• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Dobré ráno,

načuhuju, co woblu :confused: snad už to má za sebou :slight_smile:

Jinak včera jsme byli na Perníkových slavnostech a super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. kvě 2010 v 08:26  • Odpověz
dobré ráno, koukám co Woblu a ona už to má možná za sebou :wink: držím pěsti :slight_smile:
9. kvě 2010 v 08:55  • Odpověz
Ahoj holky,

zprávy jsou takové 00:33 , porod to je, ale nepostupuje, F. poslali domů, kroutím se jak žížala.

07:19 Noc hrůzy, ale prej mi píchnou vodu a porodíme.

takže toť vše prozatím :pensive:

nezávidím, ani trochu, já to měla opravdu rychlý proti tomuto :frowning2:

Držím pěsti dál ať už to mají za sebou a hlavně brzy :wink:
9. kvě 2010 v 09:05  • Odpověz
Teda chudák Wobludka. Držím pěstičky ať to má co nejrychleji za sebou
9. kvě 2010 v 09:39  • Odpověz
Dobré ráno.

Myslím na Woblu, no tak to je chudák, porod nic moc, tak snad se teď začnou snažit s tím něco udělat. Ať už to má za sebou.

Všem přeju krásnou neděli. :slight_smile:
9. kvě 2010 v 09:47  • Odpověz
tak jsem se dneska vzbudila nějak pozdě :slight_smile: - a hned letím sem. Držím Woblu pěsti, aby to měla co nejdříve za sebou, vypadá to, že už musí být strašně unavená :frowning2: :frowning2:
9. kvě 2010 v 09:52  • Odpověz
Sovi asi jo, psala jsem ještě sms, ale už neodpovídá, takže se snad něco děje....................teda řeknu vám zlatý, že si prcek vypustil bazén sám a kontrakce byly od začátku po 2 minutách, tohle trápení přes noc je děsný+k tomu přičtu včerejší den.........není co závidět :frowning2:
9. kvě 2010 v 10:02  • Odpověz
Chudák woblu :frowning2: držím pěsti, at už se to hýbne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Venku je zas krásně :dizzy_face: nějak jim ta předpověd nevyšla :grinning:
9. kvě 2010 v 10:13  • Odpověz
Verčo dík za info,Woblu at už to máš za sebou a mimíska máš v náručí :wink:

venku to je paráda,ted jsme se vrátili,vůbec se nám nechtělo dom
9. kvě 2010 v 11:01  • Odpověz
Very díky za infošky

Woblu držíme všichni pěsti, at už to máš za sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
9. kvě 2010 v 11:01  • Odpověz
Hezké poledne,krásná neděle a ještě rodíme.Já doufám,že už to má woblu za sebou po té drsné noci a brzo nám dá někdo vědět.
Zasloužilé maminky,dnes máte svátek tak vše nej..,doufám,že si na vás vzpomenou.
9. kvě 2010 v 11:26  • Odpověz
Holky stále zatím nic...........úplně ji lituji, snad už brzy přijde sms :wink:

Luci, jj, to počásko jim nějak nesedí celý víkend :sweat_smile: , ale možná jen tady víš, protože volali tchánovci, že na Vysočině pod mrakem

Ahojko, děkujeme za přáníčko :dizzy_face:

tak já taky všem maminkám přeji krásný svátek :dizzy_face:
9. kvě 2010 v 11:48  • Odpověz
Ahojky holky ach jo koukám,že wobludka si to asi pořádně užije ach jo a já jí přála rychlí porod,chudinka,snad už to bude brzy :unamused:
9. kvě 2010 v 11:53  • Odpověz
Milé ženy čerstvé INFO:
takto zní sms :grinning:

Masakr, ale je venku 3200g a 49cm, Martin
9. kvě 2010 ve 12:04  • Odpověz
Woblu, moc ti gratuluji !!!!! Martínek je krásný jméno a má krásné míry :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. kvě 2010 ve 12:04  • Odpověz
ještě jsem se zeptala na čas, tak další pokračovaní zní:

10:35, já pak napíšu podrobnosti, teď jsem KO
9. kvě 2010 ve 12:07  • Odpověz
Koukám, že nakukuju ve správnou dobu :slight_smile:

Woblu, velikáááááááááánská gratulace, už se těším až ho zkouknu :slight_smile: :wink: :dizzy_face:. Že to byl masakr věřím, tolik hodin.. :pensive:

A te´d je řad na mě :astonished: :confounded: :grinning:

Beryku ještě koukám, že v Brně jsi byla úspěšná :dizzy_face: , držím palečky :slight_smile:
9. kvě 2010 ve 12:10  • Odpověz
jé právě včas děkujeme za info mooooc velká gratulace paráda a moc pěké míry :slight_smile:
9. kvě 2010 ve 12:11  • Odpověz
Woblu obrovská gratulace :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ,přeji všechno nej nej nej........
9. kvě 2010 ve 12:19  • Odpověz
Woblud a už to máš za sebou. Přeju hodně zdravíčka a hezky odpočívej. :slight_smile:
9. kvě 2010 ve 12:26  • Odpověz
Jůůůů, gratulace k Martínkovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Hlavně, ať je štastnej a zdravej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. kvě 2010 ve 12:33  • Odpověz
Přidávám se do závěsu gratulací!!! Woblu i Martínkovi... hip hip huráááá :grinning: :grinning: :grinning: !!!
9. kvě 2010 ve 12:40  • Odpověz
Velkiá gratulace Woblu a Martínkovi, krásné míry :grinning: odpočívej :wink:
9. kvě 2010 ve 12:43  • Odpověz
Jéééééééééééééé, Wobludka je maminka!!!! Moc gratulujeme a přejeme oběma hodně moc zdraví. :wink:
9. kvě 2010 ve 12:47  • Odpověz
Tak Woblu taky gratulka a supr míry :wink:
9. kvě 2010 ve 13:39  • Odpověz
Paráda,tak woblu přeji ti brzké zotavení a Martínkovi vše nej..... ať se mu tady na tom světě líbí a nic ho netrápí.
9. kvě 2010 ve 13:39  • Odpověz
Gratulace veliká, největší :slight_smile:

A kdo je tady další na řadě? :slight_smile:
9. kvě 2010 v 15:48  • Odpověz
AAhoj běžím popřát Woblu a Martínkovi hodně zdravíčka a štěstí :wink: tak další borka co to dala :wink:
9. kvě 2010 v 16:58  • Odpověz
holky já mám dneska nervy naší holky ráno měla už zalepený obě oči.Pořád je čistím a kapu optalmo.. a zdá se mi, že nepomáhají.Co jí dělali v nemocnici yšetření čí tak jí pořád hnisaj. :frowning2: chuděrka.Pak jí do nosu kapu ten Libenar a občas něco vycucnu a pořád mi přijde , že chroptí nebo to dělá naschvál?????????, :sweat_smile: protože když pije tak nefuní.

a Důša kašle.......tak se modlim ať to malá nechytí ...ach jo v zimě je zdravej a teď prská jak naschvál.

sari jinak je Vali boží jak je malá tak jen jí to ji odrovná a přesně tři hodiny spí jak dudek.Někdy je hotová tak , že není schopna dalšího kojení tak jí nacpu stříkačkou Nutrilon Nenatal a vytuhne pak zas kojíme v pohodě.Zítra jdem na kontrolní vážení tak jsem zvědavá.To Marťu od Woblu nedoženem :sweat_smile:
9. kvě 2010 v 17:07  • Odpověz
tak já dnes prala tři pračky tak to jdu vyžehlit a naházet do skříně.dám si u toho kojící teee

Dančo čoveče já mám tu jizvu pořád tuhou co jsi s tím dělala, aby změkla???? jako já mám pořád ještě boule nad i pod řezem......
9. kvě 2010 v 17:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.