• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
fákt on ho donese to se má my nemůžeme máme to daleko asi by permoníi nevydrželi cestu+nějáká ta zácpa teda :sweat_smile:
10. kvě 2010 v 17:22  • Odpověz
Luuc to asi může donest z domu, vy to máte kousek, u nás by to byl problém, do Jihlavy je to přes hodinu, i když já držím rekord 55minut :grinning:
10. kvě 2010 v 17:24  • Odpověz
Míšo, no právě u tebe je to ozkoušený :wink: a mrkněte třeba i na Dabli, jednou to vyjít musí :dizzy_face: , no kolem mě se motali fakt všichni, ale někdy to bylo příjemné :sweat_smile: :grinning:
10. kvě 2010 v 17:29  • Odpověz
manža si to tam též dovezl :wink: , ale říkali nám do půl hoďky max
10. kvě 2010 v 17:30  • Odpověz
No holky, manža kolikrát dělal i zastávku před Hradcem :grinning: to jsem s ním teda nejela :grinning:
10. kvě 2010 v 17:31  • Odpověz
tak když to holky zvládne sám tak to je v poho tenkrát když tam byl poprvé ve vnitř to jsme měli zjistit jaké má spermio,tak mi říkal,že tam byl hodinu a nic,tak od té doby tam musím s ním,no aspon dobrá zpráva je že ho stále vzružím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a nebo ho zruším :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. kvě 2010 v 17:34  • Odpověz
Very já kdybych byla v pořádku, tak už jsem třikrát těhotná, minimálně, jenže bohužel nejsem a s tím jakékoliv doufání v přirozené početí padá, mám nulovou šanci přirozeně otěhotnět

hele já drahému nabízela, že s ním půjdu a nechtěl, tak at si škubne protézou
10. kvě 2010 v 17:35  • Odpověz
tak to já bych uvítala kdybych tam s ním nemusela je mi to docela trapné už,jenže bohužel to nejde a musím tam být s ním :rolling_eyes:
10. kvě 2010 v 17:40  • Odpověz
tak mě tak napadlo snad si sestra poznamenala,že mám utz zítra v 8:00 nebo to bude docela trapas kdybych tam dala kartičku a oni na mě vybafli,že nejsem objednaná,to by byl trapas no snad né teda
10. kvě 2010 v 17:42  • Odpověz
delf určo si poznamenala a i kdyby ne, tak by te vzít museli, tak v klidu :wink:
10. kvě 2010 v 17:45  • Odpověz
jé holky a na opu musí být předoperační nebo né?jsem hrozná,ale jakmile se něo bblíží tak mám moc otázek a vy jste přece zkušenější
10. kvě 2010 v 17:52  • Odpověz
autor
Very- teď nedávno jsem teprve řekla ségře jak se věci v manžolově rodině mají . Ona nechápala co já všechno vážně snášela a snáším, že si tohle všechno nechám líbit. Konečně jsem začala být sobecká a já taková nikdy nebyla. Byla jsem na tý kineziologii a po 2 hodinách mi paní řekla ,že vůbec nežiju svůj život a , že si musím udělat v sobě pořádek a myslet na sebe. Tím myslela, že dělat věci tak jak chci a né jak chtějí druzí. Né ,že bych byla magor :sweat_smile: :sweat_smile: ,ale radši si nechám vnitřně ublížit a půjdu tak kam musím i když mi to nedělá vůbec dobře ,ale to se mnou sekne a to vážně :pensive: :pensive: .

miso- potěš koště :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: neznám
jo a já taky vlastně vím, že můžu být v pohodě těhotná :sweat_smile: . Sliznice vždy super, vajíčka taky ,ale asi ten mozek to nebere no , nebo já už nevím fakt :pensive: :pensive: :pensive:

Plzeň dopadla celkem dobře, nic zásadního. Šilhán při poslední návštěvě mi zdělil ,že takové sp jaké má můj mažel je v dnešní době úplně normální a že mu tam chodí chlapi s omnoho horším a on patří mezi průměr ,ale paní v Plzni si to nemyslí.

Luuci-myslím, že může když se s nima dohodne :sweat_smile: :sweat_smile:
10. kvě 2010 v 17:59  • Odpověz
autor
tesi a vůbec všem vám díky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
já vím, že nejsem sobecká a někdy mám fakt chuť všem nastolit jaká je situace po 8 transferech , imunu, genetice, Plzni, trombofolních mutacích a já nevím už ani po čem. :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

miso- taky si říkám, že kdybych třeba něco malinko řekla tak by to bylo třeba lepší ,ale může to být i právě opak. A tak je to všechny žere , že nic nevědí a drbou o nás a mě se to pak všechno donese. Oni to myslí dobře ,ale ať to řeknou přímo mě!!!
10. kvě 2010 v 18:03  • Odpověz
autor
mně už to ani nepříjde chodit tam se spermatem a s vajíčkama a ukazovat mezinoží. Prostě už jsem tím tak zblblá , že mi to nevadí . :slight_smile: :slight_smile:
10. kvě 2010 v 18:07  • Odpověz
Agi, jj, bohužel otěhotnění je hodně i v "hlavě", to je stará známá věc, jenže tomu sama neporučíš a dokud se nevyrovnáš, ale 101% sama se sebou a vším, tak nemáš šanci, bohužel :frowning2: , určitě bys měla být svým způsobem sobecká . myslím, zdravě sobecká :wink:

Míšo já vím, ale je to jak u té Agi, až se dostane tělo do pohody, bude sliznice třeba knížková, myslím jako, že kdyby jsi doma měla 2 sviště a nevěděla, kde ti hlava stojí (tak v tomto případě nebudeš běhat po Dr. a ani nezjistíš jaká je sliznice) a já si myslím, že by byla právě ukázková, protože bys řešila úplně jiné věci, to tak prostě je :pensive:
já měla pořád cysty a nebo anovulační cykly, prostě furt něco aby ani k IUI nemohlo dojít, nebo manža na služebce :angry: a hlavně já nikdy těhotná nebyla, tak jsem si říkala,že třeba vůbec nemůžu být :confounded: , kdežto jak si psala, ty víš, že můžeš a že se chytí bojovníci :wink: :dizzy_face:
10. kvě 2010 v 18:08  • Odpověz
Ahoj holky!
Tak se chci "pochlubit" co se mi dnes přihodilo...
Dnes se mi "zhmotnila" ona dotyčná a pro mě doposud jen "virtuální" postava... Tak to trvalo rok a měsíc... Doteď jsem věděla,že se jmenuje Jaroslava a má kosmetický salon v centru Pardubic.Teď už vím i jak vypadá.No,ony Pardubice nejsou zase tak velký město,aby se v nich ztratila jedna ženská,co odtáhla manžela těhotný ženský a tátu 10ti letý holčině,slepě věřila jeho srdcervoucím kecům,lžím a házení špíny na všechny okolo... Sla jsem si ten "zázrak" prohlídnout z co největší blízkosti po té,co mě Terka upozornila,že jde kousek před námi.Šla jsem i s Klaudinkou v kočárku a věřte-nevěřte,prchala před náma jako zajíc!Tak nevím - že by špatný svědomí...??? :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
10. kvě 2010 v 18:25  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nepiš do fóra to, co patří do interní pošty".
autor
VM- jojojo jen do ní , jedn do ní!!!!!!!! A já bych možná ještě k tomu ještě něco přidala, né přímo ,že bych něco řekla ,ale něco bych udělala. :grinning: :grinning: :grinning:

Very- to co jsi napsala je dost drsný ,ale pravdivý. A zas na druhou stranu, otěhotněly ženy které byli určitě na pokraji svých sil tak zas nechci věřit tomu, že já bych byla takový životem znechucený pesimista bez úsměvu na tváři.
A to mi připomnělo, že ač nechci tak musím jít domalovat perníkovou chalupu. Budu v ní i sděděkem vsobotu mít zavřenýho Jeníčka s Mařenkou. Sehnali jsme krabici od traktoru hurááááááááááááááááááááááá ta je dost obrovská. :grinning: :grinning:
10. kvě 2010 v 18:34  • Odpověz
... tak Anežka má zánět nosohltanu, ale ATB jen lokální v kapkách, tak snad to bude brzy dobrý....

A jinak nestihám. Kouknu a dočtu později.

Užívejte sluníčka :wink:
10. kvě 2010 v 18:35  • Odpověz
Very víš dobře, že já jsem v pohodě neustále, já se jen tak rozhodit nenechám, nekterý věci mě sice točí, ale nejsem z toho na nervy

já mám se sliznicí problémy odjakživa a doktorka mi řekla, že u mě to není hlava, ale tělo ani když jsem hlava ready si nedá poroučet, takže bych se stokrát mohla na hlavu stavět a nic

ale věřím, že pokud ted budu těhotná, tak pak už bude v pohodě i sliznice, takže třeba budeme mít po dvojčatech i třetí přirozeně :grinning:

Věru dobrýýýýýýýýýýýýýý, přede mnou se taky takhle jedna schovávala, doted se mě bojí ku..a jedna zděšená :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dani tak se Anežka brzo uzdraví :wink:
10. kvě 2010 v 19:25  • Odpověz
Agi je to hodně o psychice. Nevěřila, jsem a vzdala naději na mimi a zázraky se dějí. Mě teda pomáhá, že o nás to všichni známí a rodina vědí. Nedokázala bych to v sobě dusit.

