• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
jé woblud no že by teda to bylo ono?moc držím pěstičky at to je rychlé :wink:
změnu asi žádnou nepocituji,jen jsem malinko víc nervní :wink: jakmile něco kája udělá hned vyletím na ní a na pítele taky,no náladovka :grinning:
sovičko já nevím ,ale tam se to počítá až když opravdu začneš krvácet,tak špinění by nemělo vadit,ale radši se zeptej doktora.
8. kvě 2010 v 18:15  • Odpověz
No, mně by zajímalo, jestli tou stimulací ze mě to špinění "vyženou". Kdysi jsem kdesi četla, že špinění není dobré, protože se v podstatě začíná nějak oddělovat ta děložní sliznice a embryjko se nemůže pak uchytit, nebo co...
8. kvě 2010 v 18:34  • Odpověz
Woblud tak koukám a zatím vcelku, že by to vyšlo na zítra na den matek?

Chci se zeptat jak vypadá když tvrdne břicho?
8. kvě 2010 v 18:50  • Odpověz
Sovi já ted znovu pročítala leták u PUregonu a tam psali, že pokud máš nějaké nespecifikovatelné krvácení, tak PUregon nee, ale o špinění tam nic není

řekla bych to doktorovi až tam půjdeš, že tě to trápí a uvidíš co ti Kučera řekne :wink:
8. kvě 2010 v 19:07  • Odpověz
Sovi a na hormonálním profilu jsi byla?moje ségra měla taky že už 8 dní třeba před ms začla špinit.Páč chtěli mimčo tak šla k dr.a tam jí zjistili nedostatečnost žlutého tělíska tak brala utrogestan a myslím pak Proveru.určo to dr.řekni.
8. kvě 2010 v 19:15  • Odpověz
Teď jsme mluvili s dr. a máme přijet do porodnice to zkouknout, tak zatím pa a mám číslo na Verču, tak pak písnu...
8. kvě 2010 v 19:19  • Odpověz
přijedu domů a jen nakouknu a čtu Woblu tvůj příspěvek...........tak držím pěstičky ať už to ono a nemusíš se trápit a jsem na přijmu :wink: ....speciálně dnes nevypnu vyzvánění :wink:
8. kvě 2010 v 19:23  • Odpověz
woblud držím pěstičky holka at to je ono a už držíž mimíska v náruči
8. kvě 2010 v 19:46  • Odpověz
Woblu taky držím pěsti :wink:
8. kvě 2010 v 19:56  • Odpověz
Ahojda holky,

jukám jak je na tom Woblu, že by už,myslím na tebe, ndrží co se dá
8. kvě 2010 v 19:57  • Odpověz
co jsem to zas napsala,držím co se dá :sunglasses:
8. kvě 2010 v 19:59  • Odpověz
holky já jsem si nechála zavádět 1x 3 embrouše(z 11 vydrželi jen 3 a jeden byl horší kvality) 3x 2embrouše,ted v Brně jsem chtěla zavést 3,ale to mě dr. rozmluvila,že to vůbec nedoporučuje atd.
8. kvě 2010 ve 20:09  • Odpověz
beryk, já jsem se už asi ptala, ale nevím, jestli jsi mi psala odpověď - kam v Brně chodíš?

Kučerovi to určitě řeknu... měla jsem mu to říct už při tom pohovoru, řeknu mu to při UTZ ve středu.
8. kvě 2010 ve 20:25  • Odpověz
Sovi do Repromedy k dr. Hromadové,je úžasná :wink:
8. kvě 2010 ve 20:34  • Odpověz
Bery to si musím zapamatovat tu dr.až budem potřebovat Brno :wink: Nevíš jestli tam dělají i minimálky nebo jen IVf?
8. kvě 2010 ve 20:38  • Odpověz
andi myslím,že jo. :wink: ,když pak budeš potřebovat dám ti tel. číslo :wink:
8. kvě 2010 ve 20:57  • Odpověz
bery dík.já slyšela právě jen o Reprofitu no ono je Brno taková kolébka IVf.No uvidíme jak ted ten ket se bojím,že se to zase chytne a pustí.Ted hlavně aby ta sliznice byla o.k. :wink:
8. kvě 2010 ve 21:02  • Odpověz
andi tak at je sliznice jako pořádná peřina a klapne to :wink:

jak asi Woblu????
8. kvě 2010 ve 21:23  • Odpověz
nedočítám vše, jen zatím píši, že žádná zpráva od Woblu nedorazila.............tak jestli to nemělo třeba rychlý proces :sweat_smile: , uvidíme :wink:
8. kvě 2010 ve 21:36  • Odpověz
beryk dík :slight_smile:
Si myslím, že tohle střídání CARů pomůže už psychicky, já šla zase z Brna jinam, každý k tomu přistupuje individuálně... ale u tebe je teda krásně vidět, že se může opravdu zadařit až poněkolikáté. Je to zvláštní, že 3x nebo 4x nic a pak bum :slight_smile:
8. kvě 2010 ve 21:37  • Odpověz
Very, dík... jsem napnutá :slight_smile:
A má to být chlapeček nebo holčička - nebo se to neví? Toto mi nějak uniklo, ještě tu nejsem tak dlouho :slight_smile:
8. kvě 2010 ve 21:39  • Odpověz
tak nakukuji co woblud tak to si jí asi nechali už tam holku.tak hlavně aby to měla ryhle za sebou :dizzy_face:
8. kvě 2010 ve 22:01  • Odpověz
jukám jestli už víme ,jak Woblu

Sovi Woblu čeká kluka
8. kvě 2010 ve 22:06  • Odpověz
Sovi jj,psychika dělá hrozně moc :wink:
8. kvě 2010 ve 22:08  • Odpověz
Taky jukám... jdu spát a budu myslet na Woblu, určo se něco děje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...

Dobrou...
8. kvě 2010 ve 22:19  • Odpověz
žádná zpráva, takže se asi fakt něco děje....................já už snad příště budu mlčet, nebo mě upálí za čarodějnictví :grinning: :grinning: :grinning:
no uvidíme, ale myslím, že kdyby se nic nedělo už by se Wobludka hlásila :wink:

všem brou noc
8. kvě 2010 ve 23:08  • Odpověz
Very dík za info :wink:

brouuuuu
8. kvě 2010 ve 23:56  • Odpověz
Jsem zvědavá jestli tu bude zítra (vlastně dnes) nějaká zprávička :slight_smile:
9. kvě 2010 v 00:50  • Odpověz
Krásné ráno :wink:

Woblu myslím na tebe........ :wink:
9. kvě 2010 v 07:09  • Odpověz
9. kvě 2010 v 07:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.