si přeci dát můžu a sednout si k němu taky, ne? :grinning: )

Vanu doporučují i porodní asistentky. Ale rozhodně za přítomnosti manžela! Fakt by to s Tebou mohlo seknout... A ta flaška vína to jistí... i když, mě varovali, že se u porodu občas zvrací (já tedy jo), takže aby to nebylo moc červené, víš... tak flašku celou radši ne.

Držím palce!!!!!! :wink:
8. kvě 2010 v 10:18  • Odpověz
Jo, Dabli, po několikáté totéž: klid a na plodovku kašli. S těmito výsledky, co bych já za to dala mít takhle krásné výsledky (vzhledem k mému věku jsem měla rozhodně horší než Ty). Kámoška z RK měla riziko Downa z triplů 1:100, to už pak bych na plodovku šla taky, ale s Tvými hodnotami fakt ne! :wink:
8. kvě 2010 v 10:20  • Odpověz
no nazdar to chci pak vidt svoje výsledky z triplů bo z čehokoliv, jsem ještě starší než ty Dani, tak to se mnou flákne :grinning: :grinning: :grinning:

Woblu jasný podáme info, já budu mít zprávy až ve středu, to ty už budeš mít odrodíno :dizzy_face: :dizzy_face:

Delf včelička dobrý, chvíli to štípalo, ale jinak pohoda, už mám praxi :grinning:

Luuc jooo doma nudit, hlavně já, ale na druhou stranu se těším :grinning:
8. kvě 2010 v 10:48  • Odpověz
Ahojky,
nakukuji jak je na tom Wobludka :wink:
vidím ji stále tady.....chjo...Woblu to je opruz viď.............jj, je to jak píšeš, lezla jsem málem po zdi a to jsem to měla pravidelně po 3 minutách a k večeru to ustalo a nic, to byla sobota, v pondělí byla KO a Hamiltin a malý se narodil stejně až v pátek :grinning: ....jinak, ale sex vyvolával kontrkce vždycky,takže třeba jsi citlivější a vyjde to....zkuste to, my zkoušeli tak často, že už jsme sexu měli i tak trochu plné zuby :sweat_smile: :grinning: ....co by jsme za to teď dali :pensive:

jinak všem pohodový víkend

Dančo....tobě hezké přestěhování a přeju vám do nového ...šťastné bydlení a ať se vám tam daří a brzy se rozroste, když už máte tak velký byt :wink:

Věrko, vám přeju krásnou oslavu Klaudinčinýho svátečku a Terčiných narozenin, terezce za nás popřej všechno nej a moc vítězství při tancování, Klaudince ať se chodítko líbí :wink:
8. kvě 2010 v 11:07  • Odpověz
s těmi dvojčaty tedy taky nevím... manžel kdyby si mohl vybrat, tak jednoznačně jednoče. Na druhou stranu, my už pak do dalšího IVF nepůjdeme, budeme mít prostě jen jedno dítě, nebo dvojčata, víc už ne.... tak je to pro mě cesta jak mít dvě děti :slight_smile: Ale preferovla bych také jenom jedno, nemám po ruce žádné babičky, bylo by to pro mě asi dost těžké. Jenže si zase říkám, co když budou embrya super a chytí se jen jedno... tak asi radši také dvě.

Wobludko, třeba to už dneska přijde, myslím na tebe :slight_smile:

Tady je dneska krásně, ťuk ťuk, budeme grilovat. Doteď jsme makali na zahradě, za chvíl přijedou tchánovci. Jdu se nachystat... sebe a stůl :grinning:
8. kvě 2010 ve 12:46  • Odpověz
Sovi u nás chtěl manžel taky jen po jednom, ale postupem časumu došlo, že dvojky budou lepší páč jaksi čas plyne a já řekla, že v 37 rodit fakt nehodlám

jinak já taky nemám po ruce babičky, jedna je 20km pryč a nemá se sem pořádně jak dostat a moje mamka má do důchodu ještě 10 let :slight_smile:

nehledě na to, že bych nikoho doma nechtěla, když si ženská zvykne, že má pořad někoho po ruce, sama má pak problém si udělat systém
8. kvě 2010 ve 13:13  • Odpověz
Hoj,hoj ráno nic moc a teď nám tu krásně svítí.Jsme byli na řemeslných trhách a udělala jsem si radost a koupila keramický sluníčko,moc se mi líbí.
Sovi,co to je za výraz ,,jednoče,,-jinak i mě to v hlavičce šrotuje zda jedno nebo dvě embryjka,ale nechávám to zatim být až podle počtu a kvality,pokud jich bude dost a kvalitní půjdem do jednoho,pokud budou horší, půjdem do dvou.
Míša už píchá,hele a proč až ode dneška?
Delf, a jak ty už byla nějaká kontrola,co si pícháš a kolik jednotek?
Woblu,už se to blíží,to zas budem jak na trní.
Gab,krásná spokojená rodinka- taťka s dětmi,moc hezké.
Dani,si opravdu nezmar i v tak hektické chvíli jako je stěhování si najdeš chvilku na nás,děkujem.
8. kvě 2010 ve 13:53  • Odpověz
Miso, no můj manžel už jedno dítě má, takže prohlásil, že nechce 3 :slight_smile: Ale asi by se s dvojkama smířil, co by mu zbylo - i když pořád říká, že když to nastane, tak že se nic neděje, prostě jedno utopíme :grinning:

