• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
tak nakukuji ja verýse a sanuska :confused:

very super , tak jsi to měla i se srdíčkem :wink: velká gratulace a tu neschopenku radši zvaš..jinak já beru taky femibion pro plánování je do 12tt. a je snad nejdraší..
8. čer 2009 ve 20:30  • Odpověz
holky sanuska se určitě někde v globu nacpává :wink: ji už známe ne :grinning:
8. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz
Holky, já už to vím...nechám to na sanusce, ale mimi je zdravé :dizzy_face:
8. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz
Luci, díky, bezva zpráva, to ostatní, to už vydržíme čekat :wink:
8. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz
Ale teda podle sms, co mi sanu napsala, mi přišlo, že se domů nežene, nám to napsat :sweat_smile: :angry: :angry: teda sanu tytyty :sweat_smile:
8. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz
tak to je dobře,že mimi je O.K. ..... :dizzy_face:
8. čer 2009 ve 20:40  •  snaží se  • Odpověz
luuci, tak hlavně je všechno ok
8. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz
jj, to je nejdůležitější :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. čer 2009 ve 20:44  • Odpověz
holky co je horší laparka nebo odsávání vajíček, spíš ten stav potom??
8. čer 2009 ve 21:02  • Odpověz
Ahoj holky!
Ahoj Luci. :wink: To byla náhodička viď? Taky jsem zírala a ještě víc na to,že jsi tam byla se známou mojí švagrové.Patří do jedné party,která jezdí v létě na kola a v zimě do Krkonoš.Jednou nás tam švagrová vzala taky a tam jsem se s ní poznala. :wink:

Koukám,koukám že Sanuska na nás pořádně dlabe,mrška jedna!!! :angry: :grinning: Ale my jí to odpustíme,že jo,holky? :wink:
8. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz
Gab-mám za sebou obojí.Odsávání vajíček dokonce 2x a nevidím v tom znatelný rozdíl.Obojí se dá v pohodě vydržet. :wink:
8. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz
Věru, taky jsem kouakala, že jste se zdravily :wink: my se známe z plavání :wink: a bříško máš teda krásný :dizzy_face:
8. čer 2009 ve 21:07  • Odpověz
Gabčo, odsávání vajíček je v pohodě, laparku jsem neměla :wink:
8. čer 2009 ve 21:12  • Odpověz
holky takže bych to měla zvládnou v pohodě , když i ta laparka nebyla pro mě zas tak strašná :sweat_smile:
no a zítra jdu na utz tak jsem zvědavá co tam bude za folikl a kdy IUI už poslední, píchá mě v pravo tak uvidí jetli tam bude :confused:

hele Luci, že ty už víš co sanuska čeká, soudím podle těch úsměvů :slight_smile: a sanu to někde slaví dobrým dlabancem :wink:
8. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz
zase mi dobu nešel net a teď pořád vypadává :angry:

jéééé Sanusko, já to chci vědět, tak nezdržuj, vždyť já musím jít spát :grinning:
8. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz
gabi, vím..sanu mi to napsala :wink: ale nechám to na ní :wink:
8. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz
Jen prozradím, že dvojčata to nejsou :wink: :grinning: :grinning:
8. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz
Luciiii, prosííííííííííííííím, já vím, že to patří Sanusce, takať si tě zvolí jako tiskovou mluvčí :grinning:
8. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz
děkuji za odpovědi ohledně femibionu :wink:

Gabi, já tu neschopenku zvážím, ale zatím to tak nechám. Jinak už si zvládla porodit, takže odsátí vajíček zvládneš levou zadní :wink: :slight_smile:
8. čer 2009 ve 21:27  • Odpověz
very to vydržíme :wink: ať se nám sanuska pochlubí sama :wink:
8. čer 2009 ve 21:27  • Odpověz
Holky, jdu na kutě :wink:

Snad sanuska dorazí brzy..se nacpala v Globusu a ted odfukuje, že ani není schopná napsat :sweat_smile:

Dobrou kočky :dizzy_face:
8. čer 2009 ve 21:32  • Odpověz
Luci dobrou :slight_smile:
8. čer 2009 ve 21:32  • Odpověz
Tak je to jasný, bude to kluk, když to holky tak tajej :slight_smile: :grinning: No bezva, konečně :wink:

... jsem zkoukla DVD o kojení, co nám půjčují na plavání, nooooo, nejsem z toho moudrá! Se chci vidět... Jdu cvičit, ať mám odcvičíno než přijde manžílek z odpolední. A pak kouknu. Ať si mě Sanuska nepřeje, jestli tu ještě nebude :wink: :grinning: Kdo jde spát, přeju dobrou noc :wink:
8. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz
very snad to zmáknu, jinak u mě porod byl rychlovka, no nevím jak bych to řekla :sweat_smile: bolesti hrozný, ale potom ten nádhernej pocit, taková jako slast, tak na to se těším :wink:

holky a rozi taky nikde :confused:
8. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz
Holky,tak ta sanuska si nás teda vychutnává... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz
Sanuska si dává na čas, jdu spinkat.

všem krásnou dobrou noc :dizzy_face:
8. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz
to teda jo Věru, se tu pak bude šklebit, :wink: Věru ty už jsi koukám 22tt, tak to už holčička taky kopká. :slight_smile:
8. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz
To jo,Gabi.Kope teda fest. :slight_smile: Je to strašně zvláštní,cítit to zase po deseti letech.A strašně příjemný. :dizzy_face:
8. čer 2009 ve 22:02  • Odpověz
Věru to ti věřím, to kopkání je nááádhera :dizzy_face: :dizzy_face: já už se táák těším až mi taky někdo nakopká :wink:
8. čer 2009 ve 22:05  • Odpověz
No to snad nééé... jdu taky do hajan. A asi taky myslím, že špuntě je kluk :wink: :wink: :wink:
8. čer 2009 ve 22:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.