• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Gaban, kde máš jizvu, někde na břiše?
Mám jizvu na krku po operaci štítky, byla tuhá asi dva měsíce, teď je to lepší, mažu denně měsíčkovou mastí, která má v sobě vepřové sádlo, a na noc Dermatix gel. Boule kolem jizvy je, je to otok po operaci (jestli jsi měla operaci).
9. kvě 2010 v 18:04  • Odpověz
Gabčo, to chroptění mě taky dost znervozňovalo, ale Míša chroptěl jaksi do 3 měsíců :sweat_smile: , já měla pořád pocit, že je zahleněnej tak jsem s ním hnala k Dr. a poslech čistý, šla jsem takhle někokrát a nic, někdy jsem taky měla pocit, že mě zkouší :grinning: .....asi je to u miminek normální a to náš Míša byl 2x takový než je Vája:wink:
9. kvě 2010 v 18:23  • Odpověz
sovi díkas za radu :wink:

Very přesně jak píšeš chroptí a chroptí furt to řeším :sweat_smile: :sweat_smile:
9. kvě 2010 v 18:28  • Odpověz
určitě se u Dr. zeptej, ale věřím, že poslech bude čistý a přesně jak píšeš u kojení klid a dýchání čisté, to známe....vyčůranci už od mala, člověk se strachuje a ono to nic není, pro klid duše to ale určitě zmiň u Dr. :wink:
9. kvě 2010 v 18:34  • Odpověz
No koukám, že jsem nakoukla ve správnou chvilku :slight_smile: , to je supr další mamina :slight_smile: , také přeji Wobludce a Martínkovi vše nej nej do života. No míry krásné, je vidět, že je to kluk jako buk :slight_smile:
9. kvě 2010 v 19:45  • Odpověz
Woblu - Přeji tobě i Martínkovi hodně štěstí a vzájemné lásky a Martíkovi navíc hodně moc mlíčka :slight_smile:
9. kvě 2010 v 19:55  • Odpověz
Ahoj

Jdu popřát Woblu, vše nej nej nej Martínkovi a Woblu, že to její těhu má "konečně" za sebou....

Dočítání asi nedám....

Já jsem to chytla od Sel (ta její "rýmička" dala zabrat jí mě i mamce), tak jsem ko. Ale na noc se nadopuju a snad bude dobře.......

Tak pro dnešek se loučím, mějte se zatím a jak se urvu, tak se nahlásím...

Pa
9. kvě 2010 v 19:57  • Odpověz
woblu taky moc gratultjem k Martínkovi :dizzy_face: at jste zdraví :wink:
9. kvě 2010 ve 20:32  • Odpověz
Jak se jmenuje ten doktor Eliáš a je v Hk?
9. kvě 2010 ve 20:44  • Odpověz
Ahoj holčiny, hlásím se z nového příbytku.

Wobludko, Tobě i Martínkovi přeju hodně zdraví! A gratuluju, zvládla si to, máš to za sebou! ... a to horší Tě čeká... :wink: :grinning:

Verčo, díky za SMS, nezvládla jsem ani odpovědět.... a když už byla chvíle, hledala jsem myš, abych si mohla sednout k PC...

S vypětím všech sil jsme přestěhovaní. Má to svá pozitiva, třeba to, že už jsem vařila v novém, že si tu sedím u vína, ale má to i negativa, nemůžu se sžít s pohybovým spínačem na rozsvícení chodby, internet jde přes wi-fi, i když jsme si zaplatili pevný rozvod do každé místnosti, Anežka dostala teplotu (skoro 39), nevím, zda zuby, stěhování nebo nějaká viróza, zítra jdem k doktorce. Samozřejmě špatně spala, od půl třetí do čtyř se nosila, tak musím jít brzy spát, abych to dnes v noci zvládla. No a pro zasmání - hledá se nabíječka na telefon, v úterý jdu auditovat, kostým mám, silonky koupím, kde najdu kabelku a vytištěné podklady, to fakt netuším... Je to zábava. Tolik beden a krabic jsem v životě neviděla. Nemáme ještě skříně, takže to ani není kam dávat... Ale nestěžuju si, nic se nerozbilo (až na jednu skleničku - střepy pro štěstí), vše se vešlo (myslím do bytu, občas na zem), takže pohoda. :slight_smile:

Jdu dočíst, to si nenechám ujít... :wink:

