• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
čau holky :slight_smile:

trochu zareaguju, ale vy jste toho zase nakecaly :astonished:

Ad předoperační - a zajišťují to v Jihlavě? Asi ne, co? To si asi člověk musí zajít k nějakému svému internistovi, že? Měla jsem to tak před štítkou.

Vm, ad dotyčná virtuální - pochopila jsem už z tvého fotoblogu, že máš nějaké trápení a teď se mi to celé doplnilo... co na to říct, chlapa, který opustí těhotnou ženu, prostě nechápu. Jiná situace je podle mě stav, kdy si ti dva dlouhodobě nerozumí, děti jsou větši a začínají si trávit čas po svém (dvanáct, patnáct let a více), ale toto je prostě děsné :frowning2:

ahojky, nevěř jim, nemají pravdu.

Dneska jsme byli s manželem na jeho kontrole u urologa Se z nich picnu, oni mu zapomněli dát jakousi žádanku na hormonální vyšetření, teď mu tam ten výsledek chybí, ač vše ostatní má (spg, sono, genetiku, krev, moč) a nemůžou z toho udělat nějaký závěr. Bylo to v Brně na Obilňáku, urolog se tvářil jako by kousnul do kyselýho jabka, když slyšel, že jsme se přesunuli do Jihlavy. Nicméně máme teda ještě žádanku na hormony a na další spg, manžel to má i s bonusem :grinning: takže musí ve středu na spg v Jihlavě a pak ještě na Obilňáku... a pak udělají nějaký závěr. Tu varikokélu vzhledem k věku prý řešit nebudou.

Ad manžel a odběr spermatu.... byl na odběru dvakrát na Obilňáku, my to tam máme z domova cca 30 minut, vždycky to vozil s sebou z domova a prý to vždycky strašně zkapalnělo. Tak se docela těším, že dá jednou vzorek taky přímo v CARu, třeba budou pak ty výsledky lepší??? Do komůrky s ním nepůjdu, bavili jsme se o tom, mně by bylo asi dost trapně, před zraky všech a při vědomí všech kolem se s ním zavírat v komůrce, on mě tam původně chtěl, pak jsem mu vysvětlila svůj postoj, proč nechci - a nakonec obrátil a řekl, že je to fakt, že když půjde sám, bude to trapné o něco méně :slight_smile: Ale chápu, že některý chlap tam sám nechce.
10. kvě 2010 ve 21:47  • Odpověz
Míšo, to jo, něco je přitažený, třeba teď s tím, že to miminko odnosí maminka dceři - to u nás hodně lidem dává planou naději, ale myslím ty osudy těch lidí....je to fakt paradox :pensive:

no nic holky, dokoukám jak se staví sen a pádím směr ----------------------> postel
dobrou noc všem
10. kvě 2010 ve 21:47  • Odpověz
Věru... tý jo, taky nevím, jak bych reagovala :astonished: ... A komu, že jsi chtěla děkovat :astonished: ???

Ahojko... jak to jako myslíš :confused: ???

Jak asi Woblu :confused: :dizzy_face: :slight_smile: ...

Dabli... zítra dobré pořízení. Věřím, že bude dobré :wink: ...

Dobrou noc všem...
10. kvě 2010 ve 21:56  • Odpověz
Mě tam nejvíc vadí to,jak ještě víc utvrzujou v lidech domněnku,že IVF= dítě :angry: Už by to měl konečně někdo uvést na pravou míru a já to od toho seriálu docela čekala.Myslím tím,že paní advokátka je po prvním transferu těhotná,paní maminka je po prvním transferu těhotná... a ta jim ještě řekla-Za 9 měsíců vám dám dárek a samozřejmě že jo.S tím mě štvou.

Sovi - my spolu byli 13 let a přirozeně jsem otěhotněla 3 měsíce po posledním nevydařeném pokusu otěhotnět v Sanusu.Před půlroční pauzou před dalším cyklem,což mi on sám navrhoval.Jo,jsou to paradoxy a dnes už vím,že fakt ne jenom ve filmech.

