• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Akorát tedy nevím, ale pokud bych měla padesát vajuch, tak při tom manželově spg by jaksi nebylo čím je oplodnit :grinning::grinning:

ten hyperstimulák mě napadl, jestli jsi ho pak neměla. Ale ono to nemusí souviset s počtem, kamarádka měla pět vajíček a hyperstimulák taky. Ale embrya se jí v rámci toho ET udržela, jen měla na začátku těhotenství břicho jak ve třicátém týdnu, nekecám. A Marušku máte tedy z KETU ? A ta další dvě miminka co čekáš jsou pořád v rámci tady těch mrazáčků ? :slight_smile:

a zase jsem se dozvěděla něco nového, nevěděla jsem, že když žena neovuluje, že se toho dá přesto docílit :slight_smile:
10. kvě 2010 ve 12:14  • Odpověz
Naštěstí mám rodiče rozumné a přestali se ptát, když jsme šli poprvé do CARu. Nikdo o tom nemluví, ani ségra, ani další širší příbuzenstvo. A my už jsme přestali taky vykládat, jak jsme daleko. Že jsme změnili Car nikdo neví a nebudeme ani říkat, až dojde k samotnému ivf. Ušetřím si tím spoustu nervů navíc. Paradoxně se vic svěřujeme přátelům, ale jen těm rozumným :slight_smile:
10. kvě 2010 ve 12:17  • Odpověz
Ahoj jen v rychlosti dnes se váha zhoupla na 2710g to jsem kuklila oči :confused:

A představte si ještě nemám rodný list kde to mám urgovat?????
10. kvě 2010 ve 12:28  • Odpověz
Obrovská gratuluce pro Wobludku a Martínka.
10. kvě 2010 ve 12:33  • Odpověz
Gábi - koukala jsem na krásný fotečky :dizzy_face: A je skvělý,že se Váje daří dobře.Doufám že i Ty už jsi v pohodičce :wink:

Ohledně toho těholkování... Já jsem nesnášela věty typu: To je dřív,jak na novej kabát. Nebo: A co vy? Vy ještě NECHCETE druhý? :angry:

Fotečky... Jdu na ně :wink:
10. kvě 2010 ve 12:47  • Odpověz
Sovi u nás to ví jen naši a vy tady a pár kamarádů, jinak nikdo
těhulkování,samozřejmě :wink: I když já to fakt měla 2x těholkování :grinning:
Gabi Vája je krásná, jak chrupčí, je kouzelná :grinning: :wink:
10. kvě 2010 ve 12:48  • Odpověz
A takhle podáváme zeleninu,nebo přesnídávky...
10. kvě 2010 ve 12:57  • Odpověz
Miso, jako že se nešíříte tím, že podstupujete IVF?

To by mě zajímalo vůbec tak obecně - šíříte obecně, že chodíte do CARu? Já jsem totiž taková, že to v podstatě netajím a normálně to lidem říkám. Oni se pak alespoň nevyptávají "Tak co??? Tak kdy vy???" a jsou zticha, navíc je mi blbé lhát třeba v práci, kam to vlastně chodím a proč ještě nemáme dítě - takže to prostě upřímně všem říkám, pokud je to vhodné. Někdy si říkám, zda nejsem upřímná a upovídaná až příliš... ale říkám si, že na tom přece není nic špatného, chodit do CARu....

Vm72, Gabi, fotky jsou nádherné, máte krásné děti :slight_smile:
10. kvě 2010 ve 13:02  • Odpověz
sovi,já jsem to taky normálně říkala.Přece člověk si to takhle nevybral sám... Prostě to tak muselo být.
10. kvě 2010 ve 13:07  • Odpověz
Sovi to, že podstupujeme IVF ví všichni, ale jen některým došlo, že se nemají ptát, takže těm co mají dlouhé vedení se vyhýbám :wink:

V práci to ví taky, i dkyž bych to nemusela hlásit, mám volnou pracovní dobu a nikdo mě nehlídá, ale ví to už proto, že vloni když jsem byla po ET tak jsme měli zrovna akci někde venku a já smo nemohla dělat nic, jen sedět bo ležet a být v klidu :grinning:
10. kvě 2010 ve 13:10  • Odpověz
Ahojky,