Dabli, Tvoje fotka je v Praze, myslím ta tady v okýnku, nebo kde to je??
9. kvě 2010 ve 21:28  • Odpověz
autor
ahoj holky :slight_smile: :slight_smile:
celý týden vůbec nestíhám a ještě byl rozbitý net. V pátek jsme ho přivezli z opravy a vysolili jsme 5 960 kč :confused: :confused: . V rychlosti jsem něco přelítla takže reaguji a pokud jsem na někoho zapomněla tak mi prominte. :slight_smile: :slight_smile:

Bery- mám ohromnou ,ale fakt ohromnou radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Woblud- moc gratuluji a jméno Martin je fakt moc pěkný. Už proto ,že se tak jmenuje můj miláček :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: .
Holky nebojte ,né žádný milenec Sanuska ví o koho jde viď!!!

Dani- ve schránce ve starém bytě by jsi měla mít pozvánku zas na to naše divadlo v sobotu, tak když budeš chtít přijeď se podívat. Jak tak čtu, tak si užíváš nového bytečku a to je skvělý. Takže už jste nadobro přestěhovaný.
9. kvě 2010 ve 21:35  • Odpověz
Dočítám.
Agi, jsme nadobro přestěhovaný :dizzy_face: :dizzy_face: Ale schránku budem vybírat i dole, než to prodáme... což snad bude brzy.

Gabi - já jsem denně mazala - je úplně jedno čím, třeba olivový olej nebo něco, co máš na mimi, zásadní je, že tu jizvu mažeš, masíruješ, prokrvuješ. No a taky jsem brala homeopatika na dobré hojení po porodu, příp. písnu do IP... tedy, musela bych ty papíry najít :confused: :confused:

Ahojko, čokoláda nevadí, jen si dej :slight_smile:

Sovi, špinění taky nevadí, holky vlastně psaly, koukám...

Dabli, MUDr. Eliáš a taky to dělá, tuším, MUDr. Hodík.

Šári, ano, můj chlap mě miluje a já miluju jeho :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak a jdu pokračovat ve vybalování... asi mi to ještě na pár večeru vydrží :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dobrou.

A Wobludku obdivuju, tolik hodin... ale zvládla to, tak to je super :dizzy_face:

Jo, chroptění? Známe, u nás to samý, snad od porodu, říkám jí občas chroptíku... ale nic to (prý) neznamená... snad. :confused:
9. kvě 2010 ve 21:49  • Odpověz
autor
Nevím vůbec co jsem chtěla psát, a na co jsem zapomněla. Před hodinou jsem se vrátila z Prahy byla jsem na Baronovi Prášilovi a bylo to fakt moc hezký, tenhle muzikál se jim povedl.Jinak počkám na ms a jdu do tý stimulky, už se taky těším.

Luuci- Mamas a Papas dobrý viď? Mě to taky nepřišlo nějak drastický ,spíš jde o to , že kdo si tím neprošel tak mu to příjde strašně negativní a absolutně deprimující. Čtu , že se taky chystáš do boje tak přeju mooooooooooooc štěstí.

Půjdu na kutě, ráno brzo vstávám do práce a divadlo se nám blíží. Včerá jsem byla na svatbě a příšla jsem domů hodně brzo po 22. hod a do půlnoci jsem došívala šaty na Marfušu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: . Zítra musím ještě natřít perníkovou chaloupku :sweat_smile: :sweat_smile: a pak už bude snad klid a vrhnu se na snažení a musím doufat, že mi přinese vytoužené mimi.

Holky švagrová čeká mimi a já vůbec nevím jak se mám k ní chovat. Já vím, že je to ohrané ,ale mě je před ní tak trapně :pensive: :pensive: a na druhou stranu , trochu mi příjde , že se chová vůči mě důležitě , že je těhotná a dává mi to náležitě sežrat. Nedokážu to prostě skrýt ,že mi to je moc líto a nevím kam se v její přítomnosti hnout nebo co říct......

tak dobrou noc, zítra snad dočtu víc a podrobněji
9. kvě 2010 ve 21:49  • Odpověz
přidavám se ke gratulacím wobludce a Martínkovi, míry krásné :slight_smile:
hodně zdravíčka :slight_smile:
nebyla jsem na netu az ted jsem se dostala,víkend byl náročný a děsně rychle utekl :slight_smile:
9. kvě 2010 ve 21:57  • Odpověz
rychnov, gratuluju k přestěhování :slight_smile: Bordel si sedne... ještě to mám v živé paměti u sebe, život mezi krabicema - je to děs, hlavně to čekání na skříně / na pohovku / na komodu.... pamatuju si, že jeden pokoj s krabicema jsem uklízela až po roce od nastěhování :sweat_smile: Teď v něm mám pracovnu a je to snad nejhezčí místnost v domě :dizzy_face: :dizzy_face:

Agatice, jé, jak ti rozumím, tyhle důležitě se tvářící fakt miluju. Všechny těhotný by se měly dle mého názoru někam schovat a vůbec nevyrážet do ulic, když jdu z domu já :slight_smile:
9. kvě 2010 ve 22:03  • Odpověz
Ahoj holky!
My jsme zvládli Terčinu oslavu narozek+Klaudi svátek.Uf,bylo to náročný,ale je to zdárně za náma! Když jsem viděla v sobotu ráno tu zataženou oblohu,bylo mi ouvej,ale nakonec se udělalo úplně pohádkově a bylo to fajn :slight_smile:

Moc jsem nedočítala,jen to,že Woblu už je maminkou :dizzy_face: Takže také se přidávám k řadě gratulantů a přeju,ať jsou všechny nehezký porodní zážitky co nejdřív zažehnány a ať je oběma jen a jen dobře :wink: :dizzy_face:

Dani - jste dobrý,že jste stěhování takhle v pohodě "dali".A přeju,ať se celé vaší rodince moc krásně bydlí! :wink:

Agi - Ach jo! To je trápeníčko... Kočko,co napsat... Tak strááááášně bych Ti přála,aby jsi to všem svým těhotenstvím taky pořádně "nandala"! Hele,pokud se bude chovat nějak povýšeně a Ty se budeš kvůli tomu trápit,tak jí to normálně řekni.Jestli by prostě alespoň před Tebou ty svoje emoce nemohla trošku mírnit.Pokud je aspoň trochu rozumná,tak to pochopí.Já Tě úplně chápu,taky to mám za sebou.Drž se,holčičko,přeju hodně síly :wink:
10. kvě 2010 v 08:47  • Odpověz
Dani ta fotka je minulý rok z Karlových Varů.

Agi vím jak hrozný to je. Ale u nás většina lidí věděla, že jsme o to dvakrát přišli tak se snažili přede mnou to moc neprobírat.
10. kvě 2010 v 08:50  • Odpověz
jen nakukuju a moc dekuju za podporu a gratulace. Mam pristup na net z mobilu, ale je to o nervy, tak vam vsechno vyslepicim az z domu. Kazdopadne mame se dobre a tesim se domu. Jo a rano jsem se po 9 mesicich nepoblila :grinning:
10. kvě 2010 v 09:02  • Odpověz
ahojky woblud jé maminko jaký to je pocit?!hezký vid držet uzlíček v náruči a dobrá pozitivní zpráva,že ses nepoblila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a pěkně odpočívej ovopečená maminko :dizzy_face:
tak já holky dnes píchla 225 jednotek a zítra utz na měření uf už ted mám bobky zda tam něco bude.ale včera to začalo a dnes to je taky bolí mě bříško tak zvláštně to tak má být holky není něco špatně.nevím jestli mám jít do práce,jestli se budu ohýbat do klecí(do beden)tak by to asi nebylo dobré co?
10. kvě 2010 v 09:08  • Odpověz
Dobré ránko, to je teda květnové počasí :angry: :angry: :angry: ...

Woblu... nejen, že tvůj manžel má hlášky... Vy jste oba stejní :grinning: :grinning: :grinning: ... A fotku/y Martínka budeme chtít

:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...
10. kvě 2010 v 09:09  • Odpověz
dobré ranko,

woblu dobře je jste v pořádku :grinning: tak hodně zdaru :wink:

delf u stimulky se nemusíš nijak omezovat, alespon mě nikdy nikdo nic neříkal a jestli je pobolívá pupík, tak ti asi rostou folíci

já mám z těch dávek šílený návaly horka, jsem jak v přechodu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. kvě 2010 v 10:01  • Odpověz
Agi... pokud tě švagrová s.re, tak bych se jí zmínila, že ti její chování nedělá dobře... Chytrému napověz, hloupého trkni...
10. kvě 2010 v 10:24  • Odpověz
Ahooooojda holky,
já jsem zas měla hnus noc :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,přišla migréna,ted už hlava lepší za to se hlasí žaludek,tak se hezky povaluji s kyblíkem vedle sebe.

