• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
ne tak v naší rodině :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale ted jsem mluvila s kamoškou, tak se mě právě ptala, že asi bude muset taky páč přišla o jeden vejcovod a druhý vypadá, že je ucpaný, tak že si pak přijde pro info
10. kvě 2010 v 15:01  • Odpověz
Very věř, že bych tuhle větu ráda použila, ale nerada bych si dělala zle v rodině, většinou neodpovídám a počítám do desíti
10. kvě 2010 v 15:02  • Odpověz
Míšo, tak to seš dobrá....no já jsem horká hlava, já bych to ze sebe vyhrkla hned a bylo by asi to zle :pensive: ...mě by počty do deseti nestačily, já bych musela dát tak 100 :grinning:
10. kvě 2010 v 15:05  • Odpověz
Very taky jsem bývala horká hlava, i ted občas rychleji mluvím než myslím, ale několikrát jsem se vytrestala a dávam si pozor
a naštěstí je tak často nevidím
10. kvě 2010 v 15:09  • Odpověz
Taky by to ze mě asi vylítlo, poslední dobou mám nervy na pochodu :slight_smile: pochodují někam do Sanusu :grinning:
10. kvě 2010 v 15:25  • Odpověz
Míšo, já si takhle natloukla mockrát hubu, ale jsem holt beran a myslím si, že hlavou prorazím zeď :grinning: a ono néééé :sweat_smile:

Sovi, tak to jdou dobrým směrem :wink: :grinning: :grinning:
10. kvě 2010 v 15:31  • Odpověz
Very mi povídej, ale já mám celkem dost vyrypovacího manžela a nejsem s to poslouchat jeho případné komentáře i když v tomhle případě by možná držel se mnou nebo jinak on při mě stojí vždycky, ale doma si rád rýpne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. kvě 2010 v 16:28  • Odpověz
Ahojky,
jdu se nahlásit, že žijeme, ale pořád bojujeme. :frowning2: Kubík teda ode dneška zatím poprvé bez horeček. Ale nález pořád stejný, asi to zhoršuje možná alergie na našeho králíčka, tak se na 14 dní postěhuje do mamahotelu a pak se uvidí, pokud se to Kubíkovi vrátí, budeme muset hledat nového páníčka, ach jo :cry: , ale nedá se nic dělat, Kubíčkovo zdraví je nadevše :wink:

Jinak co jsem postřehla.

Woblu, obrovská gratulkaaaaaaaa a hodně zdravíčka tobě i Martínkovi, krásný jméno :wink:

Míšo, to jsi teda dost dobrá,, já bych to vydržela párkrát a milá švagrová by to měla na talíři při nejbližší příležitosti. Když si do úst nevidí, nebrala bych na ni taky ohled :angry:

Sovi :grinning:

Very, díky za fotky ze srazíku, dorazily :wink:
10. kvě 2010 v 16:29  • Odpověz
dobrá nejsem, spíš jsem se naučila některé věci nekomentovat a občas se to ve mě nahromadí a pak máme doma veselo, jako třeba letos v lednu, poprvé po 33 letech jsem byla vzteklá k nepříčetnosti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. kvě 2010 v 16:40  • Odpověz
no, i tak já bych to prostě nevydržela, ještě mě zaráží, že ona si vlastně musela projít úplně tím stejným procesem, tak by měla mít pochopení a ne ještě rýpat :rolling_eyes: Měla by pochopit, že prostě někdy nestačí jen o ženskou otřít trenky, aby byla těhu, ale že někdy se musít prostě člověk dopracovat k miminku složitější cestou....
10. kvě 2010 v 16:45  • Odpověz
autor
ahoj :slight_smile: :slight_smile:
miso- víš, že se tady tlemim jak blázen tomu tvýmu příspěvku co jsi napsala. Maličko jsem tě poznala na srazíku tak si dokážu představit s jakou nasraností by si vážně vraždila. :angry: :angry: :sweat_smile:
Já teď taky omezila styky s manželovou rodinou, takže když nemusim tak tam nejedu. Oni hlavně pořád o někom drbou a já to nesnáším. A teď budou v rodině 3 mimnka takže v létě a k podzimu budou samý oslavy a já na to vážně nemám. Je to možná zběbělost ,ale já tam prostě nemůžu jít. Babička každmu vykládá ,že bude mít další pravnoučátka a jak jsou strašně rádi. Já si myslím, že snad nejsem sobecká ,al proboha copak to ty lidi nevidí ,že nás to bolí.
U nás to teda vůbec nikdo neví přímo od nás,ale určitě něco tuší, že nemůžeme mít děti. Ale o IVF nikdo neví. Si říkám i kdyby to nevěděli tak snad je napadne , že se něco děje a navíc já vloni na vánoce brečela , když jsme si všichni přáli a oni s horoucí láskou nám přáli vše nej a ač o tom nikdo přímo nemluvi l(nedovolili si) tak každý z nich narážel na mimi. :pensive: :pensive:

Miso- a u vás to vycítili, že jsi k nim přestala chodit?????Nebo to všichni vědí co podstupuješ???
10. kvě 2010 v 16:48  • Odpověz
tesi no právě,a le jak jsem řekla naštěstí je tak často nevidím, tak to neřeším, kdyby to bylo moje příbuzenstvo, tak se sjedu tak, že si to za rámeček nedají, ale tohle je v podstatě cizí a bydlí daleko

uplně citím s Agi, kolem mě jsou taky všichni tehotní, jsem v tuhle chvíli opravdu poslední, kdo ještě není a tojsem ze všech bratranců a sestřenic nejstarší, začíná to být na mašli :unamused:
10. kvě 2010 v 16:50  • Odpověz
Agi jojo poznali, nikam nechodím a pokud ano tak se moc s rodinou nebavím

třeba minulý týden v patek jsme měli u našich na zahradě čarodky, byli tam všichni a mi jsme s drahým zalezli do chaty a klábosili s mamkou a jsme se jaksi mimochodem dozvěděli, že jedna známá je tam taky těhotná, jsme to nepoznali :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Agi celá a myslím tím celá rodina, což obsahuje cca 60 lidí ví, že chodíme na IVF, ale to jak jsem v tuhle chvíli daleko ví jen naši a pár lidí kolem, netajím se tím, klidně jim o tom povykládám, oni si totiž všichni myslí, že se to stráááášně jednoduché mít mimino :rolling_eyes:
10. kvě 2010 v 16:56  • Odpověz
Agi, nejsi sobecká, je to úplně normální, já když jsem se tenkrát dozvěděla, že švagrová je těhotná, řvala jsem týden v kuse. Holka, tolik ti přeju, aby vám to nenečne klaplo...

Mišo, tak to chápu, ale stejně někteří lidé jsou prostě fakt blbci - promiň, ale je to tak, no, by si zasloužila švagrovka stejně vystřelit na měsíc :rolling_eyes:
10. kvě 2010 v 16:56  • Odpověz
jsem to špatně napsala, nikdo z nich si nedokáže představit jaký to je lítat pořád po doktorech a nemít žádnou jistotu, neustále se cpát hormonama (i když je snáším dobře) to je šumák, ale něco to stojí a hlavně je to děsnej nápor jak na psychiku, tak na peněženku a já ty prachy taky netisknu
10. kvě 2010 v 16:58  • Odpověz
ahojky mšo tak jak jde píchání?já dnes píchla 225jednotek a zítra utz uf ten týden tak ryhle utekl až hrůza,kolikátý den může být tak odběr u dlouhého protokolu prosím.
10. kvě 2010 v 16:59  • Odpověz
tesi jsem to manželovi říkala, že co je jí po tym, že přesně tohle je důvod proč nechci aby to vykládal, se na mě podíval jako by spadl z měsíce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. kvě 2010 v 17:00  • Odpověz
delf u dlouhého se stimuluje tak 10 dní cca, počítej že třeba zítra už nebudeš píchat nic a jen na večer ti dají 10000UI Pregnylu na vyvolání ovu a ve čtvrtek půjdeš nebo dají Pregnyl ve středu večer a v pátek ráno nastoupíš

já 1IVF začla píchat v pondělí a další čtvrtek jsem šla na OPU a píchala jsem 8 dní
10. kvě 2010 v 17:03  • Odpověz
jinak mám děsný návaly horka, už jsem totu psala ráno, normálně se nepotím, ale ted udělám prudší pohyb a leje ze mě jak vola :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. kvě 2010 v 17:04  • Odpověz
autor
VM- to jsi napsala moc hezky , že si to nikdo z nás nevybral sám :pensive: :pensive: .

Holky já vás obdivuju ,že to říkáte , že chocíte do Caru já na to prostě nemám a to jsem fakt ukecaná ženská. A je fakt, že spíš o tom vědí známý než rodina :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
U nás ví úplně vše akorát moje sestra a 3 kámošky a jinak nikdo.