Gabi, teda to Valentýnka krásně přibírá :dizzy_face: :dizzy_face:

woblu, ty seš borec...po takovým porodu a ty hned lezeš na koně :grinning: tomu se říká závislost :sweat_smile:

Já kecy ohledně těhotenství taky nesnáším..ostatně kdo je tady asi má rád :sweat_smile: Ale myslela jsem si, že když máme jedno dítě, tak s řečma bude konec...ale ono neeee :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Ted jsou zas otázky..Kdy bude sourozenec?? Aby nebyla rozmazlená, tak už jí pořidtě bráchu,.... :angry: :angry: :angry:

S tím, že chodím do CARu se netajím..jako nevyprávím to každýmu na potkání, ale lidi kolem mě to víjsem ráda, že si s nima můžu pokecat o dojmech a pocitech,...

Agi, drž se :slight_smile: a švagrovou bych nakopala do zadku :angry:
10. kvě 2010 ve 13:36  • Odpověz
Gabčo, fotečky jsou moc hezký už jsem je chválila v albíčku :wink: a Vája teda papká luxusně, taky máš asi místo mléka smetanu....to znám :grinning: a je to moc dobře :slight_smile:

Věru, fotečky skvělý a chodítko je moc krásný, jak se v něm klaudince líbí? doufám, že to nese ovoce :wink:
teda Klaudi přeskakuje všechny tabulky :grinning: ....lézt nebude rovnou chodíme, jíst po lžičkách ???proč se zdržovat, když to můžu vypít z misky :grinning: ....dost dobrýýý :grinning: :sunglasses:

holky já to taky říkala, jak píše Věrka nikdo z nás si to nevybral dobrovolně, prostě to tak je a je to život, samo že také né každému na potkání, ale kolikrát se mi stalo, že když jsem to řekla někomu cizímu, tak se pěkně rozkecal a nakonec jsme zjistili, že mají třeba obdobný problém :pensive:

Luci, jak vy s tou školkou?

jinak my jsme si upekly sušenky Cantuccini (z pořadu s italem v kuchyni....mimochodem moc dobrýýýý), jedla jsem to u tchýňky a tak jsem na to dostala chuť a jsou na světě
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Věru a aby ses zase nedivila, že stíhám s malým upéct, dneska docela kňoural a když jsem měla ruce od těsta musel si i chvíli pobrečet :sweat_smile: .....ještě mě čeká štrůdl, ale to už snad bude hodný, snad :pensive: :wink:
10. kvě 2010 ve 13:47  • Odpověz
Very, co myslíš se školkou?? :confused:
10. kvě 2010 ve 13:54  • Odpověz
Luci, jak si psala, že máte přihlášku ještě do nějaký druhý a tam že by vás snad měli vzít
10. kvě 2010 ve 13:56  • Odpověz
nebo jestli to bylo na odvolání teď fakt nevím, tak jestli už něco víte
10. kvě 2010 ve 13:56  • Odpověz
Jooo tohle :wink: no příští pondělí je nějaká schůzka na magistrátě pro rodiče nepřijatých dětí do školky a tams e asi dozvím víc...jen co mi říkala ředitelka ve školce, že v půlce června je druhý kolo zápisu a tam by jsme se měly dostat, pže Anetka měla bodů dost..ale dokud jí nevezmou, tak tomu neuvěřím :rolling_eyes:

Veru, ty seš blázen s tím pečením :grinning: to pak i jíš??? To bych byla za chvíli jak koule :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. kvě 2010 ve 14:02  • Odpověz
Luci, aha, tak to dost složitý proces :confounded: ..ještě, že nebydlíme v takovým velkým městě a snad u nás budou podmínky stále stejné, než půjde Mišule do školky :sweat_smile:

si piš, kdo jiný by to měl jako jíst :grinning: , jen já a manža, já sežeru tuny sladkýho, jsem závislák, hele pro příklad jo, v pátek kefírová buchta doma, u našich 2 kousky štrůdlu, v sobotu mi mamka dala skládané metrové řezy (taková kreémová roládka), tak to už jsme pomalu snědli, a dneska ta chuť na ty sušenky a Michal chce štrůdl, tak my to tak praktikujeme.. :grinning:
10. kvě 2010 ve 14:08  • Odpověz
no nic mizím na ten štrůdl a pak asi žehlení, to je ta míň zábavná část :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. kvě 2010 ve 14:09  • Odpověz
Sovi - Máju mě zavedli i když jsem měla ten Hyperstimulák a držela se zuby nehty:slight_smile: je tedy po ET a dvojky jsou z KETU k 1IVF
10. kvě 2010 ve 14:10  • Odpověz
Cepecek, tak to je krásný :slight_smile:

Very, jo, přesně - mně taky kolikrát přijde, že když se o tom rozkecám víc, tak pak najdu s dotyčným společnou řeč... ono asi takový problém polidˇštuje vztahy nebo co :slight_smile:
Akorát mám prostě takové dilema, zda to nerozkecávám moc, protože tu mám kolegyni, která je těhotná po dlouhé době, kdy se jim nevedlo a myslím si, že je to taky po nějakém IVF nebo IUI nebo tak něco. Ale nemluví se o tom a ona sama to neprozradila... akorát já sama si pak připadám divně, když si s ní povídám o tom, jak jedeme do toho a toho CARu, jak jsou prý všude v Brně ty CARy blbé... a jí se to asi blbě poslouchá, když - možná - sama v jednom tom CARu otěhotněla :grinning: :grinning:
10. kvě 2010 ve 14:17  • Odpověz
Ad školky - já bydlím v pidiobci, kde je školka pro 100 dětí (jedna) a už teď je přeplněná :frowning2: Pochybuju, že tam jednoho krásného dne upíchnu dítě... ale ona zase ta porodnost už klesá, ne? Tak než mi dítě vyroste, bude tam třeba zase prázdno :grinning:
10. kvě 2010 ve 14:18  • Odpověz
Hele, teď jsem četla v jedné diskuzi, že jedna doktorka v jednom CARu se jedné ženské ptala, jaké chce hormony - a ona si prý mohla vybrat... to tak funguje? Myslela jsem, že to striktně stanoví doktor :confused:
10. kvě 2010 ve 14:19  • Odpověz
Cepecek, ty jsi tu psala, že máš nějakou negativní zkušenost s doktorem Kučerou?
10. kvě 2010 ve 14:20  • Odpověz
holky díky za pochvalu.

Já mám z toho tak dobrej pocit, že kyne :wink: :wink:

Kde je Woblu??? :confused:
10. kvě 2010 ve 14:29  • Odpověz
Sovi. - jj psala......
10. kvě 2010 ve 14:48  • Odpověz
Sovi já myslím, že ty hormony jsou na domluvě s doktorem, mě chtěl ted dát Gonal a já si řekla o Puregon

a s tím rozkecáváním, já už tady u nás mluvila se dvěma co podstoupili IVF, ale obě mají nakonec děti přirozeně, neznám je, jsou to nějaké místní holky, ale v pohodě

a ne každej debaty o IVF má rád nebo mu dochází věci jako ano ptát se nebo ne neptat se
např. manželova sestra má dvojčata holky z IVF, je jim tuším 10 let ona o tom sama nikomu neřekla, ale nás se neustále ptají, jestli už jsme rozmnožení, na přesdržku :angry:
začla o tom mluvit, až když jsme přišli, že budeme muset na umělko, tak z ní vypadlo, že oni taky byli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. kvě 2010 ve 14:56  • Odpověz
miso, takovou manželovu sestru bych střelila.
Rodiče od manžela měli takové "ptací" tendence loni na jaře, pořád si rýpali... ale pak toho naštěstí nechali. V práci taky, pak tak různě známí... zajímavé, že věta "My budeme muset jít na umělé oplodnění" jim vždycky nějak zavře zobáky, díkybohu :grinning:
10. kvě 2010 v 15:00  • Odpověz
štrůdl v troubě :wink:

Míšo, tak ta je na přesdržku,no :confounded: :pensive: , možná bys ji taky měla říct, že sama ví jaké to je, tak zrovna ona by se měla ptát nejmíň :pensive:
10. kvě 2010 v 15:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.