No nic.Jdu za tím mým zlatíčkem do rána dělat :pensive: :confused: :pensive: :confused: :pensive: :confused: jako každou noc.Jak já ji miluju! :dizzy_face: :grinning:
10. kvě 2010 ve 22:00  • Odpověz
Šári,no přece jí - dotyčné. Ono s odstupem času zjišťuju,že je nám bez něj celkem dobře. :sunglasses:
10. kvě 2010 ve 22:02  • Odpověz
Věru fotečky nádherný,máš krásný kočky

Sovi mažu si hlavu mastěmi a dávám obklady,ale když už se migréna rozjede je to mazec a nepomáhá to

Very pekařka ,obdivuji a hlavně závidím spalování,já se musím neustále hlídat a cvičit,teda ted cvíčo mám od dr. zákaz

Míšo já bych se asi neudržela a z pusy by mě to vypadlo,jj nejhorší je srážka s blbcem

Tesi at je Kubík co nejdříve v poho

Agi já jsem taky zkoušela všechno možný a nechápala jsem proč porád nic a najednou se to podařilo. Musí to jednou vyjít.

Dani at se Anežka co nejdřív zdravá

Ahojky jak píše Míša vůbec to neřeš a nevěř
10. kvě 2010 ve 22:11  • Odpověz
Holky jen v rychlosti nakukuju stihla jsem jen mezi řádky......

Agi jasan, že vím, kterýho virtuálního tajnýho milence myslíš :grinning: :wink:

Věru, paráda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Škoda, že k tomu poděkování nedošlo, to si myslím, že by jsi ji dostala nejvíc!!!!! Pěkně s nadhledem, to by čuměli oba.

Danu to vás to taky nějak trápí co..... tak ať je brzo líp!!!!!

Woblu jsem se zasmála, že se po 9. měsících poprvé nepoblila :grinning:

Holky simulantky, snad jde píchačka dle plánu a vše je ok!!!!!!!!

Na tabulku myslím, ale nějak není čas ani energie momentálně.
Totálka mě to skolilo, zítra dorazí mamka, musím ležet, tak snad to mám to samé co Sel, aby to ode mne nechytla, to bych si asi dala pár facek.

Tak se dneska loučím zatím paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
10. kvě 2010 ve 22:13  • Odpověz
vm, ale to si lidi fakt obecně myslej, že umělé oplodnění je vlastně legrace a pohodička.
Mě spíš štve to, jak se všude mluví o tom, že pojišťovna hradí první tři pokusy. Než jsem začala nějaké IVF vůbec řešit, tak jsem žila v domnění, že je to zadarmo. Tohle mě štve hodně, hodně, a už dlouho. Vůbec nikde se nepíše, že to zadarmo není. Se*e mě, když takovou informaci čtu v novinách, na internetu nebo kdekoliv.

Dneska mě pobavil můj manžel. Řešili jsme ten jeho odběr spermatu, který chce urolog, když jsme šli z nemocnice... a manžel povídá: "Ale to už přece nebude potřeba, aby mi to vyšetření dělali, vždyť už jdeš ve středu na ten odběr, ne?" Já povídám - "Na jaký odběr?" Manžel "No přece už ti budou brát ta vajíčka, ne???"

Podotýkám, že ve středu jdu na UTZ vaječníků, aby měli kompletní moje vyšetření :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. kvě 2010 ve 22:32  • Odpověz
... díky za přání brzkého uzdravní. Dočtu a napíšu zítra.