Nejhorší je to, že my jsme se švagrovkou úplně každá jiná. Někdy jsme si neměli co říct a teď už tuplem a nejhorší je to ,že je děsně zvědavá prostě drbna. A od manžela bratránek čekají dvojčátka přirozeně teď v srpnu a s jeho ženou jsme fakt dobrý kámošky. Víte jak my teď v sobotu bylo na tý akci, obě těhotný a všichni se motali kolem nich a já tam všude posedávala jak stará vrána. Prostě jsem vůbec nevěděla kam jít s kým si povídat. Pořád se mluvilo o miminkách a jak je švagrová unavená atd..... :angry: :angry: :angry:
10. kvě 2010 v 17:05  • Odpověz
Agi možná kdybys jim to vmetla do ksichtu, tak sklapnou, ale to bohužel není jisté mohlo by být i hůř

taky nemám ráda drbny a ony nemají rády mě, tak se s nima nebavím, je to jednodušší

jsem tuhle vysvětlovala drahému, že mi stačí kamarádka na telefon, ted mluvím o své svědkyni na svatbě, známe se odmala, ví co mám za sebou, ale taky jí nedocvaklo, že by to chtělo trochu ohledu, tak s ní mluvím tak jednou za pár měsícu, 5 minut po telefonu a nazdar
10. kvě 2010 v 17:09  • Odpověz
já to holky teda taky ikde eříkám jediný kdo to ví je m mamka a ségra.Ahá míšo a ještě jedna otázka prosím ,když se jde na to opu tak přítel půjde na spermio dřív a pak já nebo zároven prosím?já že vždy chodím s ním právě on by to asi ezvlád či co nechápu ho. :wink:
10. kvě 2010 v 17:10  • Odpověz
Agi, u tebe je to teda fakt síla, už aby se něco dělo...........nejsou na to slova a naprosto je mi jasný jak ti je, protože to tak s těhotnýma prostě je....všichni se motaj kolem nich :pensive:

Míšo no s těma penězma to je taky fakt :confounded: :angry: , to je podpora rodinám, spíše dobrý kšeft, na tohle krize nedolehne :pensive:

holky všem vám tady přeju, aby se zadařilo - to je jasný, ale musí vás hnát do předu fakt, že se tu dočkalo spoustu holek a po několika letech i přirozeně :wink:

Tesi, teda co vás to potkalo, držte se :wink: .....myslíš, že jde o alergii na králíčka?
10. kvě 2010 v 17:12  • Odpověz
delf půjdete oba,ale jestli to tvůj drahý bez tebe nezvládne, tak samo můžeš jít s ním a pak půješ na OPU, ale to se domluv radši s Dr. páč by se mohlo stát, že tě vezmou na sál a drahý bude ještě sedět v čekárně, to nevím co by jste pak dělali :grinning: :grinning:
10. kvě 2010 v 17:13  • Odpověz
Very no právě že nás to drží nad vodou, když víme, že většina holek tady měla problémy a dočkaly se a já vím, že těhotná být můžu, jde jen o sliznici, když ta bude ted dobrá, tak vajíčka určo, máme to vyzkoušený :grinning:
10. kvě 2010 v 17:16  • Odpověz
Agi a vůbec co to druhé imuno v Plzni jak jsi říkala v zimě, jak to dopadlo??
10. kvě 2010 v 17:16  • Odpověz
Very nestraš, fakt se kolem těhotných všichni motaj?? no potěš koště, to na mě jde hrůza už ted

to budu vyhazovat z baráku
10. kvě 2010 v 17:18  • Odpověz
no právě já abych nebylo po opu a von ještě u vnitř to by byla docela komedie teda :grinning: ta předstva je fákt skvělá
10. kvě 2010 v 17:18  • Odpověz
Holky, je to síla ty lidi kolem :rolling_eyes: kor, když si tím někdy taky prošli, tak že nejsou tolerantní :pensive: :pensive: :pensive: Je to fakt těžký...nedávno jsm se o tom bavily s kamarádkou, co taky podstupují IVF, ale mají už jednoho prcka doma a říkaly jsme, jak obdivuje holky, co to podstupujou a doma nemaj žádnýho prcka...s dítětem je to mnohem lehčí :pensive:

Kolem nás jsou ted taky pořád samý těhule :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. kvě 2010 v 17:19  • Odpověz
Holky, jak je to při OPU s tím manžovým materiálem?? Může ho donést z domu?? On ho tam vždycky při IUI donesl, nikdy nebyl v kabince :sweat_smile:
10. kvě 2010 v 17:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.