Wohlu zas jsi mě pobavila :grinning: ,přeji at je u vás vše v poho a s Martínkem se vrátíte co nejdřív dom. :wink:

Agi moc dobře tě chápu,chápu,chápu! Vzpomínám na ty hnusný pocity,když kámošky kolem mě mi oznamovaly,že už čekají druhý a já furt nic.Ted budeš mít novou naději ,budu držet pěstičky ,aby už to konečně klaplo. :wink:

Všem snažilkám držím pěstičky,poslám těhu bacily a doufám, že zas nás tu bude pěkná řada těhulek. :wink:

Dani gratulka k přestěhování a přeju výdrž v hledání věcí :sunglasses:

Rozi myslím na tebe,týden máš za sebou,jak je?

Gab krásné fotečky, Důša hodný bráška,moc jim to sluší :slight_smile:

San u at je líp :slight_smile:

Věru ňáky fotečky z oslav nebudou ?
10. kvě 2010 v 10:35  • Odpověz
Krasný začátek týdne,
počásko nám jaksi nepřeje, ale každý den nemůže být posvícení :wink:

Sanu, jééé :frowning2:, ať je vám oběva brzy dobře a jste brzy v cajku :wink:

Agísku, jak ti to tu psala Šári....přesně tak bych to udělala :wink: :pensive:

Woblu, už si dělá srandičky, takže je to všechno OK :wink: :grinning: ....moc hezký příspěvek, přeju ať je vám už jen dobře a těšení domů naprosto chápu :wink:

Věru, no jasně dodej fotečky z oslavy a popis jak Klaudinka s chodítkem :wink:

Šári, takééé u tebe očekáváme fotečky, popožeň manžu, to zanedbáváš :angry: :grinning:
10. kvě 2010 v 11:09  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím :slight_smile:
koukám že wobludka nakoukla, tak ji moc zdravím :slight_smile:
beryk, migréna je blbá, prosím tě, co na to v těhotenství bereš ?

Tady je zataženo, tak jsem vyšla do práce v dlouhých kalhotách a v dlouhém triku...a teď je mi strašné vedro, protože je dvacet stupňů :frowning2:
10. kvě 2010 v 11:22  • Odpověz
Míšo, jak víš, jak to vypadá v přechodu ? :grinning: :grinning: :grinning:

Delf ani nevíš jak ti držím palce, aby tam těch vajuch bylo co nejvíc !

Mimochodem, včera jsem při úklidu našla ceník z Obilního trhu (státní zařízení), všechno stojí víc a třeba jen za emrya je to po dvou tisících za kus, za čtyři až šest kusů osm tisíc a za každý další kus tisíc. Takže při extrémní úrodě bysme se tam nedoplatili :stuck_out_tongue_closed_eyes: teda, doufám, že je to pak v sanusu nesvádí odebrat méně vajíček :grinning:
10. kvě 2010 v 11:28  • Odpověz
Sovi - neboj nesvádí já měla úrodu 50vajíček. Docela slušná snůška:slight_smile: Oplodňovali jich 30 a zamražovali 18:slight_smile:))
10. kvě 2010 v 11:43  • Odpověz
Cepecek :confused::confused::confused: tyyy bláho !!! To jsem nevěděla, že takový počet je vůbec možný.
10. kvě 2010 v 11:59  • Odpověz
jj ale pak jsem měla hyperstimulák :frowning2: ale i přesto se mi podařilo otěhotnět a máme Marušku:slight_smile:. Jinak u mě to je asi i tím že neovuluji vůbec, tak všechny ty vajka čekala na podmět:slight_smile:
10. kvě 2010 ve 12:03  • Odpověz
Sovi jak to vím?? páč naše máma vždycky povídá jaký má navaly atd. :grinning:

ale samo to bylo jen jako, že :grinning: :grinning:

Agi jsem s tebou beruško, vím jaký to je, když jsou všichni těhotní a ty pořád jen čekáš, ale neboj, se dočkáme všechny, tomu věřím.
a švagrovce řekni, že na její výlevy nejsi zvědavá, že máš svých starostí dost :wink:
já přiznávám, že jsem se přestala stýkat s celou familií, krom našich samozřejmě, nemám ráda otázky typu, tak co?? už?? bych vraždila :angry:
10. kvě 2010 ve 12:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.