Jinak všem vřele doporučuji (hlavně snažilkám) thajské masáže. Pamatuju si, že jsem nic o svém stavu neřekla a thajka mi sama tlačila na vaječníky a hodně se věnovala této oblasti a manžovi zase v tříslech. Třeba nám pomohli
10. kvě 2010 v 19:35  • Odpověz
Agi - A já jsem jí přitom chtěla hlavně poděkovat. :wink: :grinning: :grinning:

Hele,kočko a šup na ty masáže!!!!! :wink:
10. kvě 2010 v 19:37  • Odpověz
Věrko nevím jak bych se zachovala já. Obdivuju tě

Zítra dopoledne držte pěstičky, jedeme do té genetické poradny
10. kvě 2010 v 19:42  • Odpověz
Agi, je to tak. :frowning2: :pensive: ..................s tou chaloupkou mě to pobavilo, jako oni se dělají krabice na traktory??? :confused: , přeju ať se chaloupka podaří :slight_smile:

Míšo, no u tebe bych se tomu ani nedivila, že po dvojičkách bude 3 přirozeně :wink: , právě, že ty seš prostě taková energická, přirozená pohodářka a žádný stresan :wink:

Dabli, věřím, že thajské masáže mají něco do sebe :wink: ...chtěla bych vyzkoušet, na zítra tfuj,tfuj...ale uvidíš, že to nic nebude :wink:

Věrko....no co ti na to napsat :confounded: .....asi vzal zajíc právem do zaječích, ale ona pastička jednou zklapne a o to bude úlovek hezčí ne?bych si ji pak podala se vším všudy............špínu jednu, že si tuhle ohranou písničky, jaký jsou chlapi chudáci, nechají ženský líbit, to svědčí o jejím charakteru
10. kvě 2010 ve 20:07  • Odpověz
Ahoja,tak já makám a tu se kecá.
Míšo,zopakuju dotaz delf,dělá se před opu předoperační vyšetření,obracím se na tebe páč mě zajímá Jihlava.
Holky,potřebovala bych znát váš názor,zda jste byly někdy u kartářky nebo někdo jiný,zda byste věřily tomu co se dovíte a jestli se u ní můžete zeptat na jinou osobu.Vypadá to,že někdo ví víc než já o mě a jsem docela nasraná a vzalo mi to dech.Týká se to právě případného těhu.
10. kvě 2010 ve 20:28  • Odpověz
ahojkyholky a copak ti řekla povídej já jsem zvědavá
10. kvě 2010 ve 20:39  • Odpověz
Holky koukám na Zázraky života na primě..................a nějak mám pocit, že je to jako kdyby někdo ty osudy kopčil z MK :pensive: , se na nás někdo dobře živý :grinning: :grinning: :grinning: (to jen pro odlehčení vážné situace :frowning2: )

Ahojko, no tvůj příspěvek mě také zajímá :confused: :confused: , kdo ví víc než ty?
10. kvě 2010 ve 20:52  • Odpověz
ahojko nedělá se klasické předoperační, poslechnou jen srdíčko a nazdar, páč krevní testy si dělají sami, tak další nejsou potřeba

a u kartářky se zeptat může, ale kartářka nesmí nic říct, pokud vím tak je to důvěrné a ona nemá právo posílat to dál a pokud to udělá, tak bych jí asi něco řekla a nebo ji dala přes hubu
10. kvě 2010 ve 20:54  • Odpověz
Very já to sleduju od začátku a už jsem našla pár kravinek, jinak je to takový hrozně umělý, jaká ironie, zvlášť když se to týká umělého oplodnění, že :wink:

Ahojko jj, povídej, to mě taky zajímá, já byla kdysy u kafařky, jak čtou za socu, mi sdělila, že budu mít dvojky a že budu mít žárlivého manžela, poslední dobou ač tvrdí, že nežárlí, mi přijde, že mě nějak moc hlídá :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. kvě 2010 ve 20:57  • Odpověz
No já nikde nebyla...,ale dnes mi můj zaměstnavatel řekl,že si mohu ten týden co tam nebudu nadělat páč je hodně práce a tak jsem mu řekla,že to bude dýl a na to jsem se pak od mistra dozvěděla,že říkal šéfoj,že je potřeba někoho přibrat,že je nás málo a ještě já odejdu na mateřskou a on že mu řekl,že já se vrátím.Když jsem tam kdysi nastupovala,tak se říkalo,že se šéf o všech krocích co udělá s někým radí,nevím zda vědma či kartářka,ale faktem je,že jisté věci co řekl se vyplnili,takže si dokážete představit v jaké jsem s prominutím ,,prdeli,,-fakt tohle potřebuju,aby někdo říkal,že nám to nevyjde.
10. kvě 2010 ve 21:05  • Odpověz
Ahojko to tak neber, vůbec tohle neřeš, neposlouchej, jestli se necháš vystresovat takovýma kravinama, tak pak může tvůj šef mít klido pravdu, bud v pohodě a tohle pusť okamžitě z hlavy :wink:

klíííííííííííííííííííííííd, budeme těhotný všechny a basta fidly :grinning:
10. kvě 2010 ve 21:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.