S tím zvyknutím si souhlasím. Znám holku, co strašně chtěla dítě, vyšlo jim 4. IVF, narodila se jim dvojčátka, chlapeček a holčička... a ona s těma dětma ještě ani den nebyla sama, pořád tam má buď svojí maminku nebo jeho maminku. Její maminka jim pere a vaří, ta holka tyhle věci vůbec nedělá, má i nažehleno... a dětem už jsou dva roky. A hlavně pořád říká, jak to nezvládá :slight_smile:
8. kvě 2010 ve 13:55  • Odpověz
ahojkyholky já píchám ráno 150 a večer 75 ještě jsem nebyla půjdu v úterý ráno na utz no zatím nerva nemám,ale ono to přijde,zda tam bude něco nebo né :wink:
8. kvě 2010 ve 14:04  • Odpověz
Jo delf,už si vzpomínám,psala jsi tu přece,že si pícháš dvakrát denně,hlava děravá a pícháš gonal?A jak ti to jde,já mám pocit,že s přibývajícím časem je to snad horší,po prvé jsem měla teda modřinu,pak pohoda a teď se zas modrám.Držím palce na utz.
8. kvě 2010 ve 14:11  • Odpověz
já píchám puregon.mě to přijde že poprvé to bylo ok a ted je to horší to je dobrý :wink: a kdy máš ty kontrolu?
8. kvě 2010 ve 14:13  • Odpověz
ahojda.holky já taky bodala 2 xdenně a to dokonce klasickýma injekcema.Manža naředil a já bodla :grinning: Woblu že by?mimčo to chce stihnout do zítřka třeba když je den matek :wink:
8. kvě 2010 ve 14:35  • Odpověz
Ahojda,
to je mi ale novinka ohledně těch embryek.Ale asi půjdeme do dvou.Vždy mi zaváděli dvě a 2x se chytlo jen jedno.Sice v rodině dvojčata máme a nedovedu si představit k Adélce další dvě děti ale asi jo.
8. kvě 2010 v 15:21  • Odpověz
Ve čtvrtek,mršku jsem dostala taky ve středu,teda o týden dýl než vy,ale na rozdíl od vás je sobota a já to ještě mám,počítám ještě tak dva dny.A jak se cítíš,pozoruješ nějakou změnu,že bys byla třeba nafouklá,že by se už jako něco dělo?
A dotaz pro všechny-Holky maj se hormony rádi s čokoládou?Já jsem někde četla,že v tomto případě škodí,co vy na to??????
8. kvě 2010 v 15:23  • Odpověz
Ahojko tak o tom nic nevím.Ale já si každopádně čokošku užívala.Když mě přepadne chuť,jsem schopná zbodnout tabulku na počkání :slight_smile:
8. kvě 2010 v 15:26  • Odpověz
Ahojko můžeš jíst co chceš, hormony se nemsí mít rádi akorát s tvým tělem, ale ne se žádným jídlem

píchám ode dneška páč tak rozhodl můj doktor proč jsem se neptala, ale tuším, že je to kvůl tomu, že budou mít vajucha pak rychlejší start, u prvního jsem to taky tak měla, s tím rozdílem, že mi v tom jednom dni odsávali cystu a druhej jsem hned píchala

a mršku já dostala ve středu a v sobotu jsem ji taky ještě měla, jsem tu psala, že je to u mě nezvyk, já to mám jeden maximálně dva dny, obvykle

my máme dvojky z obou stran, takže já to mám téměř tutové

Sovi a co jako že má už jedno dítě, ty nemáš žádný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. kvě 2010 v 17:06  • Odpověz
Sovi jj, taky znám pár takových, pak až jí jednou nechají samy, tak se z toho picne :grinning: :grinning:
8. kvě 2010 v 17:07  • Odpověz
Ahojko po stimulce tak brzo asi moc nefouklá ještě ne, ale až půjde delf na OPU, tak pak :grinning:
já měla bachora jak hora :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
8. kvě 2010 v 17:09  • Odpověz
Woblu tak jak??? myslím na tě :wink:
8. kvě 2010 v 17:11  • Odpověz
No čoveče někdy ve dvě jsem byla ve vaně a tam to úplně přestalo, no žůžo labůžo, no a jak jsem vylezla, tak je to furt cca po pěti minutách... tak alespoň je to jakžtakž měřitelný... no každopádně je to přesně tak, jak jsem hlavně nechtěla, člověk neví, jestli jako má jet, nebo nemá, nebo jako co, kdyby ráčila rupnout voda, tak je to jasný :confounded:

Ahojko, jen si dopřej, zasloužíš si to :wink:
8. kvě 2010 v 17:23  • Odpověz
Miso, ale já to zase respektuju, každý má svoji představu, kolik chce mít dětí - a pokud se mnou chlap dvě nechce, tak mám tři možnosti - buď s ním nebudu, nebo budu a budeme mít jedno, nebo ho přemluvím na dvě. A mně zatím model, že budu mít jen jedno, až tak nevadí, takže co :slight_smile:

Napadl mě další dotaz nezkušené budoucí píchačky :grinning: Vadí při tom IVF nějak špinění týden před příchodem MS? Trápilo mě to několik let, cca před rokem to přešlo, teď mě to poslední půlrok zase zlobí...
8. kvě 2010 v 17:40  • Odpověz
wobludko, jé, že by?
8. kvě 2010 v 17:41  • Odpověz
Načuhuju kvůli Woblu :confused: ...

Dani... ten tvůj chlap tě miluje, že :grinning: :sunglasses: :wink: ?... Prej: ... kdyby to věděl, že nebalím...

A k tomu zvládání po porodu... někdo zvládá, jiný ne... hodně záleží na dítěti/ dětech, jak jsou hodné... Mně osobně nikdo nevozil :angry: , ani manžel a to už bude rok :astonished: ...

Hezký večer :dizzy_face: ...
8. kvě 2010 v 18:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.