Brou.
10. kvě 2010 ve 22:40  • Odpověz
ahojda kočky,
spánek vzdávám a stávám, v noci mi bylo zas zle,jdu zkusit se nasnídat,uvidíme co na to můj žaludek

Delf at kontrola dopadne dobře :wink:

Dabli tobě gen. poradna,at je vše OK :wink:
11. kvě 2010 ve 04:28  • Odpověz
Ahoj, nedočítám, budu jen reagovat na to co jsem zahlédla.
Dani, ať je Anežce líp. :wink:
Sanu, ať je líp tobě. :wink:
Bery, vydrž, mimískovi se daří :wink:

U nás fakt alergie na Charlieho, po tom, co jsme do odstěhovali k mamce Kubík kašle minimálně, nesípe, dýchá celkem v poho. Takže začínám hledat nové páníčky. :pensive: Holky, kdybyste o někom věděly, dejte vědět. Je hodný, čistotný a když má náladu, je to mazel.
11. kvě 2010 v 08:02  • Odpověz
Jo, zapoměla jsem dodat, jen fakt do dobrých rukou :wink:
11. kvě 2010 v 08:04  • Odpověz
Bré ránko,

Věru, měla jsi jí poděkovat..to by byla teprve sranda :grinning: a je super, že je vám líp :dizzy_face:

Ahojko, kašli na předpovědi kartářů :wink: samozřejmě se někdy strefí, ale mě třeba 2 kartářky řekly, že nikdy nebudem mít děti a ta poslední mi řekla, že budem mít jen jedno dítě a to klukatakže já jim nevěřím :wink: ale to že si šéf nechá vykládat karty na zaměstnance, mi přijde drsný :astonished:

Delf, držím pěsti na UZ..at folíci rostou :dizzy_face:

Dabli, držím pěsti na genetiku :dizzy_face:

Seriál o IVF mi přijde doooost přtažený za vlasy, ale ze zájmu na něj čumím :sweat_smile: ale asi dlouho nevydržím :grinning:

Sanu, Dani, Tesi, at je líp :dizzy_face:

Tesi, králíčka bych si klidně vzala, pže Anetka už by chtěla nějaký zvířátko, ale má atopický ekzém, tak mám strach, že by se jí to mohlo zhoršit :pensive:

Sanu, jestli chceš, tak si tabulku zase klidně vezmu :wink:

Dneska máme hotovo..uklízela, žehlila a vařila jsem včera..takže dneska půjdem ven, když bude hezky :dizzy_face:
11. kvě 2010 v 08:27  • Odpověz
Luci, chápu, já nevím, jak to funguje s atopickým ekzémem a zvířátky. Nevím, zeptej se lékařky. Ráda bych, aby šel k někomu, koho znám, případně, abyc se mnou ten člověk byl v kontaktu, ale samozřejmě je prvpřadé zdraví Anetky nebo jakéhokoli člena rodiny :wink:
11. kvě 2010 v 08:37  • Odpověz
Tesi, mě tenkrát dr řekla, že vaděj chlupatý zvířata..kočky jsou prý nejhorší :unamused: ale naši mají 3 psy a v pohodě :wink: nevím, jak to je s jinýma zvířátkama :confused:
11. kvě 2010 v 08:46  • Odpověz
Luci, hm, jedině to vyzkoušet, no :confused:
11. kvě 2010 v 09:02  • Odpověz
dobré ráno,

delf držím pěsti na folíky :wink:

Sovi v JIhlavě si dělají vyšetření sami a včera jsem psala, že klasické předoperační se tam nedělá, poslechnou si srdíčko a krevní a ostatní testy mají většinou už hotové, proto ti ted všechna ta vyšetření dělají, takže klid :wink:

Luuc jo, jsi to napsala přesně, je to přitažený, ale taky na to čumím, páč tohle všechno podstupuju a rozhodně to není taková pohoda jako tam popisují, měli by ukazovat všechny ta vyšetření, injekce co si člověk musí píchat atd. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. kvě 2010 v 09:56  • Odpověz
tesinko, ajéje, to je mi líto, že má Kubík alergii na zvířátka :frowning2: :frowning2: My na tahle malá zvířátka bohužel nejsme, máme jen ty větší, ale moc ti držím palce, aby jsi ho "udala", jak jde o zvířátka, jsem vždycky nějak přecitlivělá :sweat_smile:

Miso jééé to je super s těmi vyšetřeními, zase o jedno "běhání" méně :slight_smile:

Já na Zázraky života nekoukám, viděla jsem tři díly. Je to takový seriál, že se můžete dívat občas ale právěže mi na něm vadila ta přitaženost za vlasy.
11. kvě 2010 v 09:58  • Odpověz
no jo děcka když ona ten seriál píše stejná scénáristka jako dělala ze začátku Ordinaci, tak se není čemu divit, na ordinaci ani nekoukám
11. kvě 2010 v 10:08  • Odpověz
ahojky holky tak jsem zklamaná a dost :frowning2: děkuji za držení pěstiček,ale jednání se mi od doktora nelíbí,kdybych se nezeptala jak to vypadá,tak nebudu nic vědět je totální zmatkař.pokud se nezadaří první ivf tak asi přejdu jinam.jsem z toho smutná :frowning2: :frowning2: :frowning2:
11. kvě 2010 v 10:32  • Odpověz
Delf, co se stalo??????
11. kvě 2010 v 10:35  • Odpověz
Ahojda,musím pozdravit než zase zmizím do práce.

Dočítat ani nebudu,vyto tu vždycky pěkně rozjedete a já pak nestíhám :frowning2: .
Koukala jsem,že se tu rozebíral serial Zázraky života.Viděla jsem první díl a nekoukám na to.Asi je to zajímavý pro ty,co nevědí jaký starosti s IVF jsou.Ale taky mi docela vadí jak nás krměj tím,že IVF=dítě.
11. kvě 2010 v 11:01  • Odpověz
Ahojky, my se dnes řádně vychrupčili :grinning: :dizzy_face: až do celých 10 hodin :sweat_smile:

něco uvaříme, máme v plánu koprovku a pak asi taky ven, nějak jim ta předpověď stále nevychází, prase aby se v tom vyznalo, jak teda bude :confused:

Tesi, to je smutnýýý :frowning2: ...ale co naděláš viď, snad jen popřát najití dobrého páníčka :wink:

Delf, co že????

Dabliku, věřím že bude genetika OK :wink:
11. kvě 2010 v 11:02  • Odpověz
Mě tam štve to IVF=ditě zdarma.
11. kvě 2010 v 11:02  • Odpověz
A hlavně jak je každá hned po prvním transferu těhotná.I když už tam jedna byla tý to taky nevyšlo hned.Ale ta byla asi první a poslední.
11. kvě 2010 v 11:07  • Odpověz
Delf co se stalo??? ke komu chodíš??
11. kvě 2010 v 11:12  • Odpověz
děcka mě ted tady vytočila jedna slepice chlupatá

jsem šla ven se psem a byl na volno a vběhl jí na předzahrádku a občůral jeden stromek, tak vyběhla at si ho hlídám, říkám jo bez obav a uvázala jsem ho a pak slyším přes okno, že jsem kráva, asi tam půjdu a dám jí pěstí
11. kvě 2010 v 11:15  • Odpověz
Aby se jí náhodou stromeček neotrávil,babě. Na nás tu na hřišti řvou dva důchodci.Že prej tam naše děti dělaj bordel,křičej, a nejhorší jsou ty naše psi.Lítaj po hřišti a štěkaj na celý sídliště.No a pak vidíš je dva,nebo jenom pána,jak si to štráduje skrz hřiště se psem a očůrává co může.Ten pes,ne pán.Na takový lidi se vykašli.Přeci se k vůli takovejm nebudeš rozčilovat.
11. kvě 2010 v 11:20  • Odpověz
madli se nerozčiluju, ale když už chce někomu nadávat do domácích zvířat, tak at si zavře okno, taky bych ji mohla žalovat za urážku na cti :wink:
11. kvě 2010 v 11:23  • Odpověz
no jo, mně taky prudí, když nám psi očůrávají stromky na předzahrádce :sweat_smile: :sweat_smile: Psí moč je šíleně agresivní, ono stačí jedno učůrnutí a pracně pěstovaná tůjka může být v háji. Trpí na to hlavně jehličnany a malé listnaté keře.

Nadávání na děti na hřišti nechápu, v tom souhlasím :slight_smile:
11. kvě 2010 v 11:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.